"

Selin Kolonya

" araması için 327 sonuç listeleniyor
Selin Ardıç Kolonya 200 Ml
Kargo Bedava
SelinArdıç Kolonya 200 Ml
(40)
Ardıç Kolonya 200 Ml
15 TL
Sepete Git
Selin Limon Kolonyası 400ml
SelinLimon Kolonyası 400ml
(767)
Limon Kolonyası 400ml
34 TL
Sepete Git
Selin Kolonya 900 Ml ( 5 Adet )
Kargo Bedava
SelinKolonya 900 Ml ( 5 Adet )
(1)
549 TL
Sepete Git

Selin Kolonya

Hijyenik Bir Yaşam İçin Selin Kolonya

Hijyenik Bir Yaşam İçin Selin Kolonya

Kolonyalar; etil alkol, limon, çiçek, tütün esansı gibi güzel koku veren maddelerin karışımından oluşan bir tür parfüm olarak isimlendirilebilir. Gün geçtikçe kolonyalara olan ihtiyaç artmakta ve insanlar tarafından daha çok kullanılmaya başlayan ürünler haline gelmektedirler. İçerisinde yer alan etil alkol elinizde yer alan mikropların ölmesine yol açarak sağlığınızı koruma konusunda size yardımcı olmaktadır. Bunun yanında cildinize sürüldükten sonra içerisinde bulunan alkolün hızla buharlaşması ve buharlaşan alkol moleküllerinin çevrelerinden ısı çekmesi sonucunda kolonya kullanan kişi bir serinlik hisseder. Bu sebeple hijyenin yanında ferahlamak amaçlı da kullanılan ürünlerdir. Kolonya üreticileri denilince akla gelen ilk marka Selin olmaktadır. Kökleri 1900'lü yıllara kadar uzanan ve kolonya üretimi yapan markadır. 1912 yılında Süleyman Ferit Ezcacıbaşı tarafından temelleri İzmir'de atılmıştır. O günden bu yana kolonyaları ile ses getiren marka sevilen ürünleri ile raflarda yerini almaktadır. Selin ismini marka 1980 yılında almıştır. Selin, gür akan su anlamına gelmektedir. Eczacıbaşı uzmanlığı ve tecrübesi ile üretilen ürünler genelde limon esansı ile beraber üretilse de farklı aromalara sahip olan ürünler de mevcuttur. Serinletici, ferahlatıcı ve hijyen sağlayan özellikleri ile isterseniz evde, isterseniz iş yerinizde, isterseniz çantalarınızda bulundurabileceğiniz kolonyalar ile hoş kokuları da her an hissedebilirsiniz. Doğal içerikleri ile sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen bu ürünler ile rahatlayabilirsiniz. Aynı zamanda temizlik hissini yaşayabilirsiniz. Kolonya tarihimiz ve kültürümüz açısından da oldukça kıymetli bir üründür. Özellikle bayramlarda misafirlere ilk ikram edilen ürün kolonyalar olmaktadır. Bayramların yanı sıra davet, misafirlik gibi durumlarda da misafirlere kolonya ikram edilmektedir. En bilinen kolonya çeşitlerinden biri olan limonlu kolonya sıklıkla tercih edilse de kolonyaların farklı aromaları da bulunur. Elinizi yıkama imkânı bulamadığınız durumlarda özellikle dışarıda olduğunuz ve suya ulaşma imkânınız olmadığında kolonyalar ile elinizdeki mikrop, virüs, bakteri gibi mikroorganizmaları yok edebilirsiniz. Böylece suya ulaşana kadar eliniz temiz kalmaya devam eder ve sizi çeşitli hastalıkların bulaşma riskinden korur. Küçük boyutlarda üretilebilmeleri çantanızda taşıma kolaylığı sunar. Bu sayede gittiğiniz her yere kolonyalarınızı da beraberinizde götürebilirsiniz. Hoş kokuları ile de rahatsızlık hissi duymadan aksine keyif alırsınız.

