İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oyun Kartları

" araması için 4529 sonuç listeleniyor

Oyun Kartları

İskambil Kartlarıyla Eğlenceli Anlar

Kart oyunları geçmişten bugüne kadar her daim varlığını sürdürmeyi başarır. Özellikle eğlence amaçlı oynanan bu oyunlar, kimi zaman keyifli vakit geçirmek kimi zaman da farklı çeşitleriyle geleceği görmek için oynanır. Küçük, hafif ve portatif olmaları sayesinde dilediğiniz her an kullanma imkanı sunar. Hem grup hem de bireysel olarak kullanılabilen çeşitler farklı amaçlara hizmet eder. Bunların esas amacı müşteri eğlendirmek ve onların keyifli vakit geçirmesini sağlamaktır. Dilerseniz arkadaşınızın evinde dilerseniz de piknik yaptığınız alanda kullanabilirsiniz. Kullanım alanı tamamen sizin ve oyun grubunuzun isteklerine bağlıdır. Gelişen teknolojiyle beraber tüm bu oyunlar dijital ortamlara taşınır. Bunun yanı sıra kağıt oyunları gerçek anlamda fiziksel bir eğlence ortamı sunması sayesinde hala tercih edilir. Kartlar pek çok farklı alanda kullanılabilir. Her oyunun kendine özel ekipmanları ve materyalleri mevcuttur. İskambil ya da tarot örnek olarak verilebilir. Bu ürünler özellikle arkadaş ortamında keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeniz için oldukça yararlıdır. Her oyun kendine özgü kurallara sahiptir. Kartları satın aldıktan sonra kuralları araştırabilirsiniz. Her yaş grubundan kişi için uygun seçenekler mevcuttur. Eğitici oyun kartları 4 yaş için oldukça uygundur. Hem bilişsel becerilerin hem de küçük kas motor becerilerinin gelişimine yardımcı olan bu kartlar, aynı zamanda çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Ürünler içinde farklı karakterler ve çeşitli figürler mevcuttur. Bunun yanı sıra meyve, taşıt ve renk gibi farklı becerilerin gelişimi için uygun forma sahip ürünler de vardır. Çocukların sağlığını tehdit etmeyen özelliğe sahip modeller sayesinde ebeveynler de rahatlıkla bunları tercih edebilir. Bunun yanı sıra daha büyük yaş gruplarına uygun seçenekler de mevcuttur. Özellikle şansa ve stratejik düşünmeye bağlı olarak taktiksel becerilerin kazanılması konusunda etkilidir. Pis yedili gibi faydalı oyunlar iskambil kartlarıyla oynanabilir. Pis yedilinin kuraları itibarıyla katı bir sistemi yoktur. Genel olarak kurallar ve oynama şekli açısından esnek bir yapısı bulunur. Kesin ve net kuralları olmayan pis yedili ve fazlasını oynayabilmek için gerekli materyallere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

