Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
İmzalı
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hakan Günday Kitapları

" araması için 54 sonuç listeleniyor
Doğan Kitap Az -Hakan Günday

Doğan KitapAz -Hakan Günday

(132)
Az -Hakan Günday
199,90 TL
Sepete Git
Doğan Azil
Hızlı Teslimat

DoğanAzil

175 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git
Doğan Kitap Malafa

Doğan KitapMalafa

(29)
Malafa
124,50 TL
Sepete Git

Kütüphanenin Olmazsa Olmazı Hakan Günday Kitapları

Türkiye’de yeraltı edebiyatı alanında vermiş olduğu eserlerle tanınan Hakan Günday, 29 Mayıs 1976’da Rodos’ta dünyaya gelir. Lise eğitimini tamamlayarak aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’ne başlar. İlk senesinin sonunda ise bu bölümü yarıda bırakarak Brüksel’de bulunan Universite Libre De Bruxelles’de Siyasal Bilgiler bölümüne geçer. Sonrasında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne girerek üniversite eğitimini burada tamamlar. Hakan Günday ilk kitabı Kinyas ve Kayra ile okuyucularla buluşur. 2000 yılında yayımlanan roman, kısa sürede edebiyat çevrelerinin ilgisini çeker ve kendi okur kitlesini yaratmayı başarır. Hakan Günday kitapları uygun fiyat alternatifleriyle Trendyol’da yer alır. Siz de yazarın tüm eserlerini buradan edinebilirsiniz.

Hakan Günday’ın Eserleri

Hakan Günday’ın Eserleri

Hakan Günday roman alanında verdiği eserlerle bilinir. Bunun yanı sıra yazar tiyatro, dizi ve film senaryoları da kaleme alır. Malafa, yazdığı tiyatro eserlerinden biridir. Önceleri kitap olarak yazılan eser, sonra Hakan Günday tarafından senaryolaştırılarak perdeye aktarılır. Birçok ödül alan Şahsiyet, Günday’ın senaryosunu yazdığı dizilerden biridir. Hakan Günday Kinyas ve Kayra romanında iki Türk gencinin Afrika’da başlayan, oradan Amerika’ya uzanan ve son olarak Türkiye’de devam eden serüvenlerini anlatır. Suç ve cinsellik temalarının bolca kullanıldığı roman, yazarın kendine özgü üslubuyla dikkat çeker. Hakan Günday bu romanla başladığı yazarlık hayatına birçok kitap kaleme alarak devam eder. Hakan Günday Az kitabı ile 11 yaşında bir tarikat şeyhinin oğluyla evlendirilen Derda ve bir gaspçının aynı yaşta olan oğlu Derda’nın kesişen hayatlarını anlatır. Hakan Günday Az romanında, şiddet ve korkuyla yoğrulan hayatların hikayesini sert ve çarpıcı bir şekilde okuyucuya aktarır. Etkili ve dikkat çekici tarzıyla edebiyat dünyasında kendine özel bir yer edinen Hakan Günday’ın kitaplarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hakan Günday Kitap Seti

Hakan Günday Kitap Seti

Hakan Günday Azil, Ziyan, Zargana, Malafa gibi birçok eseri edebiyat dünyasına kazandırır. Yazar, romanlarında karanlık yaşamları tüm çıplaklığı ve gerçekçiliğiyle okuyucuya yansıtır. Seçmece eserlerin yer aldığı Hakan Günday kitap seti farklı alternatiflerle kitapseverlere sunulur. İsterseniz tek bir kitap almak yerine Hakan Günday’ın farklı eserlerinden oluşan setlerle okuma keyfine ara vermeden devam edebilirsiniz. Hakan Günday Daha kitabı ile insan kaçakçısı bir babanın yanında yetişen Gaza’nın öyküsünü anlatır. Yazar, 9 yaşında görmemesi gereken olaylara şahit olarak yetişen kitap kahramanın hayata karşı yalnızlığını ve öfkesini yansıtır. Hakan Günday Daha romanında annesi ölen bir çocuk olarak hayata başlayan Gaza’nın karanlık yaşam serüvenini dört farklı bölümde anlatır. Bölümler isimlerini Rönesans kanonik boyama tekniklerinden alır. Bu sayede yazar Gaza’nın hayatındaki ve ruhundaki değişimlere bu boyama tekniklerinin özellikleriyle açıklık kazandırır. Farklı Hakan Günday eserlerinden oluşan kitap setlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Hakan Günday Tüm Kitapları Trendyol’da

Hakan Günday Tüm Kitapları Trendyol’da

İnsan doğasına ait karanlık yönleri ustaca bir dil kullanarak okuyucuya aktaran yazar, bu sayede edebiyat dünyasında önemli bir yer edinir. Sert, vurucu ve çarpıcı romanlar sadece ana karakterler üzerinden yürümez. Günday, farklı bakış açılarına da yer vermek adına tüm karakterleri hikayeye dahil eder. Hakan Günday tüm kitapları Trendyol’da uygun fiyat seçenekleriyle yer alır. Kendi okuyucu kitlesini oluşturan yazarın üslubu ve kitapları hakkındaki bilgilere Trendyol’da bulunan yorumlar vasıtasıyla da ulaşabilirsiniz. Hakan Günday kitap önerileri seçim yapmanızı kolaylaştırır. Hakan Günday set yazarın birden çok kitabını okumanıza olanak tanır. Fiyat açısından da avantaj sağlayan bu setler, kişisel kütüphanenizi zenginleştirdiği gibi düşünce dünyanıza ve hayata bakışınıza çeşitlilik katar. Hakan Günday kitap fiyatları uygun alternatifleriyle her bütçeye hitap eder. Hakan Günday romanlarını ister tek isterseniz de set halinde Trendyol’a özel avantajlardan faydalanarak satın alabilirsiniz.