placeholder
"

Crocs Kids

" araması için 148 sonuç listeleniyor

Crocs Kids

Crocs Kids

Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de tercih edilen Crocs marka ayakkabı, çizme ve terlikler beğeni ile takip ediliyor. Orijinal formları, renkli görünüşleri ve sağlamlıkları ile dikkat çeken Crocs Kids serisinin dört mevsim için ayrı ayrı hazırlanan koleksiyonunu, artık online olarak Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Markanın her yaş kategorisi için yaz ve kış aylarında giyilebilecek modellerini çocuklarınız için seçebilir, Crocs online satış fırsatları ile alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Kız ve erkek çocukları için ayrı parçalar tasarlayan markanın Crocs bebek modelleri de oldukça beğeniliyor. Her biri çocuklar için özel olarak tasarlanan Crocs Kids modelleri, özel taban teknolojileri sayesinde çocuklarınızın rahat hareket etmesini sağlıyor. Hafif, sağlam, konforlu ve güvenli olarak tanımlanan modeller, ayak sağlığını dikkate alan özellikleri sayesinde ebeveynlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Kız çocuklarını memnun eden renk ve desen tercihleri, erkek çocuklarını mutlu eden masal ve film kahramanı baskıları, markanın çocuklar arasında da sevilmesine sebep oluyor.

Güçlü Crocs Tasarımı

İlk çıktığı günden bu yana büyük ses getiren Crocs marka terlik, sandalet ve ayakkabı modelleri gerek yetişkinler gerekse çocuklar için tasarladığı modellerde rahatlığı ve konforu ön plana çıkarıyor. Tasarımındaki farklılıklar ile dikkatleri çeken modeller, çocuk Crocs çeşitlerinde de aynı farklılığı yansıtmaya devam ediyor. Monotonluğu kırarak, sandalet ve terliklere yeni bir bakış açısı getiren marka, son birkaç yıl içerisinde en çok ilgi gören ayakkabı-terlik markaları arasına girmeyi başarıyor. Kalın tabanı ve geriden bileği sıkıca kavrayan arka bantları, markanın imzası olarak görülüyor. Tasarımındaki unsurları renk geçişleri yaratmak için başarı ile kullanan marka, kalın tabanını Crocs terlik süsü olarak kabul ettirmeyi başarıyor. Ancak markanın modellerine attığı tasarım imzası sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Beyaz Crocs clog ile başlayan çılgınlık üzerinde Crocs süsü taşıyan diğer terlik ve sandalet tipleri ile devam ediyor. Her tür giysinin altına giyilebilen modeller, özellikle çocuklar arasında sevilerek benimsenmesine neden oluyor.

Sıra Dışı Crocs Taban ile Güvenli Adımlar

Crocs marka sandalet ve terliklerin en göz alıcı tasarım unsurlarından bir tanesi, kalın tabanları oluyor. Geniş kalıplarının içine rahat ve konforlu bir biçimde yerleşen ayaklar, kalın taban sayesinde ayaklara binen yük ve stresi dengeliyor. Dışarıdan bakıldığında oldukça farklı duran ve geleneksel Hollanda sabolarını andıran modeller, onlardan daha rahat ve oldukça çekici görünüyor. Şimdiye kadar kimsenin aklına gelmeyen desen ve motifler ile terlik tasarlayan markanın, Crocs kız çocuk ışıklı terlik modelleri kalın tabanları ile daha gösterişli duruyor. Kumda, çimende ya da beton üzerinde yürümeye, koşmaya ve zıplamaya oldukça elverişli olan kalın tabanlı Beyaz Crocs clog modelleri, ayaklarda hissedilmeyecek kadar hafif oluşları ile avantajlı giyim imkanı sunuyor. Çocukların gün boyu ayaklarından çıkarmak istemedikleri modeller, yürürken olduğu gibi, koşarken de dengeli adımlar atmayı sağlıyor. Zemin üzerinde tutuşları oldukça kuvvetli olan terlikler, ıslak zeminde kayma yapmıyor. Kum üzerinde bile rahat ve güvenli yürümeyi mümkün kılan terlikler, taşlı ve çakıllı sahil şeritlerinde çocukların rahatlıkla yürümesini ve deniz kenarında oynamasını mümkün kılıyor.