Asırlık Marka: Selin Kolonyaları

Asırlık Marka: Selin Kolonyaları

100 yılı aşkın bir süredir kolonya üretmekte olan Selin kolonya yılların tecrübesi ise bu piyasada büyüyerek yer almaya devam etmektedir. Kolonyaların içerisinde bulunan yüksek alkol oranı ile son derece etkili korunma sağlamaktadır. Bakteri, virüs gibi istenmeyen durumları önleyen kolonyalar hastalıklara karşı savunma oluşturmaktadır. Özellikle elinizi yıkayamadığınız ve dışarıda olduğunuz vakitlerde size su ve sabun yerine hijyen sağlamaktadır. Alkol ile virüs, bakteri gibi mikroorganizmaları yok eder. Hoş kokusu ise uzun süre sizinle birlikte kalır. Bu sayede bu hoş kokuyu uzun saatler üzerinizde hissedersiniz. Çok kullanılmasına gerek kalmadan bile yüksek etkiler gösterebilen bir üründür. Kalıcı ve keskin kokusunu etrafa yaymaktadır. Kalıcı ve keskin koku ile kendinizi daha canlı ve enerjik hissedebilirsiniz. Serinletici ve ferahlatıcı etkisi ile de daha ferah hissedersiniz. En çok bilinen Selin limon kolonyası olsa da çok farklı aromalara sahip olan ürünler de mevcuttur. Limon kolonyası geleneksel bir kolonyadır. Bunun yanında limonun ferahlatıcı etkisi ile buluşan formül kendinizi daha zinde hissetmenize yardımcı olur. Sevilen ve sıklıkla tercih edilen kolonyalardan birisidir. Ancak bu kolonyanın yanı sıra değişik bitkilerden, tütünden, gülden üretilen kolonyaları da bulmak mümkündür. Bu sayede alışılmışın dışında yeni kokular ile tanışabilir ve tıpkı limon kolonyaları gibi bu ürünleri de çok sevebilirsiniz. Gül kokusu, lavanta kokusu, mavi ladin kokusu, ada limonu kokusu gibi farklı bitkilerden ve çiçeklerden üretilebilen Selin markalı kolonyalar ile farklı ve yeni bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu doğal kokular sıkıldıkları ilk andan itibaren çevreye de hoş kokularını yaymaktadır. Doğallıkları ile kendinizi sanki bu bitkilerin bulundukları yerde gibi hissedebilir ve huzur bulabilirsiniz. Lavanta sizin sakinleşmenize yardımcı olup iyi bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlarken mavi ladin ile etrafa hoş kokular yayabilirsiniz. Ardıç ağacından üretilen kolonyalar ile kendinizi gür ormanlar arasında bulabilirsiniz. Size rahatlama ve ferahlık sağlayacak bu kolonyalar ile doğallığın keyfini sürebilirsiniz. Aynı şekilde hanımelinden üretilen kolonyalar ile ferahlık hissinin yanında zarif ve hoş bir kokuya sahip olabilirsiniz. Çeşitli bitki özlerinden üretilen bu kolonyalar ilk günkü özveri ile üretilmeye devam etmektedir. Tecrübe ve teknolojinin birleşmesi ile Selin markası istediğiniz niteliklere sahip kolonyalar üretmekte ve üretmeye devam edecektir.

