Renk ve Doku Çeşitliliği Sunan Taç Stor Perde Modelleri Trendyol'da!

İç mekanın görünmemesi ve ışığın yoğunluğunu ayarlamak için kullanılan perdeler, ev hayatı için büyük önem taşır. İlgili ürünler; kumaştan üretilen, görüntü ve ışık engelleyici eşya olarak tanımlanır. Bu ev tekstili eşyaları, kumaş, tül ve mekanik olarak üç kategoriye ayrılır. Mekanik perdeler; stor, zebra, jaluzi ve dikey perdeler olarak sınıflanır. Bu ürünlerin kullanım alanları da modellere bağlı olarak değişim gösterir. Stor, kumaşın rulo etrafında sarmalanması mekanizması ile çalışan bir sistemdir. Taç stor perde online satış yoluyla kendini temizleyen, glow, blackout, zebra gibi çeşitli modelleri ile kolayca ulaşılabilir bir üründür. Tüller, güneş ışığından faydalanma ihtiyacı ile üretilirler. Günümüzde renk ve doku çeşitliliği ile farklı tül çeşitleri sıklıkla kullanılır. Taç stor perde kullananlar özellikle ürün çeşitliliği konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Tül perdeler ile eviniz güneş ışınlarından faydalanır, aydınlık ve ferah ortamlara sahip olursunuz. Kalın kumaşlar, evlerinizde ısı, ışık ve ses yalıtımı gibi özellikleri ile fayda sağlamasının yanı sıra dekorasyon açısından da farklı tasarımları ile tercih edilen bir türdür. Taç linens stor perdeler ile evinizin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda şıklık katabilirsiniz. Taç kendini temizleyen stor perde modeli, küçük çocuklarınız varsa ya da perde temizliğinden kurtulmak istiyorsanız hayatınızı kolaylaştırır. Taç stor perde tavsiye edenler, ürünlerin her ihtiyaca yenilikçi çözümler sunması ve konfor sağlamaları sebebiyle oldukça fazladır.

Her İhtiyaca Yönelik Taç Stor Perde Çeşitleri

Her İhtiyaca Yönelik Taç Stor Perde Çeşitleri

Dekoratiflik ve kullanışlılık bakımından Taç markası farklı modeller ile ürünlerine çeşitlilik kazandırır. Bu çeşitlilik müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine göre oluşturulur. Önceliğiniz mobilyalarınıza uygun renk ve desende bir stor tercih etmek ise, Taç desenli stor perde çeşitleri arasından doku, kumaş ve desen çeşitliliği ile istediğiniz modelde bir ürün bulabilirsiniz. Müşteriler evlerinin her penceresinde bu ürünleri kullanabilir. Taç stor perde modelleri mutfak, salon ve yatak odasında da şıklığa ve uyuma dikkat eden müşterilerin tercihi olur. Taraftarların sıklıkla tercih ettiği ve tuttuğu takım desenli ürünler de bulunur. Taç lisanslı storlar müşterilerin evlerinde takımlarına olan tutkularını yansıtır. Özellikle de çocuk odalarının dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen bu tarz, ürünlerinde de çocukların tuttukları takımı görüp mutlu olmasına olanak sağlar. Taraftarı olduğunuz takım Fenerbahçe ise Taç Fenerbahçe stor perde zevk ve tutkunuzu yansıtmak amacıyla mükemmel bir tercih olur. Bu ürünlerdeki dijital baskı, ürünün odaya bakan tarafındadır ve müşterinin seçtiği ölçüye ve desene göre kişiye özel üretilir. Stor perde Taç güvencesi ile üretilen çeşitli modelleri ile, kullanışlı olması açısından oldukça revaçtadır. Taç bambu stor perde, müşterilerini temizleme ve yıkama zahmetinden kurtarır. Lekelerin kumaş üzerinde tutunmasını engelleyen özel bir teknolojiye sahiptir. Kendini temizleyen bu ürünler, kendini sadece ışıkla temizler ve her zaman ürünün ilk günkü rengini korumasını sağlar. Bu ışık, güneş ve ev ışığıdır. Bu özelliği yüzünden Taç Beşiktaş stor perde makinede yıkanmamalıdır. Herhangi bir leke olduğunda leke, bez ile silinmeli ve beklenmelidir. En fazla 15 gün içerisinde leke kaybolur. Bu çeşit, sağladığı temizlik kolaylığı sebebiyle çok tercih edilen modeller arasındadır. Taç stor perde çeşitlerinde her ihtiyaca yönelik seçenek kolayca bulunur. Taç stor perde indirim özel fiyatlarıyla bütçe dostudur. Mobilyalarınıza, duvar renginize ya da dekoratif olarak uyumluluk sağlayacağını düşündüğünüz birçok çeşide göz atabilirsiniz. Trendyol’da size ve evinize uygun, kaliteli ve şık seçeneği bulabilirsiniz. Seçtiğiniz modeli Trendyol’un size sunduğu çeşitli fırsatlarla ve avantajlı fiyatlarla hemen Taç stor perde satın alabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun Taç Stor Perde Fiyatları

