Marka
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

FANTOM

" araması için 2652 sonuç listeleniyor

Profesyonel Temizlik İçin Fantom Ürünleri Trendyol’da!

1988 yılında kurulan Fanset Elektrikli Ev Aletleri Ltd. Şti, kurulduğu günden beri profesyonel temizlik makineleri ve küçük ev aletleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren bir firmadır. Şirket, çok tanınan ve en güvenilir markaları olan Fantom Professional ürünleri ile sektörde faaliyet gösterir. Bugün itibariyle Fanset, dünya üzerinde 70'ten fazla ülkeye ihracat yapan, global müşteri beklentilerini üst seviyede karşılayan, rekabet etme gücü yüksek ve uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen güçlü bir firmadır. Şirket, sosyal sorumluluk bilinci ile çevreye destek hususunda tüm Avrupa standartlarını kabul ederek belgelendirmiş olup, sürdürülebilirlik hedefini tüm faaliyetlerine entegre etmeye odaklanır. Temel ev temizliği, süpürme işlemi ile başlar. Fantom marka süpürge modelleri, evinizin en ücra köşelerini bile kolayca temizleyen işlevsel aksesuarları, yüksek emiş gücü performansı, ergonomik tutuşlu teleskopik boru tipi ve kolay temizlenebilme özelliği ile temizliği sizin için yorucu olmaktan çıkarır. Daha pratik ve hızlı temizlik olanağı sunarak vaktinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırmanıza yardımcı olur. Marka, her biri farklı özelliklerle donatılmış birçok Fantom pratik süpürge çeşidi ile karşınıza çıkar. Markanın torbasız süpürge modelleri, üstün tasarımlı, yeni nesil Multi Cyclone, HI-TECH Cyclon veya Cyclone toz haznesi çeşitleri ile üretilir. Bu hazneler, yüksek emiş gücü ile bir araya gelerek tozu havadan ayrıştırır, merkeze toplar ve hapseder. Böylece dışarıya %99 oranında temiz hava çıkışı sağlar. Tüm tozları ve kırıntıları geniş hacimli toz haznesinde toplayan Fantom çekici süpürgeler tek tuşla kolayca boşaltılabilir. H.E.P.A filtreye sahip markanın toz torbasız süpürge modelleri, en küçük toz partiküllerini dahi yakalayarak hapseder. Bu teknoloji, astım hastaları ve toza karşı alerjik bünyeye sahip olanlar için rahat edecekleri temiz ve hijyenik bir ortam sunar. 2 ile 5 lt arasında değişen toz kapasitesine sahip olan toz torbasız süpürgeler, 850 W anma gücü ile çalışır. Otomatik kablo sarma özelliği sayesinde makinenizin kablosunu tek tuşa basarak kolayca toplayabilirsiniz. Siz de Trendyol’dan Fantom yorum ve değerlendirmelerine göz atarak bu marka ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Fantom Modelleri

