placeholder
"

ASUS

" araması için 29294 sonuç listeleniyor

Asus

İnovasyondan Güç Alan Asus Tasarımları

Asus yenilikçi gelişimlerden gücünü alan bir yapıda çalışma performansı sergilemeye tutku ile bağlıdır. Ayrıca hayallerdeki çalışma performansını gösteren elektronikleri, zahmetsiz ve eğlenceli bir dijital yaşamda kullanıcılara sunmaktadır. Üretim yapısında ilke edinilen durumlardan bir tanesi de şaşırtıcı fikirler ile deneyim sahibi olmaya yardımcı olmaktadır. Teknolojik faaliyetler de bu durumu destekleyici gelişimdedir. Global bir teknoloji ile üretilen malzemelerin hayatın her alanında insanlara yardımcı olan bir yapıda olduğu söylenebilir. Bütün dünya üzerinde yayılmakta olan ve çalışmalara ilham veren tasarımlar, uzman geliştiriciler tarafından imal edilmektedir. Gelişim ve değişim tam olarak benimsenirken, bütün dünyada topluluklar arasındaki etkileşimin teknoloji yolu ile mümkün kılan bir üretim yapısı benimsenmektedir. Günlük hayatta birçok alanda tercih edilen ve kullanımından vazgeçilmeyen birçok teknolojik alet üretimi yenilikçi bir çalışma yapısıyla sağlanmaktadır. Tasarımlarındaki teknik özelliklerin yanı sıra dış tasarımlarındaki ergonomik kullanımlı ürünler dikkat çekicidir. Teknoloji devi haline gelmiş olan markanın, her alanda başarılı bir şekilde ilerleyişi kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Özellikle ergonomik ve kolay kullanımlı yapıda olması nedeniyle son zamanlarda kişisel kullanımlarda sık tercih edilen Asus laptop serisi üretimleri vardır. Farklı kullanım alanlarını destekleyici olarak üretilen laptoplar, Zenbook serisi, Vivobook serisi, Gaming serisi, laptop serisi, FX-ZX serilerine ayrılmaktadır. Kullanım amaçları doğrultusunda laptop tercihi yapılabilir. Klasik tasarımlı ve etkileyici renkler ile tasarlanan laptoplar verimli kullanımlar için dizayn edilmiştir. Günlük bilgi işlem ve eğlence için ideal olan birçok ürün grubu vardır. Bilgisayarların süper şarjlı performansları da okuma ve yazma hızlarında PCMark performansı ile açılma sürelerinde fiziksel anlamda veri koruması ve gelişim yaşanmasına yardımcı olacaktır. Laptopların, daha iyi bir ses için düşük frekanslı performansı ve az gürültü ile tüm şasi milimetreleri ile maksimize eden bir yapıya sahiptir. Üstün bas sistemleri ile mükemmel bir ses netliği sunmaktadır. Oyun bilgisayarlarında sesleri kişisel isteklere göre özelleştirebilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca film moduna da alınarak kullanım sağlanabilmektedir. Böylece gerçek bir sinema deneyimi yaşayabilmek mümkün olacaktır. Klasik tasarımlı laptoplar ise eğlence ya da iş için rahatça kullanımı sağlanacak olan modellerdir. NanoEdge ekran özellikleri ile ilgi çeken deneyimler yaşatacaktır. Ayrıca geniş dereceli görüş açısı sunarak, mat yansıma önleyen kaplama yapısı görünümündedir. Laptoplar, harici olarak grafik yapıları özellikleriyle de kalitesini ortaya koymaktadır.

Yeni Nesil Asus Tasarımlı Teknolojik Aletlerden Faydalanın

Marka teknolojik üretimleri arasında bulundurduğu modeller arasında yer alan telefonlar ile beğeni toplamayı başarmıştır. Son zamanlarda akıllı cep telefonları çoğu kişinin elinde olan ve sık kullanılan teknolojik ürünler arasındadır. Birçok farklı özelliğe sahip olan akıllı telefonlar, markanın teknolojik yapısı ile anlam kazanmıştır. Asus telefon modelleri arasında yer alan ZenFone Max Pro serisi, olağanüstü bir performans yapısıyla çalışmaktadır. Aynı zamanda dayanıklılığı ile ileriki nesillere de ilham verecek özelliktedirler. Muhteşem HD ekranı ile tam görüşlü bir yapıda tasarlanmıştır. Telefonların ultra uzun süre dayanıklılığını koruyan bataryaları ve çift kamera sistemleri yaşam tarzına ayak uyduracak boyutlardadır. Her özel anı yakalayabilmeye yardımcı olan hızlı bir çalışma kapasitesine sahip olan akıllı cihazların teknik özellikleri beğeni toplamaktadır. Telefonların beğenilen özellikleri arasında yer alan durumlar; batarya ömrünün uzun olması ve tepkisel performans ile fark yaratmasıdır. Telefonların işlemcileri hızlı olduğu için asla donma ve duraklama gibi problemler yaşatmaz. Bu seride üretilen cep telefonlarının zarif iç kısmı, yoğun bir güç yedeği bulundurarak çalışmaktadır. Lityum polimer batarya ile tasarlanmış olan minimum alanda maksimum bir performans sağlayan telefonlardır. Bütün bu özellikler, daha fazla çok güç ile daha fazla göz atabilme, oyun oynayabilme, akış yapabilme gibi işlemleri kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda güç çıkışı arayıp bulma gibi bir dertte olmayacaktır. Günlük teknolojik ihtiyaçlar arasında yer alan Asus bilgisayar modelleri de farklı kullanım alanlarına hitap etmektedir. Bilgisayarlar kullanım amaçları doğrultusunda, masaüstü, laptop, oyuncu dizüstü bilgisayarlar gibi modellerde üretilmektedir. Bilgisayarların oyuncu, iş, ev, ofis, okul ve günlük kullanımlara uyumlu olan teknik özellikleri bulunmaktadır. Oyuncu dizüstü bilgisayarları; farklı oyunları kaldırabilecek niteliklerde tasarlanmış olan modellerdir. Klavye ve Mouse yapısı ise oyun oynamaya uyumlu olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda taşınabilir bilgisayarlar olduğu için gidilen her yerde rahatça götürülebilecek ürünlerdir. Masaüstü kullanımları olarak tasarlanan bilgisayarlar ise yine ofis kullanımları ya da oyunlar için tercih edilebilmektedir. Bu çalışma yapılarını destekleyici ekran ve klavye özellikleri ile imal edilmişlerdir. Genellikle geniş ekran tasarımları, rahat oyun oynayabilme ya da uzun saatler çalışabilmeye yarayan inç özelliklerindedir. Çözünürlükleri yüksek ve aynı zamanda ergonomik bir kullanım yapısına sahiptir. Böylece başında uzun saatler oturulsa bile kişileri yormayan bilgisayarlardır.

