İlgili Kategoriler
Ağırlık
Ayar
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Yatırımlık Bilezik

" araması için 1998 sonuç listeleniyor

Birbirinden Farklı Yatırımlık Bilezik Çeşitleri Trendyol'da!

Bileziğin yatırım aracı olarak kullanılmasının ardında saf yatırım amacı yoktur. Kadınlar, bileziğin estetik değerine de önem verir ve bir takı amacı güderek kullanırlar. Bu sayede hem yatırım amacı hem de estetik haz veren bir tür olarak ortaya çıkmıştır. Yatırım amaçlı bilezik modelleri üretildiği farklı bölgelere göre ilgi çeken tasarımlara sahip olabilir. Örneğin Trabzon yöresine ait, burma türü, çok güzel bir estetiğe sahip olmakla birlikte, çok yerinde ve getirisi yüksek bir yatırım aracıdır. Ayar kelimesinin anlamı, üretim sırasında kullanılan yoğunluk miktarıyla alakalı bir kavramdır. Yatırımlık altın bilezik çeşitleri farklı ayarlarda olacak şekilde üretilir. Ayrıca hediyelik modeller de eşinize veya arkadaşınıza alabileceğiniz nadide hediyelerden biri olabilir. 22 Ayar altın modelleri, yöreden yöreye şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir, her yörenin altını işleyişi, ona yaklaşımı ve işçiliği kesinlikle farklıdır. İç Anadolu’nun güney kısımları ve Akdeniz işçiliği Türk Altın işçiliği sektöründe çok önemli bir yere sahiptir ve değeri oldukça yüksektir. Bu modeller genelde 22 ayar yatırımlık bilezik çeşitlerinden oluşur. Kalın modeller de hem ağırlığı hem işçiliği bakımından burma modellerde farklılıklar göstermektedir. Özellikle baskın ve geniş görünümü, hem de getirdiği karlılık oranlarından dolayı hanımların sık sık tercih ettiği bir takı ve yatırım aracıdır. Hem ayar hem de işçilik bakımından maliyetleri fazladır.

Yatırımlık Bilezik Bilezik Gramaj ve Çeşitleri

Yatırımlık Bilezik Bilezik Gramaj ve Çeşitleri

Kalın tasarıma sahip modeller gösterişi seven ve zevkine ortaya koymak isteyen bireyler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu ürün gerek bileziğin üzerindeki motifler gerekse ağır bir duruşu tam bir asalet sergilemeye yetiyor. Yatırımlık bilezik hangisi diye düşünenler için avantajlı pek çok fırsat bulunur. Her ne kadar düşük grama sahip modeller kadar satışı yoğun bir şekilde gerçekleşmese de kalın olanları hem yatırım aracı hem de hediye amacıyla satın alınıyor. Bazı durumlarda sevdiğimiz insanlara ya da yakınımızın bir düğününe giderken hediyelik ürün satın almak fikrine sahip oluyoruz. Aynı zamanda bu hediyeler birer yatırım niteliğindedir. Bu gibi durumlarda fiyatı ekonomik düzeylerde olan hediyelik ürünleri tercih etmek daha mantıklı geliyor. Yatırımlık altın bilezik fiyatları bütçenize uygun olarak belirlenir. Fiyat olarak da istenilen performansı insanlara sunduğu için hediyelik ürünler son yıllarda oldukça dikkat çekiyor. 6 gram 22 ayar işçiliksiz ürünler maddi durumu yerinde olmayan fakat herhangi bir yere hediye götürmek amacıyla eli boş gitmek istemeyen insanlar tarafından tercih ediliyor. İnsanlar geçmiş yüzyıllardan beri altına yatırım yapmak istediklerinde hala vazgeçemiyor. Durum böyle olunca gerek kuyumcular gerekse altın işleyicileri insanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla gelenekseli ve modern anlayışıyla birleştirerek farklı yatırımlık altın bilezik modelleri piyasaya sunmaya devam ediyor. Takıldığında ve sergilendiğinde dışarıdan güzel duran, zarifliği ve güzelliği taşıyabilen bir takı ile, dümdüz saf altından bükülerek yapılmış bir bileziğin sanatsal ve finansal değeri kesinlikle aynı olmayacaktır. Genelde yatırım amaçlı bilezik seçiminde işçiliksiz modeller tercih edilir. İşçiliksiz modeller ve fiyatları ayar ve grama göre değişiklik göstermektedir. Ayar düştükçe bileziğin de fiyatı aynı oranda düşecektir. İşçilik maliyeti olmadığı için işçiliksiz modellerin fiyatları kendi sıkletindeki işçilikli çeşitlerden daha düşük olacaktır. 6 gr 22 ayar işçiliksiz bilezik modelleri, genelde tercih edilen türlerden bir tanesidir. İnce ve zarif olması, işçilik olmamasına rağmen güzel durması, fiyat ve performans açısından yatırım için önemli bir araç olabilmektedir. Hediyelik altın alışverişlerinizde, hediye alacağınız kişiye göre, işçilikli ya da işçiliksiz modelleri seçebilirsiniz. Yatırım amaçlı bilezik fiyatları konusunda işçilik bazı değişikliklere yol açar. İşçiliksiz model, düşük maliyeti ve daha düşük gramajlarıyla son dönemde oldukça fazla şekilde hediye için tercih edilmiştir. İşçiliksiz modeller, genelde ağırlığıyla doğru orantılı olacak şekilde değişmektedir. Şimdiye kadar gelişen dünya koşullarında altının fiyatı her ne kadar iniş ya da çıkış gösterse de ekonomik kriz ya da ekonomik ferahlık durumlarında altına yatırım yapmak en mantıklı davranış olarak yıllardır biliniyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de insanlar herhangi bir şüphe etmeden yatırım aracı olarak altını tercih etmektedir.

