İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Desen
Kalıp
Kol Tipi
Kol Boyu
Materyal
Yaka Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

LC Waikiki Sweatshirt

" araması için 1232 sonuç listeleniyor

Stilinizi Güçlendirecek Lc Waikiki Sweatshirt Modelleri Trendyol'da!

LC waikiki, giyim sektöründe kalitesi ile adından söz ettirmeyi başarır. Günlük giyimden plaj ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan markanın sweatshirtleri de yoğun ilgi görür. LCW sweatler; kadınlar, erkekler, çocuklar, gençler ve hamileler gibi pek çok farklı kitleye uygun olacak şekilde üretilir. Marka; farklı yaş ve cinsiyet gruplarının tarzlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarımlarını şekillendirir. Bu ilgi çekici tasarımlar sayesinde hemen herkes LCW’da aradığı modeli bulabilir.

LC Waikiki sweatshirtler siyah, mavi, kırmızı, gri, sarı gibi pek çok farklı renk alternatifine sahiptir. Tüm bunlara ek olarak farklı tarz ve kesim alternatiflerine de markanın çeşitli koleksiyonlarında yer verilir. Örneğin, LCW kamuflaj sweatshirt modelleri pek çok farklı kişinin favorileri arasında yer alan klasik ürünlerdendir. Bu tasarıma erkek, çocuk ve genç gibi farklı kategorilerde rastlamak mümkündür. Marka ayrıca spor ve outdoor aktiviteleri için de sweat modelleri üretir. Bu tarz sınırlı koleksiyonlarda farklı tarzda ürünlere rastlamak mümkündür. Örneğin, kalın yapılı LCW polar sweatshirt modelleri dış mekân aktivitelerinde konfor ve sıcaklık sağlamak için üretilir. Öte yandan bu model, daha çok kış aylarında kullanıldığı için söz konusu giysinin her mevsimde bulunması mümkün olmayabilir.

Markanın dönemsel olarak ürettiği modellerin arasında işbirliği sonucunda tasarlanmış lisanslı sweatler de yer alır. Çeşitli markalar ya da tasarımcılar ile kurulan ortaklıklar neticesinde imal edilen sweat modellerinin üzerinde popüler çizgi film karakterleri veya farklı logolar yer alabilir. İşbirliği ile üretilen lisanslı modeller de çeşitli gruplar tarafından yoğun ilgi görür. Bu ürünler, belirli bir lisans anlaşmasının süresi boyunca satışa sunulduğu için kısa sürede tükenebilir.

Herkesin Tercihi LC Waikiki Sweatshirt Model Seçenekleri Nelerdir?

Herkesin Tercihi LC Waikiki Sweatshirt Model Seçenekleri Nelerdir?

LC Waikiki sweatshirtler, şık tasarımları ile oldukça geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi başarır. Marka pek çok farklı tarzda sweat modeli üretir. Böylelikle farklı moda zevklerine sahip kişiler kendilerine uygun modelleri LC Waikiki’de bulabilir. Marka, kadınlar için pek çok farklı tarzda tasarım hazırlar. LCW kadın sweatshirt modellerinde renkli baskı, slogan ve işleme gibi çeşitli dekoratif detaylara rastlamak mümkündür. Bu ürünlerde oldukça geniş bir beden yelpazesi de mevcuttur. Standart ölçülerin yanı sıra büyük beden giyen kadınların tercih edebileceği ebatlarda alternatifler de marka tarafından üretilir.

LC Waikiki erkek sweatshirt modellerinin arasında da çok sayıda seçenek bulunur. Günlük, spor ve casual gibi farklı tarzlarda pek çok sweat modeli markanın ürün yelpazesinde dikkat çeker. Farklı yaşam tarzlarına sahip olan kişiler, kendilerine uygun modelleri LCW’da bulabilir. Erkekler için imal edilen ürünlerin arasında da farklı beden yapılarına uygun olacak kesimlere rastlamak mümkündür.