Selin Kolonyanın Özellikleri

Selin Kolonyanın Özellikleri

Selin marka yılların verdiği tecrübe ile son derece kaliteli kolonyalar üretmektedir. Farklı bitki özlerinden üretilen kolonyaları ile de çeşitlilik sağlamaktadır. Etil alkol, saf su ve çeşitli bitki özlerinin esansları ile oluşturulan kolonyalan oldukça kalıcı kokulara sahiptir. Selin marka özel formülü ile müşterileri için özel ve kaliteli ürünler üretmektedir. Kolonyaların kokuları ile kendinizi daha canlı, ferah, serin hissedebileceğiniz gibi lavanta gibi bitki özleri kullanılarak elde edilen kolonyalar ile de daha sakin ve huzurlu hissedebilmeniz mümkündür. Kolonyalarda bulunan derecelendirme sistemi kolonyanın sahip olduğu alkol oranına göre belirlenmekte ve sınıflandırılmaktadır. 80 derece alkol oranına sahip olan kolonyalar daha kaliteli olur. Aynı zamanda 80 derece alkol oranı virüs, bakteri, mikrop gibi mikroorganizmaların anında yok olmasını sağlayarak sizi hastalıklara karşı korur. Elinize dökeceğiniz alkol oranı yüksek kolonyalar ile virüs ve bakterilerin etkinliğini yok edebilirsiniz. Hoş kokularının yanında hijyen malzemesi olarak da kullanılma sıklıkları artan kolonyalar ile kendinizi istenmeyen - olumsuz durumlara karşı koruyabilirsiniz. Selin kolonya derecesi 80 olan bir kolonyadır. 80 derece Selin kolonya ile mikroplara savaş açabilir, hastalıklardan korunabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen bu kolonyalar ile hijyen ve ferahlığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Genellikle 80 derece alkol oranı markanın limon kolonyalarında mevcut olsa da farklı bitki çeşitlerinden üretilen kolonyalarının da alkol oranları yüksektir. Ürünleri satın almadan önce ihtiyacınız ve beğeninize göre bir seçim yapabilir, kolonyaların alkol oranlarını inceleyebilirsiniz. Kaliteli ürünler üreten Selin, farklı türdeki yeni kokuları ile de size temizlik ve hijyen imkanı sunar. Limon harici diğer kolonya çeşitlerinde de 80 derece alkol oranını bulmanız zor olmayacaktır. Hoş kokuları ile beğeninizi karşılayacak bu ürünler ile kalıcı kokuyu yakalayabilirsiniz. Hoş kokuları sebebiyle parfüm olarak da kullanılabilen ürünlerdir. Kalıcılıkları sayesinde gün boyu kokuyu üzerinizde hissedebilirsiniz. Dezenfektan amacı ile de gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünler çantanıza uygun boyutları ile de büyük beğeni toplamaktadır. Küçük şişeleri sayesinde çantanıza atabileceğiniz ve gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz bu ürünler ile istediğiniz her an hijyenik hissedebilir, ellerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Doğal malzemelerden üretilmekte olan kolonyalar zararlı kimyasallar içermez. Kişisel temizliğiniz için güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Pek çok farklı şişede satışa sunulabilen kolonyaları sayfa aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Farklı Boyuttaki Tasarımları ile Selin Kolonyalar