Yatırımlık Bilezik ile Güzelliğinize ve Kendinize Değer Katın

Yatırımlık Bilezik ile Güzelliğinize ve Kendinize Değer Katın

Bir bayansanız, güzelliğinizi bir takıyla taçlandırmak isteyebilirsiniz. Bu sizin en doğal ve tabii hakkınız. Ancak sadece takı olarak görmüyor, bir yatırım aracı olarak modelleri değerlendiriyor olabilirsiniz. Bu da çok yerinde ve doğru bir davranıştır. Altın bilezik yatırımlık çeşitlerini araştırmanız, bunlar üzerinde kafa yorarak en doğru yatırıma yönelmeniz gerekmektedir. Burma denilince Türklerde geçmişten gelen 20 gram burma çeşitleri akıllara düşüyor gerçekten de Türk gelenek ve göreneklerine baktığımızda her ne kadar işlenerek elde edilen mücevherlere ilgi yoğun olarak ortaya çıksa da burma bileziğin yeri bambaşka olarak görülüyor. Altın set modelleri ve fiyatları düğünlerde damat tarafının araştırma yapılan pazar çalışması sonucunda geline hediye edilen bir alan olarak bilinir. Bu noktada işlemeli bilezik çeşitleri oldukça gösterişli görünümüyle öne çıkar. Her ne kadar altının gram fiyatı iniş çıkış gösterse de yine de düğünlerin vazgeçilmezi arasında 1. sırada yer alıyor. 40 gram burma ürün fiyatı son dönemlerde artış gösterse de gerek bileziğin üzerinde yer alan işçilik detayları gerekse burma bileziğin ekonomik olarak yatırım anlamında değerlendirilmek istenmesi kişileri oldukça cezbediyor. Bu yönden bakıldığında 40 gram bir model toplu bir şekilde değerlendirilebilir gözüyle kullanıcılar tarafından satın alınıyor. Burma model 22 ayar son yıllarda kaliteli ve değeri hiçbir zaman düşmeyen yatırımlık altın bilezik tercih eden kişiler için büyük bir fırsat olarak görülüyor. Bu nedenle de ekonomik durumu müsait ise kişi 22 ayar model satın almayı düşünüyor. Altın her dönem yatırımcısını sevindirdiği için Türk halkının gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Fakat son günlerdeki gram fiyatının artması nedeniyle insanlarda biraz kaygı yaratmıyor değil. Ancak yine de cazibesini yüzyıllardır koruyor. 22 ayar altın fiyatları düğünlerde gelinlere takmak amacıyla çiftlere hediye ediliyor. Yeni bir yuva kurmaya çalışan çiftler bu sayede altın gibi önemli bir yatırım aracı ile kendilerini geleceğe daha iyi hazırlamak için çaba sarf ediyor. Yatırımlık burma bilezik çeşitleri ise görünüm ve kullanım açısından oldukça etkileyicidir. 20 gram burma fiyatı son zamanlarda vatandaşın alabileceği ekonomide olduğu için bu ürüne talep her geçen gün artış gösteriyor. Burma gerek tipi gerekse kişileri memnun etme yönünde oldukça şık bir tasarıma sahip. Maraş burması Kahramanmaraş ilimizin tarihi Kapalı Çarşı ticaret alanında oldukça kaliteli ve standartların üstünde bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda 24 ayar yatırımlık bilezik olarak tercih edilebilecek çok sayıda seçenek bulunur. Türkiye'nin dört bir tarafından temin edebileceğiniz bu çeşitte hummalı bir el işçiliği ve gösterişli bir tasarım yer alıyor.

