İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Futbolcu Kartları

" araması için 582 sonuç listeleniyor

İlgi Gören Futbolcu Kartları Trendyol'da!

Futbol, 11 kişilik iki takımdan oluşan ve takımlar arasında belirli bir süre içerisinde, belirli kurallara göre oynanan bir spor branşıdır. Müsabakalarda amaç, oyunun oynandığı saha sınırları içerisinde rakip kaleye top atmaktır. Böylece top, gol değeri kazanarak takımı öne geçirir. Futbol, 7’den 70’e çoğu bireyin severek takip ettiği bir spordur. Diğer spor branşlarına göre yoğun bir izleyici kitlesine sahiptir. Aynı zamanda dünya genelinde popüler sporlardan biridir. Bu nedenle yalnızca sahalardan ya da ekranlardan izlenebildiği kadarıyla sınırlı değildir. Bu sporun sanal dünyaya taşınması, bu oyunu takip etmeyen insanlarda da ona karşı bir merak uyandırmayı başarır. Sanal dünyada oynanan bu müsabakalar, geliştirilerek günümüzde her yaş grubuna hitap eder. Ancak sanal müsabakalara erişimi olmayanlar için de geliştirilen seçenekler mevcuttur. 90’lı yıllardan beri var olan bazı eğlence araçları, bu anlamda sanal erişimi olmayan meraklıların da yardımına koşar. Belli yaş gruplarına hitap eden bu araçlardan biri de futbolcu kartlarıdır. Bu gereçler, her an el altında olmasıyla büyük avantaj sağlar. İki veya ikiden fazla kişi ile oynanır. Çoğunlukla bu spora meraklı gençlerin ve çocukların büyük ilgi kaynağı olan bu araçlar renkli ve kaliteli bir baskıya sahiptir. Özellikle küçük çocuklar evde, parkta, okulda ve bahçede rahatlıkla yanında taşıyabilir. Fanatik Galatasaray hayranları, Galatasaray futbolcu kartları ile eğlenceli maçlar yaparak vakit geçirebilir. Bu sporu bilmeyen müşteriler için de bu aktiviteye katılmak mümkündür. Her oyun kutusunda, nasıl oynandığına dair bir bilgilendirme yazısı mevcuttur. Her bir kağıt oyunu kendine özgü kurala göre oynanır. Kutular içinde farklı sayılarda kağıtlar bulunur. Bunların üzerinde yer alan futbolcular, fanatiklerin hayran olduğu sporcular olabilir. Farklı markalara ait olarak üretilen seçenekleri online olarak satın alabilirsiniz. Fanatikleri hayır diyemeyeceği düellolara davet etmek için bu gereçleri kullanabilir ve uygun fiyatlarla dilediğiniz ürünü güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Böylece hayranı olduğunuz sporcuların kartlarına sahip olabilirsiniz. Kolay yırtılmayan ve yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz seçeneklere sahip olmak için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Futbolcu Kartları ile Eğlenceli Oyunlar

