İlgili Kategoriler
Güç (Watt)
Kablo Uzunluğu
Fiyat
Ses Seviyesi
El Süpürgesi Kullanımı
Hazne Kapasitesi
Renk
Şarjlı Kullanım Süresi
Motor Teknolojisi
Şarj Standı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Özellik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kablolu Dikey Süpürge

" araması için 165 sonuç listeleniyor

Pratik ve Kullanışlı Kablolu Dikey Süpürge Çeşitleri Trendyol’da!

Yaşadığınız ortamın temiz olması, bedensel ve ruhsal sağlığınız için önemlidir. Daha hijyenik ve konforlu yaşam alanı için yapılan temizliğin en önemli unsurlarından biri de süpürme işlemidir. Halı ve yüzeyler mikropların oldukça fazla biriktiği noktalardır. Bu nedenle ev süpürme işlemi temizliğin önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok süpürge modeli karşınıza çıkar. Pratik ürünleri beğenen müşterilerin kullandığı modellerden biri kablolu dikey süpürgelerdir. Süpürme işlemini zahmetsiz ve kolay hale getirmek için tasarlanan bir ev aletidir. Temizliğin pratik ve hızlı bir şekilde yapılmasının yanı sıra emiş gücünün yüksek olması ile de dikey kablolu elektrik süpürgeleri müşterilerin tercih sebebidir. Etkili bir temizlik sunmakla kalmayarak zamandan tasarruf etmeyi de sağlar. Hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlayan bu süpürge, evin her köşesine rahatlıkla taşınır. Kolay bir tutuş şekline sahiptir. Kullanım esnasında eğilip kalkmaya ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede temizlik, vücut postürü bozulmadan rahatça yapılır. Özellikle sırt veya bel ağrısı gibi rahatsızlıkları bulunanların gözdesi olan dikey kablolu süpürge, kullanışlı ev aletleri arasında yerini alır. Toz torbalı veya torbasız seçenekleri mevcuttur. Markaların sunduğu süpürge modellerindeki özelliklerden birisi olan rahat ve kolay kullanım, her iki modelde de mevcuttur. Birbirinden şık renklere sahiptir. Evinize ve ihtiyacınıza uygun seçeneği bulmak oldukça kolaydır. Birçok farklı modeli bulunan kablolu dikey süpürgeleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kablolu Dikey Süpürge Özellikleri

Kablolu Dikey Süpürge Özellikleri

Süpürge, hemen hemen herkesin evinde bulunan ve sürekli kullanılan bir temizlik aracıdır. Birçok marka tarafından farklı çeşitler üretilir. Birbirinden farklı model, renk, emiş gücü, ağırlıklar ile karşınıza çıkar. Yatay ve dikey modelleri bulunur. Hızlı ve etkili bir ev temizlik yapmayı sağlayan, müşteriler tarafından talep gören ürünlerden biri de kablolu dikey elektrikli süpürge dir. Pratiktikliğinin yanı sıra birçok özelliğe de sahiptir. Markalar ürettikleri her modele farklı özellikler ekleyerek sunar. Süpürme işlemine yeni bir soluk getiren bu teknolojik alet ile zamandan da tasarruf edilir. Uzun kablolu dikey süpürge geniş bir temizlik alanını kapsar. Priz değiştirilmesine ihtiyaç duymadan evin birçok bölümüne kolay geçiş imkanı sunar. Daha hızlı ve aktif bir temizlik yapılmasına yardımcı olur. El süpürgesi kablolu olan modelinde şarjlıların aksine kesintisiz bir güç bulunur. Tek seferde birden fazla alan temizlenir. Sap kısmındaki uzun ve ince tasarlanan borular, hafif malzemelerden üretilir. Yatay süpürgeler gibi fazla ağırlığa sahip değildir. Hafifliği sayesinde rahat tanışır olması da müşterileri cezbeden özelliklerinden biridir. Alt kısmında bulunan tekerlekler odadan odaya geçişleri kolaylaştırır. Tekerlekler, mobilyalar arasında gezinirken rahat bir kullanım sağlar. Eşyalara takılma yada sıkışma gibi durumlar yaşanmaz. Portatif bir yapıya sahiptir. Parçaları kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilir. Çıkarılan parçalar bir poşete konularak muhafaza edilebilir. Bu sayede yer tasarrufu da sağlar. Temizlik yapılacağı zaman tekrar kolay şekilde birleştirilir. Böylece dar saklama alanına sahip olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Saklama alanı sorunu olmayanlar ise tek parça halinde muhafaza edebilir. Genellikle yüksek bir emiş gücüne sahiptir. Tozlu, kirli ortamlarda derinlemesine ve etkili bir temizlik sunar. Bu ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Toz torbası veya toz haznesi bulunan kısım düzenli olarak temizlenir. Bu sayede emiş gücünde hiçbir farklılık olmadan uzun süre kullanılır. Boruları da periyodik aralıklarla kontrol edilerek temizlenebilir. Bu ergonomik ürün, özellikle sık temizlik yapılması gereken, çocuk veya evcil hayvan sahibi olan müşterilerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. İhtiyacınız olan dikey kablolu süpürgelere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kablolu Dikey Süpürge Modelleri

