İlgili Kategoriler
Güç (Watt)
Özellik
Fiyat
Şarjlı Kullanım Süresi
Ses Seviyesi
Renk
El Süpürgesi Kullanımı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Şarj Standı
Hazne Kapasitesi
Garanti Tipi
Motor Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Kablo Uzunluğu
Garanti Süresi
Ürün Puanı
"

Philips Dik Süpürge

" araması için 300 sonuç listeleniyor

Temizliğin Kolaylaşmasını Sağlayan Philips Dik Süpürge Çeşitleri Trendyol'da!

Gelişen teknolojiyle birlikte insan hayatında büyük değişiklikler görülür. Teknoloji genel olarak insanların hayatını kolaylaştırmak için kullanılır. Kişilerin zamandan tasarruf etmesi, alandan tasarruf etmesi, ayrıca daha az efor sarf etmeleri amaçlanır. Bu nedenle hem yeni ürün çeşitleri geliştirilir hem de mevcut ürünlerin üst sürümleri kişilerin kullanıma sunulur. Buna paralel olarak ev işlerinde sık sık kullanılan başlıca ürünlerin gelişimine de öncelik verilir. Her evde, ofiste ve işyerinde bulunan ve sık sık kullanılan, başlıca küçük ev eşyalarından biri olan süpürgelerde, zaman içerisinde büyük bir gelişim görünür. Süpürge işlemi sık yapılan ve vakit alan bir işlem olmasıyla bilinir. Bu nedenle zaman içerisinde çeşitli rahatsızlıklara neden olur. Özellikle bel ve sırt ağrılarında büyük bir etkiye sahiptir. Eğilme durumundan dolayı oluşan bel ağrıları pek çok insan için büyük bir sorundur. Bu problemi fark eden marka, problemin çözümüne yönelik hareket eder. Buna bağlı olarak öncelikle, eğilme durumunu ortadan kaldırmayı amaç edinir. Bu doğrultuda dik süpürge Philips modellerini sektöre sunar. Ardından prize bağlı olmalarından dolayı yaşanan kısıtlı hareket imkanı zorluğunu gidermeyi amaç edinirler. Bu problemin çözümü için ise kablosuz ürün gelişimine gidilir. Tüm bu çözümleri, gelişen teknolojiyle başarılı bir şekilde optimize eder. Yapılan optimize işleminin ardından Philips şarjlı dik süpürge çeşitleri ilgililerinin beğenisine sunulur. Kişilere ev işlerinde büyük bir kolaylık sağlar. Sahip olduğu avantajları sayesinde pek çok kişinin beğenisini kazanır. Çeşitli avantajlar ile beraber üstün özelliklere sahip olan ürünler, pek çok kişiye kolayca hitap etmeyi amaç edinir. Yapısında yer alan çeşitli ve çok sayıdaki incelikli detay sayesinde bu amacını gerçekleştirir. Başarılı firma benimsediği bu amacı sayesinde başarısını her geçen gün ilerletir. Müşterilerinin beklenti ve isteklerini analiz ederek başarısını uzun süreler koruma imkanı bulur. Geliştirdiği onlarca farklı içeriği Trendyol üzerinden müşterilerine ulaştırır. Marka içerisinde binlerce farklı ürüne yer verir. Bu modellerin yalnızca teknik özellikleri değil, işlevsel fonksiyonları da farklıdır. Bunun yanı sıra yüksek kalitedeki hizmet anlayışı ile müşterilerine ulaştırmayı hedefler. İhtiyaçlarınıza uygun olan ürün çeşitlerini Trendyol sayesinde kolayca bulabilirsiniz.

