Direnç Lastiği

1618+ Ürün
Ozsport 15 KG Direnç Bandı Kas Geliştirme Lastiği Fitness Pilates Cross Train...
Bugün Kargoda

Ozsport 15 KG Direnç Bandı Kas Geliştirme Lastiği Fitness Pilates Cross Training Bant Kırmızı-Orta Sert

3.8
(6)
Kargo Bedava
399 TL
laystron Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği
Hızlı Teslimat

laystron Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği

5.0
(2)
149 TL
Tosima 3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti

Tosima 3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti

4.4
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
186,40 TL
THERABAND CLX GRN 11 LOOP INT'L BAND
Hızlı Teslimat

Theraband CLX GRN 11 LOOP INT'L BAND

Kargo Bedava
1.950 TL
Tosima 11 Parça Direnç Lastiği Seti Antrenman Seti Fitness Seti Egzersiz Seti
Videolu Ürün

Tosima 11 Parça Direnç Lastiği Seti Antrenman Seti Fitness Seti Egzersiz Seti

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu649 TL'ye %4 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu649 TL'ye %4 İndirim
Sepette929,99 TL968,74 TL
Slazenger Resistance Tube Medium
Hızlı Teslimat

Slazenger Resistance Tube Medium

5.0
(4)
Kargo Bedava
20 TL Kupon
3 Adede %3
Kargo Bedava
715 TL
STLIFE Portable Pilates Studio Jimnastik Egzersiz Çubuğu
Hızlı Teslimat

STLIFE Portable Pilates Studio Jimnastik Egzersiz Çubuğu

5.0
(2)
Kargo Bedava
999 TL
Leyaton Lyt207 X-tr Pro 4 Suspension Trainer Lyt208
Hızlı Teslimat

LeyatonResmi satıcı rozeti Lyt207 X-tr Pro 4 Suspension Trainer Lyt208

5.0
(2)
Kargo Bedava
1.240 TL
Ultio Spor Xl Pilates Bandı Pvc Tüplü Kutulu 150 X 15 Cm Pilates Bandı Orta S...
Hızlı Teslimat

Ultio Spor Xl Pilates Bandı Pvc Tüplü Kutulu 150 X 15 Cm Pilates Bandı Orta Sertlikte Özel Doğal Elastik

3.8
(4)
199,95 TL
inobag Göbek Destekleyici Bant Pembe Renk
Bugün Kargoda

inobag Göbek Destekleyici Bant Pembe Renk

4.4
(5)
15 TL Kupon
349 TL
Tosima Direnç Lastiği Egzersiz Lastiği Güç Lastiği Cross-training Direnç Band...

Tosima Direnç Lastiği Egzersiz Lastiği Güç Lastiği Cross-training Direnç Bandı 45 Kg Direnç Kırmızı

3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu399 TL'ye %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu399 TL'ye %3 İndirim
Sepette478,70 TL493,51 TL
Zepca Göğüs Yayı / Kauçuk Göğüs Genişletici Çıkarılabilir Fonksiyonel Egzersi...
Hızlı Teslimat

Zepca Göğüs Yayı / Kauçuk Göğüs Genişletici Çıkarılabilir Fonksiyonel Egzersiz Aleti

3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu10 TL'ye %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu10 TL'ye %10 İndirim
Sepette425,51 TL472,79 TL
Trendyol Plus ile404,23 TL
Trendpoint 8 Farklı Seviyeli Direnç Bandı Spor Egzersiz Aerobik Pilates Squat...
Hızlı Teslimat

Trendpoint 8 Farklı Seviyeli Direnç Bandı Spor Egzersiz Aerobik Pilates Squat Lastiği Fitness Yoga

4.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
484,95 TL
Sevamed Medikal Çantalı Direnç Bandı Fitness Pilates Esnetme Lastiği 5'li Set
Bugün Kargoda

Sevamed Medikal Çantalı Direnç Bandı Fitness Pilates Esnetme Lastiği 5'li Set

199 TL
Clifton 11 Parça Latex Direnç Lastiği Seti Çok Fonksiyonlu Egzersiz Seti
Bugün Kargoda

CliftonResmi satıcı rozeti 11 Parça Latex Direnç Lastiği Seti Çok Fonksiyonlu Egzersiz Seti

Kargo Bedava
859 TL
Leyaton Egzersiz Pilates Direnç Bandı - Kırmızı
Hızlı Teslimat

LeyatonResmi satıcı rozeti Egzersiz Pilates Direnç Bandı - Kırmızı

5.0
(1)
124,50 TL
LIVEPRO Lp8406 Direnç Lastiği Tutamaçları
Bugün Kargoda

LIVEPRO Lp8406 Direnç Lastiği Tutamaçları

4.5
(2)
Kargo Bedava
383,90 TL
THERABAND Mavi 1.50 M Direnç Lastiği, dayanıklı ve esnek spor ekipmanı
Bugün Kargoda

Theraband Mavi 1.50 M Direnç Lastiği, dayanıklı ve esnek spor ekipmanı

4.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
479 TL
Genel Markalar Hnb-107 Ayarlanabilir Neopren El Bilek Bandajı
Bugün Kargoda

Genel Markalar Hnb-107 Ayarlanabilir Neopren El Bilek Bandajı

249,90 TL
AVESSA Latex Aerobik Band Orta Sertlik Yeşil Renk Lab 20

Avessa Latex Aerobik Band Orta Sertlik Yeşil Renk Lab 20

4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette240,10 TL245 TL
Leiste Pilates Lastiği Squad Bandı Orta Sert Squat Bant Fitness Kalça Egzersi...

Leiste Pilates Lastiği Squad Bandı Orta Sert Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band

198,50 TL
Proforce LST Güç Lastiği 440 mm – Fonksiyonel Antrenman ve Kuvvet Direnç Bandı
Yetkili Satıcı

ProforceResmi satıcı rozeti LST Güç Lastiği 440 mm – Fonksiyonel Antrenman ve Kuvvet Direnç Bandı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %3

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

998,35 TL
1.021,32 TL
lawrenceshop 1 Adet 5 Lastikli Kırmızı Direnç Lastiği Ayarlanabilir Göğüs Yay...
Hızlı Teslimat

lawrenceshop 1 Adet 5 Lastikli Kırmızı Direnç Lastiği Ayarlanabilir Göğüs Yayı Kol Göğüs Omuz Egzersiz Spor Aleti

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
350 TL
Tosima Squat Band Orta Sert Dayanıklı Esnek Kumaş

Tosima Squat Band Orta Sert Dayanıklı Esnek Kumaş

2.3
(3)
2 Adede %5
149 TL
1...28...5556575859...63...68

Fiyat

Fenomenlerin Seçtikleri

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?