İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Güç (Watt)
Fiyat
Özellik
Renk
Hazne Kapasitesi
Kablo Uzunluğu
Ses Seviyesi
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
El Süpürgesi Kullanımı
Motor Teknolojisi
Şarj Standı
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Ürün Puanı
"

FANTOM Dik Süpürge

" araması için 61 sonuç listeleniyor

Pratik Kullanımı ile Kullanışlı Fantom Dik Süpürge Modelleri Trendyol'da!

Süpürge, evde en sık kullanılan yardımcı elektronik aletler arasında yer alır. Evin çeşitli yerlerinde biriken toz taneciklerini süpürge yardımıyla temizlemek oldukça pratiktir. Fantom dik süpürge, temizlik ve toz alma işlemlerini oldukça pratik hâle getiren bir üründür. Özel tasarıma sahip olan süpürge, kirlenen ortamı kısa süre içerisinde pratik olarak temizlemenize olanak tanır. Günlük kullanıma uygun olan süpürgenin her ihtiyaca ve kullanıma uygun tasarımı bulunur. Hafif ve ergonomik olan dikey süpürgeyle evinizde bulunan en kuytu köşeleri dâhi kolayca temizleyebilirsiniz. Farklı başlık seçenekleri bulunan ürünü; halı, fayans ve parke gibi zeminlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fantom dikey süpürge, güçlü emiş gücü sayesinde zeminde bulunan kirleri tek seferde toz haznesine gönderir. Pratik kullanıma sahip ürün sayesinde evinizi temizlemek sizin için daha kolay bir hâl alır.

Fantom dik süpürgenin her kullanım ve ihtiyaca uygun seçenekleri vardır. Kablolu ya da kablosuz süpürge seçeneklerinden kendinize en uygun olanı tercih ederek ev temizliğini kolay hâle getirebilirsiniz. Fantom pratik dikey süpürge, farklı zeminler üzerinde yüksek temizlik performansı sunar. Dikey süpürge tasarımı sayesinde temizlik işlemini eğilmeden zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Yer kaplamayan tasarımıyla ürünü dilediğiniz yerde rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an Fantom sayesinde birkaç dakikada süpürme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ürün tasarımı, konforlu süpürme işlemi yapılabilmesi amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Fantom dikey süpürge sayesinde temizlik işini zahmetsiz ve pratik hâle getirebilirsiniz.

Yuvanızı Her Daim Temiz Tutacak Fantom Dik Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Yuvanızı Her Daim Temiz Tutacak Fantom Dik Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Fantom dik süpürge, her kullanıma uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Dikey süpürge modelleri temel olarak iki ana gruba ayrılabilir. Şarjlı ve kablolu olan süpürgeler olarak ayrılan modellerde minimal tasarımlar ön plana çıkar. Sade ve ergonomik tasarımları ürünlerinin kullanım konforunu ve kolaylığını arttır. Ürünlerin tamamını, dikey olarak dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Süpürge, büyüklüğü ve özel tasarımı sayesinde mekânda yer kaplamaz. Kablolu dikey süpürge modelleri renk, toz haznesi büyüklüğü ve motor gücüne göre farklı özelliklere sahiptir. Fantom siyah dikey süpürge modern ve şık görünüşe sahip olan ürünler arasındadır. Fantom XL dikey süpürge, 2 lt toz haznesiyle geniş alana sahip mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Geniş ve yoğun kir bulunan mekânlarda Fantom XL süpürgeyle toz haznesini boşaltmadan tek seferde süpürme işlemini tamamlayabilirsiniz. Fantom dikey süpürge özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer konu ürünlerin ağırlığıdır. Tek elle kullanıma uygun olan süpürgelerin ağırlığı 1,64 ile 2,5 kg arasındadır. Ortalama 150 cm uzunluğa sahip süpürgelerle zemine güç uygulamadan dikey pozisyonda rahatlıkla süpürebilirsiniz.

Fantom kablolu dikey süpürge modellerinin ayrılan gövdeye sahip modelleri vardır. Dikey süpürge gövdesinde bulunan hareketli bölümü ihtiyaç duyduğunuzda çıkararak kullanabilirsiniz. Farklı başlık çeşitlerine sahip olan süpürgenin ayrılan kısmı yüksek ve zorlu alanlarda konforlu süpürme işlemi yapmanıza olanak tanır. Hafif olan süpürge uzun süre kullanımda bileğinizi yormaz. Dikey süpürge modelleri arasında bulunan HEPA filtreli seçenekler, süpürme sırasında ortam havasının temiz kalmasına olanak tanır. Süpürgenin sahip olduğu cyclone teknolojisi, sağladığı hava akımıyla toz partiküllerini havadan ayrıştırır ve hazneye hapseder. Bu sayede yüzeyde bulunan tozların hazneden tekrar havaya karışması önlenir. Fantom şarjlı süpürge modelleri, LI-ION bataryaya sahiptir. Ürünün bataryası, süpürme işlemi sırasında işlerinizin yarım kalmasını önler. Tek şarjla 45 dakikaya kadar kesintisiz süpürme işlemi yapabilirsiniz. Fantom dik süpürge motoru; 1200, 1500 ve 2000 watt çeşitlerine sahiptir. Güçlü motor seçenekleri, Fantom dikey süpürgenin yüksek performans göstermesini sağlar. Fantom 1500 watt dikey süpürge sayesinde dilediğiniz yüzeyi kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Fantom Dik Süpürgelerinin Performansı Nasıldır?

Farklı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Fantom Dik Süpürgelerinin Performansı Nasıldır?

