Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Rotring Set

" araması için 611 sonuç listeleniyor

Kaliteli Rotring Set Modelleri Trendyol'da!

Uçlu kalem deyince ilk akla gelen markalardan Rotring set kalemler yazmayı ve çizmeyi daha keyifli hale getiriyor. Rotring öğrenci seti farklı kalınlıktaki uç alternatifleri ile farklı ihtiyaçları karşılıyor. Sağlam iç mekanizması ve yenilenebilir uç özelliği ile uzun süreli kullanım rahatlığı sağlayan Rotring kalemler yıllardır sektörün öncü markalarından biri olmayı sürdürüyor. Klasikleşen tasarımı ile özellikle teknik resim çizenlerin en büyük yardımcılarından Rotring çizim seti ergonomik yapısıyla kalemin kağıt üzerindeki hareketlerini kolaylaştırıyor. Farklı renk ve uç kalınlığı alternatifine sahip Rotring set kalem versatil kalem çeşitleri arasında en sık tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Visu Click gibi jelli modelleri, Isograf rapido kalemleri ve versatil kalem çeşitleri ile Rotring çizim seti herkese hitap ediyor. Birbirinden farklı model seçenekleri ile Rotring set kalem çeşitleri sizleri bekliyor.

Rotring Set Çeşitleri

Rotring Set Çeşitleri

Versatil kalem çeşitlerinin öncü markalarından Rotring kalemler, klasik Tikky modeliyle yıllardır en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Bilmeyenlerin versatil kalem nedir ne işe yarar diye sorabileceği kalem çeşitleri aslında uçlu ve basmalı modellerin tümü için kullanılıyor. Rotring Tikky set içindeki kalemler, kavrama bölgesindeki kauçuk kaplama sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor. Rotring Tikky kalem modelleri uç kırılmalarını önleyen ve cetvel kullanımını kolaylaştıran hassas uç manşonu ve uç çıkışı tasarımına sahip. Çizim yapanların ve sık yazı yazanların severek kullandığı Rotring Tikky set beyaz 0.7 ya da 0.5 uç gibi farklı kalınlıktaki uç alternatifleriyle farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor. Uzun yıllar sağlamlığını kaybetmeyen iç mekanizması ve değiştirilebilir uçları sayesinde Rotring Tikky beyaz kırmızı ya da mavi gibi farklı renklerde de rahatlıkla bulunabiliyor. Ayrıca; Rotring isograph set, Rotring visuclick set ve Rotring isograph 8’li set seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Rotring Set Kullanımı

Rotring Set Kullanımı

Rotring Isograph set çizerlerin en sık tercih ettiği rapido kalem modellerinden biri. Rapido kalem nedir diye merak edenler için açıklamak gerekirse, çok ince uçlardan kalın uçlara kadar çeşitli kalınlıktaki uç seçeneklerine sahip mürekkep kalemlere rapido deniyor. Mimarların, mühendislerin ve teknik resim çizerlerinin en büyük yardımcılarından Rotring Isograph 8 li set farklı uç kalınlığındaki birçok kalemi bir arada sunuyor. Resim kağıdı, aydınger kağıdı ve karton üstündeki kullanımı oldukça yumuşak olan Rotring rapido set kalemleri yenilenebilir mürekkep haznesi sayesinde sık çizim yapanların tercihi oluyor. İnce paslanmaz çelikten yapılmış uç kısmı ve kolaylıkla bastırılıp çıkarılan başlığı ile de mürekkep haznesinin rahatlıkla temizlenmesini olanaklı kılıyor. Rotring junior set iki farklı uç kalınlığındaki rapido kalemi, bir versatil kalemi ve mürekkebi ile birçok ihtiyacı tek bir set ile karşılıyor.

Rotring Set Fiyatları

Rotring Set Fiyatları

Rotring Visu Click set de versatil kalemler arasında sık tercih edilen modellerden biri oluyor. Rotring Visu Click kalem çeşitleri, gizli uç mekanizması ve kapak içindeki gizli silgisi ile kullanım kolaylığı veriyor. Metal iç mekanizması uzun yıllar aynı sağlamlıkta kalmasını sağlayan kalem çeşitleri farklı renk ve uç kalınlığı alternatiflerinde de bulunuyor. Farklı mm versatil kalem + silgi + uç şeklinde satılan Rotring modelleri yazı yazanların ve çizim yapanların birçok ihtiyacını bir arada tamamlıyor. Rotring pergel seti hem öğrencilerin hem de teknik resim çizerlerin ihtiyaçlarına yönelik kullanışlı çözümler sunuyor. Rotring silgi hediyeli set gibi birbirinden farklı kalem, uç ve silgi seçenekleriyle oluşturulmuş kombinasyonlarıyla herkesin ihtiyacını karşılıyor. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.