İskambil Kartlarıyla Eğlenceli Anlar

Kağıtlarla oynanabilecek pek çok seçenek vardır. Yalnızca bir kutu iskambil kağıdı alabilir, eğlenceli vakit geçirmek amacıyla size hitap eden oyunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Özellikle arkadaş ortamında eğlenceli vakit geçirmek amacıyla bu ürünleri satın alarak oynayabileceğiniz pek çok farklı seçenek mevcuttur. Bu kağıtlarla oynanacak türler oldukça çeşitlidir. Genel olarak paketlerin içeriği 52 karttan oluşur. Bu aktiviteler de genellikle farklı kağıt destelerini bir arada kullanarak ya da tek tek seçerek oynanabilir. Bu tamamen seçiminize bağlıdır. Örneğin, iki kişi için tek deste yeterliyken kalabalık gruplarla iki deste kullanmanız gerekir. İskambil kağıdı fiyat açısından da oldukça uygun olması sayesinde tercih edilir. Bu kağıtlar üzerinde farklı semboller, resimler ve sayılar bulunur. Ürünler üzerinde sinek, kupa, karo ve maça sembolleri vardır. Dört farklı gruba ayrılan her bir sembolün içerisinde ürünler 1’den 10’a kadar numaralandırılır. Buna ek olarak da vale, kız ve papaz bulunur. Bu semboller genel anlamda tarot falları için kullanılan ürünlerin üzerinde bulunan simgeler bağlı olarak türetilir. Kupa sembolü yine aynı şekilde tarot falındaki kupalardan esinlenerek tasarlanır. Bunun yanı sıra zengin kesimi ve kiliseyi simgeler. Maça sembolünde ise tarot ürünlerinde yer alan kılıç simgesinden esinlenilir. Mızrak ucuna benzeyen bu sembol orduyu da temsil eder. Bu ürünlerde bulunan karo sembolü, tarot falında kullanılan kartlarda yer alan tılsım işaretlerinden ilham alınarak tasarlanır. Bunun yanı sıra orta sınıfı temsil eden karo sembolü seyahat, kariyer ve parayı de simgeler. Papaz sembolü ise gerçek papazların kişiliği esas alınarak tasarlanır. Üzerinde farklı resimler bulunan bu kartlar çeşitli şekillerde adlandırılır. Sinek yedilisi, kupa ikilisi bunlara örnek olarak verilebilir. Bunun yanı sıra üzerinde 1 rakamı olan tüm parçalara da as adı verilir. Oynanan oyunun türüne bağlı olarak, bazı durumlarda deste içerisine joker parça da eklenebilir. Joker eklenerek oynanılanlarda bu kart destede bulunan başka bir sayı yerine kullanılabilir. Bu sayede eklendiği an tüm gidişatı değiştirebilecek rol üstlenir. Bu ürünlerle oynanabilecek sınırsız çeşit mevcuttur. Bu nedenle de her ürün, her oyunda farklı bir işleve sahip olabilir. Her aktivite, farklı sayı adedinde ekleme yapılarak oynanabilir. Ellibir oyununda 52 adet karttan oluşan bir deste gerekir. Altmış altı oynamak içinse standart bir deste gerekir. Bu ürünlerle fal bakabilmeniz de mümkündür. Özellikle yalnızlığı seven ve bu tarz aktivitelere ilgi duyan herkes ürünlerden satın alarak eğlenceli vakit geçirebilir. İskambil kartı satın al şeklinde Trendyol’dan yaptığınız aramalarda farklı markaların sunduğu uygun fiyatlı alternatiflerle karşılaşmanız mümkündür. Pek çok farklı markanın sunduğu bu ürünler arasından istediğinizi satın alabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de tek başınıza keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun Kartı Fiyatları

Oyun Kartı Fiyatları

Oyun oynamak her yaştan kişi için oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Oyun kartı fiyatları farklı alternatiflerde müşterilere sunulur. Bu ürünler kişisel zevk ve hobilere de hizmet eder. Trendyol’da bulunan farklı markalar fiyatlar açısından geniş bir aralık sunar. Özellikle kalabalık arkadaş gruplarıyla eğlencenin tadını çıkarmak isteyen kişiler için bu alternatifler uygun fiyatlandırma yapılarak sunulur. Her müşteri seçimleri sırasında hem kaliteli hem de uzun süre kullanacağı ürünleri arar. Ayrıca satın alacağı her setin eksiksiz ve uygun fiyatlı olmasını bekler. Trendyol’da farklı markaların uygun fiyatlı pek çok seçeneği bütçeniz için de dosttur. Trendyol, müşterileri için uygun fiyat alternatifleri sunar. Bu ürünler sahip olduğu kaliteli kağıt malzemeler ve canlı baskılar sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu ürünlerle pek çok farklı oyun oynayabilirsiniz. Oyun kartı Brawl Stars bu ürün çeşitliliğine örnek verilebilir. İki kişiyle oynanan bu oyunda farklı ürünler, cezalar ve ödüller mevcuttur. Özel olarak tasarlanan 64 parça tam anlamıyla karıştırılarak devam eder. İki kişi dört adet kart çeker ve orta kısma koyar. Kurallara uygun şekilde ilerlemeyle beraber Brawl Stars devam eder. Eğlenceli vakit geçirmek amacıyla tercih edilebilecek Brawl Stars ekipmanları, farklı seçenekler için uygun formatlarda tasarlanır. Farklı eğlence alternatifi sunan markaların setleri arasından kendi isteğinize uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar da tercih nedenleri arasında bulunur. Bu sayede her bütçeye uygun seçenekler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Oynamak istediğiniz karta karar verdikten sonra paket içerikleri hakkında detaylı bilgiler edinmeniz de mümkündür. Trendyol’da oyun kartı satın al şeklinde aramalar yapabilirsiniz. Bu arama sonucunda farklı markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz. Fiyatlar çok geniş bir yelpazede sıralanır. Özellikle farklı markalar uygun fiyat seçenekleriyle sunduğu ürünlerle eğlenceyi müşterileri için sağlamayı hedefler. Markaların çeşitli içeriklere sahip setleri hakkında Trendyol üzerinden tüm detayları inceleyebilirsiniz. Size uygun ürünleri favorilerinize ekleyebilir, indirim ve kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Hem sizin hem de arkadaşlarınızın eğlence anlayışına bağlı olarak farklı ürünleri Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Uno Oyunuyla Eğlencenin Tadını Çıkarın