Birbirinden Farklı Kablolu Dikey Süpürge Modelleri

Güç kesintisi yaşamadan süpürme işlemi sunan kablolu dikey süpürge modelleri markadan markaya farklı özelliklere sahip olabilir. Toz ve kirin toplandığı hazneleri torbalı ya da torbasız olarak değişkenlik gösterir. Torbalı modellerde yüksek bir emiş gücü bulunur. Etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. Toz ve kirleri özel olarak tasarlanmış hava almayan torbasına hapseder. Süpürme işlemi bittiğinde torbayı kontrol etmeniz yeterlidir. Ekstra temizlemeniz gereken herhangi bir haznesi yoktur. Torbası dolduğunda ise çıkartılır. Çıkarmadığınız takdirde emiş gücü düşebilir. Bu yüzden toz torbasını düzenli olarak kontrol etmek gerekir. Özel bir torbaya gereksinim duymadan kullanılan torbasız modeller de diğeri gibi etkili ve pratiktir. Bu modelde torba yerine toz için özel bir hazne bulunur. Kullanımı oldukça kolaydır. Toz haznesi temizlik sonrasında kontrol edilir. Dolu ise boşaltılarak tekrar yerine takılır. Başka bir işlem yapmaya gerek yoktur. Markalar tarafından siyah, beyaz ya da kırmızı gibi birçok renk seçeneği sunulur. Tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uygun olan rengi rahatlıkla bulmanız mümkündür. Kablolu dikey süpürge tavsiyeleri incelendiği zaman özellikle hepa filtresi ibaresi ile karşılaşılır. Hepa, yüksek verimli partikül yakalayıcı olarak bilinir. Bu filtre, havadaki çok küçük partikülleri dahi çekerek sağlıklı bir ortam oluşturur. Bakteri, virüs, toz, küf, polen veya hayvan tüylerini etkili şekilde çeker. Filtreye hapsederek dışarı çıkmasını engeller. Bu işlemi yaparken ortamın havasını da temizler. Hepa filtreli kablolu dikey süpürge, ortamdaki kötü kokuyu da hapsederek havanın daha ferah olmasını sağlar. Son teknoloji harikası olan ürün alerjik reaksiyonlara duyarlı olan, astım veya solunum yolu rahatsızlığı bulunan müşteriler için ideal bir seçimdir. Trendyol aracılığıyla tüm modelleri inceleyip dilediğiniz seçenek için sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlar ile Kablolu Dikey Süpürge Seçenekleri

Avantajlı Fiyatlar ile Kablolu Dikey Süpürge Seçenekleri

Hava kalitesini arttırmak ve hijyenik bir ortam sağlamak için temizlik yapmak oldukça önemlidir. Özellikle zeminde biriken toz ve kirler, sağlıksız bir ortam oluşmasına neden olur. Bu sebepten dolayı süpürgeler, günlük hayatta son derece önemli bir yere sahiptir. Zaman tasarrufunun da önemli olduğu bu çağda, pratik ve kolay kullanım sağlayan kablolu dik süpürge ler evlerde yerini alır. Ergonomik ve yüksek performansa sahip bu ürünlerin fiyatlarında farklılıklar görülür. Fiyat aralıkları marka, model, renk ya da emiş gücü gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterir. Bu noktada son derece geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi söz konusu olur. Ürün skalasında hemen herkesin ihtiyacı ve zevkine göre bir model bulunur. Seçenekler değerlendirilirken ihtiyaç ve bütçe göz önünde bulundurularak tercih yapılması önerilir. Bütçeyi yormayan kablolu dikey süpürge fiyatları sayesinde evlerin ve işyerlerinin vazgeçilmez temizlik araçlarından biri haline gelir. Son yıllarda kolay kullanıma sahip ürünlerin tercih edilmesi nedeniyle bu süpürge modeli de oldukça revaçtadır. Fiyat skalasının esnekliği ile herkesin ihtiyacına uygun ürün bulması mümkündür. Kablolu dikey süpürge yorumlarına bakıldığında müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu ürünler arasında yer aldığını görmek mümkündür. Tasarımların pek çok özelliğinin yanında fiyatının makul olduğu görülür. Bazı modellerin yanında ekstra apartlar olması da cezbedici özellikleri arasında yer alır. Bütçe dostu olması sebebiyle de dikey süpürge kablolu modelleri müşteriler tarafından sık sık tercih edilir. Beklentilerinize yanıt veren seçeneği kısa süre içinde ve kolay biçimde tespit edebilirsiniz. Dilerseniz söz konusu ürünleri hediye etmek amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan kablolu dikey süpürge modelini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.