Tarzınıza Uygun Fantom Modelleri

Torbasız Fantom toz kapanı süpürgeler, modeline bağlı olarak yatay ya da yatay/dikey park pozisyonunda dururlar. Ürün, 5 m kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda temizlik yapma olanağı sunar. PP ya da metal teleskopik boru tipine sahip olan modeller, spiral ya da çelik telli hortum tipi sayesinde her yöne kolayca hareket eder. Makinenizle gelen süpürücü gövde, kenar, köşe, koltuk ve döşeme aparatları sayesinde tüm ulaşılamayan noktalara kolayca girer, dip ve köşeleri kolayca temizler. Markanın süpürge tasarımı, sessiz sedasız çalışır. Trendyol’dan çalışırken sizi rahatsız etmeyen ultra sessiz süpürge Fantom carbon çeşitlerini inceleyerek, gürültü yorgunluğu yaşamadan evinizin temizliğini tamamlayabilirsiniz. Markanın elektrikli günlük süpürge çeşitleri arasında yer alan Fantom süpürge dikey pozisyonlu modeller, el süpürgesi olarak da bilinen elektrikli dikey süpürge çeşitleridir. Her biri farklı üstün özelliklerle donatılan dikey el süpürgeleri; yüksek enerji tasarrufu sağlar. Toz torbasız temizlik, tozları havadan ayrıştırır, hazneye toplayarak hapseder. 1200 W yüksek emiş gücü performansı, HI-TECH Cyclone ya da Cyclone toz haznesi ve yüksek toz tutma performansı sunar. H.E.P.A filtre, XL toz haznesi kapasitesi ve 500 W motor gücü sayesinde evinizdeki tüm noktaları ve en ücra köşeleri bile nitelikli olarak temizler. Fantom şipşak dikey süpürge modellerinde motor gövdesi, makinenin alt ya da üst kısmında bulunur. Motor gövdesi üst kısımda olan modeller, koltuk altı ve tavan gibi alanların temizliğinde kolaylık sağlar. Dikey Fantom hüpçek süpürge, pratik bir şekilde ayrılabilen gövdesi sayesinde temizlenmesi zorlu olan yerlerde son derece kullanışlıdır. Yüksek emiş gücü performansı ile tüm tozları merkeze topladıktan sonra dışarı çıkmasını engelleyen hazneleri sayesinde dışarıya temiz hava çıkışı sağlayarak rahat nefes alacağınız hijyenik bir ortam sunar. Ayrılabilir hazneyi makineden kolayca ayırabilir ve pratik bir şekilde boşalttıktan sonra tekrar yerine takabilirsiniz. Kullanım sonrasında dikey park pozisyonunda park edebileceğiniz dikey süpürgeler, evinizde yer kaplamayan ergonomik ve kompakt tasarımları sayesinde son derece kullanışlıdır. Fantom motor, gövdesinde kullanılan izolasyon sistemi ile daha sessiz çalışma olanağı sağlar. Bu sayede dikey süpürge modelleri çalışırken sizi rahatsız etmez. Toz torbasız, kuru, dikey Fantom gri süpürge modelleri, 1 lt ile 2 lt arasında değişen toz haznesi kapasitesi sunar. PP ya da ABS malzemeden üretilen boru tipi, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Süpürücü gövde, kenar/köşe, koltuk ve döşeme aksesuarları ile evinizde ulaşılması zor olan tüm noktaları kolayca temizler. 5 m kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda temizlik olanağı sunar. Siz de Fantom Hamarat gibi üstün özellikli süpürgeleri Trendyol’dan araştırarak özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kullanışlı Araç Tipi ve Şarjlı Süpürge Fantom Serisi