Uno Oyunuyla Eğlencenin Tadını Çıkarın

Uno oyun kartı setleri, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan materyaller içerir. Sayıların ve renklerin önemli olduğu Uno’da mavi, yeşil, sarı ve kırmızı materyaller kullanılır. Her renk grubu için 19 adet parça bulunur. Toplam 112 kağıttan oluşan setlerde özel parçalar da vardır. Bu özel materyaller sıranın atlamasına, kişilerin fazladan kart çekmesine ya da sıranın yön değiştirmesine neden olabilir. Ayrıca 9 adet farklı işlevlere sahip Joker kartlar da setlerde yer alır. Uno genel olarak 2 ila 10 kişi arasında bir ekiple oynamaya uygundur. Bunun için ilk olarak bir kişi kağıtları karıştırır. Sonrasında materyalleri karıştıran kişi, Uno’da kaç kişi varsa her birine 7 adet kart dağıtır. Kalanlar ise Uno esnasında çekmek amacıyla orta alana konur. Bu aşamadan sonra Uno’nun başlayabilmesi için herkes ortada bulunan desteden seçim yapar. Ardından seçilenler içerisinde en yüksek rakama sahip olan kişi başlar. Her bir oyuncunun sırayla orta alana atacağı kağıtlarla üstte bulunan kart arasında bir bağ kurulması gerekir. Uno’nun bu şekilde devam etmesi her kişinin elinde kalan kartlarla bağlantılıdır. Sırası gelenin elinde benzer bir kağıt bulunmuyorsa o kişi ortada bulunan desteden kart çeker. Eğer sırası gelenin elindeki kağıt, ortaya son atılan kartla bağlantılıysa oyun bir tur devam eder. Uno’nun devamında amaç, eldeki kağıtları hızlı şekilde bitirerek birinci olmaktır. Uno turu esnasında elinde tek kağıt kalan kişi UNO şeklinde bağırır. Diğer kişiler bu tek kartı tahmin etmeye çalışır. Eğer bir kişinin elinde kağıt kalmazsa Uno biter. Uno’nun bitmesiyle beraber herkesin topladığı puanlar hesaplanır. 500 puanı yakalayan bir kişi olursa kazanır ve oyun biter. Özellikle kalabalık arkadaş gruplarıyla oynandığı zaman büyük zevk veren Uno için gerekli olan materyal seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kartlarla Oynanabilecek Oyunlar

Kartlarla Oynanabilecek Oyunlar

Oyun kartları kullanılarak oynanabilecek pek çok farklı seçenek mevcuttur. Bu seçenekler arasında sık sık oynananlardan biri bataktır. Batak için dört kişilik bir ekip gerekir. Özellikle üniversiteli gençler gerek öğrenci evlerinde gerekse de okul çevresinde bulunan kafelerde sık sık batak oynar. Bu oyun eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar. Batak başlarken bir kişi kozu belirtir. Kişi belirttiği koz kadar el kazanmaya çalışır. Diğer kişiler de buna karşılık batmamak için bir el ya da bundan fazla el kazanmaya uğraşır. Batak için kartlar her destede 51+1 şeklinde hazırlanır. Dört kişi toplanarak oynanabilecek bir diğer seçenek de briçtir. Oyun kategorisine girmesine karşın genel anlamda zihni geliştirmeye ve stratejik düşünmeye teşvik eden bir spor olarak kabul edilir. Briç için dört kişi aralarında anlaşarak iki grup halinde bölünür. Gruptaki kişilere coğrafi yönlerin isimleri verilir ve oyuna bu şekilde devam edilir. Kuzey, güney, doğu ve batı olarak isimlendirilen kişiler, yönlerin İngilizce karşılıkları olan kelimelerle oyuna devam eder. Kuzey olarak bilinen north ve güney olarak bilinen south bir grup olur. Doğu olarak kabul edilen east ve batı olarak bilinen west de karşı grubu oluşturur. Özellikle takım olunması sayesinde farklı becerilerin gelişimi de desteklenir. Burada her oyuncu 13 kartla başlar. Sık oynananlardan bir diğeri de pokerdir. Pokerde ise özellikle duyguların kontrol edilmesi ve taktiksel anlamda başarılı olmak ön plandadır. Pokerde ana amaç başarılı olan beşli seriyi yakalamaktır. İskambil ürünleriyle oynanan bir diğer seçenek de altmış altıdır. İki kişiyle oynanan altmış altıda ana amaç oynanan eli kazanarak galip olacak kişiyi belirlemektir. Bu eğlenceli oyunları oynamak için gerekli materyallere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Arkadaş Grubuyla Oynanabilecek Farklı Oyunlar

