İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Taç Stor Perde

" araması için 459 sonuç listeleniyor

Taç Stor Perde

Taç Stor Perde

İç mekanın görülmemesi ve ışığın yoğunluğunu ayarlamak için kullanılan perdeler ev hayatı için büyük önem taşır. Perde, kumaştan üretilen ve görüntü engelleyici eşya olarak tanımlanabilir. Bu nesneler, kategorilere ayrıldığında kumaş, tül ve mekanik şeklinde üç kısma ayrılabilir. Mekanik perdeler; stor, zebra, jaluzi ve dikey perdeler olarak ayrılır. Bu ürünlerin kullanım alanları da modellere bağlı olarak değişim gösterebilir. Stor, kumaşın rulo etrafında sarmalanması mekanizması ile çalışan bir sistemdir; konumu yukarı ve aşağı şekilde olabilir. Ülkemizde en çok tercih edilen sistemdir. Bu sistemde birçok çeşit bulunur, kendini temizleyen, glow, black-out, zebra gibi çeşitlilikte ürünler bulabilirsiniz. Tüller, güneş ışığından faydalanma ihtiyacı ile üretilirler, günümüzde renk ve doku çeşitliliği ile farklı tül çeşitleri sıklıkla kullanılır. Tül perdeler ile eviniz güneş ışınlarından faydalanır, aydınlık ve ferah ortamlara sahip olursunuz. Kalın perde, evlerinizde ısı, ışık ve ses yalıtımı gibi özellikleri ile fayda sağlamasının yanı sıra dekorasyon açısından da farklı tasarımları ile tercih edilen bir türdür. Taç stor perde ile evlerinize şıklık katarak her evin vazgeçilmez bir parçasına sahip olabilirsiniz. Taç leke tutmayan stor perdeler küçük çocuklarınız varsa ya da perde temizliğinden kurtulmak istiyorsanız hayatınızı kolaylaştırır. Taç stor perde çeşitleri her ihtiyaca yenilikçi çözümler sunmak ve konfor sağlamak amacıyla oldukça fazladır, Trendyol’da seriye ait birbirinden farklı modeli bulabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Taç Stor Perde Çeşitleri

Ev dekorasyonu ve kullanışlılık bakımından bu marka farklı modeller ile ürünlerine çeşitlilik kazandırır. Bu çeşitlilik kullanıcıların farklı ihtiyaç ve beklentilerine göre oluşturulur. Önceliğiniz mobilyalarınıza uygun renk ve desende bir stor tercih etmek ise, Taç desenli stor perdeler arasından doku, kumaş ve desen çeşitliliği ile istediğiniz modelde bir ürün bulmanız mümkündür. Kullanıcılar evlerinin her penceresinde bu ürünleri kullanabilir. Taç stor perde mutfak, salon ve hatta yatak odasında da evlerinde şıklığa ve uyuma dikkat eden kullanıcıların tercihi olur. Taraftar erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ve tuttuğu takım desenli ürünler de bulunur. Bu bağlamda, Taç lisanslı stor perdeler kullanıcıların evlerinde karakter ve tutkularını yansıtabilmek için ve özellikle de erkek küçük çocukların odalarının dekorasyonlarında sıklıkla tercih ettiği bu tarzı, perdelerinde de kullanabilmelerine olanak sağlar. Örnek vermek gerekirse; taraftarı olduğunuz takım Fenerbahçe ise Taç Fenerbahçe stor perde kullanıcının zevk ve hobilerini yansıtmak amacıyla mükemmel bir tercih olur. Küçük bir çocuğunuz varsa ve Beşiktaş tutkunu ise odasındaki perdenin Taç Beşiktaş stor perde olması onu ayrıca mutlu eder çünkü nevresim takımı, halı gibi ev eşyalarında bu desenli ürünler kullanılır. Aynı deseni perdede kullanmak hem uyum sağlar hem de mutluluk sebebi olabilir. Bu ürünlerdeki dijital baskı, ürünün odaya bakan tarafındadır ve kullanıcının seçtiği ölçüye ve desene göre kişiye özel üretilir. Diğer Taç stor perde modelleri ise kullanışlı olması açısından oldukça faydalıdır. Taç Inova stor perde, kullanıcıları temizleme ve yıkama zahmetinden kurtarır. Lekelerin kumaş üzerinde tutunmasını engelleyen özel bir teknoloji kullanılır. Kendini temizleyen bu ürünler, kendini sadece ışıkla temizler ve her zaman ürünün ilk günkü rengini korumasını sağlar. Bu ışık, güneş ve ev ışığıdır. Bu özelliği sayesinde bu ürünler makinede yıkanmamalıdır. Herhangi bir leke olduğunda leke, bez ile silinmeli ve beklenmelidir. En fazla 15 gün içerisinde leke kaybolur. Bu çeşidin temizlik kolaylığı sağlaması sebebiyle sağladığı birçok kolaylıktan siz de yararlanabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun Taç Stor Perdeler