Hayatın Her Alanında Yer Alan Asus Üretimleri

Teknolojik gelişimler, her zaman kendini yenileyen ve güncelleyen bir ivme izler. Bu nedenle günlük kullanımlarda sıklıkla tercih edilebilecek modeller bulunmaktadır. Markanın bu yöndeki gelişimlere bir hayli önem verdiği söylenebilir. Ayrıca sorun giderme konusunda da yerine getirdiği faaliyetler başarılı sonuçlarda kullanıcılara sunulmaktadır. Asus driver üretimleri, teknolojik aletleri destekleyen ve detaylarının başarılı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan aparatlardır. Sürücülerin genel özellikleri arasında cihaz açılırken fan çalışmayı durdurma özelliği ve uygulama hızlandırma teknolojisi gibi kolaylıklar bulunur. Aynı zamanda cihazda bulunan bütün aygıtların işlevlerini düzgün bir şekilde çalışmaya yarayan bir özelliğe sahiptir. Markanın ürettiği sürücüler, aygıtlara yol göstermektedir. Böylece bütün cihaz ve aygıtları kullanıma hazır hale getirmektedir. Bilgisayardaki tüm donanımların arasında iletişim kurarak, bilgisayar ya da cihazların düzgün bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Driver’ların farklı özelliklere sahip olan bilgisayarlar üzerindeki çalışma yapısını düzenlediği söylenebilir. Bunlardan bir tanesi de Asus Notebook modelleridir. Çığır açan teknoloji ile tasarlanan ve yaratıcılığın ön planda tutulduğu modeller, kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Kullanımlarda ise üretkenlikleri üst seviyeye taşıyarak, iş akışı ve aynı zamanda verimlilikte oldukça fazladır. Ana ekranın tam genişlik ile sorunsuz bir şekilde çalışması ve bütün yaratıcılığın kullanılarak teknolojik özelliklerin eklendiği de ifade edilebilir. Üretilen Notebook modelleri, ilhamlarını zamanın çok ötesinden almaktadır. Böylece bilgisayarlarda sofistike bir hava hissedebilmek mümkündür. Bilgisayardaki tarzın markanın ürettiği Notebooklar ile yansıtarak, farklı stiller ortaya çıkarılacaktır. İlgi çeken dış tasarımı ve benzersiz olan asimetrik dış tasarımı ile konforlu bir kullanım yapısı da vardır. Aynı zamanda uzun süre kullanılsa bile soğutma ve ses performansı etkilenmeden çalışma performansı gösterir. Üretilen Notebook’ların bazı özellikleri arasında yer alan yüksek üretkenlik ve verimli çalışma modelleri, yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için muhteşem bir üründür. İş akışlarını optimize eden ve kişiselleştirilebilen tasarımlarda imal edilir. Bazı modellerdeki dokunmatik ekran özellikleri, kullanışlı ve yerleşik bir uygulama üretkenliği sunmaktadır. Bilgisayarların görev grupları, tek bir dokunuş ile birden fazla görevi açabilmeye de yardımcı olur. Kullanılan alan fark etmeksizin ana ekranda çalışılırken, daha fazla alan sağlayabilmek için uygulama içi bazı araç çubukları ScreenPad Plus’a sürüklenerek kullanılabilir. Notebook’ların işlemcileri de yeni nesil olarak üretilen ve hızlı bir çalışma yapısıyla kullanımı sağlanabilmektedir.