Arkadaş Grubuyla Oynanabilecek Farklı Oyunlar

Arkadaş grubunuzla eğlenceli vakit geçirmek için farklı oyun seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her oyun özel materyallere sahiptir. Elli bir bu oyunlardan sık sık tercih edilenlerden biridir. Ellibir oynanırken ise ana amaç masada orta alana atılan farklı kartların takip edilmesi ve hafızaya alınmasıdır. 51 sayısı bir baraj bölge olarak belirlenir. Elli bir sırasında herkes elinde var olan kartlarını bazı düzenlere uygun olarak dizer. Elli bir oynanırken asıl amaç bitimde ceza puan oranını en aza indirmektir. Bu oyunun gidişatı genel anlamda yüzbire benzer. Sık oynanan oyunlardan biri de blöftür. Blöfte de genel olarak mantık ve psikolojik analiz becerisi kişiyi öne çıkarır. Blöf oynarken diğer oyunlar gibi şans ön planda değildir. Blöfte kişileri yönlendiren ana etki his ve diğer kişilerin hareketlerine bağlı olarak yaptığınız psikolojik analiz durumlarıdır. Blöf esnasında bu analizleri yaparak blöf atabilirsiniz. Bunun yanı sıra analizlere bağlı kalarak diğer kişilerin hareketlerini tahmin edebilir ve blöflerini görebilirsiniz. Pişti ise her yaştan insanın severek oynadığı oyunlar arasında gösterilir. Temelinde kart saymaya dayalıdır. Ana etmenin şans olduğu bu oyun farklı sayıda gruplarıyla da oynanabilir. Bu oyun bir deste ya da 52 kartla oynanır. Piştiyi dilerseniz iki kişi olarak dilerseniz de eş seçerek devam ettirebilirsiniz. Genel olarak her oyuncuya dört adet kart verilir. Kalanlardan üç tanesi kapalı pozisyonda ortaya konur. Dördüncü kartın açık olarak konulduğu piştide sırayla her kişi ortaya uygun olanı bırakır. İskambil kağıdı kaç TL diye merak eden kişiler Trendyol’dan ürünleri inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilir. Bu seçenekler arasından bütçenize uygun olan ürünü Trendyol üzerinden belirleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tek Başınıza Oynayabileceğiniz Kartlar Trendyol’da