Futbolcu Kartları ile Eğlenceli Oyunlar

Sanal dünyanın gelişmesiyle beraber sanal müsabakalarda bu anlamda büyük bir gelişme gösterir. Futbol da bu çağa en uygun şekilde ayak uyduran bir spor dalıdır. Bu spora her yıl binlerce yeni ve başarılı sporcular kazandırılır. Bununla beraber her yıl futbol ile alakalı tüm eğlence araçları güncellenir. Beşiktaş futbolcu kartları her sene yeni sporcular ve bu sporun özellikleri ile yenilenebilir. Hayranı olduğunuz takımın, ezbere bildiğiniz tüm sporcularını bu kağıtlar üzerinde görmeniz mümkündür. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz şekilde de tasarlanır. Genelde iki veya ikiden fazla kişiyle oynanması tercih edilir. Bu oyun kutularında dilerseniz 5’li paketler halinde toplamda 450 adet kadar kağıda ulaşmak mümkündür. Kuracağınız takımlarda şans her daim önemli bir faktör olsa da stratejik bir oyun kurulması tavsiye edilir. Bu anlamda elinizde bulunan kağıtları doğru tanımak ve zamanında kullanmayı tercih etmek kazanmayı oldukça kolay bir hale getirir. Kağıtlar genel olarak sıradan futbolcu, yıldız futbolcu, aksiyon, penaltı, korner şeklinde ayrılır. Her kart kutusunda mutlaka bulunması gereken kağıtlar sıradan, yıldız futbolcu ve aksiyon kağıt çeşitleri arasındadır. Kazanmak için stratejik bir yaklaşım geliştirmek önemlidir. Yıldız futbolcular, kağıtlar arasında büyük önem taşır. Bu eğlence aracının belirli kuralları olduğundan, kurallara göre ilerlemeniz gerekir. Öncelikle iki veya ikiden fazla kişinin yer alacağı müsabakalarda, oynamaya başlayacak olan taraf yazı tura atılarak belirlenir. Maç süresi çoğu aktivitede 10 dakikadır. Her müşteri için hamle süresi 10 saniye olarak ayarlanır. 10 dakika sonunda maksimum golü atan kişi maçı kazanır. Ortadan çekilecek olan kağıtların rakiplere gösterilmesi ya da seslendirilmesi zorunludur. Gerçek bir müsabakada olduğu gibi bu maçta da iki sarı gören ya da sakatlanan kişi, maçtan atılır. Sarı ya da kırmızı kartı, aksiyon kağıtları belirler. Kart cezası, sakatlık ya da sporcu değişikliği sebebiyle müsabakadan çıkan kişiler, yeniden maça giremezler. Kağıtlarla oynayabileceğiniz eğlenceli maç, kaleci dahil toplamda 5 kişi ile oynanır. Hamle sırası gelen kişi maksimum 3 sporcu kadar değişim hakkına sahip olur. Kağıt sayısına göre dilerseniz arkadaşlarınızla beraber birkaç takım kurarak turnuva şeklinde de oynayabilir, uzun soluklu bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Ekstra avantajlara sahip olan modellerde, ortadan çekilecek kağıtta penaltı kararı kullanılırsa, maç bitse dahi müsabaka penaltılardan devam eder. Bu şekilde devam eden maçlarda ise kişiler sırayla penaltıları atmaya başlar. Uygulanan taktik ile beraber doğru oyuncular seçilir ve doğru strateji uygulanırsa kazanmak çok keyifli bir hal alabilir. 5 atışın sonunda kazanan çoğunlukla belirlenir. Eşitlik olması durumunda ise hangi takımın kaleci güç özelliği fazla ise o takım maçı kazanır. Bu eğlenceli futbolcu kartları online olarak Trendyol’da satışa sunulur.

