placeholder
"

FANTOM

" araması için 2591 sonuç listeleniyor

Fantom

Fantom

1988 yılında kurulan Fanset Elektrikli Ev Aletleri Ltd. Şti, kurulduğu günden beri profesyonel temizlik makineleri ve küçük ev aletleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren bir firmadır. Şirket, çok tanınan ve en güvenilir markası olan Fantom ve Fantom Professional ürünleri ile sektörde faaliyet gösterir. Günümüz itibarıyla Fanset, dünya üzerinde 70'ten fazla ülkeye ihracat yapan, global müşteri beklentilerini üst seviyede karşılayan, rekabet etme gücü yüksek ve uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen güçlü bir firmadır. Şirket, sosyal sorumluluk bilinci ile çevreye destek hususunda tüm Avrupa standartlarını kabul ederek belgelendirmiş olup, sürdürülebilirlik hedefini tüm faaliyetlerine entegre etmeye odaklanmıştır.

Fantom Elektrikli Süpürge Modelleri

Temel ev temizliği, süpürme işlemi ile başlar. Fantom süpürge modelleri, evinizin en ücra köşelerini bile kolayca temizleyen işlevsel aksesuarları, yüksek emiş gücü performansı, ergonomik tutuşlu teleskopik boru tipi ve kolay temizlenebilme özelliği ile temizliği sizin için eziyet olmaktan çıkarır. Daha pratik ve hızlı temizlik olanağı sunarak vaktinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırmanıza yardımcı olur. Marka, her biri farklı özelliklerle donatılmış birçok Fantom pratik süpürge modeli ile karşınıza çıkar. Fantom torbasız süpürge modelleri, üstün tasarımlı, yeni nesil Multi Cyclone, HI-TECH Cyclon veya Cyclone toz haznesi çeşitleri ile üretilir. Bu hazneler yüksek emiş gücü ile bir araya gelerek tozu havadan ayrıştırır, merkeze toplar ve hapseder. Böylece dışarıya %99 oranında temiz hava çıkışı sağlar. Tüm tozları ve kırıntıları geniş hacimli toz haznesinde toplayan süpürgeler tek tuşla kolayca boşaltılabilir. H.E.P.A filtreye sahip Fantom toz torbasız süpürge modelleri, en küçük toz partiküllerini dahi yakalayarak hapseder. Bu teknoloji, astım hastaları ve toza karşı alerjik bünyeye sahip olanlar için rahat edecekleri temiz ve hijyenik bir ortam sunar. 2 ile 5 lt arasında değişen toz kapasitesine sahip olan toz torbasız süpürgeler, 850 W anma gücü ile çalışır. Otomatik kablo sarma özelliği sayesinde makinenizin kablosunu tek tuşa basarak kolayca toplayabilirsiniz. Toz torbasız süpürgeler, modeline bağlı olarak yatay ya da yatay/dikey park pozisyonunda dururlar ve 5 m kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda temizlik yapma olanağı sunar. PP ya da metal teleskopik boru tipine sahip olan modeller, spiral ya da çelik telli hortum tipi sayesinde her yöne kolayca hareket eder. Makinenizle gelen süpürücü gövde, kenar/köşe, koltuk ve döşeme aparatları sayesinde tüm ulaşılamayan noktalara kolayca ulaşabilir, dip ve köşeleri kolayca temizleyebilir. Fantom süpürge sessiz sedasız çalışır. Çalışırken sizi rahatsız etmeyen ultra sessiz süpürge modelleri sayesinde gürültü yorgunluğu yaşamadan evinizin temizliğini tamamlayabilirsiniz.

