İlgili Kategoriler
Kasa Tipi
Ekran Kartı Bellek Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
Grafik Arabirimi
Fiyat Geçmişi
HDMI
Chipset
Soket Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Am4 Anakart

" araması için 132 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Am4 Anakart Trendyol’da

Anakartlar birçok bileşenden oluşur. Am4 anakart, bilgisayarın bütün parçalarına sahip ve bu parçalar arasında bağ kurarak iletişimi sağlar. İç ve dış donanımlar arasındaki iletişim sayesinde uyumlu bir çalışma şekli ortaya koyar. Anakart soketi ses kartı, ram, ekran kartı gibi parçaları kapsar. Bu parçaların maksimum performans ile çalışması anakartınızın kaliteli ve iyi olmasına bağlıdır. Anakart am4 soketi ile uyumlu işlemci kullanılmalıdır. Parçalar arası iletişimi bazı bağlantı noktalarından sağlayan anakart amaca uygun olarak bu noktaların sayısını ayarlar. Siz de kendinize uygun bağlantı sayılarını incelerek seçim yapabilirsiniz. Oyunseverler birden fazla ekran kartı takabilecekleri, çoklu RAM yuvalarına sahip anakartları tercih ederler.

Etkileyici Am4 Anakart Özellikleri

Etkileyici Am4 Anakart Özellikleri

Am4 soketli anakart için yalnızca soket tipi am4 olan işlemciler kullanılır. Am4 soket anakart yüksek performans ve esneklik sağlar. Depolandırma hızlandırma teknolojisi sayesinde veri aktarımı hızlıdır. İki adet 10 Gbps USB 3.1 Gen2 girişi vardır. İki adet USB Gen1 girişine sahiptir. Ayrıca 4 adet 6 Gbps SATA girişi bulunmaktadır. Am4 anakart ddr3, ddr4 desteği parçaların yüksek performanslı olmasını sağlar. Bilgisayarın dış çevre ile iletişim kurmasını sağlar. Ses, görüntü, veri iletimi anakart sayesinde gerçekleşir. Anakart seçimlerinizi uyumluluk kriterine göre yapabilirsiniz. Ekran kartı portları, ram portları anakartın kalitesini değiştirir. İhtiyacınıza ve amacınıza uygun olarak bağlantı noktalarının sayısını değerlendirebilirsiniz. 3000mhz, 3200mhz am4 anakart ram desteği ile yüksek hızlı veri iletimi sağlar. Bazı anakartlar wifi ve bluetooth özelliğine sahiptir. Bu sayede kablosuz iletişim kolaylığı sağlanır.Işıklı anakartlar göz zevkinize hitap eder. Işıklı tasarımı ile hoş bir görünüme sahiptir. Sizin ihtiyacınıza uygun olan anakartı Trendyol kampanyalarını takip ederek seçebilirsiniz. Seçiminizi yaparken anakartın kasayla olan uygunluğu oldukça önemlidir.

Doğru Am4 Anakart Seçimi

Doğru Am4 Anakart Seçimi

Müşteriler seçim yaparken anakart yapısına bakar. Öncellike amaç, kasa boyutu ve yapısı belirlenir. Elinizdeki kasayla anakart uyumlu olmalıdır. Am4 uyumlu anakart parçaların işleyişini pozitif yönde etkiler. Anakartın soket tipi ile işlemcinin soket tipi uyumlu olarak seçilir. Ram seçerken mhz hızı kontrol edilir. Tercihinizi isteklerinizin yanı sıra bilgisayarınızın performansına göre yapmanız sizlere kolaylık sağlar. Performans uyumsuzluğu etkin çalışmayı engeller. Uyumsuzluk sorunlarında bilgisayarda ısınma ve yavaşlama olabilir. Oyun severler ve dizayn yapanlar anakartlarını donanımlı ve kaliteli seçmeye özen gösterir. Oyun ve yüksek fonksiyonlu programlar için anakartınızın teknik özellikleri dikkatlice inceleyebilirsiniz. Am4 anakart tavsiye edilen, kaliteli, farklı amaçlara hizmet verebilen bir parçadır. Kalitesi ve güvenilirliği ile sizlere uzun yıllar hizmet sunar. Laptopların taşınabilir özelliğe sahip olmalarına karşın dayanıklılığı ile kolay deforme olamaz.

