"

Beyaz Stor Perde

" araması için 6732 sonuç listeleniyor

Beyaz Stor Perde Modelleri ile Evinizi Hareketlendirin

Hemen her yerde karşılaşılan ürünlerden biri de stor perdelerdir. Hemen her alana uyum sağlamaları ve güneş ışığını kesmeleri nedeniyle de en sık tercih edilen ise beyaz stor perdedir. Beyaz stor perdeler hem temizliğinin kolay olması hem de şık olmaları nedeniyle pek çok farklı alanda pek çok farklı çeşidi ile tercih edilmektedir.

Beyaz İş Stor Perde

Beyaz İş Stor Perde

Beyaz stor perdeler pek çok alanda kullanımı ile pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi yerlerden biri de iş alanlarıdır. Özellikle önünde binalar olan ya da içeriye oldukça ışık alan iş alanları için oldukça önemli olan perdeler hem klasik bir model olması hem de temizleme zorluğu nedeniyle tercih edilmemektedir. Bu tip eski yapıdaki perdeler yerine oldukça şık, kullanışlı ve temizlemesi pratik olan beyaz iş stor perdeler kullanılmaktadır. Beyaz iş stor perdeler, alanın genişliği için de oldukça önemli birer unsurdur. Özellikle küçük iş alanları için perde renkleri oldukça önemlidir. Beyaz iş stor perdeler alanı daha geniş ve ferah gösterirken aynı zamanda pratik kullanımı sayesinde içeride herhangi bir kişi olmadığı durumlarda rahatlıkla açılarak içeriye güneş ışığının girmesi sağlanabilir. İstenen diğer zamanlarda ise kolayca kapatılarak dışarıdan görünürlük de engellenebilir. Beyaz iş stor perde fiyatları uygun fiyatlı seçeneklere sahiptir. Aynı zamanda bu stor perdelerin arkasına talep edilirse beyaz stor perde güneşlik modeli de eklenebilir.

Beyaz Bambu Stor Perde

Beyaz Bambu Stor Perde

Beyaz Bambu stor perdeleri diğer stor modellerinden en önemli unsur dış görünüşüdür. Dıştan bakıldığı takdirde oldukça standart stor görünüşünde olsa dahi hafif çizgili yapısı ile bambu olduğunu belli eden beyaz bambu stor perdeler, hem çok kullanışlı hem de oldukça pratik bir temizlik sunarak pek çok kişin tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle bambu malzemesinin günlük hayatın hemen her köşesinde yer almasıyla birlikte bambu materyali perdelerde de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Özellikle giyim sektöründe hava geçirgenliği nedeniyle sıklıkla kullanılan bambunun perdelerde de kullanılmasının en büyük nedeni ise güneşten gelen zararlı ışınları süzmesi ve emmesidir. Özellikle bebek odalarında tercih edilmesinin nedeni ise bambunun anti bakteriyel özellikte olmasıdır. Anti bakteriyel olması pek çok temizliğe önem veren kişi için de tercih edilmesinin nedenleri arasındadır.

Beyaz Stor Perde Modelleri

Beyaz Stor Perde Modelleri

Beyaz stor perdeler günlük hayatta hemen herkesin karşısına en çok çıkan perde modellerinin başında gelmektedir. Hem oldukça kullanışlı olması hem de oldukça kolay temizlenmesi sayesinde hem pratik hem de standart perdelere oranla daha uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. Genel olarak standart stor perdelere nazaran beyaz stor perdelerde çeşitlilik oldukça fazladır. Beyaz renk hem her mobilya ile uyabiliyor hem de beyaz olması nedeniyle güneş ısısını emip ev ya da iş ortamında ekstra sıcaklığa neden olmuyor. Pek çok zevke uygun beyaz stor perde modeli bulunuyor. Kişisel zevkinize uygun olarak özel olarak da tasarlatabileceğiniz beyaz stor perde modelleri hem evinize hem de mobilyalarınıza oldukça yakışacak ve zevkinizi yansıtması nedeniyle de bambaşka bir hava katacaktır. Genel itibari ile oldukça kullanışlı olması nedeniyle pek çok farklı amaç için de kullanılan stor perdeler pek çok farklı rengi ve pek çok farklı çeşidi ile şık ve pratik seçimlerden sadece biridir. Evlerde sıklıkla tercih edilen beyaz stor perde zebra modelinin yanı sıra beyaz simli stor perde ve beyaz tül stor perde çeşitleri daha şık bir yaşam alanı sağlamanıza yardımcı olabilir. Bir diğer çeşit olan beyaz ahşap stor perde ise daha klasik ve sıcak bir havayı evinize taşıyacaktır. Özellikle metre fiyatı ile satın alınması ile de oldukça karlı birer seçim olan beyaz stor perdeler oldukça sık taşınanlar için de büyük kolaylık sağlamaktadır. Beyaz stor perde fiyatları modele ve pencere ölçülerine göre değişiklik gösterir. Evinize en uygun beyaz stor perdeler Trendyol’da sizleri bekliyor.