Fantom Dikey Süpürge Modelleri

Fantom elektrikli günlük süpürge çeşitleri arasında yer alan Fantom süpürge dikey pozisyonlu modeller, Fantom el süpürgesi olarak da bilinen elektrikli dikey süpürge çeşitleridir. Her biri farklı üstün özelliklerle donatılan dikey el süpürgeleri; yüksek enerji tasarrufu sağlayan toz torbasız temizlik, tozları havadan ayrıştıran ve hazneye toplayarak hapseden 1200 W yüksek emiş gücü performansı, HI-TECH Cyclone ya da Cyclone toz haznesi, yüksek toz tutma performansı sunan H.E.P.A filtre, XL toz haznesi kapasitesi ve 500 W motor gücü sayesinde evinizdeki tüm noktaları ve en ücra köşeleri nitelikli olarak temizler. Dikey süpürge modellerinde motor gövdesi, makinenin alt ya da üst kısmında bulunur. Motor gövdesi üst kısımda olan modeller, koltuk altı ve tavan gibi alanların temizliğinde kolaylık sağlar. Dikey Fantom süpürge pratik bir şekilde ayrılabilen gövdesi sayesinde temizlenmesi zorlu olan yerlerde son derece kullanışlıdır. Yüksek emiş gücü performansı ile tüm tozları merkeze topladıktan sonra dışarı çıkmasını engelleyen hazneleri sayesinde dışarıya temiz hava çıkışı sağlayarak rahat nefes alacağınız hijyenik bir ortam sunar. Ayrılabilir hazneyi makineden kolayca ayırabilir ve pratik bir şekilde boşalttıktan sonra tekrar yerine takabilirsiniz. Kullanım sonrasında dikey park pozisyonunda park edebileceğiniz dikey süpürgeler, evinizde yer kaplamayan ergonomik ve kompakt tasarımları sayesinde son derece kullanışlıdır. Motor gövdesinde kullanılan izolasyon sistemi ile daha sessiz çalışma olanağı sağlayan dikey süpürge modelleri çalışırken sizi rahatsız etmez. Toz torbasız, kuru, dikey Fantom gri süpürge modelleri, 1 lt ile 2 lt arasında değişen toz haznesi kapasitesi sunar. PP ya da ABS malzemeden üretilen boru tipi, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Süpürücü gövde, kenar/köşe, koltuk ve döşeme aksesuarları ile evinizde ulaşılması zor olan tüm noktaları kolayca temizler. 5 m kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda temizlik olanağı sunar.

Araç Tipi ve Şarjlı Süpürge Fantom Serisi

Bütçenize uygun Fantom süpürge fiyatları ile satışa sunulan şarjlı süpürgeler, el süpürgesi ve dikey süpürge olarak kullanabilme avantajı sunan ikisi bir arada süpürgelerdir. 18 V şarjlı süpürge modelleri, kablosuz kullanım özelliği sayesinde evin her yerine kolayca ulaşır. Toz torbasız temizlik olanağı sunan modeller, turbo fırça, hareketli kol ile temizlik ve saklama kolaylığı, kuru temizlik, hızlı ve pratik kullanım, yıkanabilir filtreler, dikey park pozisyonu, dikey kullanım şekli, fırçalı kenar/köşe aparatı, 15 dakika çalışma süresi ve 0.6 lt toz haznesi kapasitesi sayesinde son derece pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Ev temizliği ne kadar mühimse, gününün önemli bir kısmını geçirdiğiniz aracınızın bakım ve temizliği de o derecede önemlidir. Kompakt tasarımlı Fantom küçük süpürge modelleri, aracınızın temizliğini kolayca yapabilmenizi sağlar. Araç tipi süpürgeler, araç içinde kolayca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olup elektrik sisteminden güç alır. Süpürgeleri aracınızın sigara çakmağına bağlayarak çalıştırabilir, koltuk ve döşemelerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Hafif ve kuru süpürge amaçlı kullanım için tasarlanan araç tipi süpürge serisi, 80 W güçle çalışan cihazlardır. 5 M kablo boyu sayesinde geniş bir alanda rahatça çalışabilirsiniz. Süpürme ve hava üfleme fonksiyonlarına sahip olan modeller, koltuk süpürücü, petek süpürücü ve emiş hortumu aksesuarları ile birlikte gelir. 1 lt toz kapasitesi ile aracınızda kesintisiz temizlik olanağı sunar.

