Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Çarşaf Türü
Desen
Dolgu Materyali
Materyal
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dantelli Yatak Örtüsü

" araması için 350 sonuç listeleniyor

Kaliteli Dantelli Yatak Örtüsü Çeşitleri Trendyol’da!

Yatak odası dekorasyonunun önemli bir parçası olan yatak örtüleri farklı ölçü ve tasarımlara sahip olacak biçimde üretilir. Tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uygun modelleri seçerek şık bir ortam elde edebilirsiniz. Çeşitli markaların imzasını taşıyan ev tekstil ürünleri uzun süre boyunca kullanılmaya uygundur. Renk, desen ve malzeme türü açısından farklı özelliklere sahip modelleri kıyaslayabilirsiniz. Dantelli yatak örtüsü çeşitleri farklı desenlere sahip olacak biçimde üretilir. Makinede ya da elde dokunan ürünler sayesinde yatak odalarınızda şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Modeller ebatlarına ve kullanım amaçlarına göre sınıflandırılır. Fransız dantelli yatak örtüsü türleri Avrupa popüler olan bir dokuma tekniği kullanılarak imal edilir. Odanıza yakışan modelleri inceleyebilir ve farklı kişilerin yazdığı yorumlardan fikir alabilirsiniz. Yüzyıllara dayanan bir tarihi bulunan ürünleri pratik biçimde yıkayıp temizleyebilirsiniz. Dantelli battaniye yatak örtüsü mevsim geçişlerinde soğuk havadan korunmak için tercih edilir. Hava şartlarının değişken olduğu dönemlerde kullanılması için geliştirilen ürünler şık tasarımlarıyla dikkat çeker. Kişisel zevkinize ya da evinizin dekorasyonuna adapte olabilen modelleri inceleyebilirsiniz. Dantelli yatak örtüsü takımı içinde çarşaf, pike, yastık ve yorgan kılıfı bulunur. Uyumlu renkler kullanılarak tasarlanan set kendine ait özel bir paket içerisinde satışa sunulur. Düğün hazırlığı yapanların çeyizinde kendine yer bulabilecek takımı uzun süre saklayabilirsiniz. Özel tasarım dantelli pike yatak örtüsü çeşitlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Sadeliğiyle Göz Dolduran Dantelli Yatak Örtüsü Modelleri

Sadeliğiyle Göz Dolduran Dantelli Yatak Örtüsü Modelleri

Düz renkli tasarımlara imza atan markaların ürünleri güzel birer hediyelik eşya olarak değerlendirilir. Yeni bir eve taşınan ya da evlenme arifesindeki tanıdıklarınıza çeyizlik dantelli yatak örtüsü çeşitlerini armağan edebilirsiniz. Isıya, neme ve darbelere karşı korunaklı biçimde paketlenen bu ürünleri sandıkta ya da dolapta saklayabilirsiniz. İhtiyaç halinde paketi açabilir ve ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Dantelli yatak örtüsü satın aldıktan sonra bu ürünleri çamaşır makinesinde yıkamak ya da ütülemek mümkündür. Dantelli yatak örtüsü kullananlar, etiket üzerindeki talimatlara sadık kalarak ürünlerin kalitesini uzun süre boyunca korurlar. Farklı kültürlerde kendine yer bulan ve dantel motifleriyle süslenen ev tekstil ürünleri genellikle pamuk, saten ya da polyester gibi kumaşlardan imal edilir. Nefes alan kumaşlara sahip dantelli yatak örtüsü tavsiye eden kişilerin yazdığı yorumlara bakarak modeller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünleri kıyaslamak için farklı kişiler tarafından verilen puanlara göz atabilirsiniz. Senelerdir ev tekstil ürünleri piyasaya süren markaları inceledikten sonra kendiniz için doğru modeli seçebilirsiniz. Dantelli yatak örtüsü online satış imkanıyla geniş kesimlere ulaşmayı başarır. El işçiliğiyle üretilen modellerdeki detaylar çok sayıda kişinin beğenisini kazanır. Yastık ve çarşafları pamuktan imal edildiği için sıcaklama ya da terleme gibi sorunlar yaşamadan uyuyabilirsiniz. Çeşitli mevsimlerde kullanılmaya uygun modellerin kenarlarında özel işlemeler bulunur. Günlük kullanım için ideal olan çarşafları ve kılıfları periyodik olarak yıkayabilirsiniz. Takım halinde satılan modeller hem yaz hem de kış mevsimlerinde kullanılmaya uygundur. Yorgan kılıfını bir kenara kaldırıp battaniyeyi yatağın üzerine serebilirsiniz. Şık görüntüsü sayesinde farklı tipteki yatak odalarına adapte olabilen ürünler bulunduğu ortamın enerjisini hemen değiştirir. Odalara zenginlik ve zarafet katan dantelli yatak örtüsü modelleri içinde lastikli çarşaflar bulunur. Döşeğin etrafını başarıyla saran lastikli çarşafları pratik biçimde takıp çıkarabilirsiniz. Esnekliğini senelerce korumayı başaran bu çarşafların rengi, takım içindeki diğer ürünlerle aynıdır. Pamuk ve polyesterin eş zamanlı biçimde kullanılmasıyla üretilen yatak odası takımlarını inceledikten sonra içinize sinen modelleri Trendyol üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Dantelli Yatak Örtüsü Yorum ve Önerileri

