"

Sleepy

" araması için 719 sonuç listeleniyor

Sleepy ile Hijyenik Ürünler

Sleepy, en çok tercih edilen bebek bezlerinden biri olmakla beraber bez özellikleri bakımından ön plana çıkan avantajlara sahiptir. Özellikle Sleepy, bezlerindeki ıslaklık göstergesi sebebiyle bebek bezi olarak tercih ediliyor. Sleepy ıslaklık göstergesi sayesinde bezin kullanım oranlarına göre renk değiştiren yapısı ile bezin doluluk oranlarını anlayabilir, bebeğinizin altını açmadan bezin durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bebeklerin her dönemi için en rahat, konforlu ve kullanışlı bebek bezini üretmeyi amaçlayan Sleepy, özellikle ara beden boylarının bulunduğu Plus serisi ile her boy, kilo ve yapıdaki bebekleriniz için konforlu ve renklendirici içermeyen bebek bezlerini üretiyor. Sleepy, Türkiye’de 7 numaralı beden boyunu üreten ilk marka. Özellikle özel bakım ve ihtiyaçlara sahip olan çocuklar için annelerin aradığı rahatlığı, konforu ve güveni sunan Sleepy ile bebeğiniz için en uygun bebek bezini seçebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi Özellikleri

Sleepy bebek bezi, saf suyla dokunmuş dış yüzeye sahiptir. Bu sayede de bebeğiniz için eşsiz yumuşaklık hissi sunarak bebeğinizi rahatsız etmez. Sleepy bebek bezindeki emici tanecikler sayesinde dağılma ve ayrılmaya karşı yatay ve dikey kumaş yapı bulunuyor. Bu sayede ürün, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu konforu sağlayabiliyor. Sleepy bebek bezindeki hava akışı sağlayan esnek kulaklar ile bebeğiniz rahatça hareket edebiliyor. Sleepy tekstil dokulu ön bant sayesinde yumuşak bir dokuya sahip olduğu için özellikle göbek bölgesinde bebeğinizi rahatsız edecek detayları yok. Sleepy'nin renklendirici kullanılmadan üretilmiş olan iç yüzeyi sayesinde bebeğiniz kimyasallara maruz kalmadan korunacak! Sleepy 4 Maxi ile bebeğinizin ihtiyaç duyduğu bedende bebek bezlerini kullanabilirsiniz. Sleepy sayesinde bebeğiniz hareket özgürlüğü kısıtlanmadan kuru bez keyfini çıkarabilir. Sleepy bebek bezlerinde kullanılan özel emici tanecikler ile bebeğinizin altı hep kuru kalıyor.

Bebeğinizin Her Dönemi için Özel Bir Bebek Bezi

Bebek bezi; bebeğinizin yaşına, dönemine ve gelişimine bağlı olarak farklı ebat, boyut ve özelliklerde üretilir. Sleepy, ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde ve boyutlarda bebek bezi üreterek yeni doğmuş bebekleriniz için ya da bezi bırakma dönemindeki bebekleriniz için en uygun çeşitleri sizlere sunuyor. Bebek bezine veda edeceğiniz dönemlerde kullanabileceğiniz Sleepy Sensitive bebek bezi ile bebeğiniz için aradığınız kuruluğu elde edebilirsiniz. Sleepy, bebeğinizin bu süreci atlatmasına yardımcı olacak olan mükemmel emiciliği ve sıvıyı tutma özelliği sayesinde annelerin de en büyük yardımcısı oluyor. Prematüre ya da düşük kiloda olan bebeklerin özel ihtiyaçlarını da unutmayan Sleepy, bebeğiniz için yumuşacık iç yüzeyi ve renklendirici içermeyen yapısı ile bebeğinizin konfor ve rahatlığını ön planda tutuyor.

Hassas Ciltler için Sleepy Ped

Sleepy Ped, doğal bambudan elde edilmiş olan özel emici lifler sayesinde uzun süren kurulukla beraber yumuşaklığı da beraber sunuyor. Özellikle Sleepy pedlerde koku kontrolü sağlayan formül ile regl dönemlerinde koku gibi endişe unsurları da ortadan kalkıyor. Renklendirici desen içermeyen iç yüzeyi sayesinde cilt ile dost ped deneyimi sunan Sleepy, özellikle yürürken ses yapmayı engelleyen özel bir yapıya da sahip. Hassas ciltlerin güvenle kullanabileceği Sleepy pedler, saf suyla dokunmuş oldukları için doğal bir his ile bu dönemin en rahat şekilde tamamlanmasını destekliyor. Sleepy Natural Ped serisi sayesinde her zaman temiz ve taze hissetmeyi de sağlayan bu pedler, ipeksi kantları ile yokmuş gibi hissettiriyor. Sleepy Ultra hassas gece serisinde ise saf su, bambu ve doğallık ile 8 saate kadar kuruluk sağlanabiliyor.

Sleepy Külot Bez ile Benzersiz Yumuşaklık

Sleepy Külot Bez, saf suyla dokunmuş yüzeye sahip olduğu için bebeğinize benzersiz bir yumuşaklık sunar. Doğal olarak bambudan elde edilmiş olan lifler sayesinde sıvıyı alt tabakaya alarak bebeğinizin ıslaklık sebebiyle rahatsız olmasını engeller. Tüm Sleepy ürünlerinde olduğu gibi renklendirici ve parfüm içermeyen yapısı sayesinde bebeğiniz için en saf ve doğal hissi yaratır. Paraben ve losyon da içermediği için Sleepy Natural külot bezini, bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Bebek bezi kullanırken yaşanan ve bebeği rahatsız eden bez izleri de tasarımı sayesinde engellenmiştir. İz yapmayan bantsız kenarları sayesinde Sleepy, bebeğinizin gün boyu rahat etmesini sağlar. Sleepy, ıslaklık göstergesi sayesinde külot bezdeki doluluk oranlarını bezi çıkartmadan görebilir, bebeğinizi rahatsız etmeden bez durumunu kontrol edebilirsiniz.

Yukarı Çık