İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Hacim
Koku Türü
Tip
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Versace Erkek Parfüm

" araması için 53 sonuç listeleniyor

Etkileyici Versace Erkek Parfümleri Trendyol’da!

Güzel kokuları ile insanları büyüleyen Versace erkek parfümü seçenekleri Trendyol’da beğeninize sunulur. Ürün, kalıcı koku özelliği sayesinde saatlerce etkisini sürdürür. Tüm cilt tiplerine uygunluk gösteren Versace parfüm erkek modelleri sık sık tercih edilir. Kokusu uzaktan dahi alınabilir ve bulunduğunuz mekanı güzel esanslar ile doldurur. Versace Eros erkek parfümü notaları romantizm, güzellik, arzu ve tutkudan oluşur. Güçlü etkisi ve çarpıcı kokusu cilt üzerinde güven verici his oluşturur. Romantizmden esinlenerek hazırlanan ürün, özünde İtalyan limonu, nane yaprağı, meşe yosunu ve daha birçok maddeyi içerir. Versace erkek parfüm çeşitleri günlük kullanıma uygundur. Kıyafete ve temiz tene sıkılabilir. Birbirinden hoş Versace erkek parfüm modellerini Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Değişik Esansları ile Versace Erkek Parfümleri

Değişik Esansları ile Versace Erkek Parfümleri

Ürünler, son dönemin en ilgi gören esansları arasında yer alır. Erkeğin karizmasından ve gücünden ilham alan modeller, kusursuz bir tasarım ile oluşturulur. Günümüzün modern detaylarını ürünlerine taşımayı başaran marka, geleneksel notalara yenilikçi bir hava katar. Versace Dylan Blue erkek parfümü, fujer odunsu aroması sayesinde hoş bir etki bırakır. Ürün greyfurt, incir, kalabriyen bergamotu özleri ile oluşur. Tüm bu esanslara su notalarıyla oluşan aroma derinlik katar. Menekşe yaprağının kokusu ve az miktarda karabiber sayesinde erkeksiliği ön plana koyar. Taze ve ferah koku seçenekleri ile dikkat çeken modeller, beğenileri toplar. Versace erkek parfüm 200 ml sunduğu hoş ve unutulmaz kokusu ile pek çok müşterinin favorileri arasında yer alır. Çarpıcı ve modern şişelere sahip olan marka, hoş ve kalıcı kokuyu bir arada müşterilerine sunar.

Versace Erkek Parfüm Çeşitleri

Versace Erkek Parfüm Çeşitleri

Versace ürün çeşitleri EDT ve EDP olarak üretilir. EDT ve EDP etkenleri parfüm kokusunun kalıcılığını belirler. Versace edp erkek parfüm ürünleri yoğun esansları sayesinde özel günlerde kullanılabilir. EDT parfümlerinin esans miktar yoğunluğu daha az olduğu için günlük kullanımlar için uygundur. Versace müşterileri için hem günlük, hem de özel günlerde kullanılabilecek hoş kokular üretir. Versace parfüm erkek orijinal ürünleri imza niteliği taşıyan parfüm seçenekleri arasında yer alır. Versace, kaliteli ve kalıcı modellerini maskülen notalar ile buluşturur. Blue Jeans, Dylan Blue, Eros pour homme gibi birçok ürün müşterilerin favorileri arasındadır. Ürün şişelerinin canlı ve dikkat çekici olması Versace erkek parfüm ürünlerinin popülerliğini artırır. Siz de herkesi kendine hayran bırakan kokuları deneyimlemek istiyorsanız Trendyol üzerinden tüm çeşitleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu modeller, sevdikleriniz için de çok hoş bir hediye seçeneğidir. Siz de sevdiklerinize beğenecekleri bir hediye arayışındaysanız, erkek parfüm seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Etkileyici Versace Erkek Parfümleri Trendyol’da!

Etkileyici Versace Erkek Parfümleri Trendyol’da!

Akdeniz esintisi kokularını tenlere taşıyan Versace, modern tınılara sahiptir. Akdeniz bitkilerinden elde edilen esansları ile birçok koku koleksiyonu bulunur. Versace parfüm fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterir. Ürün şişesinin ml ölçüsünden, kokunun üretim şekline kadar birçok etkene göre Versace erkek parfüm fiyatları değişir. Kaliteli koku seçenekleri ile yıllardır bilinen Versace, beğenileri toplayan kokuları sunar. Versace erkek parfüm siyah şişesi ile de eşsiz bir tamamlayıcı nitelik taşır. Versace erkek parfüm seti, çoklu ve birbiri ile uyumlu içeriği sayesinde size avantaj sağlar. Ürün satın almadan önce yorum okumak ve fikir sahibi olmak istiyorsanız Trendyol üzerinden Versace erkek parfüm yorumları kısmını inceleyebilirsiniz. Versace erkek parfüm seçeneklerinden yararlanmak ve eşsiz kokulara sahip olmak istiyorsanız hoşunuza giden ürünü Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.