Asus’un Bilgisayar Bileşenlerindeki Kaliteli Üretim Yapısı

Teknolojik faaliyetlerin gelişim gösterdiği alanlardan bir tanesi de bilgisayar, tablet, akıllı cihaz gibi ürünlerin bileşenleridir. Bu bileşenler arasında yer alan Asus monitör farklı kullanım amaçlarını destekleyen özelliklerde üretilmektedir. Gaming monitör, analog, Eye care çeşitlerde imal edilmiştir. Analog monitör olarak geliştirilen monitörler, arka plan aydınlatmalı olan ve ekranda kontrast oranını iyileştirmeye yarayan akıllı kontrast oranı ile gerçekçi bir görünüm sunar. Aynı zamanda standart olan monitörlere göre on kat daha fazla güç tasarrufu sağlar. Gaming monitör olarak geliştirilen modeller, maksimum çözünürlükte olan dahili bir hoparlör yapısıyla çalışan ürünlerdir. Görüş açıları yatay ya da dikey olarak değişkenlik göstermektedir. Güç kaynağı ise dahili batarya özelliği ile çalışmaktadır. HDMI girişi de olan monitörlerin ergonomik bir çalışma yapısı vardır. Eye Care olarak imal edilen monitörlerin kavisli yapısı, ultra ince, çerçevesiz ve mavi ışık filtresi ile gözlere zarar vermeden bir çalışma performansı gösterir. Bu monitörlerin, çoklu ekran özelliği kullanımlı olarak, Flicker-free ve düşük olan mavi ışık teknolojisi görüş deneyimini en üst seviyeye çıkarır. Pratik çözümler sunan teknolojik aletler arasında yer alan Asus tablet modelleri de kapaklı ya da kapaksız olan özellikler ile imal edilmektedir. İnce ve zarif tasarımlı olan tabletlerin, klavye konforu sunan ve bu yönde veri girişi sağlamaya yarayan özellikleri vardır. Aynı zamanda tablete dönüşebilen All-in-One PC modelleri de işlevsel modeller arasındadır. Genel anlamda farklı özelliklerde kullanımı sağlanabilen tabletler, kapsamlı nitelikler ile tasarlanmıştır. Dış tasarımları ise metal kaplama ile tasarlanmış, geniş görüş açısı sunmakla birlikte uzun ömürlü modellerdir. Tabletlerin yanı sıra ağ merkezinde de hizmet veren markanın Asus modem üretimleri olduğu da söylenebilir. Modemler, bilgisayarlar, tabletler, akıllı cihazlar ve laptop gibi elektroniklere internet çekebilmek adına kullanılan aparatlardır. Genel anlamda kolay kurulumlu olan ve bağımsız SSIDs ile tasarlanmış özelliktedir. Modemlerin bazılarında 3G paylaşım fonksiyonları da vardır. Modemlerin özellikleri arasında yer alan çok amaçlı kullanımlar beğeni toplamaktadır. Yazıcı paylaşımlı, dosya paylaşmaya yarayan ve torrent destekli olan modemler, işlevsel çalışma performansları gösterir. Bunun yanı sıra USB portu bağlanan diske bilgisayar kapalı konumda iken dosya indirme gibi işlemler yapılabilmektedir.

Asus’tan İlham Veren Teknolojik Tasarımlar

Asus Türkiye, üretim faaliyetlerini yerine getirirken, modern teknolojik yenilikler göz önünde bulundurularak imalatlarını sağlamaktadır. Ürünler hangi alanda kullanılacaksa ve ne için gerekliyse, bu alandaki rahatlığın en üst seviyeye taşınması için çalışmalarını sürdürmektedir. Güçlü ve sağlam üretimlerin yanı sıra, çalışırken, eğlenirken, günlük hayatta ya da okuldayken teknolojik aletlerin kullanımları ilham verici özelliklere sahiptir. Çünkü ürün kullanımları, ergonomik ve rahatlık göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Bilgisayar, tablet ve benzeri ürünlerin temelinde önemli olan ve çalışma yapısını etkileyen Asus anakart, esnek ve kolay ara yüzü ile bilgisayarın hızlı çalışma kapasitesine ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca her alanda da enerji verimliliği sağlayarak tasarruflu kullanımı da beraberinde getirir. Özelliklerinden bir tanesi de yüksek voltaj tespitini gerçek zamanlı çalışma performansı ile gösterir. Ürünlerin işlemcilerine uygun olarak tasarlanan birçok anakart modeli vardır. Böylece gereksinimleri karşılayabilmek için modele uyumlu çalışma performansı yakalanmış olur. Ana kartların oyun bilgisayarları, dizüstü ya da masaüstü çeşitler için değişkenlik gösteren bir yapıda tasarlanmaktadır. Muhteşem performanslarda çalışan ve bilgisayarların teknik kısmında yer alan ürünlerden bir tanesi de Asus ekran kartı modelleridir. Ekran kartları, dayanıklı olan fanı ile toz ve diğer parçacıklara karşı muhteşem bir savunma sistemi sunar. Böylece yaklaşık olarak %25 daha uzun bir ekran kartı ömrüne sahip olmaya yardımcı olur. Güç iletimi ile birinci sınıf alaşımlar ile hızlı bir çalışma yapısına sahiptir. Ekran kartlarının voltajı, fan performansları ve sezgisel ara yüzleri kolay ayarlanabilmesine olanak sağlar. Ekran kartları bilgisayarların modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Böylece isteğe bağlı olarak ihtiyaçlar doğrultusunda ekran kartı modelleri tercih edilebilir. Bilgisayar, tablet, akıllı cep telefonu, notebook gibi cihazlarda kullanılan aparatlar arasında yer alan Asus kulaklık modelleri muhteşem bir teknolojik yapı ile üretilmektedir. Oyun kulaklıkları, kulak üstü kulaklıklar, müzik için ve benzer eğlence amaçları ile kulaklık modellerinden yararlanılabilir. Neodim büyüklüğü ile mıknatıslı sürücülere sahip olan kulaklık modelleri vardır. PC ya da Mac bilgisayarlar ile entegre çalışan kulaklık modelleri; çift yönlü yapıdaki mikrofon tasarımları normal ve çıkarılabilir kullanıma olanak sağlar. Kulaklıkların bozulmaya uğramayan ses netliği sunması muhteşem bir performansta çalışmasına yardımcı olur. Düğümlenmeyen kablo tasarımları ile kulağa tam oturan silikon başlıklı kulaklık modelleri de vardır.