Futbolcu Kart Oyunu Çeşitleri

Futbolcu Kart Oyunu Çeşitleri

Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz ve pek çok çeşidiyle karşınıza çıkan kartlar, özellikle fanatiklere hitap eder. Fenerbahçe futbolcu kartları eski ve unutulmaz maçları hatırlamaya yardımcı olur. Sarı lacivert hayranlarının ilgisini çeken bu seçenekler, geçmişte oynanan ve hatırlandığında hala aynı etkisini sürdüren maçları aynı coşkusuyla hissettirir. O dönemlerde popüler olan sporcuları da yeniden zihninize kazır. Bu coşkuyu yeniden hissetmek istediğinizde tüm çeşitleriyle sunulan seçeneklere online olarak ulaşabilirsiniz. Müşterilere farklı karşılaşma teknikleri de sunan modeller, eğlenceli zaman geçirmenize katkı sağlar. Arkadaş çevrenizle oynayabileceğiniz yaratıcı ve pratik bir aktivitedir. Kağıt oyunları başarılı oyunculardan oluşan bir seri olarak da ayrılabilir. Örneğin Süper Final futbolcu kartları yakın döneme ait pek çok efsane ismi hatırlatır. Televizyonda izlemeyi özlediğiniz tüm sporcuları elinizin altında yer alan kağıtlarda görebilir, aynı coşkuda bir maç oluşturarak yeniden görme imkanı bulabilirsiniz. Nostalji futbolcu kartları özellikle yetişkinlerin hatırlayabileceği isimleri bünyesinde barındırır. Büyük kulüplerin ilk şampiyonluklarına tanıklık yapmış ve şu an teknik direktör olarak kariyerine devam eden birçok ismi bu eğlence araçları sayesinde öğrenebilirsiniz. 90’lar futbolcu kartları o yılların vazgeçilmez eğlence araçlarına sahip olan müşterilerin koleksiyonlarında yer alır. Karşılaşmalar bu şekilde serilere ayrılarak çeşitlendirilebilir. Şampiyonlar Ligi’ni doya doya yaşayabilir, takım arkadaşlarınızla müthiş galibiyetler kazanabilirsiniz. Efsane maç gecelerini dilediğiniz an dilediğiniz yerde tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Dünya Kupası oyununda ise geçmişten günümüze kadar bu kupaya sahip olmuş çoğu takımın sporcularını görmek mümkündür. Bu eğlence araçları sayesinde unutulan ya da yaşanması tekrardan mümkün olmayan efsane maçları doyasıya oynayabilir ve tekrarlayabilirsiniz. İzlemeyi çok sevdiğiniz takımın oyuncularından kendi takımınızı kurabilir, eğlenceyi bu sayede artırabilirsiniz. Klasik kurallara uyarak maçı zorlayıcı hale getirebilir, rakibinize karşı zorlayıcı bir mücadele sergileyebilirsiniz. Kuralları sıfırdan öğrenmek için oyun kutularında yer alan kağıtlar, yol gösterici olabilir. Kağıtlarda yer alan tüm kuralları ezberleyebilir, ihtiyacınız olduğunda kağıttan tekrar tekrar bakabilirsiniz. Farklı marka çeşitleri ile satışa sunulan bu seçeneklere ulaşmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Futbolcu Kart Oyunu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Futbolcu Kart Oyunu Fiyatları

Her yaş grubuna hitap eden ancak özellikle gençlerin ve çocukların ilgisini çeken bu aktiviteler, serilere ve sayılara göre geniş bir fiyat aralığında seyreder. Üretilen materyallerin kalitesi, renk seçenekleri, boyutları ve tasarımları, futbolcu kartları fiyatları üzerinde etkili olan faktörlerdendir. Bu modeller genel olarak kağıt çeşitlerinden elde edildiği için, baskı işlemlerinin uygulanma türü fiyat farkı oluşmasına neden olabilir. Kaliteli malzeme ve baskı uygulanan oyunlarda bu farkı görebilirsiniz. Kağıtlarla yapılan maçlar, genel olarak elde oynanılan bir eğlence aracı olduğundan kolayca deforme olabilir. Bunu önlemek amacıyla, üretim aşamasında kullanılan malzeme özenle seçilir. Kağıt, karton gibi materyaller suya dayanıklı olmadığından kart oyunlarını muhafaza etmek oldukça önemlidir. Kağıtların yer aldığı kutular bu anlamda dayanıklıdır. Bazı modeller koruyucu materyallerle satışa sunulur. Futbolcu kartları kampanya dönemlerini takip ederek uygun fiyatlara dilediğiniz modeli satın almanız mümkündür. Aç ve kapat özelliğine sahip poşetlerde de aynı muhafazayı sağlayabilirsiniz Teknolojinin gelişimi ile beraber kullanılan materyaller sağlam bir hal alır. Oyunlarda kullanılan boya çeşitleri de oldukça önemlidir. Çocuklar oyunları diledikleri her yerde oynayabilecekleri gibi her türlü hava koşullarında da bunu gerçekleştirmek isteyebilir. Dolayısıyla sıcak havalarda sürekli elde tutulan bu kağıtlar, seçilen baskı yöntemleriyle boya vermeyecek şekilde tasarlanır. Bazı kağıtlar kaplama malzemeden yapılarak suya dayanıklı hale getirilir. Bu esnada boya verme olasılığını ortadan kaldırır. Dilerseniz arkadaşınızla, dilerseniz çocuğunuzla oynayabileceğiniz seçenekleri satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Özellikle gençler ve çocuklar bu sayede okulda, evde ve parkta diledikleri şekilde oyunlarını oynayabilir. Fiyatlandırma konusunda önemli olan bir diğer faktör de boyutlandırmadır. Seçtiğiniz kategoriye göre seçeneklerde farklı boyutlandırmalar mevcuttur.

