placeholder
"

Rothenberger

" araması için 182 sonuç listeleniyor

Rothenberger Ürün Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Evlerin, binaların ve pek çok yapının inşaatında veya tesisatında belirli yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu alanlarda kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Bütün bir yapının işleyişini etkileyeceğinden tercih edilen markanın yüksek kaliteye sahip olması gerekmektedir. Rothenberger markası tesisat ve boru hattı döşemelerinde kullanıma uygun farklı fonksiyonlarda ekipmanlar geliştirmektedir. Rothenberger 1949 senesinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde kurulmuş ve kısa sürede dünya genelinde pek çok ülkede tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Günümüzde 30’dan fazla ülkede boru bakımı ve döşemelerinde kullanıcılara hizmet ve ürün sunmaktadır. 70 yılı aşkın süredir aktif olan marka oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Servis ve bakımdan montaja, takım setlerinden elektrikli el aletlerinde kadar pek çok ürün seçeneği mevcuttur.

1949’dan Beri Kalitesinden Ödün Vermeyen Rothenberger

1949’dan Beri Kalitesinden Ödün Vermeyen Rothenberger

Elektrik ve elektronik alanlarda, inşaatlarda en yaygın kullanılan aletlerden biri paftadır. Boruların belirli kısımlarına diş açılması için kullanılan paftalar silindirik bir şekle sahiptir. Rothenberger pafta modelleri farklı sektörlerde de kullanılabilir. Yüksek kuvvet iletiminin yanı sıra zor koşullara da dayanıklı bir yapıdadır. Sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Paftaların kesim yapan uçlarının çapı değişkenlik gösterebilir. Ne ölçüde uygulama yapmak istiyorsanız ona göre bir uç tercih edebilirsiniz. Özel dişli bir sisteme sahiptir ve güvenli şekilde kullanılabilir. Özel olarak tasarlanan bu aletler dar ve köşe kısımlarda da rahatlıkla işlem yapabilir. Markaya ait farklı fonksiyonlara sahip pek çok elektrikli pafta modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan seçeneği bulmanız mümkündür. Güçlü motorları sayesinde kusursuz kesme performansı göstermektedir. Yüksek redüksiyonlu dişli grubuna sahip elektrikli paftalar kesim işlemi yaparken sabit kalarak güvenli bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Rothenberger pafta yağı, paftaların ve diş açmaya yarayan bıçakların kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bunun yanı sıra metallerin kesiminde pafta yağını soğutma maddesi amacıyla kullanmak idealdir. Çevre dostu bir üründür. Rothenberger pafta fiyatları ürünün sahip olduğu fonksiyonlara ve modeline göre değişmektedir. Rothenberger markası hem profesyonel alanlarda hem de evde daha küçük tadilat işlemlerinde kullanmak üzere ürün seçeneklerine sahiptir.

Farklı Sektörlerde Kullanıma Uygun Rothenberger Ürünleri

Farklı Sektörlerde Kullanıma Uygun Rothenberger Ürünleri

Ürünlerin kalitesi ve işlevselliği sayesinde kullanıcılardan tam not alan Rothenberger teknolojik gelişmelerden de faydalanarak ürünler tasarlamaya devam etmektedir. Her daim kullanıcıların problemlerine çözümler üretmek amacıyla ürün geliştirmektedir. Birçok farklı amaçla kullanılabilen termal kameralardan özellikle inşaat ve alt yapı alanlarında sık sık faydalanılmaktadır. Termal kameralar en genel şekilde söylemek gerekirse, yansıttıkları görüntüyü ısı enerjisi aracılığı ile oluşturmaktadır. Enerji verimliliğinin kontrolü, bağlantı hatlarında bulunan kaçakların, yanlış yapılan bağlantıların, çatlak ve nem oluşması gibi problemlerin tespitinde oldukça faydalı bir üründür. Rothenberger termal kamera modelleri oldukça küçük değerlerdeki ısı farklarını bile tespit etmekte oldukça iyi performans göstermektedir. Gözle görülmesi her zaman mümkün olmayan ısı farklarının ve bunun yaratabileceği problemlerin erkenden tespit edilmesi açısından termal kamera kullanımı kullanıcılara büyük faydalar sağlamaktadır. Kızılötesi lens sayesinde görüntüyü LED ekrana ısı farklarını göstererek yansıtır. Şarj edilerek kullanılabilir. Termal kameralar eksili değerlerden oldukça yüksek sıcaklıklara kadar ölçüm yapıp görüntü oluşturabilir. Rothenberger ateş ölçer ise 35 – 45 derece aralığında ateş ölçümü yapabilir. Temassız bir şekilde vücut sıcaklığının ölçülmesi için kullanılmaktadır. Kızılötesi veriler sayesinde birkaç cm uzaklıktan 1-2 saniye içerisinde vücut sıcaklığını gösterir. İnşaat sektöründe en çok kullanılan ürünlerden biri olan kanal açma makineleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Beton ve tuğla gibi sert yapıdaki materyallerin delinmesinde ve borularda oluşabilecek tıkanıklıkların giderilmesinde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Rothenberger kanal açma makineleri güçlü motoru sayesinde yüksek performans sunmaktadır. Profesyonel kanal açma makinelerinin yanında farklı amaçlar için kullanılabilecek ve işleri daha kolay hale getirebilecek aparatlar da yer almaktadır. Bunlardan biri de Rothenberger kanal görüntüleme makinesidir. Aşınmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar aynı performans ile kullanım imkanı sunar. Endüstri ve inşaat gibi sektörlerde oldukça yaygın kullanılan test pompaları kaçak ve sızıntıları tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır. Rothenberger test pompası modelleri ideal boyutlarda ve sağlam bir şekilde üretilmektedir. Su depoları ve tesisatları, hava ve gaz sistemleri, boru, petrol ve güvenlik hatlarında bağlantıların doğru yapıldığını ve sızıntı olup olmadığını test etmek için kullanılır. Test pompası ile bağlantıya bir miktar basınç verildikten sonra bağlantı gözlemlenerek kontrol edilir. Test pompalarının manuel ve elektrikli seçenekleri bulunmaktadır. Manuel test pompalarında basınç vermek için bir kol bulunur ve kullanıcı basıncı verir. Elektrikli modellerdeyse istenilen basınç aralığı belirlendikten sonra cihaz test etmeye başlar.

