placeholder
"

Dermokil

" araması için 965 sonuç listeleniyor
Dermokil Antı Spot Leke Kremi 60 ml
DermokilAntı Spot Leke Kremi 60 ml
(778)
Antı Spot Leke Kremi 60 ml
58,61 TL
Sepete Git

Dermokil

Yüksek Kalite Yüksek Verim Dermokil

Kozmetik dünyasının en önde gelen markalarından olan Dermokil 2000’li yılların başlarından itibaren ülkemizde cilt bakımı ve sağlığı anlamında çalışmalar yapmaktadır. Odak noktası kilin insan cildine sağladığı faydaları çok farklı ürünler haline getirerek kullanıma sunmak olmuştur. Kil bazlı çok çeşitli kozmetik ürünleri geliştirerek özellikle cilt bakımı anlamında büyük mesafeler kat etmiş ve doğal bir şekilde cilt sağlığını destekleyici ürünler ortaya çıkarmıştır. Hem ülkemizde hem de dünyada kozmetik sektörü çok hızlı bir büyüme trendi içerisinde olması insanları bu sektörün ürünlerine rağbetinin gittikçe artmasıyla birçok firma bu alanda yatırımlar yapmıştır. Kozmetik sektörünün en hassas noktası ürünlerin insan vücuduna direkt bir şekilde uygulanması durumudur. Sağlıksız ve denetimsiz merdiven altı ürünler insan sağlığına geri dönülmez zararlar verebilmektedir. Dermokil bu anlamda oldukça hassas ve insan sağlığını birinci planda tutan anlayışıyla gönül rahatlığıyla kullanılabilecek ürünler üretmektedir. Her ürün alanında yetkili kuruluşlar tarafından tüm yasal denetimlere tabi tutulmaktadır. Dermokil kullananlar her zaman en yüksek kaliteyi ve en yüksek verimi bu ürünlerden elde etmektedirler. Kilin insan cildine faydaları Dermokil tarafından geliştirilen birçok ürünle ortaya çıkmış ve bunlar günümüzde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Dermokilin en önemli özelliği kili çok farklı şekillerde çok farklı kullanım amaçlarına yönelik ürünleri ortaya çıkarmasıdır. Şampuandan, cilt kremine, yüz maskelerinden, güneş kremine kadar çok farklı amaçlar için üretimler yapmaktadır. İnsan cildi aslında insanın ne kadar sağlıklı yaşadığı, ne kadar sağlıklı beslendiğinin göstergesidir. Sağlıksız yaşayan ve beslenen insanların cildi ölü deriler, siyah noktalar ve sivilcelerden kendisini koruyamaz. Bu anlamda Dermokil birbirinden faydalı kremleri ve maskeleriyle cildinizdeki bu ölü hücreleri temizler. Cildinize sağlıklı ve canlı bir görüntü kazandırır. Cildiniz ve görünümünüz ne kadar temiz ve sağlıklı olursa kendinize olan güveniniz ve günlük yaşamınız o kadar kaliteli olacaktır. Kozmetik ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu doğal olup olmamasıdır. Kimyevi katkı maddelerinin yoğunlukta olduğu kozmetik ürünleri çoğu zaman istenilen sonucu almanızı sağlamaz. Dermokil bu anlamda doğallığı ön plana koyarak insan sağlığının yanı sıra yüksek verimle ürünler ortaya çıkarmayı amaçlar.