Kullanışlı Araç Tipi ve Şarjlı Süpürge Fantom Serisi

Bütçenize uygun Fantom fiyatları ile satışa sunulan şarjlı süpürgeler, el süpürgesi ve dikey süpürge olarak kullanabilme avantajı sunan ikisi bir arada süpürgelerdir. 18 V şarjlı süpürge modelleri, kablosuz kullanım özelliği sayesinde evin her yerine kolayca ulaşır. Toz torbasız temizlik olanağı sunan modeller, turbo fırçası ve hareketli kolu ile temizlik ve saklama kolaylığı sunar. Ürünler, yıkanabilir Fantom filtre, dikey park pozisyonu, dikey kullanım şekli, fırçalı kenar/köşe aparatı, 15 dakika çalışma süresi ve 0.6 lt toz haznesi kapasitesi sayesinde son derece pratik ve kullanışlıdır. Ev temizliği ne kadar mühimse, gününün önemli bir kısmını geçirdiğiniz aracınızın bakım ve temizliği de o derecede önemlidir. Kompakt tasarımlı markanın küçük süpürge modelleri, aracınızın temizliğini kolayca yapabilmenizi sağlar. Araç tipi süpürgeler, araç içinde Fantom kullananlar için özel olarak tasarlanmış olup elektrik sisteminden güç alır. Süpürgeleri aracınızın sigara çakmağına bağlayarak çalıştırabilir, koltuk ve döşemelerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Hafif ve kuru süpürge amaçlı kullanım için tasarlanan araç tipi süpürge serisi, 80 W güçle çalışan cihazlardır. 5 M kablo boyu sayesinde geniş bir alanda rahatça çalışabilirsiniz. Süpürme ve hava üfleme fonksiyonlarına sahip olan modeller, koltuk süpürücü, petek süpürücü ve emiş hortumu aksesuarları ile birlikte gelir. 1 lt toz kapasitesi ile aracınızda kesintisiz temizlik olanağı sunar. En pratik Fantom mangalcı modellerine Trendyol’dan göz gezdirerek araçlarınızda kusursuz temizliği yakalayabilirsiniz. Yine markanın sunduğu mini Fantom mutfak robotu modelleri de sağlıklı cam gövdeleri ve keskin çelik bıçakları sayesinde mutfakta tüm öğütme işlemlerinizi tek tuşa basarak saniyeler içerisinde halleder. Güvenlik kilidi sayesinde emniyetli bir kullanım konforu sunan Fantom robot modelleri ayrılabilir motor gövdesi ile kolay kullanım ve temizlik olanağı sağlar. 300 W motor gücüyle çalışan modeller, rondo fonksiyonuna sahiptir. 1 lt kapasiteli cam haznesinde tek seferde birçok gıdayı işlemden geçirebilirsiniz. Ayrılabilir parçaları sayesinde kolayca temizleyebileceğiniz Fantom blender modelleri ayarlanabilir hız kademesi ile dilediğiniz hızda çalışır. Tüm bu kullanışlı mutfak aletlerinin yanı sıra Fantom fritöz modellerini de Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla Fantom Fiyatları

Avantajlı Fırsatlarla Fantom Fiyatları

Markanın ürettiği ev aletleri arasında yer alan ve hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran markanın halı yıkama ve koltuk yıkama makinesi modelleri, maksimum 1600 W ile 2400 W arasında değişen güçlerle çalışır. Halı yıkama özelliğinin yanı sıra su filtreli, ıslak vakum ve toz torbalı temizlik seçeneklerinden dilediğinizi kullanabileceğiniz modellerle çok yönlü temizlik yapabilirsiniz. Ayarlanabilir hız kontrolü, temizleyeceğiniz yüzeylere göre çalışma gücünü ayarlamanıza olanak tanır. Yüksek emiş gücü performansı sayesinde halı, kilim, koltuk döşemeleri gibi geniş bir alanda mükemmel temizlik sağlar. Halı ve koltuk yıkama makineleri 7 lt geniş kapasiteli toz torbası sayesinde daha geniş alanlarda kesintisiz temizlik ve uzun süre kullanım olanağı sunar. Markanın koltuk yıkama makinesi modelleri ile derinlemesine temizlediğiniz koltuklarınız ve döşemeleriniz kirlerinden arınarak ilk günkü orjinal renklerine geri döner. Makinelerin ayrılabilir ve kolay temizlenebilir iç parçaları sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. 5 m kablo uzunluğu ile odanın her noktasına rahatça uzanabilen halı yıkama makineleri, dikey park pozisyonunda durur. 6 ya da 7 lt temiz su tankı kapasitesi, 10,5 litre kirli su tankı kapasitesi sayesinde uzun süre kesintisiz temizlik olanağı sağlar. PP ya da metal teleskopik boru tipi ve spiral hortum tipine sahip olan makineler, modeline bağlı olarak süpürücü gövdenin yanı sıra kenar, köşe, koltuk, döşeme, halı yıkama, koltuk yıkama ve cam silme aksesuarları ile birlikte gelir. Makinelerin Fantom yedek parça çeşitlerini de Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Markanın önde gelen ürünlerinden olan ve buharlı temizlik yapma olanağı sunan markanın temizlik robotu modelleri, yüksek buhar basıncı ile evinizde derinlemesine hijyen sağlar. Tek süpürgede, dört fonksiyonu bir arada sunan buharlı temizlik robotları, 5 bar yüksek buhar basıncı ile evinizdeki bakterileri ve akarları yok eder.