Fantom Halı Yıkama Makinesi Modelleri

Markanın ürettiği ev aletleri arasında yer alan ve hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran Fantom halı yıkama ve koltuk yıkama makinesi modelleri, maksimum 1600 W ile 2400 W arasında değişen güçlerle çalışır. Halı yıkama özelliğinin yanı sıra su filtreli, ıslak vakum ve toz torbalı temizlik seçeneklerinden dilediğinizi kullanabileceğiniz modellerle çok yönlü temizlik yapabilirsiniz. Ayarlanabilir hız kontrolü, temizleyeceğiniz yüzeylere göre çalışma gücünü ayarlamanıza olanak tanır. Yüksek emiş gücü performansı sayesinde halı, kilim, koltuk döşemeleri gibi geniş bir alanda mükemmel temizlik sağlayan halı ve koltuk yıkama makineleri 7 lt geniş kapasiteli toz torbası sayesinde daha geniş alanlarda kesintisiz temizlik ve uzun süre kullanım olanağı sunar. Fantom koltuk yıkama makinesi modelleri ile derinlemesine temizlediğiniz koltuklarınız ve döşemeleriniz kirlerinden arınarak ilk günkü orjinal renklerine geri döner. Makinelerin ayrılabilir ve kolay temizlenebilir iç parçaları sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. 5 m kablo uzunluğu ile odanın her noktasına rahatça uzanabilen halı yıkama makineleri, dikey park pozisyonunda dururlar. 6 ya da 7 lt temiz su tankı kapasitesi, 10,5 litre kirli su tankı kapasitesi sayesinde uzun süre kesintisiz temizlik olanağı sağlarlar. PP ya da metal teleskopik boru tipi ve spiral hortum tipine sahip olan makineler, modeline bağlı olarak süpürücü gövdenin yanı sıra kenar, köşe, koltuk, döşeme, halı yıkama, koltuk yıkama ve cam silme aksesuarları ile birlikte gelir.

Fantom Kettle Modelleri

Fantom su ısıtıcı modelleri, mutfaktaki sıcak su ihtiyacınızı her an karşılamaya hazırdır. Tek tuşa basarak kısa sürede kaynamış su elde edebileceğiniz kettle modelleri, 1.8 ile 2 lt arasında değişen su haznesi kapasitene sahiptir. 1500 ile 2000 W arasında değişen güçlerle çalışan cihazlar, paslanmaz çelik gizli rezistans, çelik gövde, tek tuşla kolayca açılabilen kapak, kablosuz kullanım konforu ve suyu hızlı kaynatma özelliğinin yanı sıra enerji tasarrufu sunar. Kettle modelleri, susuz çalışma emniyeti sayesinde son derece güvenli ve uzun ömürlüdür. Markanın beğeninize sunduğu kettle modelleri çelik, PP ya da cam gövdelerle üretilmiştir. Cam gövdeli modeller led ışık ve hızlı kaynama özelliği ile dikkat çeker ve son derece estetik tasarımlara sahiptir. Bu modeller 360° dönebilen gövdesi sayesinde kabloya bağımlı kalmadan cihazınızı özgürce hareket ettirebilmenize olanak tanır. Susuz çalışma emniyeti, otomatik kapanma, çelik gizli rezistans özellikleri sayesinde son derece güvenli ürünlerdir. PP gövdeli kettle modelleri, tek tuşla çalışma, aşırı ısı emniyeti, hızlı kaynatma özelliği ve kablosuz kullanım gibi fonksiyonlarla donatılmış olup tüm sıcak su ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesintisiz olarak cevap verir. Şık ve kompakt tasarımlara sahip kettle modelleri, ergonomik tutuş konforu sunan kulpları ve kolay temizlenme özellikleri sayesinde mutfaktaki en güçlü yardımcınızdır. Marka sadece suyunuzu ısıtmakla kalmaz, Fantom ısıtıcı modelleri ile yaşadığınız ortamı soğuk kış günlerinde homojen ve etkili bir şekilde ısıtır. 1500 W güçle çalışan Quartz elektrikli ısıtıcılar, 3 kademeli ısı ayarı, devrilme emniyeti, hızlı ısıtma, ısıyı yoğunlaştıran yansıtıcı, yerde ve masa üstünde kullanım, kolay taşıma için tutma bölmeleri ve güvenliğiniz için ön koruma kafesine sahiptir.

