İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Cinsiyet
Koku Türü
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Blade Erkek Parfüm

" araması için 27 sonuç listeleniyor
Blade Cooler Erkek Deodorant 150 ml
Kargo Bedava

BladeCooler Erkek Deodorant 150 ml

269 TL
Sepete Git

Etkileyici Blade Erkek Parfüm Formülleri Trendyol’da!

Kalıcılığı yüksek olan ürünler, şık tasarımları ile birlikte öne çıkmayı başarır. Farklı üst, orta ve alt notaları ile sonucunda birbirinden ayrılan içerikler hem cilt hem de kıyafetler üzerinde etkisini gösterir. Günler boyunca mevcut etkisini koruyarak müşterileri memnun eder. Blade erkek parfüm seçenekleri şişe tasarımları sayesinde müşterileri etkiler. Farklı renk seçenekleri hazırlanır ve müşteriye sunulur. Blade Archer erkek parfüm çeşitleri de 100 ml hacmi sayesinde uzun zaman boyunca müşterilere eşlik eder. Blade erkek parfüm yorum ve tavsiyeleri sayesinde hoşunuza gidebilecek içerikleri değerlendirebilirsiniz. Blade erkek parfüm seti seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Tüm bunlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Blade Erkek Parfüm Modelleri ve İçerikleri

Blade Erkek Parfüm Modelleri ve İçerikleri

Blade markasının estetik ve şık tasarımlı şişeleri içerisinde kendini gösteren kokuları genelde EDT ürün grubunda yer alır. Blade Cooler erkek parfüm çeşitleri sıklıkla tercih edilen, kalıcılığı yüksek olan ve ferah bir koku vadeden ürünler arasında değerlendirilir. Blade Faster erkek parfüm çeşitleri ise odunsu ve oryantal kokuların harmanlanmış halidir. Eşsiz sonuçları beraberinde getiren, kullanıldığı an kendini fark ettiren ürünler kıyafetlerin yaka ve göğüs bölgesine uygulanabilir. Blade Racer erkek parfüm seçenekleri baharatlar ve turunçgil özlerinin karışımından oluşur. Gün boyunca etkisini hissedebileceğiniz bu ürünler, çekici ve kalıcıdır. Yumuşak ve ferah esaslardan meydana gelen orta notası dikkat çeker. Aynı zamanda şişe tasarımı bakımından da farkını ortaya koyar. Genel olarak dikdörtgen şekilde dizayn edilen şişesi, pratik ürün kullanımını mümkün kılar. Tekli olarak hazırlanan bu ürünlerin yanı sıra deodorantla birlikte set olarak sunulan ürünler de vardır. Etkileyici bir şişe tasarımına ve özgün notalara sahip olan içerikleri Trendyol’da değerlendirebilirsiniz.

Hoş Kokusu ile Öne Çıkan Blade Erkek Parfüm Seçenekleri

Hoş Kokusu ile Öne Çıkan Blade Erkek Parfüm Seçenekleri

Blade markasının zaman içinde kendini gösteren çeşitli içeriklerini inceleyerek koku zevkinize hitap eden ürün grubunu kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Blade Legend erkek parfüm çeşitleri, EDT olarak nitelendirilen formüllerden biridir. İlgili formül, hafif ve taze olmasıyla bilinir. Yoğunluğu az olan bu ürün, günlük kullanım için de oldukça idealdir. Blade erkek parfüm online olarak değerlendirilebilir. Bu noktada çok sayıda içerik arasında kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Markaya ait olan çok sayıda seçenek arasından tercihte bulunurken koku tarzınızı ve mevsim şartları göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca gece ve gündüz kullanımı tercih edilen ürünler de vardır. Blade erkek parfüm kullananlar tarafından yoğun ilgi gösterilen ürünlerin nerede tercih edileceği oldukça önemlidir. Trendyol Blade erkek parfüm indirim fırsatlarını değerlendirerek uzun ömürlü ve hoş kokulu içeriklere sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Blade Erkek Parfüm Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Blade Erkek Parfüm Fiyatları

Blade erkek parfüm fiyatları genel olarak ürünlerin yapısına ve boyutuna bağlı olarak değişir. Blade erkek parfüm yeşil renkli ürünler sıklıkla tercih edilir. Blade Stronger erkek parfüm çeşitleri ilgi çekici tasarımı ile öne çıkar. İlgili ürün 100 ml olarak hazırlanır. Odunsu ve taze kokuların kalıcı olması her defasında az miktarda ürün kullanımını mümkün kılar. Blade erkek parfüm tavsiye ve önerileri arasında öne çıkan bu ürünler; limon, portakal, ananas ve mandalina gibi üst notalara sahiptir. Blade erkek parfüm kampanya fırsatları eşliğinde bu ürünleri temin edebilirsiniz. Baştan çıkarıcı kokuların çarpıcı hali, fark yaratmak isteyen kişilerin beklentisini karşılar. Blade erkek parfüm modelleri arasından seçim yaparak vücut bakımı için gereksinim duyulan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden indirim ve kampanyaları takip ederek avantajlı bir şekilde Blade erkek parfüm satın alabilirsiniz.