Yüz Bakımında Dermokil Etkisi

İnsanlar özellikle kadınlar yüz bölgesindeki cilt bakımına oldukça önem vermektedirler. İnsanlar karşılarındaki kişilerin en çük yüzlerine odaklanırlar. Bu yüzden en çok bakımı gören yerimiz yüzümüzdür. Dermokil yüz bakımı için farklı farklı ürünler geliştirmiştir. Bu ürünler maske, krem ve jel formlarında olup farklı şekillerde uygulanması gerekmektedir. Siyah noktalar, sivilceler ve deri altındaki ölü hücrelerin temizlenmesi için en çok tercih edilen form maske formudur. Dermokil kil maskesi belirli periyotlarla insan yüzüne uygulanarak bu zararlı şekilleri yüzden arındırır. Daha temiz daha aydınlık ve daha canlı bir yüze kavuşursunuz. Kilin yanı sıra farklı minerallerle de desteklenen maskeler de yoğun şekilde kullanılmaktadır. Dermokil kömürlü kil maskesi bunlardan birisidir. Kömürün insan cildine faydalarını kil ile birleştirerek çok özel ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Genel anlamda yüze iyi gelen ürünlerle birlikte sadece belirli problemleri gidermek adına ürünlerde Dermokil tarafından geliştirilmiştir. Örneğin yalnız sivilce giderimi için ya da sadece siyah nokta temizliği için birçok ürünü bulunmaktadır. Dermokilin en önemi maskelerinden birisi de Dermokil altın maske çeşididir. Maske soyulabilme özelliğiyle B5 vitamini ve kil içeriğiyle ölü deri tabakasını ciltten atılmasına yardımcı olur. Cildin içeriğindeki yağ dengesini ayarlayarak yüzü pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Bu ürün aynı zamanda koruyucu özelliğiyle de cildi eski yağlı ve sağlıksız görüntüsüne dönüşünü engeller. Dermokil yosunlu kil maskesi farklı cilt yapılarına sahip insanların kullanımına için alternatif üretilmiştir. Cildin ihtiyacı olan nem ve yağ Dermokil ürünleriyle doğal bir şekilde yüzünüz ile buluşuyor. Cilt binlerce gözenekten oluşan bir yapıya sahiptir. Bu gözenekler sayesinde nefes alır ve tazeliğini korur. Bu tazelik bazen çeşitli ürünlerle desteklenir. Dermokil yüz temizleme jeli tam da bu noktada en büyük yardımcınızdır. Ferah bir yüze kavuşmak ve gülüşlerinizin daha canlı olmasını istiyorsanız birinci tercihiniz olacaktır. Günlük hayatın koşuşturmacasında birçok farklı mekâna ve ortama girilmektedir. Yüz insan vücudunun diğer yerleri gibi kıyafetler aracılığıyla kapatılamadığından en çok dış temasa maruz kalan bölgemizdir. Bu yüzden en çok bakıma ihtiyaç duyduğumuz ve bakımı en çok yaptığımız cildimizdir. Dermokil el ve yüz kremi kullananlar yüzlerindeki ferahlamayı ve canlanmayı daima gülüşlerine ve mutluluklarına yansıtmaktadırlar. Belirli aralıklarla ya da ihtiyaç duyulduğu anda bu bakımların yapılması uzun yıllar boyunca daha genç görünüm ve sağlıklı ciltler için çok önemlidir. Hayatınızın bir parçası haline getirmeniz gereken bu işlemler ilerleyen yaşlarda yüzünüzdeki kırışıklıkları en aza indirecek dokunuşlardır. Daima genç, canlı ve aydınlık yüzler için Dermokil yüz maskesi, kremi ve jelini kullanmak ihmal edilmemelidir.

