placeholder
"

Slazenger Erkek Parfüm

" araması için 151 sonuç listeleniyor

Hoş Kokularıyla Slazenger Erkek Parfüm Çeşitleri Sizinle

Koku, hafızayı etkileyen duyulardandır. Bir anda burnunuza gelen bir koku yüzünden senelerce önceye gidebilir ve o anı tekrar yaşayabilirsiniz. Koku ve zihin arasında gizemli bir ilişki vardır. Kokular hissettirdikleri hisler yüzünden oldukça önemlidir. Bu yüzden güzel kokmak her zaman çok önemlidir. Slazenger erkek parfüm yorumları incelendiğinde kokuların temizliği, alt ve üst notalarının uyumu dikkat çekmektedir.

Slazenger Erkek Parfümleri

Slazenger Erkek Parfümleri

İyi, temiz ve güzel kokmak isteyen kişilerin talepleriyle gelişmekte olan koku dünyası ıtırlı bitkiler ve birbirinden farklı aromalar ile parfüm dünyasını etkilemiştir. Temiz kokmak ve bu durumun uzun süre kalıcılığını koruması için farklı kokular üretilmiştir. Parfümler her yaşa ve gruba hitap etmektedir. Parfümler, erkek, kadın ve unisex olarak tasarlanmıştır. Slazenger erkek parfümü kalıcı kokusuyla talepleri karşılar. Parfüm satın alacak kişiler, kendine uygun ürünü seçmelidir. Bu özel ürünler, mevsimsel olarak değişiklik göstermektedir. Ağır ve hafif kokular bulunur. Ağır kokuların kış mevsiminde kullanılması tavsiye edilmektedir. Ünlü marka çeşitli kokuları ile parfüm dünyasında çığır açmıştır.

Slazenger Erkek Parfüm Çeşitleri

Slazenger Erkek Parfüm Çeşitleri

Kullanıcılar, parfüm satın alırken bazı noktalara dikkat etmelidir. Alt, orta ve üst notaların değerlendirilmesi ve sevilen karışımların satın alınması gerekir. Meyveli, odunsu, baharatlı, deri ve çiçek esansları temel özler arasında bulunmaktadır. Örnek olarak limon ya da portakal içeren bir nota, meyve ve fresh kokular barındırır. Vanilya, alt nota olarak bulunuyorsa hafif olur ancak üst nota olarak yer alıyorsa hissedilen en son koku olur. Orta nota, üst nota kaybolduktan sonra hissedilir. Slazenger erkek parfüm mavi ve Slazenger erkek parfüm yeşil ürünleri en sevilen kokular arasında yer almaktadır. Mavi ürün üst notalarında portakal ve yeşil limon, orta notalarda yosun ve baharat barındırır. Alt notalarında ise sedir ağacı ve paçuli vardır. Bu karışım sonucunda fresh, karizmatik ve spor bir koku elde edilmektedir. Yeşil olan parfümün içeriği ise üst notalarında mandalina, orta notalarında kişniş ve yabani karanfil, alt notalarında ise tonka fasulyesi ve vanilya bulunuyor. Kişniş ve yabani karanfil karışımı çekici ve şık bir koku meydana getiriyor. Vanilya ve tonka fasulyesi ise tatlı ve kalıcı bir etkiye sahiptir. Zamanla azalan kokuyu yenilemek için 2 ve 4 saat aralığında parfümünüzü tazelemeniz tavsiye edilmektedir. Deodorant ve parfümünüzün aynı kokması için Slazenger erkek parfüm seti tercih edilebilir. Böylece gün sonunda ter kokmadan taze ve yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Yeni Nesil Slazenger Erkek Parfümleri

Yeni Nesil Slazenger Erkek Parfümleri

Gün boyu koşturma, iş ortamı, eğlence gibi faaliyetler sırasında yorulmak ve ter kokmak mümkündür. Ünlü marka, yorgunluğu hafifleterek ferahlık ve tazelik vermeyi amaçlar. Uzun süre dışarıda kalan kişiler sık sık parfümlerini yenilemeyi tercih edebilir. Parfüm ve deodorantlarının aynı kokmasını isteyen kullanıcılar uygun setleri tercih edebilir. Slazenger Edt erkek parfüm 125 ml + Deo Active Sport set yeşil seti satın alınarak farklı koku engellenir ve gün boyu tazelik elde edilir. Slazenger erkek parfüm mor seçeneği serinin sevilen ürünleri arasında yer almaktadır. Aktif yaşamlı erkekler için özel olarak üretilen bu ürün, kalıcı ve terleme engelleyici özelliktedir. Slazenger Fit erkek parfüm 50 ml Edt markanın sevilen bir başka ürünüdür. Alt notalarında kullanılan eşsiz karışımlar sayesinde kalıcı bir koku sağlar. Slazenger erkek parfüm kullananlar parfümlerin kokusundan, zaman geçtikçe farklılaşmamasından ve terlemeyi engellemesi özelliğinden oldukça memnundur. Slazenger erkek parfüm fiyatı ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir.