placeholder
"

Dermokil Kolonya

" araması için 35 sonuç listeleniyor
Dermokil Limon Kolonyası 1 Lt
DermokilLimon Kolonyası 1 Lt
(5)
34,42 TL
30 TL
Sepete Git
Dermokil Okyanus Esintisi Kolonya 400 ml
DermokilOkyanus Esintisi Kolonya 400 ml
(5)
37,99 TL
Sepete Git

Dermokil Kolonya Çeşitleri Trendyol’da!

Kolonya, uzun yıllardır kullanılan su ve esans bazlı bir çeşit parfümdür. 70 ya da 80 derece ifadeleri kullanılarak kolonyanın içeriğinde bulunan hacimce alkol miktarı ifade edilir. Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Özel günlerde, bayramlarda, ziyaretler sırasında misafirlere, iş yerine gelen müşterilere ikram edilir. Hemen her evde bulunur. Günümüzde pek çok farklı koku seçeneği bulunan bu ürünün sıkça tercih edilen bir türü ise limon kolonyasıdır. Hem ferahlığıyla insanı rahatlatan hem de iyi bir dezenfektan olarak kullanılan Dermokil limon kolonyası, klasik kokusuyla herkesin sevebileceği bir üründür. Limon esanslı olan ürünlerin yanı sıra turunçgiller, hanımeli, okyanus, çiçek ve tütün esansları çok tercih edilen kokular arasında yer alır. Kolonyanın ferah ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Ferahlatıcı etkisini alkolden alır ve uçucudur. Sıcak yaz yüzlerinde buzdolabında muhafaza ettiğiniz ürünü ellerinize ve boynunuza sürerek serinleyebilirsiniz. Sakinleştirici etkisi olduğuna inanılır. Kolonya aynı zamanda antibakteriyel özelliktedir. Mikrop ve bakterilere karşı korunmanın pratik yollarından biridir. İçerisinde bulunan alkol sayesinde sürüldüğü bölgedeki mikrop ve bakterileri yok etme özelliğine sahiptir. Gün içinde toplu taşıma araçları, para, çocuk parkları gibi pek çok alan üzerinde biriken mikroplar bu yüzeylere temas etmeniz durumunda elinize bulaşır. Dermokil kolonya kullanarak mikropları ortadan kaldırabilir ve yayılmasını önleyebilirsiniz. Klasik kokulardan hoşlananlar limon kolonyası tercih edebilir. Dermokil kolonya çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Hoş Kokusuyla Dermokil Limon Çiçeği Kolonyası Çeşitleri

Hoş Kokusuyla Dermokil Limon Çiçeği Kolonyası Çeşitleri

Kolonyanın Türk kültüründe yadsınamaz bir yeri vardır. Bayramlarda, özel günlerde misafirlere ikram edilir. Dermokil limon çiçeği kolonyası sahip olduğu esans sayesinde ferahlık hissi verir. Özellikle geleneksel olan ve kültürel bir mirasın armağanı olarak bilinen limon kolonyası sıklıkla tercih edilir. Misafirliğe giderken hediye için bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Antibakteriyel özelliktedir. Ellerinize sürerek mikroplardan arındırabilir ve steril olmasını sağlayabilirsiniz. Hoş kokulu bir dezenfektan görevi görür. Gün içinde temas ettiğiniz yüzeylerden ellerinize mikrop ve bakteriler bulaşır. Kolonya sürerek hem mikropları yok edebilir hem de güzel kokabilirsiniz. Farklı koku esansları ile üretilen ürünün pek çok seçeneği bulunur. Geleneksel olan limon ve tütün esanslarının yanı sıra modern esanslar içeren amber, çiçek, Bodrum mandalinası, lavanta gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Kolonya çeşitleri kullanım kolaylığına göre üretilir. Sprey ağızlı, oval ağızlı, cam ve plastik şişe ya da litrelik bidonlar şeklinde üretilen alternatifleri vardır. Çantanızda taşımak ve gün içinde kullanmak için sprey ağızlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Sprey ağızlı şişeler kullanım kolaylığı sunar. İhtiyaç duyduğunuz an ellerinize sıkmanız yeterli olur. Genellikle çantanıza sığabilir boyutta üretilen sprey ağızlı şişeler taşıma kolaylığı sağlar. Aile boyu kullanım ya da sıkça kullananlar için 1 lt olarak üretilen bidonlar iyi bir seçenek olabilir. Daha küçük şişelere boşaltabilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz. Pompalı ağızlığa sahip ürünleri tercih ederek başka şişeye aktarma işlemini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde, misafirliğe giderken hediye götürme amaçlı ya da misafir ağırlarken 400 ml klasik şişe formunda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Dermokil kolonya 100 ml, 400 ml, 1 lt seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. Dilerseniz küçük şişe formunda olan kolonyalardan alıp çocuklarınızın çantasına koyabilirsiniz. Gün içinde çocuk parkı, okul, dershane gibi pek çok ortama giren çocuklarınız için hoş kokulu bir dezenfektan olabilir. Mikropları ve bakterileri yok eden bu ürün sayesinde çocuğunuzun el hijyenini sağlamasına yardımcı olabilirsiniz. Dermokil kolonya çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Hijyen Sağlayan Dermokil Limon Kolonyası Alternatifleri

