İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Ayar
Altın Ayar
Fiyat
Cinsiyet
Renk
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Mega Bilezik

" araması için 193 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Mega Bilezik Alternatifleri Trendyol’da!

Hem takmak için hem de yatırım yapmak amacıyla çokça tercih edilen, tasarımlarıyla her zevke hitap eden, çeşitliliği ile sizlerin beğenisine sunulan mega bilezik modelleri ile çeşitli kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mega altın bilezik tüm kombinlerinize ayak uydururken aynı zamanda zerafeti kolunuzda hissetmenize yardımcı olur. Eşsiz desenleri ve modelleriyle size altının güzel halini sunar. Estetik detayları ve modernliği birlikte harmanlayan mega bilezik günlük hayatınızda, özel gün ve gecelerinizde zarif bir aksesuarınız olabilir. Gösteriş ve şıklığı seven kadınlardan sade şıklığı seven kadınlara her zevke uyumlu çeşitliliğiyle sizlere birçok seçim alternatifi sunar. Siz de bu geniş seçeneklere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Altının Zarif Hali Mega Bilezik

Altının Zarif Hali Mega Bilezik

Düğünlerinizi ve diğer geleneksel törenleriniz için şıklık ve zerafeti bir arada sunan mega bilezik çeşitleri kullanmaya başladığınız andan itibaren göz kamaştıran tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam eder. Her kıyafetinizle iyi bir uyum sağlarken çeşitli modelleriyle hem gösterişi hem sadeliği isteğinize göre yakalayabilirsiniz. 20, 25, 32, 42 gram mega bilezik çeşitleriyle bütçenize uygun olanı seçebilir ve yatırımlarınıza katkıda da bulunabilirsiniz. Mega bilezik fiyatı anlamında bütçe dostudur. Altın bilezikler, envai çeşit tasarıma sahiptir ve modası hiç geçmez. Siz de istediğiniz kalınlıkta ve ağırlıkta modeli kendinize ve bütçenize uygun olan şekilde seçebilirsiniz. Modernliği seven, modayı takip eden müşteriler de ihtiyaçlarına uygun olanları satın alabilir. Geniş formda olan bu bileziğin tarihi dokunuşlardan hoşlanan müşteriler için üretilmiş versiyonları da vardır. Tuğralı mega bilezik eski zamana ait motifleri, gelenekçi bir akımla günümüze getirerek sevenlerine hitap eder. Bileğinize yakıştırdığınız ve istediğiniz ağırlıkta olan bileziği seçerek zerafetinize zerafet katabilirsiniz. Bu aksesuara sahip olarak birbirinden şık tasarımlarıyla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu tasarımları sizler de Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Eşsiz Seçenekleriyle Mega Bilezik

Eşsiz Seçenekleriyle Mega Bilezik

Değişik tarzların ve zevklerin ortak noktası olan, geniş seçenek yelpazesine sahip bu ürün çeşitleri istekleriniz doğrultusunda sizleri bekler. 22 ayar mega bilezik yüzey alanının geniş olması sayesinde çeşitli işlemeleri ile her yaşa ve her zevke uyumludur. Sadece düğünlerde kullanmak yerine normal yaşamda da tarzınızı ön plana çıkaracak olan bu modeller farklı kalınlıkta ve genişlikte olmasıyla çeşitli desenlerle zevkinize şıklık katar. 3 cm mega bilezik incelik ve zarifliği seven kadınların tercihi olup zerafeti bileğinizde hissetmenizi sağlar. Şıklığa ve gösterişe önem verenlerin gözdesi haline gelen 4 cm mega bilezik dikkat çekiciliği ile göz kamaştırır. 5 cm mega bilezik bileğinizi kavrayarak tarzınıza bambaşka bir hava katar. Her dönemin modası olan ve güzel yatırım olabilecek bu parçalar her kesimden insanın vazgeçilmezi haline gelen bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı Mega Bilezik Alternatifleri Trendyol’da!

Göz Alıcı Mega Bilezik Alternatifleri Trendyol’da!