Fantom dik süpürge, kaliteli performansa sahip bir üründür. Farklı emiş gücüne sahip seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolayca Fantom süpürgeler arasından bulabilirsiniz. Fantom Carbon dikey süpürge sarı ve gri renkteki seçenekleriyle her ev dekorasyonuna kolayca uyum sağlar. Kuru temizlik için uygun olan süpürge 2 lt toz haznesiyle tüm evi tek seferde temizlemenize olanak tanır. Fantom Speedy dik süpürgenin 360 derece dönebilen başlığı zorlu köşelerde dâhi hızlı ve etkili temizlik yapılmasına olanak tanır. Ürünün ayrı kullanılabilen gövdesi sayesinde koltuk köşeleri, dolap içleri ve yatak yüzeylerini kolayca temizleyebilirsiniz. Fantom dikey süpürge güçlü motor gücü seçenekleriyle her yüzeyde etkili ve hızlı sonuç almanıza olanak tanır. Fantom 2000 watt dikey süpürge, kaliteli ve dayanıklı bir motora sahiptir. Emiş gücü yüksek olan süpürgeyi uzun yıllar aynı performansta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fantom pratik süpürgelerin farklı başlık seçenekleri vardır. Turbo başlığa sahip olan süpürge modeli, halı benzeri zeminlerde bulunan en ince tozlarda dâhil tüm kirleri söker. Fiber kılları bulunan başlık, kısa süre içerisinde süpürgenin derinlemesine temizlik yapmasını sağlar. Şarjlı süpürge modellerinde tozu algılayan sensörler bulunur. Başlık üzerinde bulunan led ışıklar süpürme işlemi sırasında yerdeki toz taneciklerini kolayca görmenizi sağlar. Ürünün sahip olduğu bu özellik, kirli zeminin etkili bir şekilde temizlenmesine olanak tanır. Fantom ayaklı süpürgenin şarjlı modelleri sayesinde tüm evi kablo derdi olmadan rahatlıkla süpürebilirsiniz. Ürünün uzun şarj süresi kişilere ergonomik kullanım sağlar. Fantom hamarat dikey süpürge, pratik ve torbasız kullanım özelliğine sahiptir. Toz filtresi sayesinde kullanım sırasında ortamın havasını kirletmez. Ayrılan gövdesi ürünün pratik bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Fantom 1200 watt dikey süpürge; hafifliği, kompakt tasarımı ve yüksek emiş gücüyle kolay kullanım sağlar. Ürün tasarımı sayesinde dikey olarak durabilir. Yüksek performans sunan Fantom süpürge modelleri arasından kullanımınıza en uygun olanı tercih ederek süpürme işlemlerini hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Kendinize Uygun Fantom Dik Süpürge Modellerinden Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kendinize Uygun Fantom Dik Süpürge Modellerinden Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Fantom dik süpürge modelleri her bütçe ve kullanıma uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen süpürgeler arasında en doğru seçimi yapmak için öncelikle kişisel ihtiyaçlar belirlenir. Süpürgenin kullanılacağı mekânın büyüklüğü ve kirlilik oranı süpürge seçimi sırasında göz önünde bulundurulmalıdır. Kablolu ve şarjlı olarak tasarlanan Fantom dikey elektrikli süpürge modellerinin ihtiyaca uygun toz haznesi seçenekleri vardır. Geniş bir yüzeyin tek seferde temizlenebilmesi için 2 lt toz haznesine sahip olan Fantom dik süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Temizlik sırasında rahat hareket imkânı sağlayan şarjlı fantom süpürge modelleri de geniş alan temizliği için doğru seçim olabilir. Fantom 1000 watt dikey süpürge, az ya da orta derece kirlenen zeminlerde etkili sonuç verir. Ergonomik kullanıma sahip olan bu süpürgeler sayesinde yüzeyi tek seferde süpürebilirsiniz. Fantom toz torbasız dikey süpürge, tek seferde haznenin boşaltılmasını sağlar. Süpürgenin pratik bir şekilde temizlenmesini tercih eden kişiler için toz torbasız süpürge modelleri ideal olabilir.

Süpürge seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer unsur başlık özellikleridir. Farklı yüzeylerde etkili sonuç veren başlık çeşitliliği kullanıma uygun olarak tercih edilmelidir. Evcil hayvan besleyen kişiler için turbo başlığa sahip olan süpürge modelleri oldukça kullanışlıdır. Halı ve koltuk yüzeylerine yapışan tüyleri turbo başlık sayesinde kolayca temizleyebilirsiniz. Süpürgeler farklı zevklere uygun renk çeşitliliğe sahiptir. Ürünün işlevsel kullanımının yanı sıra tasarımı da sizin için önemliyse ev dekorasyonunuza uygun renkte süpürge modeli tercih edebilirsiniz. Fantom sarı dikey süpürge, renkli ve sıra dışı tasarım sevenler için şık bir modeldir. Fantom pembe dikey süpürge, benzer renkte dekorasyona sahip mekânlarda göz alıcı bir duruş sergiler. Süpürge seçiminde geleneksel renkleri tercih eden kişiler için Fantom beyaz dikey süpürge modelleri bulunur. Her dekorasyona uyum sağlayan beyaz süpürge modelleri asil ve modern bir duruş sergiler. Farklı özelliklere sahip olan Fantom dik süpürge fiyatları her bütçeye uygun çeşitliliğe sahiptir. Kendinize en uygun Fantom dikey süpürgeleri uygun fiyat avantajıyla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.