"

Makarna Tabağı

" araması için 324 sonuç listeleniyor

Makarna Tabağı Çeşitleri ile Şık Sunumlar

Evlerde ve restoranlarda vazgeçilmez yiyecekler arasında makarna yer alır. Hem bir ara öğün hem de ana yemek olan makarna, İtalya’da ciddi değer görür. Bu yüzden makarna tabağı da kaliteli ve şık olmalıdır. Düğün, nişan, anneler günü gibi özel günlerde hediye arıyorsanız, birbirinden farklı modelde makarna tabağı seçeneklerini düşünebilirsiniz. Makarna sunum tabakları normal tabakların aksine kendine özgü farklı tasarımları ile kullanıcıların karşısına çıkar. Makarnaya verilen değeri birbirinden farklı malzemeden üretilen makarna tabaklarından anlayabilirsiniz. Birçok farklı marka ve modelde olan makarna tabağını, her zevke ve her cebe uygun seçeneklerde bulmak mümkündür. Her renkte bulunan bu tabakları desenli olarak da tercih edebilirsiniz. Desenli modelleri de ev hanımları tarafından büyük ilgi görmektedir. Makarnaların penne, spagetti, burma şeklinde seçenekleri olduğu gibi her bir farklı makarna için farklı makarna tabağı seçebilir, hatta makarna tabağı seti alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Birbirinden Şık Tasarımları ile Makarna Tabağı

Birbirinden Şık Tasarımları ile Makarna Tabağı

Makarna tabakları birbirinden farklı tasarımları ile kullanıcıların beklentilerini karşılar. Birçok farklı renk seçeneği bulunan bu tabaklar arasından makarna tabağı siyah en çok tercih edilenler arasında yer alır. Parlak siyah ve mat siyah seçenekleri bulunan bu model sofralarınıza şıklık katar. Siyah renkten hoşlanmayanlar için ise renkli makarna tabağı seçenekleri ortama hoş bir hava katar. Birçok seçeneği bulabileceğiniz makarna tabağı modellerinden evinize ve sofranıza uygun olanı bulmanız hiç de zor olmaz. Tabaklarını sofra örtüleri ve diğer tabaklar ile kombinlemek isteyen kullanıcılar için de kırmızı makarna tabağı ve makarna tabağı beyaz seçenekleri birbiriyle uyum içinde çalışarak kombininizi tamamlar. Lezzetli makarnalar ile karnınız doyarken birbirinden şık tabaklar sayesinde de göz zevkiniz doyar.

Makarna Tabağı Modelleri

Makarna Tabağı Modelleri

Birbirinden farklı markaların birçok farklı modelde makarna tabağı bulunur. Bu modeller arasından evinize ya da iş yerinize alacağınız modelin hem zevkinizi hem de ihtiyacınızı karşılayacağından emin olmanız gerekir. Porselen makarna tabağı kaliteli yapısı ve şık duruşu ile göz doldurur. Aynı zamanda porselen yapısı sayesinde makinede yıkamaya da müsait yapıda üretilir. Mikrodalga fırına da rahatça koyabileceğiniz bu model sayesinde makarnayı tabak ile birlikte fırına koyup ısıtma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Derin makarna tabağı ise az ile yetinmeyenler için bir numara haline gelir. Derin yapısı sayesinde hem daha fazla makarna alabilir hem de zarif duruşu ile tabak süslemelerini rahatça yapabilirsiniz. Seramik makarna tabağı birçok ölçüde farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkar. Seramik yapısı sayesinde mikrop tutmaz özelliğe sahiptir. Aynı zamanda renk ve baskısı solmaz, makinede de kolayca temizlenebilir. Büyük makarna tabağı kullanıyorsanız ve makineye sığmıyorsa uzun ömürlü kullanım için 50 derecede elle yıkayarak daha uzun süreler rengini soldurmadan kullanabilirsiniz.

Makarna Tabağı Fiyatları

Makarna Tabağı Fiyatları

Makarna servis tabağı seçimi yaparken kalitesi, modeli ve renginin yanı sıra fiyatı da büyük önem taşır. İhtiyacınıza uygun olanı belirlemek tasarruf etmeniz açısından önemlidir. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız porselen ya da seramik modellerden tekli olarak alabilirsiniz. Eğer restoran sahibi iseniz de makarna tabağı seti almanız bütçeniz açısından daha yararlı olur. Birçok farklı marka ve modelde üretilen makarna tabaklarını bütçenize uygun şekilde Trendyoldan kolayca bulabilirsiniz. Tasarruf etmek isterseniz tekli makarna tabağı yerine 6’lı makarna tabağı tercih ederek daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Evinize ya da restoranınıza uygun modelleri geniş fiyat aralıkları ile Trendyol’da bulabilir, kolay alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde istediğiniz fiyat aralıklarını ve modelleri saniyeler içinde karşınızda görebilirsiniz.