Mega bilezik kullananlar tarzlarına şıklık ve gösteriş katarak kombinlerini tamamlayabilirler. Tüm dönemlerde revaçta olan 8 ayar mega bilezik çok tercih edilenler arasında yer alır. Orta bütçeli ailelerin tercihi 14 ayar mega bilezik çeşitleri de oldukça uygundur. 10 gr mega bilezik hediyelik olarak çok tercih edilen modellerdendir. 30 gr mega bilezik düğün ve geleneksel törenlerde tercih edilse de yatırım için de oldukça avantajlıdır. 40 gr mega bilezik yatırım için uygundur. Büyük yatırımlarda boy gösteren 50 gr, 60 gr mega bilezik paranızı değerlendirmeniz ve zaman içinde değer katmanız için uygun olan seçeneklerden biridir. Tüm ürünler son derece uygun fiyatlarla size sunulur. İstediğiniz ürüne Trendyol’dan ulaşabilir, filtreleme özelliğini kullanarak tarzınıza ve bütçenize uygun ürünü seçerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’daki yorumları okuyarak müşteri deneyimlerinden faydalanabilir, aklınızdaki soru işaretlerini gidererek rahatça satın alabilirsiniz.

Mega Bilezik Kaç Gramdır?

Yatırım amaçlı ve aksesuar maksadıyla kullanılan mega bilezikler 40 ile 60 gram arasındadır. Yatırım için alınan mega bilezikler 22 ve 24 ayar değerinde olur. Bunun nedeni ise 22 ayar altının bozdurma sırasında değer kaybetmiyor olmasıdır. Ancak aksesuar maksadıyla kullanılacak mega bilezikler 8 ve 14 ayar aralığındadır. Altının saf hali olan 24 ayar bilezikler 14 ayarlara göre daha dayanıksızdır. Çünkü 14 ayar altın saf altın ile bakırın karışımından elde edilir. Bu da bileziğin darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Mega bileziklerin klasik ve motifli modelleri vardır. Ürünlerin fiyatları bu noktada değişkenlik gösterebilir. Eğer yatırım amaçlı 22 ayar mega bilezik alacaksanız kullanım sırasında dikkatli hareket etmelisiniz. Aksi takdirde bilezikte bükülmeler, çizilmeler ve kırılmalar meydana gelebilir.

Mega Bilezik Nereden Alınır?

Saf altının işlenmesiyle üretilen mega bilezik modelleri Trendyol’dan güvenle satın alınabilir. Geleneksel desenlerin ayrıcalığını yansıttığı aksesuarlar arasında altın mega bilezikler bulunur. Özellikle 22 ve 24 ayara sahip mega bilezikler, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yerini alır. Altın; aksesuar maksatlı tercih edilmesinin dışında sağlığa iyi gelmesi nedeniyle de kullanılır. Altınlarda bulunan kimyevi maddeler, temas edilen bölgede kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Kırışıklık ve yaşlanmaya karşı etkili rol oynayan altın gelişmiş teknolojiler kullanılarak sıvı hale getirilir. Sıvılaştırılan altın işleme girdikten sonra mega bilezik, yüzük ve künye olarak satışa sunulur. Tüm modelleri Trendyol üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.

Mega Bilezik Hangi Ayarda Olur?

Mega bilezik çeşitleri; 8, 14, 22 ve 24 ayarda olur. 22 ve 24 ayar bilezikler; özellikle yatırımlık için son derece idealdir. 8 ve 14 ayarda olanlar ise günlük kullanım amacıyla tercih edilir. 22 ve 24 ayar mega bilezikler saf altından üretilir. 8 ve 14 ayar olanlar ise bakır ile altının karışımıyla tasarlanır. 10 gram mega bilezik çeşitleri arasında kristal ve mehtap modelleri ön plana çıkar. Bu modeller; şık ve sade durmalarından dolayı en fazla talep gören tasarımlar arasında bulunur. 10 ve 20 gram mega bilezikler hafif olmalarından kaynaklı rahat kullanım sağlar. Günlük kullanım için uygun olan mega bileziklerin ayrıca gösterişli ve ağır modelleri de vardır. Bu modeller genellikle 30 ve 40 gram aralığında üretilir.