Hem kadın hem de erkekler için spor salonu ve ofis gibi farklı ortamlarda giyilebilecek modellerin mevcut olduğu koleksiyonlar da marka tarafından üretilir. Dönemlik olarak ya da sınırlı sayıda hazırlanabilen bu koleksiyonlarda kimi zaman LC Waikiki unisex sweatshirt modellerine rastlamak da mümkündür. Unisex modeller her iki cinsiyetin de kullanımına uygun olarak tasarlanır ve ortalama beden ölçülerinde üretilir. Bu modellerde geleneksel bakış açısıyla feminen ya da maskülen olarak nitelendirilebilecek detaylar yer almaz.

Marka 14;18 yaş aralığındaki gençler için de çeşitli modeller tasarlar. Bu yaş grubu çocuk ve yetişkin kategorileri arasında yer aldığı için LC Waikiki genç sweatshirtlerin farklı tarzlarına rastlamak mümkündür. Renkli desenlerin, süslemelerin yanı sıra şık ve sade tasarımlar da genç bireyler için hazırlanan koleksiyonda bulunabilir. Bu yaş grubuna özel olarak tasarlanan ürünlerin de oldukça geniş bir beden yelpazesi bulunur. Farklı beden yapılarına sahip olan gençler, bu sayede tarzlarını dışa vurmalarını mümkün kılacak giysilere kolayca ulaşabilir.

Marka çocuklar için de sweat modelleri üretir. LC Waikiki çocuk sweatshirtler; yenidoğan, bebek ve okul çağı gibi farklı gelişim dönemlerine uygun olacak şekilde tasarlanır. Yenidoğanlar ve bebekler için üretilen modellerde, sweatin çok daha rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilmesi adına ürünlerin yaka bölümünde düğme ya da çıt çıt gibi detaylar bulunur. Bu yaş grubu için üretilen sweatlerde bebeklerin hassas ciltlerinde tahrişe neden olabilecek süslemeler, detaylar ve materyaller kullanılmaz.

Okul öncesi dönemdekiler için üretilen sweat modellerinde ise daha çok renkli detaylara ve çocukların hayal güçlerini besleyecek olan tasarımlara yer verilir. Bu şık görsel detaylara okul çağı için üretilen modellerde de rastlamak mümkündür. Bu yaş grubu için ayrıca okulda ve 23 Nisan, 19 Mayıs gibi etkinliklerde giyilebilecek modeller de üretilir. LC Waikiki Atatürk baskılı sweatshirt bu tasarımlardan bir tanesidir. Genellikle resmî törenlerde tercih edilen bu sweat modelini günlük yaşamda giymek de mümkündür.

Mevsime Göre Tercih Edebileceğiniz LC Waikiki Sweatshirt Modelleri

Mevsime Göre Tercih Edebileceğiniz LC Waikiki Sweatshirt Modelleri

LCW sweatler mevsimlere uygun olacak şekilde üretilir. Marka her sezon hava şartlarına uygun olarak koleksiyonlarını yeniler. Böylelikle kullanıcıların şık görünürken aynı zamanda rahat olmasını da sağlar. LCW fermuarlı sweat çeşitleri markanın dört mevsim kullanıma uygun olan modellerindendir. Bu tarzdaki sweatlerde genellikle orta kalınlıkta pamuklu kumaşlar tercih edilir. Böylelikle hem yaz hem de kış mevsiminde fermuarlı sweatleri kullanabilmek mümkün olur. Bu modellerde önde yer alan fermuar detayı da ürünün çok daha geniş bir zaman zarfında kullanılabilmesini sağlar. Fermuar sweatin istendiğinde kolaylıkla çıkarılabilmesine olanak tanıyarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Fermuarlı modellerin kışlık kullanıma uygun olan kalın kumaşlardan üretilen çeşitleri de bulunur. Bu ürünler özellikle soğuk havalarda kullanıcıların sıcak kalmasını sağlamak için tasarlanır.