Saç ve Diş Bakımında Dermokil Mucizesi

Dermokil özel formüllerle geliştirdiği şampuanlarıyla saç diplerinden saç tellerine kadar sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanızı sağlar. Birçok vitamini içerisinde barındıran formülleri, her saç tipine uygun modelleri ile muhteşem saçların olmazsa olmazıdır. Dermokil şampuan saç temizliğini yaparken aynı zamanda saç bakımını da yapmaktadır. Gün içinde maruz kaldığı toz, kirli hava ve temas ettiği yüzeylerden yapışan partiküllerin saça zarar vermesini de engellemektedir. Uzun süre bu korumayı sağlayabilen şampuan dolgun saçlara sahip olmanızı sağlar. Saç sağlığı oldukça önemlidir. Dermokil marka şampuan yorum ve geri bildirimleri beklenenden çok daha iyi ve memnuniyet veridir. Tüm kullanıcılar tarafından beğenilen ürün kullanımı yaygınlaşmaktadır. Günümüzde birçok nedenden dolayı saç dökülmeleri ve saç azalmaları hem kadınların hem de erkeklerin kronik sorunları haline gelmektedir. Şampuanın yanı sıra Dermokil saç maskesi uygulayarak saçınızın kirlere karşı daha sağlam durmasını ve dökülmeleri engellemesini temin edebilirsiniz. Kilden gelen doğal özler diş ve ağız sağlığı için de önemli bir yer teşkil eder. Marka geleneksel diş macunlarından farklı olarak kilin doğal mucizesini ağız sağlığı için diş macunlarında kullanmaktadır. Dermokil diş macunu daha parlak dişler ve diş etlerinin bir numaralı ürünüdür. Gerek plaklar gerekse de diş taşlarının temizlenmesi için Dermokil diş macunları özel olarak üretilmiştir. Dişlerin yanı sıra diş etleri de bu macun sayesinde daha sağlıklı bir yapıya kavuşur. Diş macunun en önemli özelliği doğal olmasıdır. İçerisinde sodyum florür bulunmamakta ve kimyevi maddeler en asgari şekilde içeriğine dâhil edilmektedir. İnsan vücudunun en hassas yerlerinden olan ağız bölümü en hassa bakımı yapmamız gereken bölgemizdir. Çürüyen ve kırılan dişler yetişkinlik döneminde kendini yenilemezler. Orijinal dişlerimizden olmak istemiyorsanız diş temizliğine azami şekilde özen göstermelisiniz. Bu temizlikte diş macunu ve diş fırçası tercihi önemlidir. İster saç isterse diş sağlığınız olsun vücudunuzun her bir yerine elinizden geldiğince doğal ve katkısız ürünlerle gerekli bakımı yapmalısınız. Doğallığı her zaman ön planda tutan Dermokil diş ve saç bakımında uzun yıllar vazgeçemeyeceğiniz ürünleri sizlere daima sunmaya devam edecektir.

Dermokil ile Vücut Temizliği Daha Doğal

İnsan vücudu dış etkenlerden dolayı sürekli bir şekilde kirlenmeye maruz kalır. Yolda yürürken, iş yerinde ya da okulda fark etmeksizin zararlı bakterilerle karşılaşırız. Gözle görülmeyen bu bakterileri bir şekilde vücudumuzdan temizlemek gerekir. Dermokil bu temizleme işlemlerine yönelik ürünleriyle birçok ihtiyacımızı karşılamaktadır. Neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz ellerimiz bu kirlenmeye en çok maruz kalan uzvumuzdur. Dermokil el temizleme jeli ile bol su kullanarak yapılan el dezenfeksiyonu sayesinde bu kirlerden kurtulmak mümkündür. Ellerimize bulaşan zararlı maddeler ellerimizi yüzümüze ya da ağzımıza dokunduğumuzda hastalıkların oluşmasına sebep olabilir. Ellerimizi kullandığımız her işten sonra nereye temas edilirse edilsin eller yıkanmalıdır. Doğal içeriği ve kil özleriyle Dermokil el temizlik ürünleri ihtiyacınız olan temizliği sizlere sunmaktadır. Marka tüm ürünlerinde olduğu gibi temizlik ürünlerinde de doğallığı ve insan sağlığını öncelikli olarak ortaya koymaktadır. İş hayatının ya da günlük hayatın yorgunluğunu güzel bir banyo ile atmak istersiniz. Dermokil duş jeli ile bu rahatlama sırasında birbirinden farklı koku seçenekleriyle en iyi ürünü sizlere sunar. Gün içinde kirlenen ellerin temizliği bir yana ellerimize bulaşan virüslerin de temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik ürünleri bazı zamanlar yeterli hijyeni sağlamayabilir. Burada devreye dezenfeksiyon özelliği olan ürünler girer. Dermokil dezenfektan ile yeterli derecede yıkanan eller tüm virüslerden ve bakterilerden temizlenir ve sağlıklı bir yapıya kavuşur. Dermokil tüm ürünlerinde kil özleri ve birçok vitamin ve minerali içerisinde barındırmaktadır. Yaz aylarında sıcak güneşin altında gerek çalışan insanlar gerekse de tatillerde güneşlenenler için Dermokil sihirli dokunuşunu yine yapmaktadır. Dermokil güneş kremi kavurucu sıcaklarda güneşin zararlı ışınlarından vücudunuzu koruyacaktır. Güneş yanıkları ve zararlı ışınların oluşturabileceği lekeler den bu krem sayesinde korunabilmeniz mümkün olmaktadır. Vücudunuzda istemediğiniz lekelerin oluşmasını engelleyemediğiniz anlarda ise yine Dermokil mucizesine tanıklık edebilirsiniz. Dermokil leke kremi vücudunuzun herhangi bir yerinde oluşan lekelere güçlü bir şekilde nüfuz ederek yok olmasını sağlar. Bu lekelere zamanında müdahale edilmezse kalıcı lekelere dönüşebilir. Leke kremi ciltte pigmentasyon melanin maddesinin oranını düzenleyerek cildi homojen bir hale getirir ve lekelerden kurtulmanızı sağlar. Vücudunuzun neresi olursa olsun gerek temizlik gerek leke giderme işlemlerinde Dermokil ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tamamen doğal içeriğiyle kil bazlı ürünler sayesinde cildinize uyguladığınız her anda istediğiniz verimi alabilirsiniz.