Tek Başınıza Oynayabileceğiniz Kartlar Trendyol’da

Özellikle arkadaş gruplarından sıkılan ve yalnız başına keyifli vakit geçirmek isteyen pek çok kişi mevcuttur. Tarot tek başınıza keyifli vakit geçirmeniz için bir seçenektir. Tarot kartı satın al şeklinde yapacağınız arama sonucunda özel materyallere de ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı aktiviteyi iskambil kağıtlarıyla da yapabilirsiniz. Bu sayede yalnız başınıza fal bakabilir ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Özellikle bu aktivite için ev ortamı oldukça uygundur. Geleceği merak eden ve kendi geleceğini tahmin etmek isteyen herkes hem profesyonel hem de amatör anlamda bu aktiviteyi yapabilir. Tek başınıza hem gelecek hakkında fikir edinebilir hem de huzurlu anlar yaşayabilirsiniz. Tarot kartı fiyat açısından da oldukça uygundur. Her bütçeye hitap eden seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Fal bakmak için özel bir materyal almak istemeyebilirsiniz. İskambil kağıtları bu anlamda sizin ihtiyacınızı giderebilecek ürünler arasındadır. Deste içerisinden seçeceğiniz tek kartla beraber fal bakmaya başlayabilirsiniz. Ürünler üzerinde bulunan her sembol, insanların hayatına dair özel anlamlar taşır. Fal bakarken karşılaştığınız her sembolün geleceğinize dair yol gösterici olduğuna inanılır. Her parça fal baktığınız kişinin ruhuna, geleceğine ve geçmişine göre özel olarak dizilir. Fal bakarken kendiliğinden oluşan her sıralanma biçimi, hayat ve gelecek hakkında önemli işaretler verebilir. Geçmişten bugüne kadar her insan eğlenmek amacıyla hayatında fazla yer vermeye devam eder. Çoğu insan bu sonuçlara bağlı olarak hayatına yön verse de amaç eğlenmektir. Trendyol’da tarot kartı al yazarak yapacağınız arama sonucunda farklı pek çok içeriğe sahip olan seçeneklerle karşılaşmanız mümkündür. Trendyol’daki bu ürünler arasından size ve ihtiyacınıza uygun ürünü kolay bir şekilde sipariş edebilir, yalnız da eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Oyun Kartları Nerede Satılır?

Kart oyunları, eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin tercihidir. Arkadaşlarla bir araya gelindiğinde keyifle mücadele edilen birçok oyun bulunur. Trendyol, hazırladığı listede iskambil kağıtlarından UNO’ ya kadar birçok ürüne yer verir. Oyun çeşitlerinde bulunan her kartın taşıdığı anlam farklıdır. Oyuncular çeşitli sayı, desen veya yazılarla yönlendirilir. Kurallar dahilinde kıyasıya mücadele edilir. Trendyol, farklı yaş grubuna hitap eden kart oyununun satışını yapar. Bu sayede 7’den 70’ e herkes sosyalleşmenin tadını çıkarır. Oyuncu sayısı da yine belirlenen kurallara göre 2, 4, 6, gibi farklı aralıklarda yer alır. Tarot kartları ise fal amaçlı açılır. Kişiyi iş, eğitim veya sosyal hayata yönelik gelecekte nelerin beklediğini gösterir.

Oyun Kartları Kaç Tanedir?

Üretilen oyunlarda bulunan kartların sayıları değişiklik gösterir. Pişti, batak gibi oyunlar için tasarlanan ürünlerde 52 adet kart bulunur. Bu sayı tek bir desteyi ifade eder. İki deste için olması gereken iskambil kağıdı sayısı ise 104 olarak belirlenir. Blöf, poker, king, papaz kaçtı gibi oyunların oynanması noktasında da yine kart sayısı önemlidir. Bu oyunlar için alt limit 52 olarak belirtilir. Tarot, toplamda 78 adet kartın gelmesiyle oluşur. Kart kendi içerisinde büyük ve küçük arkana olmak üzere iki gruba ayrılır. Çocuklar için tasarlanan oyunlarda bulunan kartların nitelikleri ve sayıları farklılık gösterir. Her oyunun eşleştirme, bulma ve karşıdakine anlatma olmak üzere çeşitli amaçları vardır. Bu amaca ulaşmak için kullanılan kartların sayısı 24, 50, 60, 64, 100 gibi farklı aralıklarda yer alır. Sevilen oyunlardan biri olan UNO ise 112 karttan oluşur. Bazı versiyonlarda bu sayı değişiklik gösterir.

Kart Oyunları Nelerdir?

Popüler kart oyunları arasında poker, briç, batak, pişti, papaz kaçtı ve pis yedili yer alır. Kart oyunları 36, 52, 56 gibi farklı sayılarda kartların bir araya getirilmesi ile oluşur. İskambil kartları sayesinde oynanan birçok oyun mevcuttur. İskambil kartları haricinde bir de tarot kartları mevcuttur. Tarot, 22 majör ve 56 minör karttan oluşur. Farklı şekillerde dizim yapılır. Kartlar bir sorunun cevabını öğrenmek için kullanılır. Bunun haricinde geçmiş, gelecek veya şimdiye dair değerlendirme yapmak amacıyla tercih edilir. çocuklar için üretilen oyunlar ise Pokemon Company, Brawl Stars ve çeşitli futbol kartlarından meydana gelir. Siz de keyifli vakit geçirmek veya hayatınıza dair farklı çıkarımlarda bulunmak için kart oyunlarını satın alabilirsiniz.