LCW kapüşonlu sweat modelleri de her mevsim için farklı bir alterantfie sahiptir. Bu modellerde yer alan başlık detayı yağmur ve rüzgâr gibi olumsuz hava olayları karşısında kafanın korunmasını sağlar. Bu özellik hemen her mevsim oluşabilen beklenmeyen hava olayları karşısında kullanıcılara avantaj sağlar. Pamuklu ve sentetik kumaşlardan üretilen orta kalınlıktaki kapüşonlular yaz kış kullanılabilir. Elbette bu modellerin arasında da kalın kumaşlardan üretilen alternatifler mevcuttur. Polar ve kadife gibi sıcak tutma özelliği bulunan kumaşlarla üretilen kapüşonlu ürünler özellikle havaların soğuduğu kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

Hava sıcaklığının yüksek seyrettiği yaz aylarında ise daha çok ince kumaşlardan üretilen sweat çeşitleri tercih edilir. LC Waikiki tunik sweatshirt gibi modellerde kullanım rahatlığı sağlayacak yumuşak ve ince kumaşlar tercih edilir. Tunik sweat modelleri farklı kalıp seçeneklerine de sahiptir. Yazlık LCW uzun sweatshirt çeşitleri farklı yaşam tarzlarını benimsemiş olan kişilerin ortak beğenisini kazanmıştır.

Spor Tarzınızı Yansıtabileceğiniz LC Waikiki Sweatshirt Tasarımları Nasıldır?

Spor Tarzınızı Yansıtabileceğiniz LC Waikiki Sweatshirt Tasarımları Nasıldır?

LC Waikiki sweatshirtler şık tasarımları ile kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Markanın spor giyime yönelik olan modellerinde de son derece geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Bu modellerde stil ve işlevsellik iç içedir. Spor tarzdaki ürünler egzersiz yaparken kullanılabileceği gibi bu stilden hoşlanan kişiler tarafından günlük olarak da giyilebilir.

LC Waikiki şapkalı sweatshirtler, markanın ürettiği spor tarzdaki modellerdendir. Bu sweat modellerinde yer alan kapüşon detayı gerektiğinde başın yağmur ve soğuk havadan korunmasını sağlar. Görsel açıdan sweetin çok daha şık görünmesine de yardımcı olur. Şapkalı sweat modellerinde çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunur. Örneğin çocuklar için kapüşonlu LC Waikiki Mickey Mouse sweatshirt çeşitleri bulunur. Bu modeller; kırmızı, mavi, pembe ve mor gibi çok sayıda renk alternatifiyle satışa sunulur. Cep ve fermuar gibi fonksiyonel detaylara da bu modellerde rastlamak mümkündür.

LC Waikiki yarım fermuarlı sweatshirt modelleri de markanın ilgi çeken spor tarzdaki ürünlerindendir. Boyun kısmından göğse kadar inen bir fermuar detayı barındıran bu kıyafetler, oldukça rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilir. Yarım fermuarlı sweatler kimi zaman tişörtlerin üzerine de giyilebilir. Özellikle hava sıcaklıklarının sıklıkla değiştiği bahar aylarında bu modeller, istek dâhilinde çıkarabildiği için kolaylık sağlar. Yarım fermuarlı olarak tasarlanan LC Waikiki baskılı sweatshirtler özellikle gençlere ve çocuklara hitap eder. Düz renkli farklı yaka tasarımlarını barındıran sweatler ise genellikle yetişkinler için üretilir.

LC Waikiki polo yaka sweatshirtler, kişiler tarafından sıkça tercih edilen bir diğer spor modeldir. Bu ürünlerin üretim aşamasında genellikle vücudu saran, fit bir tasarım tercih edilir. Polo yaka modeller, son derece estetik bir görünüme sahiptir. Casual tarzda bir görünüm elde etmek isteyen herkes, bu modellere gardırobunda yer verebilir.

LC Waikiki Sweatshirt Modellerinin Kumaş Yapısı ve Kalitesi Nasıldır?