Yenilikçi Philips Dik Süpürge Çeşitleri

Yenilikçi Philips Dik Süpürge Çeşitleri

Uzun süreli bir üretim hayatına sahip olan marka, adını dünya genelinde başarılı bir şekilde duyurmayı başarır. Karl Marx’ın kuzeni olan Gerard Philips tarafından 1891 yılında Hollanda sınırları içerisinde faaliyetlerine başlar. Üretim hayatının ilk zamanları ampul başta olmak üzere birtakım elektrikle çalışan aletleri geliştirir. Hollanda’da yer alan bu fabrika, markanın hem ilk fabrikası olarak bilinir hem de ilk üretim sahasıdır. Zaman içerisinde hızla büyüyen marka bu fabrikasını müze haline getirerek isteyenlerin ilgisine sunar. Hızlı, azimli çalışması sayesinde kısa süre içerisinde büyük gelişmeler gösteren firma, ilk olarak 1920’li yılların başlarında vakum tüplerini sektörde sunar. Ürünlerinin beğenilmesi ile birlikte adını duyurmayı da başaran şirket, 1927 yılında öncü şirketlerle anlaşma yapmaya başlar. Dünya devi isim, elektrik elektronik sektöründe yüksek bir tecrübeye sahiptir. Ayrıca sadece elektrikli aletler geliştirmekle sınırlı kalmayan firma, zaman içerisine adını daha iyi duyurmak amacıyla iletişim kanallarını genişletmeyi hedefler. Buna paralel olarak PCJ adını verdikleri radyo kanalı kurarlar. Kurulduğu ilk günden beri devamlı bir gelişim içerisinde yer alan firma, ürün çeşitliliğini de zaman içerisinde büyütür. Bu sayede daha fazla kişiye hitap etmeye başlar. Geliştirdiği ürünlerin çeşitliliği, aynı zamanda kalitesi sayesinde içerisinde yer aldığı sektörlerde öncelikli isimler arasına yükselir. Geliştirdiği pratik ürünlerden birisi de Philips dik süpürge modelidir. Pratik yapısı sayesinde insanların hayatını kolaylaştırmada etkilidir. Pratik bir kullanıma sahip olmasından dolayı sektörde ilk andan itibaren büyük bir ilgiyi üzerinde toplar. Çeşitli renklere sahip olan ürün, güçlü bir performansa sahiptir. Ayrıca ergonomik tasarımı ile rahat bir kullanım imkanı tanır. Hafif yapısı sayesinde hem kolayca taşınır hem de kolay bir şekilde hareket ederek takılmalara neden olmaz. Uzun süreli kullanımlara uygun biçimde tasarlanır. Özel yapısı ile dilediğiniz her yerde anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Temizlikte baş yardımcınız olabilecek bu etkili cihaz ile evlerde, ofislerde istediğiniz hijyeni yakalayabilirsiniz. Müşterileri için devamlı olarak ilerlettiği kaliteli ve özgün hizmet anlayışı yoluyla bu içerikleri ilgililerine başarılı bir şekilde ulaştırmayı hedefler. Akıllı filtreleme ve sıralama özelliği sayesinde belirlediğiniz kriterlere uygun onlarca farklı seçeneğe kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdiklerinize özel olarak tasarımları inceleyebilir, ürünleri keşfedebilirsiniz. Marka tarafından özenle tasarlanan onlarca çeşit teknoloji ürününe kolaylıkla ulaşabilir ve dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Akıllı Özellikler Sunan Philips Dik Süpürge Modelleri