Farklı Bütçelere Uygun Taç Stor Perde Fiyatları

Taç stor perde fiyatları, modellerin özelliklerindeki farklılıklardan dolayı değişim gösterir. Müşterinin istediği desen ve kumaşta üretilmesi veya müşteriyi temizlik zahmetinden kurtaran son teknoloji kendi kendini temizleme özelliği gibi ilgi çekici özellikleri buna örnektir. Taç zebra stor perde çok tercih edilen ve müşterinin istediği özelliklere sahip olarak tasarlanabilen bir perde çeşididir. Karartma kumaş olarak da bilinen ve ışığı geçirmeyen özel yapısı ile dikkat çeken Taç blackout stor perde modelleri, kullanıma hazır modeller arasında yer alır. Gün ışığından uyanmak istemeyen müşteriler için doğru bir seçimdir. Evdeki kir ya da kötü hava kumaşların üstüne siner, rengini bozar ya da eşyaların üzerine yiyecek içecek dökülmesi sebebiyle kirlenebilir. Taç ürünleri kolay temizlenebilme özellikleri ile bu derde son verir. Taç ikili stor perde, evinizin şıklığını tamamlayan kumaş seçimi ve dikiş detaylarıyla başarılı bir tasarıma sahiptir. Günlük kullanıma uygun olmakla birlikte özel davetlerinizde de misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Evlerinde konfor ve şıklık isteyenler için ilk tercih bu serideki modellerdir. Yıllar boyu hiçbir şekilde özelliğini kaybetmeyen kumaş mikro petek özellikli özel dokuma kumaş, yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu ürünleri temizlemek için nemli yumuşak bezle silmek yeterlidir. Bahsedildiği üzere müşterilere konfor sağlayan bu ürünler fiyat performans ürünleridir ve fiyat aralığı da istenilen özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Aynı şekilde perdeler, müşterilerin pencere boyutlarına uygun olarak üretilebilir, bu sebeple satın almayı düşündüğünüz modelin boyut fiyatları arasında çeşitlilik görebilirsiniz. Boyutlara göre değişebilen fiyatlar, tüm müşteriler için uygun aralıklarda yer alır. Evde kullanılacak alana göre çeşitlenen, desenleri ve özellikleriyle öne çıkan seçenekleri inceleyebilir, bütçenize uygun modele Taç stor perde kampanya imkanlarını kullanarak sahip olabilirsiniz.

Benzersiz Taç Stor Perde Tasarımları

Benzersiz Taç Stor Perde Tasarımları

Kendi kendini temizleme özelliği ve leke tutmayan yapısı ile perde temizliği konusunda büyük avantajlar sağlayan Taç çift mekanizmalı storlar, çoğu kişinin evlerinde sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Markanın teknolojisini yansıtan çeşitli özelliklere ve farklı desenlere sahip olan tüm modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Taç stor perde yorumlarını ayrıca Trendyol’dan okuyup, diğer müşterilerin deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Teknolojinin olanakları ile üretilen konforlu ve kullanışlı ürünler evlerde birçok kolaylık sağlar. Farklı ürün çeşitleri Trendyol’da bulunur. Evinizin pencere boyutlarına ve kişisel zevkinize uygun olarak evdeki her oda, salon ve mutfak için bu modeller arasından seçim yapıp, evinize yeni bir hava katabilirsiniz. İstediğiniz boyutları belirterek size özel üretim ürününüze de sahip olabilirsiniz. Taç stor tül perde de ikili mekanizmaya sahip olan bir modeldir. Bu modeldeki ürünler hem tül hem güneşlik bulundururlar. Birbiriyle uyumlu ve son derece kullanışlı olan bu seçenekler müşterinin konforu düşünülerek üretilir. Çift sistem tüllerde birbirinden bağımsız iki adet grup bulunur ve ön kısmı tül arka kısmı stor şeklindedir. İki adet mekanizma zinciri, çiftli sistem olanlarda bulunur. Gün ışığının odanıza girmesini sağlamak için arka kısımdaki storu yukarı çekebilirsiniz. Tül kısmı %99, stor kısmı ise %30 oranında ışık geçirir. Taç stor perde güneşlik modelleri ile ise güneşin yoğun olduğu saatlerde ışığı engeller. Trendyol’da ihtiyaçlarınıza göre inceleme yapabilir, size uygun olan seçeneği bulabilirsiniz. Boyuta, kumaşa ve türe göre kolayca arama yapıp çıkan sonuçları beklentileriniz dahilinde değerlendirebilirsiniz. Markanın, tüm bu kaliteli seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.