İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Rotring Kalem Seti

" araması için 67 sonuç listeleniyor
Rotring Tikky Versatil Okul Seti 0.7 Siyah

RotringTikky Versatil Okul Seti 0.7 Siyah

(20)
Tikky Versatil Okul Seti 0.7 Siyah
145 TL
Sepete Git
Rotring Okul Seti Versatil 0.7 mm Ro-kk07-07fp

RotringOkul Seti Versatil 0.7 mm Ro-kk07-07fp

99 TL
Sepete Git

Kalitesiyle Dikkat Çeken Rotring Kalem Seti Trendyol’da!

Okullarda, ofislerde ve evlerde yazma ve çizme gibi işlemler için kalemler yardımcı gereçlerdir. Kullanım alanına göre farklı teknik özelliklere sahiptir. Uzun yıllardır, kırtasiye malzemeleri alanında üretimleri bulunan Rotring markası; kalem, silgi ve uç seçenekleri ile çizim yapanların ilk tercihleri arasında yer alır. Markanın versatil modelleri, hem profesyonel hem de günlük hayatta çizim yapan kişilere rahat tutuş imkanı sunar. Estetik gövde tasarımı ile dikkat çeken bu ürünler sayesinde yazma işlemlerinizi eğlenceli şekilde tamamlayabilirsiniz. Silgi ve uç ürünlerinin de bir arada bulunduğu ürün setlerini tercih ederek, bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz. Rotring kalem seti içinde farklı uç yapılarına sahip birçok model bir arada sizlere sunulur. Kullanım alanına ve amacına göre teknik açıdan farklılıklara sahip olan ürünlerden beklentilerinizi karşılayanları tercih edebilirsiniz. Rotring kalem seti modelleri ile çizim esnasında ihtiyaç duyduğunuz gereçlere bir arada ulaşabilir, çalışmalarınızı verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Rotring, 1928 yılından beri kırtasiye ürünleri alanında kaliteli üretimleri ile ön plana çıkan markalardan biridir. Rotring jel kalem seti gibi markanın sunduğu farklı set çeşitleri ile yazma ve çizme işlemlerinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz. Farklı model üretimi konusunda birçok yeniliğe imza atan marka, silgi ve uç alanında da sıkça tercih edilir. Markanın sunduğu farklı ürün modellerine ve yorumlara Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir, Rotring kalem seti tavsiyelerini dikkate alarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Rotring Kalem Seti Özellikleri

Rotring Kalem Seti Özellikleri

Markanın sunduğu Tikky versatil modelleri geniş renk yelpazesine sahiptir. Bu renkler arasında siyah, beyaz, bordo, mavi, kırmızı, pembe, yeşil ve mavi gibi seçenekler yer alır. Geniş renk yelpazesi arasından zevkinize uygun olanı seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu ürünler öğrencilerin yazı yazmak için kullandığı favori ürünler arasında yer alır. Tikky versatil çeşitleri set halinde piyasada yer alır. Bu setlerde kalem, silgi ve uç bir arada bulunur. Okul setlerinin yanı sıra farklı renk seçeneklerinin sunulduğu setler de oldukça popülerdir. Markanın sunmuş olduğu Tikky seti ile birden fazla renk seçeneğine aynı anda sahip olabilirsiniz. Rotring kalem seti 0.5, 0.7, 03 uç seçeneklerine sahiptir. Yazı yazmak için 0.7 uçlu olan modeller oldukça elverişlidir. 0.7 kalem seti yazı yazmak için ihtiyaç duyduğunuz gereçleri bir arada sunar. Yazma ve çizme işlemleri için kaliteli gereçlere yönelerek, yaptığınız işlerin iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Rotring mimar kalem seti, üstün kaliteli ürünler arasında yer alır. Gövde yapısında metal malzemeler kullanılmasına rağmen hafif olan yapıları, kullanım sırasında büyük rahatlık sağlar. Rotring uçlu kalem seti avantajlı fiyatlarla sunulur. Kalem seçiminde kullanım alanlarınızı belirleyerek doğru tercihler yapabilirsiniz. Tikky, yazı yazmak için rahat tutuşa ve kalem ucunu sıkı şekilde kavrayan çene yapısına sahiptir. Tikky versatil modellerinin gövdesi metaldir. Bu sayede ürünün iç mekanizması oldukça iyi şekilde korunur. Metal gövde tasarımında rahat tutuş için tırtıklı yüzey ve kauçuk alan kullanılır. Uzun süreli yazı yazma ve çizim yapma işlemlerinde kalemin tutuş bölgesi oldukça önemlidir. Elin yorulmamasını sağlayan tırtıklı yapı, uzun süreli kullanımlarda büyük bir rahatlık sağlar. Rotring Tikky versatil, farklı uç seçenekleri ile sunulur. Bu seçenekler arasında 0.5 ve 0.7 uçlu olanlar ön plandadır. Satın almak istediğiniz modeller arasında kararsız kalırsanız Rotring kalem seti yorumlarını okuyabilirsiniz. Okuduğunuz yorumlara göre satın almak istediğiniz modeli kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden pek çok farklı modeli yorumları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