Tüy Kadar Hafif Terlik Konforu

Kalın tabanlarına tezat oluşturacak kadar hafif olan Crocs terlik süsü ne kadar çok olur ise olsun ayakta hissedilmiyor. Özel malzemeler kullanılarak üretilen sandalet ve terlikler, ayağa ekstra yük bindirmiyor. Çocukların hiçbir hareketini kısıtlamayan ürünler, aynı zamanda ayağı konforlu bir biçimde sarıyor. Zıplarken, koşarken ayağı zorlamayan ürünler, aynı hafifliklerini botlarda da devam ettiriyor. Standart kış botlarından farklı olarak oldukça hafif olan Crocs bot modelleri, kalın taban, içi muflonlu geniş gövdelerine rağmen ayakları sıkmıyor, rahat ettiriyor. Botlar ile oldukça rahat hareket eden çocuklar, karda ya da yağmurda zorlanmadan konforlu bir biçimde yürüyerek aynı hareketliliği rahatlıkla devam ettiriyor. Çocukların çok sevdiği beyaz Crocs clog modelleri ya da kırmızı botlar, onların ayaklarını yormuyor gün boyu rahat ettiriyor. Hafiflikleri sayesinde bileklerinde ve bacaklarında zorlanma hissetmeyen çocuklar düşme, bilek burkulması ve benzeri yaralanmalara maruz kalmıyor. Sizin keyifle giydiğiniz modelleri çocuğunuz için de güvenle satın alabilirsiniz.

Terletmeyen, Sıkmayan Rahat ve Geniş Kalıp

Oldukça geniş kalıplara sahip olan terlik ve sandaletler, taban teknolojilerinin de desteği ile ayakları bir çorap gibi sarıyor. Burnu ve tarak kısmı bilinçli olarak geniş tasarlanan ayakkabı, ayağı önden ve yanlardan sıkmadan sarıyor. Üzerinde yer alan delikleri hava alışverişine olanak veren terlikler, ayağın terlemesine engel oluyor. Suya oldukça dayanıklı malzemeden yapılan sandalet ve terlikler, yazın plajda ve havuzda suya sokulduğunda ayakların ıslanmasına engel olamıyor. Ancak, ıslandıklarında terlik ve sandaletlerin ayaktan çıkmasını önlemek için kullanılan, Crocs süsü  olarak kabul edilen geniş arka bantlar ayakları sabitliyor. Çocukların ayaklarının rahatça sığdığı ve sıkmayan Crocs çocuk modelleri, ayakları her ortamda güvenle koruyor. Kalın ve geniş ön burunları, herhangi bir çarpma esnasında ayağın darbe almasını ve yaralanmasını önlüyor. Ayrıca geniş kalıplar ve tabanları sayesinde çocuklar yere daha sağlam basıyor.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Crocs Modelleri

Hafif yapısı ve konforlu tasarımı kadar sağlamlığı ile de bilinen terlik, bot ve sandaletler her türlü zemin koşuluna dayanıyor. Kışın çocukların dışarıda rahatça oynamasını sağlayan bot modelleri, çamur, yağmur ya da kardan etkilenmiyor. Su geçirmeyen kışlık modeller ayakların üşümesini önlüyor. Hafif yapıları ayakta yokmuş hissi veren çocuk botları, su ve rüzgar geçirmeyen özellikleri sayesinde çocuğunuzun dilediği gibi hareket etmesini sağlıyor. Tüm zemin tiplerinde ayakları rahat ettiren bot tasarımları içinde kırmızı Crocs çocuk bot modelleri ise özellikle kız çocuklarının favori modelleri arasında yer alıyor. Daha çok yazın tercih edilen terlik ve sandaletler ise hem evde hem de sokakta giyilebiliyor. Plaj ve havuz gibi ortamlar için de oldukça uygun bir yapıya sahip olan ürünler, sudan asla negatif etkilenmiyor. Islandıklarında çok çabuk kuruyan modeller, suya ne kadar çok ve sık girerlerse girsinler çocukların ayaklarını üşütmesini engelliyor. Çabuk kuruması ve terletmesi sayesinde mantar ve benzeri bakteri oluşumunu da önlüyor.

Plajda, Evde, Okulda ve Sokakta Crocs Rahatlığı

Crocs ayakkabı ve terlikleri dilediğinizi yerde, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çocuğunuz için satın alacağınız terlik ve sandaletleri ona evin içinde giydirebileceğiniz gibi, sokağa çıkarken de kullandırabilirsiniz. Çoraplı veya çıplak ayak ile kullanılabilen terlikler, çocuğunuzun sokakta da rahat etmesini hedefliyor. Oyun parkları ve bahçede ayakları güven ve konfor içinde tutan modeller, anaokuluna başlayan çocuklar için okul terliği olarak da kullanılıyor. Yazın plaj ve havuza giderken de yanınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz terlikler, çakıllı ve taşlı kumsallarda ayakları koruma altına alıyor. Terliklerin arka bantlarının ayağı sabitlemesi, denize ve havuza girerken de giyilebilmesini sağlıyor. Ayaktan kolay kolay çıkmayan modeller havuz kenarlarında giyilebiliyor. Özel taban desenleri ıslak zeminde kaymayı önleyerek sakatlanmalara ve yaralanmalara engel oluyor.