Dermokil İçeriğindeki Doğal Mucizeler

Marka istisnasız tüm ürünlerinde öncelik verdiği ve asla taviz vermediği özelliği doğal içerikli olmasıdır. İnsanın cildinin kimyevi bazlı ürünlerle değil tamamen doğal mineral ve vitaminler ile bakımının yapılması gerektiğine inanmaktadır. Bu anlamda öncelikli olarak kilin mucizevi faydalarından yararlanarak tüm ürünlerinde bu maddeyi kullanmayı tercih etmiştir. Dermokil yoğunlukta krem formunda ürünler üretmektedir. Dermokil krem çok farklı kullanımlar ve amaçlar için geliştirilmeye ve çeşitlendirilmeye devam etmektedir. Neredeyse vücudumuzun her yerine uygulayabileceğimiz şekilde hazırlanan ürünler bu anlamda ihtiyacınız olanı size sunmaktadır. Dermokil ürünleri yoğunlukla kil bazlı olmasının yanında ürün çeşitleri arasında birçok vitamin ve minerali de kullanmayı tercih etmektedir. Dermokil el kremi içeriğinde Aloe Vera ve Papatya özleri kullanılmıştır. Bununla birlikte Dermokil cilt bakım kürü içeriğinde ise Zeytinyağı ve Argan Yağı kullanılmıştır. Tüm ürünlerinde insan vücuduna iyi gelebilecek mineral ve vitaminleri buluşturan marka doğallıktan asla taviz vermeden kullanıcılarına sunmaktadır. Kil yanında kullandığı tüm mineraller titizlikle incelenerek birçok testten ve uygulamadan geçerek kullanılmaktadır. İnsan sağlığı daima birinci planda tutulmaktadır. Özellikle kadınların ciltleri çok hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kadınlara yönelik cilt bakım ürünleri daha çoğunlukta olmakla birlikte erkekler içinde çok farklı ürünlere sahiptir. Gün içerisinde insan yüzü çok farklı mekânlarda ve havalarda kirlenmeye maruz kalır. Dermokil tonik bu anlamda hem kadınların hem de erkeklerin en büyük yardımcısıdır. Günlük cilt temizliğiniz için geliştirilmiş olan tonik aynı zamanda cildin sıkılaşmasını da sağlamaktadır. İçerisinde bulunan doğal aktif maddelerle cildi temizler ve nemlendirir. Aynı şekilde bu üründe de doğallık ön plandadır. Asıl amaç vücudun kendini yenileyebilme özelliğine katkı sağlamak ve hızlandırmaktır. Ürünlerin içerisindeki doğal maddeler tam da bu işlevi görmektedir. Yenilemeyi ve ciltteki ölü dokların tamirini hızlandırarak kalıcı hasarların engellenmesine ve güzel bir görünüme kavuşulmasını amaçlar. Hangi ürünü olursa olsun kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken tüm talimatları okuyup daha sonra uygulama işlemine geçilmesi önerilir. Gerektiğinde yardım da alarak yapılan uygulamalar maksimum verim almanızı sağlayacaktır.