Fantom Mutfak Robotu Blender Serisi

Markanın sunduğu mini mutfak robotu modelleri, sağlıklı cam gövdeleri ile keskin çelik bıçakları sayesinde mutfakta tüm öğütme işlemlerinizi tek tuşa basarak saniyeler içerisinde halleder. Güvenlik kilidi sayesinde emniyetli bir kullanım konforu sunan Fantom robot modelleri ayrılabilir motor gövdesi ile kolay kullanım ve temizlik olanağı sağlar. 300 W motor gücüyle çalışan modeller, rondo fonksiyonuna sahiptir. 1 lt kapasiteli cam haznesinde tek seferde birçok gıdayı işlemden geçirebilirsiniz. Markaya ait el blender setleri ve çelik blender çubukları, mutfakta tüm doğrama, karıştırma ve öğütme işlemlerinde en güçlü yardımcınızdır. 600 Watt motor gücü, sessiz çalışma, turbo hız seçeneği, paslanmaz çelik bıçakları, asma halkası ve ergonomik tutuş konforu sunan tasarımları ile son derece kullanışlı ve fonksiyonel ürünlerdir. Ayrılabilir parçaları sayesinde kolayca temizleyebileceğiniz blender modelleri ayarlanabilir hız kademesi ile dilediğiniz hızda çalışır.

Buharlı Temizlik Robotu Modelleri

Buharlı temizlik yapma olanağı sunan Fantom temizlik robotu modelleri, yüksek buhar basıncı ile evinizde derinlemesine hijyen sağlar. Tek süpürgede, dört fonksiyonu bir arada sunan buharlı temizlik robotları, 5 bar yüksek buhar basıncı ile evinizdeki bakterileri ve akarları yok eder. Su filtreli, ıslak vakum ve buhar kazanlı ütü özellikleri sunan buharlı temizlik robotları ile çok yönlü ve etkili temizlik yapabilir, buharlı robot ile birlikte gelen ütünün sağladığı yüksek buhar gücüyle giyisilerinizi ütüleyebilirsiniz.Çok yüksek sıcaklıkta buhar basıncı çıkışı sağlayan makineler, evinizdeki tüm kirli yüzeyleri derinlemesine dezenfekte eder ve gerçek anlamda hijyen sağlar. 1000 W motor gücü ve 1600 W buhar gücüyle çalışan buharlı temizlik robotları, 2 lt buhar tankı kapasitesi ve 1 lt kirli su tankı kapasitesi ile uzun süreli kesintisiz temizlik olanağı sunar. Özel buhar kanallı telli hortum tipi sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan buharlı temizlik robotu modelleri, tutma sapı sayesinde kolayca taşınabilir. Yatay park pozisyonunda duran robotlar, tüm yüzeyler için çeşitli buhar başlıkları, süpürücü gövdeler ve 800 W ütü ile birlikte gelir. Buharlı temizlik robotları ile ocak, ızgara, fırın, cam, araç jantı, klozet, sert zemin, fayans, seramik yüzeyler, linolyum ve vinil zeminler, metal yüzeyler, koltuk ve tüm döşemelerinizi güvenle temizleyebilir ve dezenfekte edebilirsiniz. Buharlı temizlik robotları 4 m kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda rahatlıkla temizlik yapma olanağı sunar. Ürünün kullanım sonrası temizliği son derece kolaydır ancak ürün temizlik sırasında buharla çalıştığı için sıcak olacaktır. Bu nedenle kullanım sonrası makineyi temizlerken soğumasını beklemek gereklidir. Kolay su geçiren (suya duyarlı) ahşap yüzeylerde kullanılması önerilmeyen buharlı temizlik robotlarının sabit bir noktada uzun süre bekletildiğinde cilalı yüzeylerde zaman içerisinde matlaşmaya neden olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Buharlı temizleyicilerle temizlik yapmaya başlamadan evvel cihazı, temizleyeceğiniz yüzeylerin kuytu bir köşesinde ön uygulama yaparak denemeniz yararınıza olacaktır.