Etkili Performansları ile Öne Çıkan Fantom Modelleri

Etkili Performansları ile Öne Çıkan Fantom Modelleri

Fantom vakum makinesi çok yönlü ve etkili temizlik yapabilir, buharlı robot ile birlikte gelen ütünün sağladığı yüksek buhar gücüyle giysilerinizi ütüleyebilirsiniz. Çok yüksek sıcaklıkta buhar basıncı çıkışı sağlayan makineler, evinizdeki tüm kirli yüzeyleri derinlemesine dezenfekte eder ve gerçek anlamda hijyen sağlar. 1000 W motor gücü ve 1600 W buhar gücüyle çalışan buharlı temizlik robotları, 2 lt buhar tankı kapasitesi ve 1 lt kirli su tankı kapasitesi ile uzun süreli kesintisiz temizlik olanağı sunar. Özel buhar kanallı telli hortum tipi sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan buharlı temizlik robotu modelleri, tutma sapı sayesinde kolayca taşınabilir. Yatay park pozisyonunda duran robotlar, tüm yüzeyler için çeşitli buhar başlıkları, süpürücü gövdeler ve 800 W Fantom ütü ile birlikte gelir. Buharlı temizlik robotları ile; ocak, ızgara, fırın, cam, araç jantı, klozet, sert zemin, fayans, seramik yüzeyleri, linolyum ve vinil zeminler, metal yüzeyleri, koltuk ve tüm döşemelerinizi güvenle temizleyebilir ve dezenfekte edebilirsiniz. Buharlı temizlik robotları 4 m kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda rahatlıkla temizlik yapma olanağı sunar. Ürünün kullanım sonrası temizliği son derece kolaydır. Ürün, temizlik sırasında buharla çalıştığı için sıcak olur. Bu nedenle kullanım sonrası makineyi temizlerken soğumasını beklemek gerekir. Kolay su geçiren ahşap yüzeylerde kullanılması önerilmeyen buharlı temizlik robotlarının sabit bir noktada uzun süre bekletildiğinde cilalı yüzeylerde zaman içerisinde matlaşmaya neden olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Buharlı temizleyicilerle temizlik yapmaya başlamadan evvel cihazı, temizleyeceğiniz yüzeylerin kuytu bir köşesinde ön uygulama yaparak denemeniz yararınıza olacaktır. Üstün teknolojiyi yaşam alanlarınıza taşıyan markaya dair Fantom tavsiye ve önerilerine göz atarak dilediğiniz modeli inceleyebilirsiniz.