Her Zevke Uygun Bir Crocs Kids Modeli

Çocukların sevdiği motifleri tasarımlarına taşıyan markanın en beğenilen modelleri, meşhur masal ve çizgi film karakterlerinden oluşuyor. Kız ve erkek çocuklarının en çok tercih ettiği renklere uygun çalışan marka, onlarca renk seçeneği sunuyor. Crocs pembe çocuk modelleri ise seçenekler içinde en çok satılan modeller arasında yer alıyor. Kırmızı, yeşil, beyaz, turuncu, sarı ve daha birçok renk seçeneği sunan markanın, çocuklar tarafından çok sevilmesinin nedenleri arasında geniş renk ve model seçeneği sunması yatıyor. Bot ve sandaletler için de geniş renk seçenekleri sunan Crocs, önü açık ve kapalı modellerinin yanı sıra arkası bantsız modeller üretiyor. Özel deniz sandaletleri de tasarlayan marka, şeffaf görünümlü sandaletlerin üzerini farklı motif ve desenler ile renklendirerek çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Crocs Kids Bebek Koleksiyonu

Crocs bebek koleksiyonu, henüz yürümeye yeni başlayan çocuklarınız için en ideal modelleri tasarlıyor. Beğenilen, ilgi ile takip edilen masal ve film kahramanlarının desen olarak kullanıldığı modeller renk alternatifleri ile de dikkat çekiyor. 19'dan başlayıp 24'e kadar çıkan bebek Crocs numaraları, alışveriş yaparken tereddüt yaşamamanız için standart numara sistemi ile üretiliyor. Evde ve sokakta rahatlıkla giyilebilen ürünler, plajda da rahat ettiren tasarımları sayesinde ebeveynler kadar çocukları da mutlu ediyor. Arka bantları ayakları bilek hizasından kavrayan terlikler, ön kısımda ve orta tabanda ise ayaklara destek vermeyi ihmal etmiyor. Yeni yürümeye başlayan çocuklarınızın varlığını ayağında hissetmeyeceği kadar hafif olan modeller, aynı zamanda onların ayakta dururken ve adım alırken topuk kısmından destek almasını da sağlıyor. Bebeğiniz için dilediğiniz renk ve modelde ürünü hemen incelemeye başlayabilir, Crocs bebek terlik indirim fırsat ve avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

En Rahat Crocs Çocuk Modelleri

Bebeklikten çıkan ve 2 yaşına basan çocuklarınız için de Crocs modellerini satın alabilirsiniz. Ev ve okul için kullanabileceğiniz Crocs çocuk terlik çeşitleri 100'ü aşkın modeli ile beğeninize sunuluyor. Unisex ürünler de bulabileceğiniz koleksiyon içerisinde Crocs çocuk ayakkabı numaraları, hem kız hem de erkek çocukları için standartlara uygun olarak belirleniyor. Aralarında terlik dışında Crocs çocuk sandalet ve bot çeşitleri de olan koleksiyon, yaz ve kış ayları için birbirinden renkli alternatifler sunuyor. Kış terlikleri olarak üretilen miflonlu modelleri okulda veya evde kullanabilirsiniz. Rahat, konforlu ve sağlam Crocs çocuk serisi, orta taban ve topuk desteğinin yanı sıra özel taban deseni sayesinde çocukların güvenli adımlar atmasını sağlarken ayaklarını korumayı da başarıyor.

Rengarenk Kız Çocuk Crocs Modelleri

Kız çocukları için tasarlanan Crocs çocuk terlik ve sandalet çeşitleri, hem tasarımları hem de renk seçimleri ile beğeni topluyor. Oldukça rahat ve konforlu olan modeller, hem elbiselerin altına hem de şort ve pantolon gibi spor kıyafetlerin altına rahatlıkla giyiliyor. 2 yaş ve üstü çocuklar için üretilen modeller 10-11 yaş aralığına kadar Crocs çocuk koleksiyonu beden tablosu içerisinde yer alıyor. Kızlar için üretilen Crocs terlik süsü ve desenleri ile de çocukların en favori modelleri arasında yer alıyor. En çok talep gören modeller arasında yer alan Crocs pembe çocuk modelleri ise kız çocuklarının favorileri arasında ilk sırayı alıyor. Kızlar için yazlık ve kışlık modellerin bulunduğu koleksiyon içinde unisex Crocs çocuk sandalet, terlik ve bot çeşitleri de bulunuyor. Kışlık modeller içerisinde kırmızı Crocs çocuk bot modeli ise en çok kız çocuklarının beğenisini kazanıyor. Yazlık modeller arasında ise en çok ilgiyi Crocs kız çocuk ışıklı terlik çeşitleri görüyor.