Akıllı Özellikler Sunan Philips Dik Süpürge Modelleri

Dikey olarak tasarlanan ve kolaylıkla ayakta durabilen Philips süpürge dikey çeşitleri pratik yapısıyla öne çıkar. Pek çok kişinin yaşadığı yaygın bir sağlık problemi olan bel ve sırt ağrılarının önüne geçmek ve azaltmak amacıyla tasarlanır. Sahip olduğu özellikler sayesinde pratik bir kullanım imkanını ilgililerine sunmayı hedefler. Philips kablolu dikey süpürge çeşitleri, kişilere sağladığı kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Ayakta durabilen bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde kişilerin sağlıklarını gözetir. Yapısı sayesinde süpürme işlemi sırasında fazla eğilmeye neden olmaz. Bu sayede kişilerin bel, sırt ağrılarında büyük miktarda azalma görülür. Hem kablolu hem de kablosuz şekilde geliştirilen ürünler, pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilir. Philips kablosuz dikey süpürge çeşitleri, kablosuz yapıya sahip olmalarından dolayı geniş bir alanda temizlik imkanı sunar. Rahat hareket edilmesini sağlar, bu sayede ulaşılması zor olan kısımların da temizlenmesine olanak tanır. Kablosuz yapıya sahip ürünler geliştirmesi sayesinde kategorisinde öncü yenilikçi bir yere ulaşan başarılı firma, tek ürün içerisinde birden fazla kullanım imkanını ilgililerine sunmayı başarır. Kullanım kolaylığı sağlamayı amaçlayan marka, ürünlerini ergonomik yapıya sahip olacak şekilde tasarlar. Bu sayede temizlik işlemi sırasında kişilerin yorulmadan, kolay ve etkili temizlik yapmasına olanak tanır. Güçlü bir motor teknolojisine sahip ürünler, yüksek değerli hava akımı oluşturur. Bu sayede yüksek emiş gücüne ve temizleme performansına sahiptir. Bu sayede istenen alana sadece bir kez ulaşmak yeterli gelir. Böylelikle zamandan da tasarruf edilmesine olanak tanır. Modellerin yapısında LED aydınlatma sistemi de yer alır. Esnek başlığı ve ışıkları sayesinde zorlu alanları bile kolaylıkla temizler. Sahip olduğu tüm bu özellikleri sayesinde pek çok kişinin ilgisini kolayca çekmeyi başarır. Çeşitli temizlik aletlerine kolayca ulaşabilirsiniz.. Bunlardan biri olan ve sektöre yön veren markalardan biri olan Philips ışıklı dikey süpürge, kolaylıkla inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Yüksek Teknolojiye Sahip Philips Dik Süpürge Çeşitleri

Yüksek Teknolojiye Sahip Philips Dik Süpürge Çeşitleri

Ev işleri içerisinde en sık yapılanlardan birisi süpürme işlemidir. Bu nedenle kişiler vaktinin büyük çoğunluğunu süpürmeye ayırır. İşlem sırasında her alana rahatça erişememe ve yeterince temizlememe sorunlarıyla karşılaşılır. Bu problemlerin temel kaynağı süpürge ve özellikleridir. Pek çok kişinin yaşadığı bu problemi gören markalar, problemin çözümüne odaklanır ve buna paralel olarak adımlar atar. Pek çok kişi klasik tasarıma sahip olan süpürge modellerinin büyük boyutta olmasından ve fazla ağır olmasından dolayı problem yaşadıklarını dile getirir. Ayrıca büyük başlıkları nedeniyle mobilya, parke ve kapıların hasar almasına neden olur. Bu problemleri iyi analiz eden Philips dik elektrikli süpürge çeşitlerini ilgililerinin beğenisine sunar. Hem kablolu hem de kablosuz olarak tasarlanan bu ürünler, kişilerin beklentilerine uygun özelliklere sahiptir. Bu sayede pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Kablosuz modellerinin sahip olduğu uzun şarj ömrü, tüm evin tek bir sefer şarjla temizlenmesi için yeterli seviyededir. 360 derece dönme yeteneğine sahip emiş başlığı sayesinde koltuk altları, kapı arkaları ve duvar kenarları gibi temizlemesi zor alanlarda pratiklik sağlar. Ayrıca şarjının bitmesi ya da azalması durumunda zahmetsizce şarj edilme imkanına sahiptir. Yüksek performans gücü ile dikkatleri çeken başarılı ürün, farklı seviyelerde emiş gücüne sahiptir. Kişilerin istek ve beklentilerine göre pratik ve zahmetsiz şekilde ayarlayabildiği seviyeler, kolay temizlik imkanına yardımcı olur. Tüm bu özelliklere ek olarak ürünlerin sessiz yapıya sahip olması, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmelerinde etkili bir kriterdir. Başarısıyla adından söz ettiren onlarca farklı içerik çeşidine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Başarılı online alışveriş adresinin özenle geliştirdiği incelikli detaylardan faydalanarak ihtiyacınıza uygun olan ürün seçeneğini kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz.