Farklı Boyuttaki Tasarımları ile Selin Kolonyalar

Kolonya kullanımı ülkemiz için geçmiş dönemlerden bu yana oldukça önemli bir adettir. Bayramlarda daha sık olmakla birlikte ev ziyaretine gidildiğinde de ilk ikram edilen ürünlerin başına kolonyalar gelmektedir. Ferahlatıcı, rahatlatıcı, canlandırıcı etkisinin yanında ürünün sağladığı temizlik ve hijyen hissi de çok kullanılması konusunda teşvik sağlamaktadır. Hoş kokuları uzun süre sizinle kalacak bu kolonyalar, Selin kolonya güvencesi ile genellikle 80 derece alkol oranına sahip olarak üretilmektedir. Bu durum da ürünlerin kalitesini etkinlik düzeyini artırmaktadır. Selin kolonyalar farklı boyutlarda üretilebilen ürünlerdir. Aynı şekilde cam, bidon gibi farklı malzemeden yapılmış ürünler içerisinde de satışa sunulmaktadır. Bunlardan ilki Selin 400 ml kolonya olmaktadır. Bu kolonyalar daha küçük boyutlu olmakla birlikte genelde cam şişeler içerisine koyulmaktadır. Bayramlar, ev ziyaretlerinde, misafirliklerde ikram edilen ya da ettiğimiz kolonya çeşidi genelde bu ürünler olmaktadır. Cam şişeye sahip olmaları daha şık ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Kullanımları da oldukça kolay olan bu kolonyaların ikram edilmesi için kapaklarının açılması yeterli olmaktadır. Limon kolonyalarının bu boyutu üretilebildiği gibi farklı bitki özleri esansları da sıklıkla bu boyutta üretilmektedir. Kendiniz ve sevdikleriniz için çok hoş kokular sunan bu ürünler ile ferahlatıcı bir etkiye sahip olabilirsiniz. Yüksek orandaki etil alkol bu esanslar ile birleştiğinde keskin bir koku oluşmasını sağlar. Bu keskin koku hem güzel kokar hem de sizi anında canlandırıcı etkiye sahiptir. Kullanımı sırasında elinize, yanaklarınıza, boynunuza sürebilir ve hoş kokuyu daha uzun süre duyabilirsiniz. Aynı şekilde kolonya sürülen bölgeler anında serinleyecektir. Selin kolonya 900 ml genellikle bidonlarda satılan ve 400 ml'lik cam şişelerin doldurulması amacı ile kullanılan kolonya boyutudur. Daha büyük yapısı ile kolayca bitmez. Kullanışlı ağız kısmı kolayca dolum imkânı sağlar. Sürekli kolonya alışverişi yapmak istemiyorsanız büyük bidonlardan satın alarak daha fazla ürüne avantajlı olarak sahip olabilirsiniz. Set halinde de alabileceğiniz bu ürünler ile temizlik ve ferahlığı hissedebilirsiniz. 900 ml'nin yanı sıra Selin kolonya 1 lt olarak da satışa sunulmaktadır. Yine aynı işlevler için kullanabileceğiniz bu boyuttaki kolonyalar ile cam şişeleriniz bitmeden yeniden doldurabilir. Farklı set kombinasyonları şeklinde alabileceğiniz bu ürünü tekli olarak da satın alabilirsiniz. Selin kolonya 5 lt ise en büyük boyut olarak geçmektedir. Bu kolonyayı satın aldıktan sonra uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Her an ihtiyaç duyduğumuz ürünler olan kolonyalar için bu boyutta bir ürün satın almak doğru bir karar olabilir.

Selin Kolonya Çeşitleri

Selin Kolonya Çeşitleri

Selin marka kolonyalar farklı tasarımlarda da üretilebilmektedir. Örneğin Selin bidon kolonya boyutu daha büyük olan bir kolonya çeşididir. Özellikle daha küçük yapıda olan cam şişelerin dolumu esnasında kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze sıklıkla kullandığımız ürünler olan kolonyalar sıklıkla tüketilmektedir. Bu sebeple birden fazla cam şişelerden ziyade daha büyük boyutlarda örneğin bidonla satılan kolonyaları almak size tasarruf sağlayabilir. Boşalan cam şişelerini bu bidonlar yardımı ile tekrar tekrar doldurarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Limon esansı çok kullanılmakla beraber başka kokulara sahip olan bidon kolonyaları da bulabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz ve alıştığınız o kokulara daha uzun süre sahip olabilirsiniz. Bidonlar büyük yapıları sayesinde çabucak tükenmez. 900 ml, 1 lt ve 5 lt gibi boyutlarda üretilen bu kolonyalar ile avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Selin cam şişe kolonya ürünlerini ise evinize gelen misafirlere ikram etme sırasında kullanabilirsiniz. Hoş ve şık bir görünüme sahip bu cam şişeler ile hem göz zevkine hitap edebilir hem de kolonyanın ferahlatıcı - serinletici etkisinden yararlanabilirsiniz. Selin sprey kolonya ise sıvıyı pulverize ederek istenilen alana iletmeye yarayan sprey özelliğine sahip olan kolonyalardır. Kolonyayı püskürtme yolu ile istenilen alana iletmektedir. Klasik modellerde dökerek ürünlere ulaşmanız gerekirken bu tarzda üretilen kolonyalar da ise bu işlemi püskürterek gerçekleştirebilirsiniz. Elinize sıkabileceğiniz bu ürünleri evinize, odanıza, arabanıza da sıkabilir ve bu alanların ferah ve hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Genelde daha küçük boyutta üretilen bu kolonya çeşidi çantanıza da rahatlıkla sığabilir. Bu sebeple istediğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Genelde 150 ml boyutunda üretilen ürünlerdir. Çok çeşitli aromalarda üretilebilen bu ürünler ile sevdiğiniz kokulara sahip kolonyaları da satın alabilirsiniz. Selin mini kolonya ise daha küçük boyutta olan bir kolonya çeşididir. Bu ürünlerde Selin kolonya küçük 35 ml boyutundaki şişeler ile üretimi yapılmaktadır. Özellikle çantanıza atıp dışarı çıktığınız zamanlarda kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Kolay kullanımı ile basit bir şekilde elinize dökmenize imkân sağlar. Doldurulabilir özelliği ile de içerisindeki kolonya azaldığında ekleme yapabilirsiniz. Set halinde satılabildiği gibi tekli olarak da satılmaktadır. Çok farklı bitki özlerinden üretilmiş esanslara sahiptir. İstediğiniz kokuyu seçebilir aynı zamanda setler halinde satın alınan ürünler içerisinde birden fazla çeşidi bulunan kolonyalara sahip olabilirsiniz.