Hem Kaliteli Hem Sağlam Yapıda Rothenberger Ürünleri

Hem Kaliteli Hem Sağlam Yapıda Rothenberger Ürünleri

Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile dünya genelinde profesyonel ekipler tarafından tercih edilen Rothenberger iş güvenliği konusunda da kullanıcılara güven vermektedir. Tesisat ve daha pek çok işlemde kullanılan boruların belirli boyutlarda ve ölçülerde kesilmesi gerekebilir. Bu işlem için boru makası kullanılmaktadır. Rothenberger boru makası modeller boruları temiz ve kusursuz bir şekilde kesebilir. Boruları deforme etmez. Kullanım sırasında kaymayı önlemek ve kullanıcıların güvenliği için sapları kauçuk ile kaplanmıştır. Fazla güç harcamadan kolayca boru kesimi yapılabilir. Boru makası modellerine göre kesme kapasitesi de değişmektedir. Bazı makaslar 32 mm, bazıları ise 75 mm’ye kadar açılabilir. Bunun yanı sıra yanınızda ya da alet çantasında taşırken kazalara yol açmamak için kilitlenme fonksiyonu mevcuttur. Boru makaslarında paslanmaz çelik tercih edilmektedir. Küçük çaplı ev tamiratları da dahil olmak üzere tüm yapı işlerinde en çok kullanılan aletlerden biri penselerdir. Pek çok farklı amaç için kullanıma uygun olan penseler ile çivi sökme, sıkıştırma, şekillendirme gibi işlemler yapılabilir. Rothenberger pense modellerinin sapları kullanıcıların güvenliği ve konforlu tutuş için kaplanmış ve izole edilmiştir. Bu sayede elektrik bağlantılı kabloları tutmak ve ayırmak gibi işlemler için de kullanılabilir. Sağlam yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Penselerin farklı şekillerde üretilen modelleri bulunmaktadır. Farklı şekilde üretilmelerinin başlıca nedeni yapılacak işleme daha uygun yapıya getirilmeleridir. Örneğin daha küçük ve dar alanlarda çalışmak gerekirse karga burun adı verilen pense modeli kullanılabilir. Rothenberger su kaçağı tespit cihazı yapılan tesisat bağlantısında herhangi bir sızıntı olup olmadığını kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır. Su kaçağı seviyesini bu cihazlarla ölçmek mümkündür. Rothenberger vakum pompası negatif basınç üreterek düzeneklerin sorunsuz çalışmasını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Elektro füzyon kaynak makinaları boru gibi parçaları elektrik akımından faydalanarak birbirine sabitlenmesi işleminde kullanılır. Bu makineler boruların ek yapılacak kısımlarını ısıtarak bir miktar eritir ve birbirine sabitlenmesini sağlar. Rothenberger pprc kaynak makinası ve Rothenberger elektrofüzyon kaynak makinası fiyatları ürünün modeline göre değişir. Rothenberger markası 70 yılı aşkın tecrübesi ile birbirinden işlevsel ve kaliteli ürünler tasarlamaktadır. Yapı işlerinde yaygın şekilde kullanılan bu aletler kullanım sırasında ve sonrasında güven vermektedir. Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip Rothenberger markasına ait tüm ürünlere ve fiyat bilgisine Trendyol aracılığı ile ulaşabilir, dilediğiniz ürünü avantajlı kampanyalarla satın alabilirsiniz.