Stor Perde

5065+ Ürün
Genel Markalar Cafe İllustrasyon Baskılı Stor Perde - Güneşlik Perdesi - Mutf...

Genel Markalar Cafe İllustrasyon Baskılı Stor Perde - Güneşlik Perdesi - Mutfak Perdesi (1111_S) (A+ KALİTE)

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette1.215 TL1.620 TL
Trendyol Plus ile1.154,25 TL
Beden bilgisi
100 x 180
atölyeperde Atölye Perde Çiftli Sistem Yeni Koyu Gri Bambou Line Tül ve Stor
Başarılı Satıcı

AtölyeperdeResmi satıcı rozeti Atölye Perde Çiftli Sistem Yeni Koyu Gri Bambou Line Tül ve Stor

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
933,71 TL
Trendyol Plus ile887,02 TL
Beden bilgisi
60 x 200
StorBurada Çift Mekanizmalı Bej Tül Ekru Stor Perde STB-133

StorBurada Çift Mekanizmalı Bej Tül Ekru Stor Perde STB-133

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette1.146,62 TL1.196,62 TL
Trendyol Plus ile1.096,62 TL
Beden bilgisi
70 x 200
ESDEH DEKORATİF ÇITA Detaylı LAZER STOR Perde (KIRIK BEYAZ) - KALIN Stor Kuma...
Başarılı Satıcı

ESDEH DEKORATİF ÇITA Detaylı LAZER STOR Perde (KIRIK BEYAZ) - KALIN Stor Kumaşı - 20 CM Lazer Yüksekliği

Oda Karanlığı
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 12 TL İndirim
Sepette147 TL159 TL
Beden bilgisi
40 x 30
HAFS Ahşap Görünümlü 50 mm Jaluzi Perde – Kahverengi | PVC, Işık Ayarlı, Neml...
Videolu Ürün

HAFS Ahşap Görünümlü 50 mm Jaluzi Perde – Kahverengi | PVC, Işık Ayarlı, Nemli Bezle Silinebilir

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
3.900 TL
Beden bilgisi
100 x 180
Yznhome Farklı Kahve Çeşitleri Desenli Vintage Zebra Perde – YZN-1059
Hızlı Teslimat

Yznhome Farklı Kahve Çeşitleri Desenli Vintage Zebra Perde – YZN-1059

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
50 TL Kupon
2 Adede %5
Kargo Bedava
1.587,60 TL
Trendyol Plus ile1.508,22 TL
Beden bilgisi
100 x 200
Genel Markalar Lazer Kesim Mat Stor Perde, Lazer Kesimli Klasik Serisi, C-161...

Genel Markalar Lazer Kesim Mat Stor Perde, Lazer Kesimli Klasik Serisi, C-161002 Ekru Renk

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
400 TL
Beden bilgisi
50 x 200
Liva Ev Dünyası Plise Perde | Ölçüye Özel Üretim | Cam Balkon & Pimapen Uyuml...
Videolu Ürün

Liva Ev Dünyası Plise Perde | Ölçüye Özel Üretim | Cam Balkon & Pimapen Uyumlu | Kolay Montaj | Katlanabilir Tasarım

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Sepette739,99 TL749,99 TL
Beden bilgisi
50 x 150
Ay Işığım Mavi Çiçek Desenli Zebra Stor Perde - Salon ve Oturma Odası İçin Şı...

Ay Işığım Mavi Çiçek Desenli Zebra Stor Perde - Salon ve Oturma Odası İçin Şık Baskılı Perde

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette37,19 TL43,75 TL
Beden bilgisi
30 x 30
Ay Işığım Kalp ve Love Yazılı Desenli Zebra Stor Perde - Romantik Desen Oturm...

Ay Işığım Kalp ve Love Yazılı Desenli Zebra Stor Perde - Romantik Desen Oturma Odası ve Genç Odası İçin

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette37,19 TL43,75 TL
Beden bilgisi
30 x 30
DekoStor Yeşil TRW Serisi (TRW 135) Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde Yeşil Rengi ...
Hızlı Teslimat

DekoStor Yeşil TRW Serisi (TRW 135) Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde Yeşil Rengi 50mm (en X Boy )

Blackout
Kargo Bedava
3.000 TL
Beden bilgisi
140 x 230
MATTEXT MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ Gri 50 MM Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde

MATTEXT MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ Gri 50 MM Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette2.843,80 TL3.791,73 TL
Beden bilgisi
80 x 150
MATTEXT MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ Siyah Zebra Perde

MATTEXT MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ Siyah Zebra Perde

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette844,58 TL1.206,54 TL
Beden bilgisi
70 x 200
TREND STOR PERDE Gri HoneyComb Plise %100 Isı Ve Işık Geçirmez Katlanır Cam B...