Pratik Tasarımı ile Philips Dik Süpürge Çeşitleri

Pratik Tasarımı ile Philips Dik Süpürge Çeşitleri

Hem kendiniz hem de sevdiklerinize yönelik seçenekleri kolayca temin edebilirsiniz. Sahip oldukları kullanım kolaylığı sayesinde her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen Philips Speedpro dikey süpürgeler, klasik süpürge çeşitlerinin yerini almaya başlar. Onlarca farklı modeli bulunan ürünler, özellikleri bakımından farklılaşır. Bu çeşitlerinden birisi olan Philips Marathon dik süpürge modeli, 5 saatlik bir şarj süresi ile tüm evi temizleme imkanına sahiptir. İnce ve uzun yapısı sayesinde mobilya, kapı ve duvarlara hiçbir hasar ve zarar vermeden etkili bir temizlik imkanı sağlar. Ergonomik yapıya sahip olmasından dolayı son derece pratik bir kullanım imkanına sahiptir. Etkili ve hızlı temizlik anlayışına sahip olan kişiler için özenle geliştirilen model, sahip olduğu üstün özellikleri sayesinde pek çok kişinin ilk tercihleri arasında kolayca yer bulur. Yüksek çekim performansına sahip olmasının yanı sıra uzun süreli şarj gücü bulunması pek çok kişinin beğenisini toplar. Yenilikçi tasarımı ile dikkat çeken model, hem el süpürgesi hem de dikey süpürge formunda kullanım imkanına sahiptir. El süpürgesi şeklindeki kullanımı, araba içi, kapı arkası ve duvar dibi gibi ince ve zor alanlar için sık sık tercih edilen bir özelliktir. Dikey süpürge ise geniş alanları kolaylıkla temizler. Farklı mod seçenekleri bulunan ürün bu sayede farklı seviyelerde çekiş gücü imkanı tanır. Bu sayede farklı alanlar için farklı güç seviyesi tercih edilebilir. Çeşitli kategoriler içerisinde yer alan ürünlere sahip olması sayesinde geniş bir kitleye ulaşmayı amaç edinir. Kaliteli ve özenli bir hizmet anlayışı benimsemesi sayesinde bu amacını gerçekleştirir. Çok sayıda farklı kişiye hitap etmeyi amaçlayan marka, bu duruma paralel olarak farklı zevk ve tarzlara uygun geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Markanın kaliteli hizmet anlayışı ile çeşitlerini müşterilerine ulaştırır. Sunulan bu özenli hizmetten yararlanarak dilediğiniz çeşide kolaylıkla erişebilirsiniz.