LC Waikiki Sweatshirt Modellerinin Kumaş Yapısı ve Kalitesi Nasıldır?

LC waikiki ürettiği sweatshirtlerde her zaman sağlıklı ve kaliteli kumaşlar kullanmaya özen gösterir. Markanın çeşitli gruplara yönelik çok sayıda sweatshirt modeli bulunur. Bu ürünlerin imalat aşamasında giysilerin ortama uygunluk ve kullanım kolaylığı sağlaması açısından farklı kumaş türleri tercih edilir. Markanın koleksiyonunda hemen her etkinlikte giymeye uygun bir sweatshirt modeli bulabilmek bu sayede mümkün olur.

Örneğin, basic sweat modelleri genellikle günlük giyime uygun olarak üretilir. Bu grupta yer alan giysilerde, çoğunlukla pamuklu ve esnek kumaşlar tercih edilir. Bu kumaş türü hareketi kısıtlamaz; ayrıca hava geçişine izin vererek terlemeyi önler. Basic modellerde tercih edilen kumaşlar, kolayca yıkanabilir. Günlük giysiler, diğerlerine kıyasla çok daha sık kirlenir. Bu sebeple bahsi geçen gruptaki kumaşların kolay yıkanabilir yapıda olmasına özen gösterilir. Basic sweat modellerinde oldukça geniş bir renk ve model yelpazesi bulunur. Düz renklerin yanı sıra LCW askeri sweatshirt gibi desenli basic modellere de rastlamak mümkündür. Bu ürünlerin arasında hemen her yaş grubuna uygun olacak model mevcuttur.

Markanın outdoor sweatshirt modelleri de oldukça yoğun ilgi görür. Bu modellerde ise genellikle kalın yapılı kumaşlar tercih edilir. Yünlü ve pamuklu materyallerden elde edilen bu kalın kumaşlar dış mekân aktiviteleri sırasında sıcak kalmanızı sağlar. Kimi outdoor ürünlerinde ise nefes alan ve suyu emen kumaşlar tercih edilir. Çeşitli teknolojilerle geliştirilen bu kaliteli kumaşlar aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine de sahiptir. Söz konusu materyaller sportif aktiviteler sırasında teri emerek kişilerin üşümesini önler. Bu kumaşlar aynı zamanda hızlıca kuruyarak konforsuzluk hissinin önüne geçer.

Markanın şık ortamlarda kullanılabilecek olan sweatshirt modelleri de bulunur. Bu ürünlerde görsel detaylar ön planda olduğu için imalat aşamasında farklı kumaşlar tercih edilebilir. Genellikle polyester içerikli olan bu kumaşlar ürünlere uygulanan baskı ve süslemelerin çok daha hoş görünmesini sağlar. Örneğin, LC Waikiki Star Wars sweatshirt modellerinde pamuk ve polyester karışımlı kumaşlar kullanılır. Bu kaliteli materyal, ürününün baskısının çok daha göz alıcı görünmesini sağlar.

Her Tarza Hitap Eden LC Waikiki Sweatshirt Modellerinin Konforu Nasıldır?

Her Tarza Hitap Eden LC Waikiki Sweatshirt Modellerinin Konforu Nasıldır?

LCW, pek çok farklı tarzda sweat modeli üretir. Markanın tasarımlarında; kumaş, süsleme ve kesim gibi pek çok detayda farklılıklara rastlamak mümkündür. Bu farklılıklar ürünlerin sağladığı konforun da değişmesine yol açabilir. Sweatshirt, kesim olarak rahat bir kıyafettir. Genellikle spor bir görüntü elde etmek için tercih edilen bu giyside çoğunlukla yumuşak kumaşlar tercih edilir. Ürünün sıkça tercih edilen modelleri rahat bir kesimin yanı sıra lastikli kol ve bel detayları barındırır.