Pratik Yapısıyla Fantom Tasarımları

Pratik Yapısıyla Fantom Tasarımları

Fantom su ısıtıcı modelleri, mutfaktaki sıcak su ihtiyacınızı her an karşılamaya hazırdır. Tek tuşa basarak kısa sürede kaynamış su elde edebileceğiniz Fantom kettle modelleri, 1.8 ile 2 lt arasında değişen su haznesi kapasitesine sahiptir. 1500 ile 2000 W arasında değişen güçlerle çalışan cihazlar, paslanmaz çelik gizli rezistans, çelik gövde, tek tuşla kolayca açılabilen kapak, kablosuz kullanım konforu ve suyu hızlı kaynatma özelliğinin yanı sıra enerji tasarrufu sunar. Fantom ürünleri, susuz çalışma emniyeti sayesinde son derece güvenli ve uzun ömürlüdür. Markanın beğeninize sunduğu kettle modelleri çelik, PP ya da cam gövdelerle üretilir. Cam gövdeli modeller led ışık ve hızlı kaynama özelliği ile dikkat çeker ve son derece estetik tasarımlara sahiptir. Bu modeller 360° dönebilen gövdesi sayesinde kabloya bağımlı kalmadan cihazınızı özgürce hareket ettirebilmenize olanak tanır. Susuz çalışma emniyeti, otomatik kapanma, çelik gizli rezistans özellikleri sayesinde son derece güvenli ürünlerdir. PP gövdeli kettle modelleri, tek tuşla çalışma, aşırı ısı emniyeti, hızlı kaynatma özelliği ve kablosuz kullanım gibi fonksiyonlarla donatılmış olup tüm sıcak su ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesintisiz olarak cevap verir. Şık ve kompakt tasarımlara sahip kettle modelleri, ergonomik tutuş konforu sunan kulpları ve kolay temizlenme özellikleri sayesinde mutfaktaki en güçlü yardımcınızdır. Ürün sadece suyunuzu ısıtmakla kalmaz, üstün ısıtıcı Fantom modelleri ile yaşadığınız ortamı soğuk kış günlerinde homojen ve etkili bir şekilde ısıtır. 1500 W güçle çalışan Quartz elektrikli ısıtıcılar, 3 kademeli ısı ayarı, devrilme emniyeti, hızlı ısıtma, ısıyı yoğunlaştıran yansıtıcı, yerde ve masa üstünde kullanım, kolay taşıma için tutma bölmeleri ve güvenliğiniz için ön koruma kafesine sahiptir. Öte yandan mutfakların vazgeçilmez aleti haline gelen Fantom airfryer çeşitlerini de Trendyol’da bulabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Fantom Ev Aletleri

Hayatınızı Kolaylaştıran Fantom Ev Aletleri

Katlanabilen tasarımları sayesinde çamaşırlarınızı kuruttuktan sonra kolayca katlayıp kaldırabileceğiniz kurutmalıklar, kullanılmadıkları zamanlarda gereksiz yer işgal etmez. İç ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz Fantom kurutmalık çeşitleri, 10,9 m ile 18.2 m arasında çamaşır asma kapasitesi sunar. Çamaşırlarını balkon ya da kalorifer kenarına asarak kurutmak isteyenler için tasarlanan balkon ve kalorifer tipi çamaşır askılığı modelleri ise paslanmaz alüminyum gövdeleri, PVC çamaşır asma ipleri, plastik bağlantı parçaları, kolay katlanabilirlik özelliği ve hafif tasarımları ile öne çıkar. Bu pratik aletlerle birlikte yine her alanda hijyenik bir kullanım sağlayan Fantom çöp kovası çeşitlerini de Trendyol’da bulabilirsiniz. Markanın diğer öne çıkan ürünlerinden fonksiyonel özellikli Fantom saç kurutma makinesi ve fön makineleri, İyon teknolojisi içerir. Bu makineler, bakımlı, kusursuz, canlı ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlamanın yanı sıra saçlarınızın sağlığını da korumanıza yardımcı olur. Saçlarınıza hem hacim kazandıran hem de dilediğiniz gibi şekil vermenize yardımcı olan difizör başlığının yanı sıra 2 adet hız kademesi ve 3 kademe ısı ayarı sayesinde farklı kullanım tercihleri sunar. Ergonomik tutuş konforu sunan sapları, elinize tam olarak oturur. Fantom online satışa sunulan ürünler arasında öne çıkan asma halkasına sahip olan modelleri Trendyol’dan temin ederek, ürünü kullanmadığınız zamanlarda asarak muhafaza edebilirsiniz. Fantom indirim imkanları ile sunulan tüm ürünler şimdi Trendyol'da sizlerle! Siz de hemen Trendyol adresine uğrayarak eviniz ya da işletmeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz Fantom paspas, ev aletleri, hortum, fön makinesi ve fan gibi yedek parçaların yanı sıra süpürge makinesi modellerini bulabilirsiniz. Tüm ev tipi ve endüstriyel ürünlerle birlikte fonksiyonel süpürge çeşitleri, bütçenize uygun fiyatlar ile Trendyol'da beğeninize sunulur. Siz de beğendiğiniz ürünler ile ilgili incelemelerinizi tamamlayıp kolayca Fantom satın alabilirsiniz.