"

Siyah Stor Perde

" araması için 641 sonuç listeleniyor

Siyah Stor Perde Modelleri ile Işığı Engelle

Kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile sıkça tercih edilen stor perde kumaşların arka yüzeyleri genellikle PVC kaplı olduğundan dışarıdan gelen ışığının içeri girmesini de önler. Bu stor perdeler pek çok model ve renk seçeneklerine sahip olmasına rağmen bazı kullanıcılar, evlerinde ve iş yerlerinde loş bir ortam kazandırdığı ve güneş ışığını daha çok süzdüğü için siyah stor perde tercih eder.

Siyah Stor Perde Modelleri

Siyah Stor Perde Modelleri

Alüminyum bir boru üzerine sarılı kumaştan oluşan siyah stor perde modelleri farklı kumaş ve tasarımlara sahiptir. Zincirli ve yaylı bir mekanizmadan oluşan stor perdeler, mat siyah stor perde, düz siyah stor perde ve siyah tül stor perde gibi farklı tasarımları mevcuttur. Polyester, keten, pamuk, şantuk ve koton gibi kumaşlar kullanılarak üretilen bu stor perde modelleri, yatay kesim tasarımlı olanları normal ebatlı camlarda kullanılırken dikey kesim tasarımlı olanlarise geniş ve tabana kadar cam olan pencerelerde daha çok tercih edilir. Ayrıca siyah stor perde tercihinin önemli olan diğer bir nedeni ise ısı izolasyonuna önemli katkıda bulunmasıdır. Stor perde üretiminde hangi tür kumaş kullanılırsa kullanılsın hepsinde hafif bir karartma özelliği vardır. Ancak ortamda daha baskın bir karartmanın sağlanması için siyah karartma stor perde modeli tercih edilebilir. Bu stor perdeler genellikle iş yeri, ofis, restoran ve evlerin yatak odalarında şık bir görüntü yaratmasının yanı sıra dışarıdan içerisini göstermiyor olması açısından önemlidir. Bu perdeler büyük iş yerlerinde toplantı odalarında projeksiyon aleti kullanılarak sunum yapılacağı zamanlarda, dışarıdan gelen ışığın yansımasını önleyerek ortamın toplantıya hazır hale gelmesine yardımcı olur.

Siyah Stor Perde Kullanımı

Siyah Stor Perde Kullanımı

Siyah stor perde ışık geçirmez özelliği ile oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Özel aparatları ile kornişe takılarak kullanılabileceği gibi korniş olmadan direk duvara ya da tavana monte edilerek de kullanılabilir. Siyah stor perdeyi açmak ve kapamak için yanlarında bulunan boruya monteli olan zinciri çekmek yeterlidir. Siyah stor perde seçerken pencere ölçülerinize uyuyorsa hazır olanlardan birini eğer pencereniz farklı ölçülerde ise istediğiniz ölçüyü vererek özel dikim de yaptırabilirsiniz. Siyah stor perdeler alev alma gibi sorunlara neden olmadığı ve güneş ışıklarının yansımasını engellediği için ev ve restoran mutfaklarında kullanıma uygundur. Son zamanların en popüler perde modellerinden olan siyah stor perdeler fazla kir tutmadıkları gibi kullanımı ve temizliği de oldukça kolaydır. Kumaş türüne bağlı olarak değişim göstersede genel anlamda siyah stor perdeler renk ve doku itibari ile kir göstermeyen özelliğe sahiptir. Perdeyi tamamen indirerek nemli bir bez yardımı ile temizliği kolayca yapılabildiği gibi derin temizliklerde aparatlarından çıkartarak düz bir zemin üzerinde kırıştırmadan deterjan ve ılık su ile kolaylıkla temizleyip ardından duru su ile temizleyebilirsiniz.

Siyah Stor Perde Fiyatları

Siyah Stor Perde Fiyatları

Önceki dönemlerde kullanılan güneşliklerin yerini alan en dekoratif ürünlerden biri olan Stor perdeler, çift katlı olduklarından hem tül hem güneşlik görevini üstlendiklerinden kullanıcılarına avantaj sağlar. Kullanım özellikleri ve sağladığı konforu göz önünde bulundurulduğunda siyah stor perde fiyatları açısından oldukça uygun aralıklarda oldukları görülür. Pek çok tasarım ve kumaşlar ile üretilebilen bu siyah stor perde modelleri arasından sizde kendi zevk ve stilinize uygun olan bir tercihte bulunabilir ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz şıklığı yaratabilirsiniz. Bu dayanıklı ve kullanışlı olan stor perdeye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey online alışveriş imkanı sunan Trendyol güvenilir alışveriş sitesinden hemen sipariş oluşturmaktır.