Futbolcu Kart Oyunu Oynarken Bilinmesi Gerekenler

Futbolcu Kart Oyunu Oynarken Bilinmesi Gerekenler

Kartların belirli bir kural çerçevesinde oynanması gerekir. Özellikle birden çok kişi gereken seçeneklerde adil bir oyun olması istemiyle kurallar büyük önem taşır. Kart oyunları diğer eğlence araçlarına göre eğlenceli görünür. Ancak eğlencenin yanında belirli kurallara göre oynanmadığı sürece keyifli bir karşılaşma olmayabilir. Bu nedenle başlamadan önce kuralların çok iyi bilinmesi gerekir. Kuralların, karşılaşma içinde uygulanmasını sağlayan hakemdir. Bu tarz seçeneklerde futbol hakem kartları kutularda yer alan kural kağıdıdır. Bu kağıt, sporu bilmeyenler için adeta kurtarıcıdır. Kurallar okunup belirlendikten sonra dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise sürecin nasıl ilerleyeceğidir. Örneğin; FIFA futbolcu kartları serisinde oyun yazı tura ile başlar. Yazı-tura ile belirlenen ilk oyuncu hamlesini yaparken kendi takım arkadaşıyla beraber imzalı futbolcu kartlarından birini kullanabilir. Aksiyon kağıdına göre hamle belirlenir ve rakiplere okunur. 10 dakika sürecek olan maç, çekilen ilk aksiyon kartıyla beraber başlamış olur. Hamle sırasının değişmesi topun rakibe geçmesine bağlıdır. Maçlar kaleci ile beraber 5 kişiyle oynanır ancak sürecin başında 5 as ve 5 yedek olmak üzere toplamda 10 oyuncu seçilir. Karşılaşmaya başlarken 5 yedek oyuncu oynayan kişinin elinde bulunur. Esas oyuncular ise kapalı şekilde önlerinde yer alır. Kategoriye göre seçilen kağıtlarda tüm sporcuların bilgileri mevcuttur. Bunun yanı sıra tıpkı sanal oyunlarda olduğu gibi sporcuların güç durumları da yer alır. Bu nedenle maça başlamadan önce iyi bir taktik uygulamak gerekebilir. Rakibi tanımak ve iyi bir şekilde analiz ederek yaklaşımda bulunmak önemlidir. Böylece yapılacak hamlede doğru oyuncuyu seçmek gerekir. Futbolcu kartları indirim dönemlerinde sık sık takip edilen ve Trendyol’dan satın alınan eğlence araçları arasında yer alır.