Her Bütçeye Uygun Anakart Seçenekleri

Her Bütçeye Uygun Anakart Seçenekleri

Çağımızın vazgeçilmezlerinden olan bilgisayarın özellikleri büyük önem taşır. Parçaların birleştiği, iletişim kurdukları kısım anakarttır. Anakart bilgisayarın beyni gibidir. İletişimin hızlılığı, netliği, uyumluluğu bilgisayarın performansını etkiler. Yüksek performans için anakartın iyi seçilmiş olması gerekir. Parçaların görevlerini maksimum verimde gerçekleştirebilmeleri için iyi bir çalıştırıcıya ihtiyacı vardır. Am4 anakart önerisi aldıktan sonra sahip olduğunuz kasayla uyumluluğuna bakabilirsiniz. İstediğiniz performansı ve hızı yakalamak için beklentilerinizi belirleyerek tam aradığınız ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Amacınıza, beklentinize uygun olan anakartı Trendyol’un zengin ürün çeşitliliği ile inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Am4 anakart fiyatları sahip olduğu teknik özelliklere bağlantı noktalarının sayısına göre değişkenlik gösterir. Bütçenize uygun anakartı kampanyaları takip ederek bulabilirsiniz. Muhteşem oyun deneyimi, program kullanımı ve kalite sizi bekler. Hayatınızı kolaylaştıracak ürünün performansını yükseltebilirsiniz.

AM4 Anakart Nedir?

AM4 anakart genel olarak tüm USB ve benzeri yedek parçaların üzerinde bulunduğu bir aparattır. Anakart genel olarak bilgisayarların içerisinde yer alan ve pek çok farklı aksesuarı birbirine bağlayan akıllı bir sistemdir. Bilgisayarın genel performansını belirleyen AM4 anakart sayesinde yüksek hacimli işler yapabilirsiniz. Aynı zamanda performansının da artmasını sağlayabilirsiniz. Anakart üzerinde kimi bilgisayarda ekran kartı da yer alır. Bu ekran kartı sayesinde en iyi piksele sahip oyunları oynayabilir ve dizileri izleyebilirsiniz. AM4 anakart, kaliteli ve profesyonel işlemcisi sayesinde bilgisayarlarınızın ömrünü uzatır. Aynı zamanda iyi bir performans sergilemesine yardımcı olur. Anakart nedir sorusunu merak edenler için yanıt niteliğinde verilen tanıma göre bilgisayarların içerisinde yer alan akıllı sistemler olduğu belirtilebilir.

AM4 Anakart Özellikleri Nelerdir?

AM4 anakart özellikleri arasında gösterilebilecek en belirgin şey; oyun bilgisayarlarında daha sık kullanılmasıdır. Üstün performans göstermesi sayesinde özellikle oyun bilgisayarları içerisinde bilgisayarın daha hızlı oyun kabiliyeti tanımasını ve ısınma problemini engellemesini amaçlar. Bilgisayarların performansını iyileştiren pek çok farklı parçanın bir araya gelerek oluşturduğu bu anakart sistemleri ile daha iyi performans almak ve işlerinizi daha kolay halletmek mümkündür. Bu anakartlardan alarak kaliteli ve verimli bir bilgisayar kullanımı yaşayabilirsiniz. Ayrıca üstün özellikleri ve maliyetinin avantajı göz önünde bulundurulduğunda pek çok kişi tarafından tercih edilme oranı yüksektir.

AM4 Anakart Nelerle Uyumludur?

AM4 anakart pek çok bilgisayar ile uyumlu çalışan bir sistemdir. Bu anakart modeli son derece kaliteli ve kullanım açısından pratik olması ile hem laptoplara hem de masa üstlerine uyumlu yapıdadır. Genel olarak incelendiğinde anakartın performansı bilgisayar performansına da etki eder. Bu nedenle iyi bir anakart ile pek çok aktivitenizi yani oyun oynamayı ve rutin işleri kolaylıkla bir arada yerine getirebilirsiniz. Orijinal olarak üretilen AM4 anakartlardan satın alarak bilgisayarınızın performansını büyük oranda arttırabilirsiniz. Öte yandan yüksek performans gösteren bilgisayarlar için bu ana parçaların kaliteli ve güvenilir olması gerekir.