Rahat ve Konforlu Crocs Erkek Çocuk Modelleri

Crocs online satış fırsatlarından faydalanarak satın alabileceğiniz erkek modelleri, çocukların ihtiyaçları ve beğenileri dikkate alınarak tasarlanıyor. Crocs çocuk koleksiyonu beden tablosu içinden çocuğunuzun ayak numarasını tespit ederek güvenli alışverişin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Oldukça hareketli bir yapıya sahip erkek çocukları için günlük kullanıma son derece uygun olan modeller, sağlamlıkları ile de beğeni topluyor. Sokakta, parkta, tatilde ya da evde giyilebilen Crocs erkek çocuk terlikleri ve sandaletleri, orta taban ve topuk destekleri ile gün boyu koşuşturan miniklerin ayaklarını koruyor. Bileği arkadan saran bantlar ayakkabıların ayaktan çıkmasını önlerken kalın tabanlar ve burun kısmı ise darbelerin şiddetini emmeyi hedefliyor. Böylece gün boyu yorulan ayakların rahatlamasını sağlayan ayakkabılar, tabanlara binen yük ve stresin miktarını da dengeliyor.

Crocs Modellerini Nasıl Seçmelisiniz?

Çocuklar için birbirinden canlı modeller tasarlayan markanın ayakkabı numaraları, standart numara sistemi ile birebir uyumlu üretiliyor. Herhangi bir markadan ayakkabı alışverişi yapar gibi Crocs çocuk ayakkabı numaraları ile satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Çocuğunuzun ayak numarasına göre seçeceğiniz ayakkabıların geniş taraklı formu, çok çabuk büyüyen çocukların ayaklarının terlikler içinde sıkışmasını önlüyor. Gerektiğinde arka bantlarını gevşeterek kullanabileceğiniz modeller, büyüyen ayaklara karşı 3 ile 6 ay arasında zaman kazandırıyor. Geniş bir koleksiyona sahip olan markanın modelleri arasında yapılacak seçimler ise tamamen kişisel tercihlere kalıyor. Çocukların sevdiği masal ve film kahramanlarına atıf yapan tasarımların yanı sıra canlı ve cıvıl cıvıl renkler sizi ve çocuğunuzu Crocs'un renkli dünyasına davet ediyor.

Crocs Terliklerin Bakımı Çok Kolay

Leke tutmayan terlikleri sadece su ile yıkamak yeterli oluyor. Çamaşır makinesine atıp yıkamamanız gereken ayakkabıları soğuk suda temizleyebilirsiniz. Her gün giyilen ayakkabıların kötü kokmasını önlemek içinse bebek pudrası kullanabilirsiniz. Yıkandıktan sonra kuru bir bezle silmenizin yeterli olduğu ürünlerin tozunu almak için nemli bir bez gerekiyor. Birleştirme yerleri oldukça sağlam olan terlikler su ile temaslarında deforme olmuyor, renklerini kaybetmiyor. Kum veya çamur bulaştığında oldukça ko ay temizlenen ürünlerin bu tip durumlarda bile sadece su ile yıkanması öneriliyor. Ayakları terletmeyen, çok çabuk kuruyan ürünler ayakta bakteri oluşumunu engelliyor.

Güvenli Online Alışveriş ile Crocs Tercihi

Yetişkinlerin olduğu kadar çocukların da sevgisini kazanan Crocs modelleri, yüzlerce seçenek ile kalplerde taht kuruyor. Konforlu, rahat ve sağlam modeller ayak sağlığını dikkate alarak tasarlanan gövdesi sayesinde adımların güvenle atılmasını garanti altına alıyor. Geniş kalıpları ayakların terlik ve sandaletlerin içine rahatça yerleşmesini sağlıyor. Kalın tabanları ise her zemin koşulunda ayaklara binen stresi azaltarak yürümeyi ve koşmayı keyifli hale getiriyor. Oldukça hafif olan Crocs modelleri, çocuklarınızın rahatça hareket etmesini sağlıyor. Evde, sokakta ya da okulda giymek üzere satın alabileceğiniz terlikleri, plaj ve havuz terliği olarak da güvenle kullanabilirsiniz. Kışlık terlik ve sandalet modelleri de olan Crocs, ayakları yazın serin kışın ise sıcak tutmayı başarıyor. Kışın karlı ve yağmurlu havalarda dışarıya çıkarken çocuğunuzun ayaklarına güven içinde koruyabileceğiniz kış ve yağmur botları ise özel tekstilleri sayesinde su geçirmiyor. Hava alışverişine engel olmayan tekstil botlar, çocuğunuzun ayağını sıcak tutarken terlemesini ise engelliyor. Ebeveynlerin beğeni ile satın aldığı modelleri incelemek için Trendyol üzerinden seçimlerinizi hemen belirlemeye başlayabilirsiniz. Çocuğunuzun rahat ve huzurlu hareket edebilmesi için en beğeneceği Crocs modelini birlikte seçmek ve internette alışveriş yapmak için Trendyol güvencesini tercih edebilirsiniz.