Birbirinden Renkli Tasarımlarıyla Futbolcu Kart Oyunları

Birbirinden Renkli Tasarımlarıyla Futbolcu Kart Oyunları

Çeşitli futbol müsabakalarını temsil eden ve çocukların ilgi odağında bulunan eğlence araçları, farklı çeşitlerde mevcut olduğu kadar farklı tasarımlara da sahiptir. Çocukların ilgi odağında olan bu seçenekler, ilgi çekici baskılarıyla eğlenceli bir görünüme sahiptir. Oyun tasarımcıları bu faktörü göz önünde bulundurarak ürünleri tasarlar. Genel olarak dikdörtgen şeklinde tasarlanan ürünlerin kare olarak tasarlanmış olanlarını da görmek mümkündür. Modeller özellikle çocukların ilgisini çekecek renkte ve tasarımda üretilir. Birbirinden farklı futbolcu kartları çeşitleri mevcuttur. Turuncu, yeşil ve mavi renkte tasarlanan modeller arasından müşteriler dilediğini seçebilir. Takım alternatifleri de, kulübün renklerini içerir. Futbolcu kartları all star diye tabir edilen, yıldız oyuncuları da kapsar. Aynı şekilde Şampiyonlar Ligi seçenekleri de güncellenen baskısıyla meraklıların favorileri arasındadır. Futbolcu kartları kullananlar modeller ile nasıl eğlenceli oyunlar kurduğundan bahseder. Çizgi karakterlerinden oluşan tasarımlar da mevcuttur. Ancak bu modeller özellikle küçük yaştaki çocuklara hitap eder. Çeşitler bir kupa resmi ya da ünlü bir sporcunun resmi kullanılarak ilgi çekici hale getirilebilir. Tasarımlar eskiye oranla, basım ve baskı teknolojisinin gelişmesiyle de gerçekçi bir hale gelir. Süper Final ve limited edition futbolcu kartları da sınırlı sayıda üretilen seçeneklerdir. Şampiyonlar Ligi kartları popüler olan seçeneklerden biridir. Geçmiş yıllardan bugüne kadar ulaşan pek çok kağıdı biriktirebilir, dilerseniz futbolcu kartları koleksiyonu yapabilirsiniz. Bu nostaljik koleksiyonu her incelediğinizde geçmişe dair pek çok detayı anımsayabilirsiniz. Sevdiklerinize hatıra edebileceğiniz bu koleksiyonu her geçen gün büyütebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan bu eğlence araçları hakkında yapılan müşteri yorumlarını da okuyabilir ve satın alanların değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Trendyol’da istediğiniz tasarımdaki ürünü kolaylıkla belirleyebilir ve futbolcu kartları satın alabilirsiniz.

Futbol Tutkunlarına Özel Futbolcu Kartları

Futbol Tutkunlarına Özel Futbolcu Kartları

Oyunlar insanlar arasında her yaş grubuna hitap eden bir eğlence aracı olması nedeniyle tercih edilir. Hem amatör hem de profesyonel anlamda oynanan müsabakalar, pek çok kişiye hitap etmesi nedeniyle ilgi kazanır. Bu nedenle bu spor dalını farklı eğlence araçlarına taşımak mümkün hale gelir. Markalar, her yaş grubuna göre farklı kategorilerde birçok kağıt oyununu müşterilerine güvenli bir şekilde sunar. Özellikle dünya genelinde büyük ilgi odağı olan futbol oyunu için birçok oyun çeşidi mevcut haldedir. Futbolcu kartları yorumlarını incelediğinizde kağıtların dayanıklılığı konusunda övgü aldığını görebilirsiniz. Özellikle çocukların dikkatsizce kullanabileceği bu araçlar, kaliteli yapısıyla kolay yırtılmaz. Sıvı, güneş gibi dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Böylece uzun süreler keyifli vakit geçirmenizi sağlayan seçenekler, tekrar tekrar çıkarılarak oynanabilir. Yapımında kullanılan materyaller, güvenilirliği ve sağlamlığı ile ön plana çıkar. Bunların yanı sıra popüler olan takımlar için üretilen seçenekleri de incelemeniz mümkündür. Fanatiklerin severek tercih ettiği bu modeller, takım renklerini içerir. Dilerseniz fanatik sevdiklerinize de hediye alternatifi olarak bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Futbolcu kartları tavsiye edilen eğlence araçları arasındadır. Sadece popüler takımların kart oyunlarına değil; gündemde yer alan birçok takımın ve sporcunun yer aldığı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Böylece birbirinden farklı kulüpleri ve futbolcuları bulabilirsiniz. Futbol yeşil kart gibi farklı seçenekleri bulmak için, modelleri online olarak satın almayı tercih edebilirsiniz. Kendinize uygun kategorileri inceleyerek doğru kararı verebilirsiniz. Futbol da, diğer sporlar gibi bazı kurallar çerçevesinde oynanır. Markalar tarafından oluşturulan bu eğlence araçlarının da bazı kurallar çerçevesinde oynanması gerekir. Trendyol her ürününde olduğu gibi oyun kategorisinde de titizlikle çalışır. Böylece dilediğiniz modeli bulabilir, güvenli ve oldukça hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Futbolcu Kartları Nasıl Oynanır?