Asus Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Asus, teknolojik faaliyetlerini hızlı bir şekilde sürdüren ve birçok alanda imalatlarını sağlayan köklü bir firmadır. Ürettiği kategoriler arasında laptop, cep telefonu, ekran, ram, ses kartı, UPS ve Akü, optik sürücü, bilgisayar kasası, klavye, taşınabilir batarya, bilgisayar tablet aksesuar, tuş takımı, oyuncu kulaklıkları, kulak üstü kulaklıklar, bilgisayar yedek parçaları, kablo sarf malzemeleri, kablo adaptörleri, oyuncu monitörleri, laptop soğutucular, batarya, masaüstü bilgisayar, kapak ve kılıflar, anakart, ağ modem gibi üretimleri yer alır. Asus cep telefonu üretimleri teknolojik gelişime uyumlu olarak yerine getirmektedir. Anı yakalamaya yardımcı olan kamera ve teknik özellikler ile tasarlanan cep telefonları, kişisel kullanımlara dönüştürülerek, muhteşem bir verim yakalanır. Parmak izi okuyucu teknolojisi ile güvenli bir kullanımı da beraberinde getirir. İmal edilen bilgisayarlar, tablet, Notebook gibi ürünlerin Asus işlemci alt yapısı ile üretildiği söylenebilir. Alt yapısında bulunan işlemci ise Intel Core ile serilerin inanılmaz güç deneyimine sahip olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yüksek hızda çalışma yapısı ile günlük işleri hızlı bir şekilde yapmaya yardımcı olur. Bilgisayar, laptop, notebook kullanımlarının vazgeçilmezi olarak ifade edilebilecek mouse’lar markanın teknolojik gücü ile imal edilmektedir. Asus mouse kablolu ya da kablosuz oyun faresi, optik sessiz tıklamalı, normal kullanımlar için tasarlanabilmektedir. Kullanım alanlarını desteklerken aynı zamanda muhteşem özelliklerden yararlanabilmeye de fırsat sunar. Mouse’lar farklı renklerde ve asimetrik tasarımlarda tutuşu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca dış tasarım özellikleri de markanın imzasını taşıyan görselliklerdedir. Asus’un imal ettiği ekipmanlar arasında yer alan Asus yedek parça modelleri farklı alanlarda destek sağlayacak niteliklerdedir. Notebook bataryaları, şarj cihazları, adaptör gibi bazı yedek parçalar sıralanabilir. İhtiyaçlar doğrultusunda teknolojik cihazların serilerine ve özelliklerine göre yedek parça desteklerinden yararlanılabilir. Üretilen cihaz, aygıt, aparat ve yedek parça gibi modeller için fiyat aralıkları belli başlı durumlara göre belirlenir. Markanın fiyatsal anlamda belirleyici olarak sağladığı oranlar, teknik özellikler, dış tasarımları, ürünlerde kullanılan teknolojik işlemler, seriler ve buna benzer durumlara göre fiyat aralıkları değişkenlik gösterecektir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerde sayfamız üzerinden Asus ürünlerini kontrol edebilirsiniz.