İlgili Kategoriler
Ekran Kartı Hafızası
Bit Değeri
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
HDMI Giriş Sayısı
Ekran Kartı Bellek Tipi
HDMI
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

MSI Ekran Kartı

" araması için 256 sonuç listeleniyor

Kaliteli MSI Ekran Kartı Çeşitleri Trendyol’da!

MSI, ekran kartı üretimi yapan ve dayanıklı parçaları ile bilinen sektörün önde gelen markalarından biridir. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği donanım cihazlarını üreten marka, her bir sürümde kendisini yeni çıkan teknolojiye adapte eder. MSI ekran kartı, oyuncular için vazgeçilmez donanım parçalarından biridir. MSI, tüm ürünlerini yeni nesil teknolojiyi kullanarak üretterek yüksek performansa sahip ürünler sunar. MSI laptop ekran kartı ise bilgisayara entegre bir şekilde gelir. Markaya ait kartlar ile üretilmiş bilgisayarlar müşteriye yoğun grafik sağlanması gereken bir durumda yüzde yüz verimle çalışır. MSI yeni ekran kartı modelleri ise son teknoloji bilgisayarlara uyum sağladığı için performans kaybı yaşamadan kullanmanıza olanak tanır.

Yüksek Performanslı MSI Ekran Kartı Önerisi

Yüksek Performanslı MSI Ekran Kartı Önerisi

MSI ekran kartı modelleri arasında her bilgisayara uyum sağlayan çeşitler bulunur. Öncelikle bilgisayarınıza en uygun performansta olabilecek ürünü seçmeniz önemlidir. Eğer bilgisayarınız son model teknolojiden parçalar taşıyorsa seçiminizi MSI 6 GB ekran kartı modelinden yana yapabilirsiniz. 6 GB belleğe sahip olan bu ürünün çekirdek hızı 1815 MHz’dir. HDMI bağlantısı ile kullanılabilecek olan bu ürün, harici olarak masaüstü bilgisayarlarda kullanılır. 192 bit ile çalışır ve NVIDIA chipsete sahiptir. Kendisini fanı ile soğutabilen bu ürün, oyuncuların sevdiği modellerden birisi olur. MSI 8 GB ekran kartı ise daha yüksek performansta çalışır. Yüksek grafikli oyunları bile donmadan çalıştırabilen bu model, saatlerce oyun oynayabilme imkanı tanır. 8 GB belleğe sahip olan ekran kartları, yüksek verimle çalışır ve yüksek çözünürlükteki oyunları rahatlıkla oynayabilmenize yardımcı olur. MSI DDR2 ekran kartı daha eski bir model olup yeni bilgisayarlar için yeterli performansa ulaşması zordur. Bu yüzden eğer eski bir bilgisayarınız varsa performans sorunu yaşamadan bu ekran kartını kullanabilirsiniz.

Donma Sorunu Olmadan Çalışacak Ekran Kartı MSI

Donma Sorunu Olmadan Çalışacak Ekran Kartı MSI

Ekran kartları genellikle oyun oynayan bilgisayar tutkunları için oldukça önemlidir. Özellikle piyasadaki yeni çıkan oyunlar yüksek çözünürlüğe sahiptir. Bu grafikteki oyunları donmadan ve takılmadan çalıştırabilecek bir ürün gerekir. MSI 4 GB ekran kartı bellek olarak çok yüksek olmasa da beklenilen performansı rahatlıkla sağlar. En yüksek çözünürlükteki filmi ve diziyi izlerken ve oyunları oynarken kasma yapmayacak olan MSI ekran kartı önerisi 4 GB, 6 GB, 8 GB, 16 GB belleğe sahip olanlardır. Bu modeldeki ürünler müşteriye beklediği tüm özellikleri rahatlıkla sunar. Daha yüksek bellek daha keyifli vakit geçirmek demek olur. Bu yüzden MSI 2 GB ekran kartı tercih etmek yerine daha yüksek bir belleğe sahip olan modeli tercih etmek profesyonel oyuncular için mantıklı bir seçim olur. Siz de ihtiyacınız doğrultusunda beğendiğiniz bir modeli Trendyol sayesinde satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla MSI Ekran Kartı Fiyatları

Avantajlı Fırsatlarla MSI Ekran Kartı Fiyatları

Bilgisayarın görüntülediği herhangi bir videonun donmaması ya da görüntünün pikselsiz olması için bit değeri oldukça önemlidir. Düşük bit değerleri yüksek olanlara göre daha az performans sağlar. Ürünün işlemcisi ile belleği arasındaki veri yolunun yani iletişimin bir simgesi olan bit ne kadar yüksekse veri o kadar net işlenir. MSI 256 bit ekran kartı bir oyun bilgisayarının maksimum verimle çalışacabileceği ürünler arasında yer alır. NVIDIA teknolojisi ile üretilen 256 bit ürünler müşteriye yüksek performans sağlar. Eğer oynayacağınız oyunlar ortalama bir bilgisayarın kaldırabileceğinden çok daha yüksek bir çözünürlüğe sahipse işlemcisi ve veri aktarma hızı yüksek bir ürüne bakmak gerekir. Ekran kartı MSI modelleri arasından bilgisayarınız için en uygun olanı seçmek için müşterilerin yaptıkları yorumlara göz atabilirsiniz. Kampanyalı MSI ekran kartı fiyatları ile Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.