İlgili Kategoriler
Fiyat
Port Özelliği
USB
Port Sayısı
Router Özelliği
Anten Sayısı
Firewall Özelliği
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Wireless Özelliği
Ürün Puanı
"

Vdsl Modem 5Ghz

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Kolayca Kurulan 5 GHz VDSL Modemler Trendyol'da!

Ev, ofis veya okul gibi mekânlarda kablosuz internet kullanabilmeniz için geliştirilen 5 GHz VDSL modemlerin kurulumu için gerekli olan tüm aksesuarlar kutunun içinde yer alır. Adaptör ve ethernet kablosu gibi aksesuarlar sayesinde internet bağlantısı kurulumunu birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Markaların kullanma kılavuzunda yer alan adımları takip ederek montajı tek başınıza bitirebilirsiniz. 5 GHz hızı destekleyen VDSL modemlerin bir kısmında harici antenler bulunur. Harici antenler internet sinyalinin geniş bir alana yayılmasına yardım eder. Kurulum sırasında dik pozisyona getirilen antenlerin kapsama alanını göz önünde bulundurarak siparişinizi verebilirsiniz. Kompakt ve şık bir tasarımı bulunan 5 GHz'lik VDSL tipi modemleri sehpa ya da masanızın üzerine yerleştirebilirsiniz. Gerçek müşterilerin 5 GHz VDSL modem yorumlarını okuyarak, ürünlerin sahip olduğunu avantajlı özellikler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Paylaşım Özelliği Bulunan 5 GHz VDSL Modemler

Paylaşım Özelliği Bulunan 5 GHz VDSL Modemler

5 GHz VDSL modem modellerinin bir kısmında router özelliği bulunur. Router, farklı bilgisayarların da yer aldığı kablosuz bir ağ kurmanızı sağlar. Ev ya da ofisteki bilgisayarları birbirine bağlayarak dilediğiniz gibi dosya paylaşımında bulunabilirsiniz. Kablosuz internet kullanımını daha pratik hâle getiren, router özelliği bulunan ve 5 GHz'lik hızı destekleyen VDSL modemlerin erişebildiği hız miktarı markalara göre farklılık gösterebilir. Bağlı olduğunuz internet hattından azami verim almanıza yardım eden 5 GHz kapasiteli VDSL modemlerin bazılarında dâhilî anten yer alır. Kutu içine gömülü antenlere sahip 5 GHz'lik VDSL modemlerin çalışma prensibi diğer modellerle aynıdır. Wi-Fi standardı, çalışma frekansı, veri hızı ve anten tipi gibi faktörleri dikkate alarak siparişinizi verebilirsiniz. 5 GHz'lik hızı destekleyen VDSL modemler günlük hayattaki işlerini halletmek ya da film izlemek isteyen müşteriler için uygundur. Akıllı televizyon, tablet ve bilgisayarları eş zamanlı biçimde internete bağlamak isteyenlere 5 GHz VDSL modem tavsiye edebilirsiniz.

Güvenli İnternet Sağlayan 5 GHz VDSL Modemler

Güvenli İnternet Sağlayan 5 GHz VDSL Modemler

5 GHz VDSL modem kullananların bir bölümü internet güvenliği konusunda birtakım önlemler alır. Sistem içine entegre edilen koruma yazılımlarıyla bilgisayarınızı sakıncalı sitelerden ve virüslerden koruyabilirsiniz. Markaların bazıları çocuk kilidi bulunan 5 GHz'lik VDSL modemler de üretir. Özel önlemler almanızı sağlayan çocuk kilidi sayesinde internet kullanımınızı daha güvenli hâle getirebilirsiniz. 5 GHz'lik VDSL destekli modemlerin bir kısmında VPN özelliği vardır. IP adresinizi ve konumunuzu değiştirerek internette gezinmenize yardımcı olan dâhilî VPN yazılımı sayesinde kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Normal şartlarda ulaşılması zor ya da engellenen sitelere girerek araştırma yapabilir, Türkiye'de yayınlanmayan film ve dizileri izleyebilirsiniz. Tek tuşla açılıp kapatılabilen 5 GHz'lik VDSL modemleri gün boyunca açık tutabilirsiniz. 5 GHz VDSL modemleri online olarak inceledikten sonra bu ürünleri karşılaştırarak kendiniz için uygun ürünü bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 5 GHz VDSL Modemler

Uygun Fiyatlı 5 GHz VDSL Modemler

5 GHz VDSL modem fiyatlarını belirleyen faktörlerin başında ürünlerin kapsama alanı gelir. Metrekare cinsinden ifade edilen kapsama alanı ne kadar yüksekse 5 GHz'lik VDSL modemler için harcamanız gereken tutar o kadar fazladır. Fiyatları değiştiren bir başka faktör de 5 GHz kapasiteli VDSL modemlerin sahip olduğunu teknik özelliklerdir. Firewall ve VPN gibi internet güvenliğinizi sağlayan özelliklere sahip 5 GHz hızlı VDSL modemler diğer ürünlerde kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilir. 5 GHz VDSL modem satın alırken bu ürünlerin markasını da hesaba katabilirsiniz. Büyük ve ünlü markalar tarafından satışa sunulan 5 GHz kapasiteli VDSL modemler diğer modellerden daha yüksek bir fiyata alıcı bulur. 5 GHz VDSL modemleri indirimli fiyatlarla satın almak isterseniz kampanya günlerinden yararlanabilirsiniz. Belli aralıklarla düzenlenen fırsat günlerinden yararlanmak için 5 GHz'lik VDSL modemlerin bazılarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. 5 GHz VDSL modemlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.