Beğenilen Kalitesiyle Rotring Kalem Seti

Beğenilen Kalitesiyle Rotring Kalem Seti

Markanın sunduğu birçok model, her yaştan kişi için uygundur. Set halinde satışa sunulan ürünler, okul öğrencileri için anlamlı bir hediye seçeneğidir. Rotring kalem seti 0.7, 0.3 ve 0,5 olmak üzere pek çok farklı uç ölçüsüne sahiptir. Markanın sunduğu Rapido serisi, profesyonel çizim ile uğraşan kişilerin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır. İnce ve kalın ölçülerde birçok uç seçeneğine sahip olan Rapido ile ayrıntılı çizimleri konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Rapido serisi çizim yapmaya özel olarak tasarlanır. Özel bir mürekkeple kullanılan Rapido seti birden fazla uç seçeneği ile piyasada yer alır. Rapido 0.1 mm, 0.2 mm, 0.3 mm gibi oldukça ince uçlara sahiptir. Bu ürünler ile ayrıntılı çizimleri hassas bir şekilde yapabilirsiniz. Rapido çizim kalem seti teknik ve profesyonel çizimleriniz için ihtiyacınız olan gereçleri bir arada sunar. Konforlu tutuşu ile ön plana çıkan bu ürünler mimarların, tasarımcıların ve teknik çizim sanatçılarının favori gereçleri arasında yer alır. Çizim yapmayı keyifli ve kolay hale getiren Rapido, özel bir mürekkeple kullanılır. Bu ürünler, mürekkep ile doldurularak uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir. Rapido kalem uçları çelik yapısı ile dayanıklı hale getirilir. Bu da kolay bir kullanım imkanı sağlar. Hassas çizimler için oldukça sağlam bir tutuş sağlayan Rapido, kullanım sırasında eli yormayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. İsograf çalışmaları için özel olarak tasarlanan Rotring teknik çizim seti üç farklı Rapido, bir Tikky kalem ve mürekkepten meydana gelir. Rotring Rapido setlerine özel olan mürekkebi kolay bir şekilde doldurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün konusunda detaylı bilgi almak isterseniz Rotring kalem seti kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Trendyol’da Rotring kalem seti online satış imkanından yararlanarak ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

Avantajlı Rotring Kalem Seti Fiyatları

Avantajlı Rotring Kalem Seti Fiyatları

Okul ve ofislerde geniş kullanım alanına sahip bu ürünler, her ihtiyaca uygun seçenekler ile sunulur. Yazı yazmak için rahat tutuş, akışkan uç gibi özellikler ön plana çıkarken, çizim yapmak için ince yapılı uçlara ihtiyaç duyulur. Rotring kalem seti satın alarak okul veya iş için gereken bütün gereçleri karşılayabilirsiniz. Yazı yazma için Tikky serisi oldukça elverişlidir. Ergonomik tasarımı ve şık görünümü ile öğrencilerin, öğretmenlerin ve ofis çalışanlarının dikkatini çeken Tikky versatil ürünleri, birçok kişinin favori modelleri arasında yer alır. Farklı renk seçeneklerinden zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Teknik çizimler yapmak için özel mürekkebe ve uç seçeneklerine sahip Rapido serisi ise profesyonel kişilerin olmazsa olmaz tercihleri arasında yer alır. Hassas çizimlere uygun ince uç yapısı ayrıntılı çizimlerde büyük olan yardımcı araçlar arasında yer alır. İnceliğine rağmen oldukça dayanıklı olan uç, uzun süreli kullanımlar için idealdir. Birkaç seçeneğin bir arada yer aldığı setler, avantajlı fiyatlar ile satışa sunulur. Bu fiyatlar model, renk ve teknik özellik gibi pek çok farklı etkene bağlı olarak belirlenir. Tekli ürünlerin yanı sıra, set halinde sunulan ürünler ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayarak uzun süreli kullanıma imkan tanır. Rotring kalem seti fiyatları set içinde bulunan ürünlere göre değişkenlik gösterse de oldukça uygundur ve her bütçeye hitap edebilir. Profesyonel teknik çizimle uğraşan kişilere özel olarak hazırlanan Rapido seti fiyatları da benzer özelliklere bağlı olarak belirlenir. Rotring kalem seti indirim zamanlarında da satın alınabilir. Markanın sunduğu ürünlerin birçok çeşidine uygun fiyat seçenekleri sunan Trendyol üzerinden ulaşabilir, farklı modelleri yorumları okuyarak inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünler arasında dilediğinizi Trendyol’dan uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.