Fantom Kurutmalık Çeşitleri

Tüm ev aleti ihtiyaçlarınızı birbirinden fonksiyonel küçük/büyük ev aletleriyle üst düzeyde karşılayan marka, işlevsel ev gereçleriyle de hayatınıza kolaylık ve konfor getirir. Markanın sunduğu ev gereçleri arasında yer alan Fantom çamaşır askısı modelleri, paslanmaz alüminyum gövde, plastik bağlantı parçaları, PVC çamasır asma ipi, pratik katlanma özelliği ve hafif tasarımları sayesinde kolay kullanım konforu sunarken çamaşırlarınızın yıpranmadan, açık havada sağlıklı bir sekilde kurumasını sağlar. Katlanabilen tasarımları sayesinde çamaşırlarınızı kuruttuktan sonra kolayca katlayıp kaldırabileceğiniz kurutmalıklar, kullanılmadıkları zamanlarda gereksiz yer işgal etmez. İç ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz kurutmalık çeşitleri, 10,9 m ile 18.2 m arasında çamaşır asma kapasitesi sunar. Çamaşırlarını balkon ya da kalorifer kenarına asarak kurutmak isteyenler için tasarlanan balkon ve kalorifer tipi çamaşır askılığı modelleri ise paslanmaz alüminyum gövdeleri, PVC çamasır asma ipleri, plastik bağlantı parçaları, kolay katlanabilirlik özelliği ve hafif tasarımları ile öne çıkar. İç ve dış mekanda kullanılmaya uygun olan çamaşır kurutma askıları, 5.6 m asma kapasitesi sunar ve çamaşırlarınızın zarar görmeden, yıpranmadan açık ya da kapalı alanda sağlıklı bir sekilde kurumasını sağlar.

Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Markanın ürettiği fonksiyonel özellikli saç kurutma ve fön makineleri, İyon teknolojisi içerir. Bu makineler, bakımlı, kusursuz, canlı ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlamanın yanı sıra saçlarınızın sağlığını da korumanıza yardımcı olur. Saçlarınıza hem hacim kazandıran hem de dilediğiniz gibi şekil vermenize yardımcı olan difizör başlığının yanı sıra 2 adet hız kademesi ve 3 kademe ısı ayarı sayesinde farklı kullanım tercihleri sunar. Ev tipi ve otel tipi olmak üzere çeşitlere ayrılan modeller 1000 ile 1600 W arasında değişen güçlerle çalışır ve 2 m kablo uzunluğu sayesinde rahat ve konforludur. Ergonomik tutuş konforu sunan sapları, elinize tam olarak oturur. Asma halkasına sahip olan modelleri kullanmadığınız zamanlarda asarak muhafaza edebilirsiniz.

Markanın sunduğu tüm ürünler şimdi Trendyol'da sizlerle! Siz de hemen Trendyol adresine uğrayarak eviniz ya da işletmeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz Fantom ev aletleri hortum fön makinesi fan gibi yedek parçaların yanı sıra Fantom süpürge makinesi modellerini bulabilirsiniz. Profesyonel işletmeler için tasarlanan Fantom endüstriyel temizlik makinesi modelleri, gıda ve içecek hazırlama, kişisel bakım, ısıtma ve ev gereçleri ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz. Tüm ev tipi ve endüstriyel ürünlerle birlikte fonksiyonel süpürge çeşitleri, bütçenize uygun Fantom elektrikli süpürge fiyatları ile Trendyol'da beğeninize sunulur. Siz de beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.