Genel olarak iki ya da daha fazla kişiyle deneyimlenen futbolcu kartları; belirli kurallar çerçevesinde oynanır. Eğlenceli yapısıyla öne çıkan bu oyun; kurallar uygulamadığı takdirde keyif vermeyebilir. Oyuna başlamadan önce kuralları çok iyi analiz etmek gerekir. Kuralların oyun içerisinde uygulanmasını sağlayan hakem, kural kağıdını simgeler. Futbolu bilmeyenler için adeta kurtarıcı olan bu kart; oyunu doğru ve keyifli şekilde oynamanıza yardım eder. Oyun, yazı tura ile başlatılır. Yazı tura belirlendikten sonra ilk oyuncu hamlesini yapar. Aksiyon kartları ile hamle belirlendikten sonra rakiplere okunur. Maç 10 dakika sürmekte olup oyun aksiyon kartı ile başlatılır. Topun rakip takıma geçmesiyle hamle sırası değişir.

Futbolcu Kartları Nerede Satılır?

Futbol; kaleci dahil toplamda 5 oyuncu ile oynanır. Ancak başlangıçta 5’er tane as ve yedek şeklinde 10 oyuncu seçilir. Pek çok kişinin beğenisini kazanan futbolcu kartlarını Trendyol'dan analiz edebilirsiniz. İyi bir taktik geliştirerek kısa sürede başarı elde edebileceğiniz bu oyunda doğru stratejileri uygulayarak başarılı deneyim yaşayabilirsiniz. Oyuncuları tanıyıp iyice analiz ettikten sonra yaptığınız hamlelerle doğru oyuncuyu seçerek de başarılı şekilde oynayabilirsiniz. Bu kartlar; her yaş grubuna hitap etse de daha çok genç ve çocukların ilgisini çeker. Materyal kalitesi, boyut ve tasarımlarına göre farklı seçenekler söz konusudur. Arkadaş, aile ya da çocuklarınızla keyifli anlar yaşayabileceğiniz bu ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Futbolcu Kartları Ne İşe Yarar?

Çeşitli futbol müsabakalarını temsil eden futbolcu kartları; özellikle çocukların ilgi odağı haline gelir. Onların gelişimine ve strateji geliştirmesine imkan tanır. Aynı zamanda takım halinde hareket etmeyi öğretir. Genellikle dikdörtgen şeklinde tasarlanan bu oyun; kare modelleriyle de oldukça ilgi görür. Yeşil, mavi ya da turuncu renkte tasarlanan oyun kartları; genellikle mavi ve tonlarında üretilir. Çizgi karakterlerden oluşan tasarımlar daha çok küçük yaştaki çocukların hayal dünyasına hitap eder. Profesyonel anlamda futbol oyununu temsil eden ve oldukça gerçekçi tasarımlardır. Bu sayede gerçeğe yakın bir deneyim elde edebilirsiniz.