Estetik Görünüme Sahip Philips Dik Süpürge Modelleri

Estetik Görünüme Sahip Philips Dik Süpürge Modelleri

Her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başaran Philips dik süpürge modelleri, geniş bir kitleye ulaşmayı başarır. Ürünleri kullanan pek çok kişi, henüz kullanmamış olanlara Philips dik şarjlı süpürge tavsiye eder. Tek bir ürün içerisinde birden fazla kullanım imkanı bulunması, sahip olduğu özellikleri bakımından pratik bir kullanım sağlaması, etkili ve yüksek seviyedeki emiş gücü sayesinde Philips dikey süpürge özellikleri, pek çok kişinin beğenisini çeker. Bu nedenle sık sık tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Bu durum sonucunda ise her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşır. Zaman içerisinde ise ev, ofis ve iş yerleri gibi alanların olmazsa olmaz temizlik eşya ve malzemeleri içerisinde yer bulur. Gelişmiş yapısı sayesinde pek çok kişinin ilk tercihleri içerisinde yer alan bir ürün olan Philips Pro Max dikey süpürge, özellikleri ile dikkat çekmeyi başarır. Farklı seviyelerde emiş gücü seçeneği bulunan model, kişinin tercih ettiği seviyeye zahmetsizce ayarlanır. Dayanıklı yapısı ve uzun süreli şarj imkanı ile uzun ömürlü bir ürün çeşididir. Tek seferlik şarjıyla farklı güç seviyelerine uyumlu olacak şekilde farklı sürelerde kullanım imkanına sahiptir. Tek seferde etkili bir temizlik imkanı sağlayan ürün, üstün özellikleri sayesinde son derece beğenilir. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren pek çok Philips dikey süpürge yedek parça çeşitleri de bulunur. Markanın müşterilerine sağladığı güven ile geniş kitlelere ulaşmayı başarır. Marka bünyesi içerisinde pek çok modele başarılı bir şekilde ev sahipliği yapar. Bu sayede pek çok kişiye hitap eder. Kendinize uygun olan seçenekleri kısa süre içerisinde bulabilir, zahmetsizce temin edebilirsiniz.

Uygun Philips Dik Süpürge Fiyatları

Uygun Philips Dik Süpürge Fiyatları

Philips Türkiye sınırları içerisinde, tıpkı dünya çapında olduğu gibi sevilen ve kalitesiyle bilinen bir firmadır. Yeniliklere öncülük yapan pek çok farklı model geliştirir. Küçük yapıya sahip olan dikey süpürgeler hem yer tasarrufu sağlar hem de kullanım kolaylığına sahip olmasıyla da öne çıkar. Her geçen gün internet üzerinden yapılan alışveriş, daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Pratik yapısı sayesinde alıcıları olduğu kadar satıcıları da online platformlara yönlendirir. Bu duruma paralel olarak Philips markası, online platformlarda da kalitesinden ödün vermeden hizmetine devam eder. Güvenilir alışveriş fırsatı elde ederek, bununla beraber avantajlı fiyatlarla farklı özellikler taşıyan Philips ürün çeşitlerini görebilirsiniz. Philips dik süpürge fiyatları, modele ve sahip olduğu özelliklere göre değişir. Fiyat aralığı belirleyebilir ve seçtiğiniz aralıkta yer alan ürünlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerin kendi görüşlerine yer verildiği, aynı zamanda dikkatle geliştirilen yorum kısmından yararlanarak bilgi edinebilirsiniz. Philips dikey süpürge kullananlar tarafından yapılan yorumları ve değerlendirmeleri okuyarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Objektif biçimde yapılan Philips dikey süpürge yorumları ve puanlamaları sayesinde aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Seçim aşamasında fiyatlar önemli unsurlar arasında yer alır. Farklı fiyat aralığına sahip olan seçenekler müşteriler için çeşitli fonksiyonlar sunar. Ortam özellikleri, kirlenme derecesi, alan büyüklüğü gibi faktörler de seçimi etkiler. Bütçenize uygun olan, aynı zamanda ihtiyaçlarınızı iyi şekilde karşılayan seçenekleri keşfedebilirsiniz. Müşteri yorumlarını dikkat alarak doğru alternatifi belirleyebilirsiniz. Kurulduğu ilk günden beri başarısını sürdüren marka, devamlı olarak bir gelişim ve iyileşme içerisinde yer alır. Pek çok farklı sektörde aktif olarak üretim yapan şirket, her alanda geliştirdiği ilgi çekici ve başarılı ürünlerle pek çok kişinin hayatını kolaylaştırır. Böylece her ortamda kendine yer edinmeyi başarır. Yer aldığı sektörlerin genelinde öncü konumundadır. Trendyol’un incelikle geliştirdiği detaylardan faydalanarak belirlediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.