Farklı Bütçelere Uygun Taç Stor Perdeler

Taç stor perde fiyatları aralığının değişmesinin en önemli nedenlerinden birisi modellerin özelliklerindeki farklılıklardır. Kullanıcının istediği desen ve kumaşta üretilebildiği gibi, kullanıcıyı temizlik zahmetinden kurtaran son teknoloji kendi kendini temizleme seçeneği bu özelliklerinden bazılarıdır. Taç zebra stor çok tercih edilen ve kullanıcının istediği özelliklere sahip olarak tasarlanabilen perde çeşididir. Taç ikili stor perde, evinizin şıklığını tamamlayan kumaş seçimi ve dikiş detaylarıyla başarılı tasarıma sahiptir. Günlük kullanıma uygun olmakla birlikte özel davetlerinizde de misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Evlerinde konfor ve şıklık isteyenler için ilk tercih bu serideki modellerdir. Yıllar boyu hiçbir şekilde özelliğini kaybetmeyen kumaş mikro petek özellikli özel dokuma yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu ürünleri temizlemek için kullanıcı nemli yumuşak bezle silmeli ve kesinlikle çamaşır makinesinde yıkamamalıdır. Optikli deterjan, ağartıcı ve çamaşır suyu kullanılmamalı ve kurutma makinesinde kurutmaya da uygun değildir. Taç nano stor perde modeli de son teknoloji ile üretilir ve kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Küçük çocuğu olan kullanıcılar için ideal ürünlerdir. Evdeki kir ya da kötü hava kumaşların üstüne siner, rengini bozar ya da eşyaların üzerine yiyecek içecek dökülmesi sebebiyle kirlenebilir. Bahsedildiği üzere kullanıcılara konfor sağlayan bu ürünler fiyat performans ürünleridir ve fiyat aralığı da istenilen özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Aynı şekilde perdeler, kullanıcıların pencere boyutlarına uygun olarak üretilebilir, bu bağlamda da satın almayı düşündüğünüz perdenin boyutları fiyatlar arasında çeşitlilik olmasına sebeptir. Boyutlarına göre değişebilen fiyatlar, tüm kullanıcılar için uygun aralıklarda yer alır. Evde kullanılacak alana göre çeşitlenen, desenleri ve özellikleriyle öne çıkan seçeneklerin fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Taç Stor Perde Trendyol’da Sizi Bekliyor

Taç Stor Perde Trendyol’da

Kendi kendini temizleme özelliği ve leke tutmayan yapısı ile perde temizliği konusunda büyük avantajlar sağlayan Taç çift mekanizmalı stor perdeler, çoğu kişinin evlerinde sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Aynı zamanda markanın teknolojisini de yansıtan çeşitli özelliklere ve farklı desenlere sahip olan tüm modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Teknolojinin olanakları ile konforlu ve kullanışlı ürünler evlerde birçok kolaylık sağlar. Farklı boyutlarda çeşitleri de Trendyol’da bulunur. Bu anlamda, evinizin pencere boyutlarına uygun olarak evinizin her odası, salonu ve mutfağı için bu modeldeki ürünleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz boyutları belirterek size özel üretim yapılması olanağı bulunur. Taç stor tül perdeler de bu ikili mekanizmadan diğeridir. Bu modeldeki ürünler hem tül hem güneşlik bulundururlar. Bu bağlamda birbiriyle uyumlu ve son derece kullanışlı olan bu seçenekler kullanıcının konforu düşünülerek üretilir ve satışı yapılır. Çift sistem tüllerde birbirinden bağımsız iki adet grup bulunur ve ön kısmı tül arka kısmı stor şeklindedir. İki adet mekanizma zinciri, çiftli sistem olanlarda bulunur. Gün ışığının odanıza girmesini sağlamak için arka kısımdaki storu yukarı çekebilirsiniz. Tül kısmı %99, stor kısmı ise %30 oranında ışık geçirir. Trendyol’da ihtiyaçlarınıza göre, filtreleme seçeneğiyle arama yapabilir, size uygun olan seçeneği bulabilirsiniz. Boyuta, kumaşa ve türe göre kolayca arama yapıp çıkan sonuçları beklentileriniz dahilinde değerlendirebilirsiniz. Marka, tüm bu kaliteli seçenekleriyle sizi Trendyol’da bekliyor. İndirimli fiyatlarla; mobilyalarınıza, duvar renginize ya da dekoratif olarak uyumluluk sağlayacağını düşündüğünüz birçok çeşide göz atabilirsiniz. Trendyol’da size ve evinize uygun, kaliteli ve şık seçeneği bulabilirsiniz. Seçtiğiniz modeli Trendyol’un size sunduğu çeşitli fırsatlarla ve avantajlı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.