Bazı sweatshirt çeşitlerinde ise konfor, şapka ve cep gibi işlevsel detaylar ile sağlanır. Bu modellerde yer alan eklemeler, günlük hayatta ve sportif aktiviteler sırasında kullanım kolaylığı sağlar. Sweatlerde kullanılan kanguru tipi cepler; cüzdan, telefon ve kulaklık gibi çok sayıda eşyanın sığdırılabileceği geniş alanlardır. Bu kıyafetler sayesinde sweat giyen kişi yanına çanta almasa da pek çok eşyayı elinde taşımaktan kurtulur. Sweatlerde konfor sağlayan bir diğer detay ise fermuardır. Fermuar, giysiye yarım ya da tam olarak eklenebilir. Bu detay istediğiniz zaman kıyafeti kolaylıkla çıkarabilmenizi sağlar. Dışarıya çıkarken tişört gibi ince yapılı giysilerin üzerine sweat giyerek kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun LC Waikiki Sweatshirt Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Her Bütçeye Uygun LC Waikiki Sweatshirt Fiyat Aralıkları Nasıldır?

LC Waikiki oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın ürün ve model konusunda sahip olduğu çeşitlilik fiyatlarda da mevcuttur. LC Waikiki sweatshirt fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Markanın hemen her bütçeye uygun olmayı başaran çok sayıda modeli bulunur. Sweatshirt fiyatlarını etkileyen çeşitli unsurlar söz konusudur. Fiyatın artmasına sebep olabilecek detaylara göre bir tercihte bulunan kullanıcılar, bütçelerine uygun modellere rahatlıkla ulaşabilir.

Sweatshirt fiyatlarını etkileyen unsurların başında kumaş yapısı gelir. Kimi kumaş türleri diğerlerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Bu durum sweatin fiyatını da etkiler. Örneğin, kalın yapılı yün ve polar gibi kumaşların fiyatları benzerlerine nazaran bir miktar daha yüksek olabilir. Bu sebeple outdoor aktiviteleri için tasarlanmış kalın yapılı sweatshirt modellerinin fiyatlarının farklı olması doğaldır. Pamuklu ve penye kumaşlardan üretilen LC Waikiki basic sweatshirtler ise çok daha uygun fiyatlara bulunabilir. Bu modeller, günlük kullanım için son derece uygundur. Basic tarzdaki LCW sweatshirtler; beyaz, mor, yeşil gibi çok sayıda renk alternatifi barındırır.

Fiyatın belirlenmesinde etkili olan bir diğer unsur ise ürünün dâhil olduğu koleksiyondur. Kimi LC Waikiki sweatshirt modelleri çok daha özel bir gruba hitap edecek şekilde tasarlanır. Bu modeller uygun olduğu kitlenin sınırlılığı nedeniyle az sayıda alternatife sahiptir. Örneğin LC Waikiki hamile sweatshirt modelleri bebek bekleyen kadınlara yönelik tasarlanır. Bu gruba özel olarak üretilen modellerde ürün çeşidi çok daha sınırlıdır. Hamile sweatshirtleri bu gruptaki bireylere konfor sağlayacak çeşitli özelliklere de sahiptir. Bu sebeple hamile modellerinin fiyatları basic tasarımların ücretlerine göre bir miktar daha yüksek olabilir.

Markanın yoğun ilgi gören bir diğer koleksiyonu ise lisanslı ürünlerdir. Çeşitli film karakterlerinin baskılarının yer aldığı bu modeller; kadın, erkek, genç, çocuk gibi farklı yaş ve cinsiyet gruplarına hitap eden her kategoride bulunabilir. Baskılı modellerde de fiyatlar oldukça değişkendir. LC Waikiki Marvel sweatshirt gibi ilgi gören lisanslı modellerin fiyatları bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Genel olarak markanın ürettiği hemen her ürün grubunda uygun fiyatlı modeller mevcuttur. Kendiniz ve sevdikleriniz için birbirinden şık LC Waikiki sweatshirt modellerinden satın almak isterseniz, markanın tüm ürünlerine Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.