Dermokil Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kozmetik sektörü tüm dünya da devasa boyutlara ulaşmış ve yaşayan her insanın ihtiyacı olan ürünler üretilmesi nedeniyle günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bu denli büyük bir sektör olması insanların bu kadar rağbet göstermesi markaları kendisini geliştirmeye ve farklılaştırmaya zorlamaktadır. Ürün modelleri ve fiyatlarıyla gerekli kaliteyi en iyi fiyata sağlama konusunda Dermokil kendisini her zaman ön plana çıkarabilmektedir. Ürün çeşidi ve modeli ne olursa olsun yeterli ulaşım kolaylığı ve müşteri memnuniyetinde Türkiye’nin en önde gelen markalarından olmayı başarmıştır. Dermokil fiyat skalasını ürün kalitesini maksimuma çıkarmak suretiyle her zaman insanların rahatlıkla edinebileceği bir şekilde oluşturmaktadır. Dermokil yorum ve geri bildirimlerden de anlaşıldığı üzere bu politikasında da gayet başarılı olmuştur. İnsanlar aldıkları ürüne ödedikleri bedelin karşılığını almak isterler. Alanında uzman ve öncü bir firma olan Dermokil bu karşılığı sunma noktasında oldukça başarılıdır. Saçtan, cilde, diş bakımından banyo ve duş ürünlerine kadar ürün çeşitliliği ve farklı modelleri markanın ürün portföyünün ne kadar geniş olduğunu göstermektedir. Örneğin Dermokil cilt beyazlatıcı krem en çok tercih edilen ve uygulanan ürünlerdendir. Dermokil beyazlatıcı daha sade bir cilde kavuşmak isteyenlerin kullanmaktan çekinmediği bir üründür. Kadın erkek fark etmeksizin ortak kullanılan en bilindik ürün nemlendiricilerdir. Gerek cilt yapısı gerek günlük hayattaki şartlar gerekse de mevsim şartları sebebiyle insan vücudu su kaybeder ve bu cilde yansır. Dermokil nemlendirici çeşitleri doğal mineralli yapısıyla cildinizin ve vücudunuzun için gerekli nemi sağlar. Yüzümüzde en çok uygulama yaptığımız ve şekillendirdiğimiz bölgemiz saçlarımızdır. Birçok madde ile rengini şeklini ve uzunluğunu değiştirmek ve daha da güzel göstermek isteriz. Tüm bu uygulamalar saçı yorar ve zayıflamasına ve daha da kötüsü kopmalara sebep olur. Bu anlamda gerekli olan tek şey saça periyodik olarak bakım yapılmasıdır. Dermokil saç bakım maskesi bu bakımı en doğal ve sağlıklı şekilde yapmanızı sağlar. Saçlarınız ne kadar yoğun ve sık olursa olsun üzerinde uygulanan işlemler zayıflamasına neden olur. Gerekli maskeler ve şampuan kullanımı bu anlamda önem taşımaktadır. Dermokil tüm ürün ve modellerinde en doğru fiyat politikasıyla yıllardan bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Gün geçtikçe artan ürün çeşitliliği markayı alanında üst sıralara taşımaya ve ilham kaynağı olmasını sağlamasına sebep olmaktadır. Dermokilin doğal mucizesini içeren tüm ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.