Sık Tercih Edilen Dantelli Yatak Örtüsü Yorum ve Önerileri

Dantelli yatak çarşafları pamuktan üretildiği için ter emme özelliğine sahiptir. Yazları serin, kışları sıcak tutan pamuk çarşafları haftada iki kere değiştirerek uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını belirleyen kriterler arasında marka değeri, malzeme kalitesi ve ürün boyutları vardır. Güvenilir markalar tarafından piyasaya sürülen modelleri hediyelik eşya olarak değerlendirebilir ya da eviniz için sipariş edebilirsiniz. Dantelli yatak örtüsü yorum ve puanlarına göz atarak fiyatları karşılaştırma imkanına sahip olabilirsiniz. Çeyiz ürünlerinin yer aldığı takımlar için ayırmanız gereken bütçe bu ürünlerin boyutlarıyla doğru orantılıdır. Saklaması kolay ürünleri elinizin altında bulundurabilir ve ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Dantelli yatak örtüsü indirim imkanından yararlanarak yakın çevrenizdeki kişilere güzel bir hediye alabilirsiniz. Evlenme arifesinde olan çiftlerin temel ihtiyaçları arasında kabul edilen çeyiz malzemelerinin bir araya gelmesiyle oluşan setlerden satın alarak bütçenizi makul biçimde değerlendirebilirsiniz. Farklı teknikler kullanılarak oluşturulan danteller sayesinde sıra dışı bir stile sahip olan yorgan kılıfları ve battaniyelerin teknik özellikleri çeşitlilik gösterir. Pamuk, polyester ya da saten gibi kumaşlardan üretilen çarşaflar, sıcak havalarda rahat biçimde uyumanıza yardımcı olur. Doğru takımı seçerken yatak odanızdaki mobilyaları, perdeleri ve duvarların renklerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Dantelli yatak örtüsü kampanya imkanından yararlanmak için farklı markaları inceleyebilirsiniz. Birkaç parçanın yer aldığı setler şeffaf çantalar içinde satışa sunulur. Ürünleri kullanmadığınız zamanlarda sandıkta ya da dolapta saklayabilirsiniz. İhtiyaç halinde dilediğiniz çarşaf takımını saniyeler içinde bulabilir ve paketleri açabilirsiniz. Genellikle fermuarlı olan bu paketler tek bir el hareketiyle açılır ve kapanır. Evinizin dekorasyonuyla uyumlu, kaliteli ve uzun ömürlü çarşaf takımlarını satın almak için Trendyol’daki fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dantelli Yatak Örtüsü Fiyatları

Bütçe Dostu Dantelli Yatak Örtüsü Fiyatları

Yırtılma ya da delinme gibi risklere karşı dayanıklı olan dantelli yatak örtüsü fiyatları hakkında fikir edinmek için çeşitli modelleri inceleyebilirsiniz. Pamuk ve polyester ipliklerin sık dokunmasıyla elde edilen kumaşlar seneler boyunca kalitesini korumayı başarır. Gerginliğini ve sağlamlığını muhafaza eden çarşaf ve kılıfları sipariş etmeden önce ölçülere dikkat etmeniz önerilir. Çift ya da tek kişilik olarak satışa sunulan yatak odası takımları standart ölçülerle uyumludur. Beyaz dantelli yatak örtüsü çeşitleri fermuarlı bir çantayla beraber gelir. Ürünü kullanmak istediğiniz zaman fermuarı pratik biçimde açabilirsiniz. Özenle gerçekleştirilen tasarımlara sahip dantel motifleri kullanılarak üretilen yatak odası takımlarını kuru ve serin bir ortamda saklamanız tavsiye edilir. Sağlam paketlemesi sayesinde nemden tozdan korunan kılıflar, çarşaflar ve battaniyeler arasından kişisel zevkinize hitap edenleri bulabilirsiniz. Dantelli çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri genellikle 250x250 cm’lik ölçülere sahiptir. Farklı boyutlardaki yataklarla birebir uyumlu olan örtülerin üzerinde ya da kenarında dantel işlemeler bulunur. Sağlam ipliklerin elde ya da makinede işlenmesiyle oluşturulan danteller uzun süre boyunca kalitesini korumayı başarır. Etiket üzerindeki yıkama koşullarını takip eden yatak odası takımlarını senelerce kullanabilir ya da muhafaza edebilirsiniz. Saten dantelli yatak örtüsü çeşitleri yumuşak dokusu ve kaliteli kumaşı sayesinde birçok kişinin hayatında kendine yer bulur. Farklı kişiler tarafından yazılan yorumları okuyarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. İlginizi çeken modellere verilen puanları inceleyerek kıyaslama yapabilirsiniz. Değişik bütçelere hitap eden yatak odası takımlarının içeriği değişkenlik gösterir. Yazlık, kışlık ya da dört mevsimlik modelleri dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Çarşaf, battaniye ve kılıf gibi ürünleri takım halinde Trendyol üzerinden satın alarak birim başına düşen fiyatı azaltabilirsiniz.