Selin Kolonya Fiyatları

Selin Kolonya Fiyatları

Farklı esanslardan elde edilebilen kolonyaların şüphesiz en bilineni Selin limon kolonya olmaktadır. Limonun keskin ve canlandırıcı kokusu etil alkol ile birleşerek ortaya ferahlatıcı bir karışım çıkmaktadır. Sıklıkla tercih edilebilen bir kolonya çeşidi olmaktadır. Ancak bunun yanı sıra daha pek çok farklı bitki özünden elde edilen kolonya mevcuttur. Yeni kokular deneyimlemenin yanında bu hoş kokuları parfüm olarak da kullanmanız mümkündür. Bu farklı kokular arasında yer alan bir ürün Selin ardıç kolonya olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Toros dağlarında bulunan bir ağaç türü olan ardıç ağacı özünden elde edilen bu ürün size ormanın ferahlatıcı etkisini getirerek serinlemenize yardımcı olacaktır. Oldukça hoş kokulu bu ürün ile kendinizi ormanda hissedebilirsiniz. Ürün 80 derece olarak üretilmektedir. Selin hanımeli kolonya ise yazın habercisi olan hanımeli çiçeğinden elde edilmiştir. Hoş kokusu ile huzurlu hissettirir. Selin lavanta kolonya ile rahatlığı hissedersiniz. Nostaljik bir kokuya sahip olan bu ürünler de 80 derecedir. Selin nergis kolonya ise sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Bunların yanı sıra Selin bahçe gülü, mavi ladin, ada limonu ve yasemin kolonya size yeni ve farklı deneyimler yaşatacak olan kolonyalar olmaları ile öne çıkar. Dilediğiniz kokulara sahip kolonyaları satın alabilir ve bu deneyimi yaşabilirsiniz. Bu kolonyalar aynı zamanda Selin parfümlü kolonya olarak da anılmaktadır. Kolonyalar aşırı kullanıldığında elleri kurutabilmektedir. Bu sebeple nemlendirici krem kullanmak gerekebilir. Ancak Selin nemlendiricili kolonya elleriniz kurutmadan aksine nemlendirerek bir kullanım kolaylığı sağlar. 80 derece olarak üretilen ürün limon kolonyasının ferahlığı ile sizi rahatlatmasının yanı sıra nemlendiricili formülü ile ellerinizin kurumasını engeller. İçerisinde bulunan gliserin ile elleriniz yumuşaklık kazanır. Dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür. Cilt pH değeri ile uyumludur. Ellerinizin kolonya sonrasında çok kurumasından şikayetçiyseniz ve kolonyaları aşırı bir şekilde kullanıyorsanız bu ürünü satın alabilirsiniz. Selin kolonya fiyatları farklı boyutlara sahip olmasından dolayı çeşitlilik göstermektedir. Bu sebeple öncelikle kaç ml ya da lt kolonya almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Bu seçim sonucunda kolonyanın aromasını da karar verebilirsiniz. Trendyol aracılığı ile avantajlı fiyatlarla alabileceğiniz bu kolonyalar ile hijyenik ve temiz hissedebilirsiniz.