TREND STOR PERDEResmi satıcı rozeti Gri HoneyComb Plise %100 Isı Ve Işık Geçirmez Katlanır Cam Balkon Perdesi - Salon Perdesi-003

Oda Karanlığı
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette1.731,45 TL1.781,45 TL
Beden bilgisi
40 x 100
BBB Keten Kumaşlı Çift Mekanizmalı Tül Stor Perde TSK1004
Videolu Ürün

BBB Keten Kumaşlı Çift Mekanizmalı Tül Stor Perde TSK1004

Oda Karanlığı
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu250 TL'ye %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu250 TL'ye %5 İndirim
Sepette1.681,72 TL1.770,23 TL
Trendyol Plus ile1.597,63 TL
Beden bilgisi
80 x 200
Home LAZER KESİM ÖZEL TASARIM MAT STOR MDL 3009
Hızlı Teslimat

Home LAZER KESİM ÖZEL TASARIM MAT STOR MDL 3009

Oda Karanlığı
5.0
(1)
36 TL
Beden bilgisi
30 x 30
vanilyahome Yeni Sezon Dini Motifli Desenli Baskılı Zebra Stor Perde

vanilyahome Yeni Sezon Dini Motifli Desenli Baskılı Zebra Stor Perde

Oda Karanlığı
3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
63,04 TL
Beden bilgisi
30 x 30
Genel Markalar Siyah Damask Baskılı Stor Perde - Baskılı Güneşlik Perdesi - S...
Videolu Ürün

Genel Markalar Siyah Damask Baskılı Stor Perde - Baskılı Güneşlik Perdesi - Salon Perde, Mutfak Perde (1632_S)

Oda Karanlığı
4.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette187,50 TL250 TL
Beden bilgisi
30 x 30
STANDART Zebra Stor Perde Tamir Seti Dar Kasa 3,7 Cm Için

STANDART Zebra Stor Perde Tamir Seti Dar Kasa 3,7 Cm Için

5.0
(2)
299 TL
vanilyahome Erkek ve Kız Çocuk Odası İçin Desenli Baskılı Renkli Gökkuşağı ve...
Videolu Ürün

vanilyahome Erkek ve Kız Çocuk Odası İçin Desenli Baskılı Renkli Gökkuşağı ve Doğa Zebra Stor Perde

Oda Karanlığı
4.0
(1)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
63,04 TL
Beden bilgisi
30 x 30
Genel Markalar Lazer Kesim Mat Stor Perde, Lazer Kesimli Modern Serisi, M-500...

Genel Markalar Lazer Kesim Mat Stor Perde, Lazer Kesimli Modern Serisi, M-5002 Ekru Renk

Oda Karanlığı
1.0
(1)
Kargo Bedava
400 TL
Beden bilgisi
50 x 200
Taç Rüyaper Her Odaya Uygun Etek Dilimli Gri Bambu Zebra Perde

Taç Rüyaper Her Odaya Uygun Etek Dilimli Gri Bambu Zebra Perde

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
2.400 TL
Trendyol Plus ile2.280 TL
Beden bilgisi
90 x 200
BLINDX Koyu Gri Plise Katlanır Cam Balkon Perdesi

BLINDX Koyu Gri Plise Katlanır Cam Balkon Perdesi

Oda Karanlığı
5.0
(2)
Kargo Bedava
628 TL
Beden bilgisi
40 x 100
BBB Lazer Kesim Stor Perde Kalın Kumaşlı Beyaz Renk LZR2014
Videolu Ürün

BBB Lazer Kesim Stor Perde Kalın Kumaşlı Beyaz Renk LZR2014

Oda Karanlığı
Sepet ikonu250 TL'ye %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu250 TL'ye %5 İndirim
Sepette1.057,31 TL1.112,96 TL
Trendyol Plus ile1.004,44 TL
Beden bilgisi
80 x 200
1...79...157158159160161...180...200

Kategori

Işık Geçirgenliği

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Trendyol Plus

Fenomenlerin Seçtikleri

Çok Al Az Öde

Toplu Satışa Uygun

Videolu Ürünler

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Kurumsal Faturaya Uygun