Renk
Fiyat
Boyut/Ebat
Materyal
Çarşaf Türü
Desen
Dolgu Materyali
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Güpürlü Yatak Örtüsü

" araması için 374 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Güpürlü Yatak Örtüsü Modelleri Trendyol'da!

Yatak odalarının ambiyansını değiştiren ve yatakların daha derli toplu görünmesine yardımcı olan yatak örtüleri çok çeşitli kumaşlarla hazırlanarak piyasaya sunulur. Yatak odaları için tekstil ürünleri tasarlayan markaların imzasıyla satışa çıkan örtüler arasında güpürlü özel kumaşlardan üretilen modeller öne çıkmayı başarır. Halk arasında Fransız danteli olarak da bilinen güpürlü yatak örtüsü çeşitlerinin belirgin özelliği olaraksa dekoratif bir tasarıma sahip olmaları gösterilir. Birbirinden farklı renk ve desenlerle süslenen güpürlü yatak örtüleri sayesinde hem yataklarınızın daha düzenli görünmesini sağlayabilir hem de odanın genel havasını değiştirebilirsiniz. Farklı ölçülerle hazırlanan ürünler arasında çift kişilik güpürlü yatak örtüsü modelleri için çok fazla seçenek sunulur. Markaların kendi imzasını taşıyan kaliteli ve kullanışlı modeller arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Sayısız seçeneği detaylı olarak inceleyebilmek içinse güpürlü yatak örtüsü online alışveriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ürün seçimi sırasında kararsızlık yaşarsanız da güpürlü yatak örtüsü tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Güpürlü Yatak Örtüsü Çeşitleri

Kaliteli ve Kullanışlı Güpürlü Yatak Örtüsü Çeşitleri

Yatak odalarının daha estetik ve şık görünmesini sağlayan yatak örtüleri, birbirinden renkli ve farklı tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulur. Farklı konseptlere sahip, özel olarak üretilen güpürlü modeller fazlasıyla şık görünmeleri sebebiyle müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Modeller arasından seçim yaparken kişisel zevkinize göre tercih yaparak doğru bir alışverişe imza atabilirsiniz. Örneğin, çift kişilik yatağınız için dört mevsim kullanabileceğiniz şık tasarımlı ve sade bir model almak istiyorsanız güpürlü yatak örtüsü takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Yastık ve yatak örtüsünden oluşan takımlar arasından odanın genel dekorasyonuna göre renk seçimi yapabilirsiniz. Genellikle soft renkli mobilyalarla dizayn ettiğiniz odanızda kullanabilmek için aynı renk tonlarına sahip birçok Fransız güpürlü yatak örtüsü modeline ulaşabilirsiniz. Eğer yalnızca kış aylarında kullanabileceğiniz kalın kumaşlı ve aynı zamanda estetik modeller arıyorsanız kadife güpürlü yatak örtüsü seçeneklerine göz atabilirsiniz. Genellikle seçimlerinizi sade ve klasik modeller arasından yapmayı tercih ediyorsanız da ürün sayfasındaki beyaz güpürlü yatak örtüsü çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Her Tarza ve Zevke Uygun Güpürlü Yatak Örtüsü Modelleri

Her Tarza ve Zevke Uygun Güpürlü Yatak Örtüsü Modelleri

Çeşitli markalar tarafından kaliteli malzemelerle özenli şekilde hazırlanan güpürlü yatak örtüsü modelleri arasından her zevke uygun seçenekler bulunabilir. İster sade ve klasik isterseniz de şık ve gösterişli modeller arasından seçimlerinizi yapabilir ve uzun yıllar boyunca bu kaliteli ürünleri kullanabilirsiniz. Örneğin, yatak odanızı iddialı ve gösterişli mobilyalarla dizayn ettiyseniz bu atmosfere uyum sağlayabilecek tarzda dantel güpürlü yatak örtüsü alabilirsiniz. Genellikle örtülerin ve yastık kılıflarının kenar kısımlarına yerleştirilen danteller ürünlerin çok daha şık ve havalı görünmesine yardımcı olur. Özellikle yeni bir eve taşındıktan sonra misafir ağırladığınız zamanlarda dantel güpürlü örtüleri yatağınıza serebilir ve evinizi gezmek isteyen konuklarınıza gönül rahatlığıyla odanızı gösterebilirsiniz. Bunun yanında yeni evlenecek olan müşterilerse çeyizleri için gelin yatak örtüsü güpürlü modellerinden beğendiklerini alabilirler. Ürünler hakkında aklınıza takılan herhangi bir sorunun yanıtına ulaşabilmek içinse güpürlü yatak örtüsü yorumlarını inceleyebilirsiniz. Güpürlü yatak örtüsü kullananların yaptığı yorumlar sayesinde seçimlerinizi daha doğru şekilde yönlendirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Güpürlü Yatak Örtüsü Seçenekleri

Bütçe Dostu Güpürlü Yatak Örtüsü Seçenekleri

Güpürlü yatak örtüsü fiyatlarını incelediğiniz zaman karşınıza çok farklı seçeneklerin çıktığını görebilirsiniz. Ürünlerin fiyat etiketlerinin belirleyici özelliği olarak markalarının farklılığı öne çıksa da bunun yanında çok çeşitli kriter de bu süreçte etkin rol oynar. Kaliteleri, kumaşları, tasarım detayları, ölçüleri ve koleksiyonları yatak örtülerinin fiyatlarının farklı rakamlarla şekillendirilmesine yol açabilir. Örneğin, ürün sayfasındaki güpürlü tek kişilik yatak örtüsünün fiyatlarının çift kişilik ve battal boy modellere oranla daha uygun olduğunu görebilirsiniz. İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun bir güpürlü yatak örtüsü satın alarak yatak odanızın havasını değiştirebilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Dilerseniz alışverişlerinizi güpürlü yatak örtüsü indirim dönemlerinde yaparak bütçe tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz. Şık tasarımlı ve gösterişli güpürlü yatak örtüsü modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.