Yatırımlık Bilezik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatırımlık Bilezik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yılların verdiği bir tecrübe ile yatırımlık bilezik almak isteyen kişiler genellikle burma tip modelleri tercih ediyor. Bunun yanında çeşitli davetlere giderken ayıp olmasın düşüncesiyle herkes kendi bütçesine uygun hediyeyi tercih ederek düşük gramajda ve ayarı yüksek olmayan ürün satın alıyor. 10 gram 22 ayar işçiliksiz olanlar hediyelik amacıyla oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak piyasada şu an için işini kaliteli bir şekilde yapan kuyumcuların yanı sıra dolandırıcılık yapan esnaflar da yok değil. Bu yüzden düşük gramajda ve ayarda ürün almayı düşündüğünüzde birtakım kriterlere dikkat etmeniz gerekiyor. Yatırımlık bilezik fiyatları sahip olduğu ağırlığa ve işçiliğe göre değişiklik gösterir. 50 gram burma modeller ise diğer çeşitleri ve modelleri gibi yatırım amacıyla ileriye yönelik planları olan kişiler tarafından tercih ediliyor. Tek seferde yüklü bir miktarda bir arada bulunan bu ürün kişilere daha çok güven veriyor. 50 gram olması nedeniyle diğer çeşitlere göre ağırlığı biraz daha fazla ve kullanıcı isterse üzerine istediği işlemeler de kuyumcular tarafından gerçekleştiriliyor. İşçiliksiz modeller ve fiyatları konusunda ise piyasa oldukça dalgalı bir şekilde seyrediyor. Yıllardır altının değeri ve kalitesi herhangi bir azalma göstermedi ve hiçbir zaman yatırımcısını pişman etmedi. İlerleyen süreçlerde de böyle bir durum olmayacağının garantisi üç aşağı beş yukarı görülüyor.Yatırımlık bilezik alırken nelere dikkat edilmeli noktasında bazı durumlar mevcuttur. Yatırımcıların dikkat etmesi gereken önemli şey bu madenin uzun vadede bir kar getireceği konusudur. 7 gram 22 ayar işçiliksiz bilezik ya da 4 gram ve aynı ayarda işçiliksiz modeller hediye amaçlı altın almak isteyen insanların gözdesi konumundadır. Genellikle düşük bütçeye sahip olan insanlar tarafından tercih edilen bu ürünler yüksek grama sahip çeşitlerine alternatif olarak üretilmiş durumdadır. Burma modelleri ve fiyatları her geçen gün değişiklik gösterse de kuyumcular sanatlarını konuşturarak farklı modelleri konusunda kendilerini sürekli geliştiriyor. Kullanıcıların zevkine ve isteğine yönelik olarak piyasaya sunulan yatırım amaçlı bilezik çeşitleri farklı amaçlarla tercih edilir. Bu amaçlar gerek yatırım için gerek hediye etmek için olabilir. Çeşitli gramajlarda ve ayarlarda bulunan çeşitler ister işçiliksiz isterseniz de detaylı motifleri ile süslenerek sizlere sunuluyor. Birbirinden değerli ve kaliteli olan yatırımlık bilezik modelleri herkesin zevkine göre özel üretim olarak da piyasaya sürülüyor.

Yatırımlık Bilezik Hangisidir?

Popüler altın çeşitlerinden biri olan yatırımlık bilezik modellerinin temel özelliklerinden biri 22 ayar şeklinde dizayn edilmesidir. Daha düşük ayarda olan bilezikler modellerinde satış esnasında değer kaybetme söz konusudur. Ayrıca almış olduğunuz yatırımlık bileziğin değeri düşmemesi açısından mümkün olduğunca az el işçiliği bulunan modellerden seçmeniz tavsiye edilir. Gramaj detayı da bu noktada son derece önemlidir. Ağırlığı fazla olan modeller daha değerli kabul edilir. Dolayısıyla yatırım için daha uygundur. Bu noktada 22 ayar bilezik fiyatları, modelleri ve yorumları hakkında araştırma yapmakta fayda vardır.

Yatırımlık Bilezik Modelleri Nelerdir?

22 ayar altın bilezik modelleri, en ideal yatırımlık tasarımlar arasında yer alır. Bu modeller; yöreden yöreye değişiklik gösterebilir. Her yörenin altını işleme şekli çoğu zaman farklıdır. Yatırımlık modeller; genelde 22 ayar yatırımlık bilezik çeşitlerinden oluşur. Kalın tasarımlar hem ağırlık hem de işçiliği bakımından dikkat çeker. Bu noktada burma modeller de ön plana çıkar. Burma modellerin 22 ayar seçenekleri, son yıllarda yoğun rağbet görür. 22 ayar burma bilezik modelleri; kalitesinin yanı sıra değerini de hiçbir zaman yitirmemesi ile beğeni kazanır. Dolayısıyla yatırımlık altın bilezik arayışında olan kişiler için fırsat kabul edilir. 50 gram burma modeller de yatırım için son derece iyi bir seçimdir. Bu noktada 22 ayar mega bilezik fiyatları ve modelleri hakkında da araştırma yapabilirsiniz.

Yatırımlık Bilezik Nereden Alınır?

Yatırımlık bilezik alınırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bileziğin modeli, fiyatı ve ayarı gibi pek çok faktör seçiminizi doğru yapmanız konusunda size yardımcı olur. Trendyol güvencesiyle birbirinden farklı yatırımlık bilezik modellerini detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda söz konusu ürünleri pek çok açıdan da kıyaslayarak tüm alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Bu kıyaslamalar sayesinde yatırımlık bileziği mümkün olan en avantajlı şekilde seçebilirsiniz. Dilerseniz bu tasarımları hediye etmek amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Trendyol, bu konuda son derece geniş bir skala sunar. Her bir modeli merak ettiğiniz detaylar kapsamında inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem görünüm hem değer hem de fiyat açısından avantajlı bir seçimde bulunabilirsiniz.