placeholder
"

Dolce&Gabbana Erkek Parfüm

" araması için 37 sonuç listeleniyor

Dolce Gabbana Erkek Parfüm Çeşitleri ile Büyüleyici Kokun

Erkek ya da kadın fark etmeksizin herkes kokulardan hoşlanır ve güzel kokmak ister. Kokular, insan hafızasında oldukça güçlü bir yer edinmektedir. Bu sebeple nasıl koktuğunuz hem sizin hem de çevrenizdeki insanların dikkatini çekmektedir. Bu sebeple parfüm seçerken epey dikkatli ve seçici olmak gerekmektedir.

Dolce Gabbana ile Kalıcı Kokular

Dolce Gabbana ile Kalıcı Kokular

Dolce gabbana erkek parfüm modellerini seçerken hem mevsimleri göz önünde bulundurmanız hem de tarzınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Yaz ayları için daha ferah ve odunsu kokuları, kış ayları içinse daha çok baharatlı kokuları tercih edebilirsiniz. Parfüm seçiminde teninizin kokusunun parfümünüz ile uyum içerisinde olması gerektiğini de ayrıca göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bunun yanında giyim tarzınız dahi parfüm seçiminizi etkileyebilmektedir. Tarzınız daha sportif ise fresh kokuları tercih edebilir daha klasik bir tarzınız var ise baharatlı ya da odunsu kokuları tercih edebilirsiniz. Tabii bu yalnızca bir seçenektir. Hissettiğiniz ve kendinize hoş gelen tüm kokuları tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Dolce Gabbana erkek parfüm çeşitlerini şimdi inceleyebilir ve kendinize uygun bulduğunuz tüm parfümleri sepetinize ekleyerek evden alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dolce Gabbana Parfümleri ile Geçtiğiniz Yerde Kokunuz Kalsın

Dolce Gabbana Parfümleri ile Geçtiğiniz Yerde Kokunuz Kalsın

Dolce Gabbana the one erkek parfüm genel olarak kış aylarında kullanılan ve oldukça kalıcı bir kokudur. Son derece yoğun olan bu koku maskülenliği ve çekiciliği yansıtmaktadır. İçerisinde üst notalarda bergamot, fesleğen ve kişniş, orta notalarda zencefil ve kakule, alt notalarda ise sedir ve tütün bulunmaktadır. Kış aylarında kullananların vazgeçilmezi olan bu parfüm ayrıca hediye olarak da tercih edilebilmektedir. The one grey ismi ile ön plana çıkan bu koku da diğeri gibi kış aylarının vazgeçilmezi olmakta ve hoş kokulu kokusu ile ilgi çekmektedir. İçerisinde bulunan kakule ve greyfurt kokularının birleşimi sayesinde ortaya oldukça karizmatik bir koku çıkmaktadır. Dolce Gabbana k erkek parfüm ise Dolce Gabbana markasının ismi haline gelmiştir. Oldukça değerli ve tercih edilen bu ürün kan portakal ve Sicilya limonunun narenciye tazeliğini burnunuza getiriyor. Bu parfüm için modern bir kralın doğuştan gelen çekiciliğini yoğunlaştırması için kullanıldığı söylenmektedir. Eğer siz de aradığınız kokuyu bulduğunuzu düşünüyorsanız şimdi zaman kaybetmeden beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Her Mevsim için Ayrı Kokular

Her Mevsim için Ayrı Kokular

Dolce Gabbana light blue erkek parfüm ürünü yaz aylarının vazgeçilmez ürünü olmaya adaydır. Üst notalarında bulunan odunsu koku ile kendinizi bir sahil kenarında gibi hissetmeniz için tasarlanmıştır. Yoğun amber aroması ile misk notalarının birleşimi hem ferah hem de kalıcı bir koku olarak üstünüze sinecek ve girdiğiniz her ortamda fark edilecektir. Dolce Gabbana pour homme edt 125 ml erkek parfüm ise yine yaz aylarında kullanılması tavsiye edilen bir ürün olmaktadır. Kokusu ile ışıltılı yaz günlerini anımsatan bu parfüm fresh kokusu ile baş döndürmektedir. Üst notalarında bergamot, Sicilya mandalinası, orta notalarda gül ağacı özleri ve alt notalarında bulunan misk ile favori parfümünüz olmaya aday olacaktır. Saydığımız parfümlere kıyasla daha klasik olan Dolce Gabbana intenso erkek parfüm ise odunsu aromatik bir parfüm olmaktadır. Fesleğen ve lavantanın bir araya gelerek yaymış olduğu yeşil vurgular sayesinde tüm gün daha fresh hissedebileceksiniz. Dolce Gabbana erkek parfüm yorumları dikkate alındığında kullanıcıların parfümleri denedikten ve kullandıktan sonra vazgeçemedikleri ve genel olarak bu parfümlerin iyi bir hediye seçeneği olduğu görülmüştür. Dolce gabbana erkek parfüm ürünlerinden en beğendiğiniz kokuları şimdi sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.