Hijyen Sağlayan Dermokil Limon Kolonyası Alternatifleri

Kolonyanın ferahlatıcı bir etkisi vardır. Ferahlatıcı etkisini içerisinde bulunan alkolden alır ve uçucudur. Ellerinize sürdüğünüzde vücut ısınızın etkisi ile sıvı uçar ve geriye kolonyanın kendine has hoş kokusu kalır. Serinletici özelliği olan kolonyayı sıcak yaz yüzlerinde buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Böylece soğuyan ürünü ellerinize ve boynunuza sürerek serinleyebilirsiniz. Uzun yıllardır bayılma ve fenalaşma gibi anlık sağlık problemlerinde kişiyi kendine getirmek için kullanılır. Ferah ve keskin kokusu bayılan kişinin bilincini yerine getirmek için iyi bir alternatiftir. Sakinleştirici etkisi olduğuna inanılır. Sinirlenen kişilerin özellikle bileklerini kolonya ile ovmak gevşemelerine yardımcı olabilir. Kolonya esansları doğadan ilham alarak üretilir. Limon, tütün, amber, okyanus kokusu, mandalina gibi pek çok seçeneği bulunur. Geleneksel kokuların yanı sıra modern kokular da üretilir. Çikolata, kiraz çiçeği, lavanta, şakayık gibi hoş aromatik kokulara sahip olan çeşitleri de vardır. Kişisel zevkinize uygun olarak dilediğinizi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kültürel bir mirastır. Bayram, kız isteme merasimi, yeni iş yeri açılışı gibi davetlerde gelen misafirlere ikram edilir. Yanında çikolata ya da lokum ile birlikte kültürel özel günlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. İçerisinde bulunan etil alkol sayesinde sterilizasyon sağlar. Sürüldüğü bölgede mikropları ve bakterileri yok eder. Dermokil kolonya kullananlar arasına katılarak el hijyeninizi sağlayabilirsiniz. Yüzey temizliğinde kullanıma uygundur. Telefon, kapı kolları, anahtarlar gibi sık temas edilen bölgeleri temizlemek için kullanabilirsiniz. Ürün şişelerinin üzerinde 60 ya da 80 derece gibi ifadeler içerisindeki hacimsel etil alkol oranını belirtir. Hassas bir cilde sahipseniz daha düşük dereceli ürünleri tercih edebilirsiniz. Antibakteriyel özelliği daha fazla olan bir ürün istediğiniz takdirde derecesi yüksek ürünlere bakabilirsiniz. Hijyen sağlayan ve hoş kokularıyla dikkat çeken Dermokil kolonyaları Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dermokil Kolonya Fiyatları

Dermokil Kolonya Fiyatları

Kolonya hem hoş kokusu hem hijyen sağlayan yapısıyla severek tercih edilir. Birbirinden farklı esanslara sahip ürünler mevcuttur. Böylece sevdiğiniz kokuya sahip ürünü satın alabilirsiniz. Dermokil kolonya fiyatları ürün boyutuna ve içerisinde hacimsel etil alkol oranına göre farklılık gösterebilir. Aile boyu kullanım için ya da sık kolonya kullanan biriyseniz litre ile satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Küçük şişelere boşaltarak kullanabilirsiniz. Pompa şeklinde ağızlığı olan bidonlar, ürünü başka şişelere aktarma konusunda fayda sağlayabilir. Litrelik bidonlar ürünü muhafaza etmek konusunda da iyi bir seçenek olabilir. Yanınızda taşımak ve gün içinde kullanmak için daha küçük boyutlu şişeleri seçebilirsiniz. Sprey ağızlıklı şişeler kolay kullanım imkanı sunar. Antibakteriyel özelliği sayesinde pratik bir temizlik aracıdır. Dermokil 100 ml kolonya satın alabilir, gün içinde dezenfeksiyon amacıyla istediğiniz zaman sürebilirsiniz. Dilerseniz telefon ya da kapı kolu gibi sık temas edilen bölgelerin sterilizasyonunda kullanabilirsiniz. Aynı zaman da hediye için bir alternatif olabilir. Cam şişeler şık ve hoş tasarımları ile misafirliğe giderken yanınızda götüreceğiniz hediyeniz olabilir. Bayramlarda, kız isteme merasimi gibi özel gün ve davetlerin olmazsa olmazıdır. Herkese ikram edilir. Özellikle sıcak yaz aylarında ferahlatıcı etkisinden yararlanabilirsiniz. Buzdolabında muhafaza ederek bu etkiyi artırabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden avantajlı fiyatlara sahiptir. Trendyol’da bulunan Dermokil kolonya yorumları, sizin için yol gösterici olabilir. Dilerseniz ürünleri inceleyebilir ve beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Müşteri deneyimlerinden yararlanabilir, ürünü daha evvel kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okuyabilirsiniz.Trendyol’un filtreleme özelliği sayesinde aradığınız ürünlerde bütçenize uygun fiyat aralığını belirleyerek tüm seçenekleri kısa süre içinde görüntüleyebilirsiniz. Güvenli ve keyifli online alışverişin adresi Trendyol sayesinde ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan Dermokil marka kolonyayı kolayca satın alabilirsiniz.