İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Torpido Aksesuarları

" araması için 51731 sonuç listeleniyor

Torpido Aksesuarları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Torpido Aksesuarları Nereden Alınır?

Torpidoyu daha kullanışlı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz aksesuar çeşitlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Telefon tutucuları, navigasyon sistemleri, güneşlik, kalemlik, çöp kutusu, kup tutucu, araç şarjı ve araç kokuları gibi alternatifleri Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında yer alan ve torpido üzerinde sabitlenen telefon tutucuları, sürücüye telefonuna kolayca erişim yapma kolaylığı sunar. Torpidoya yerleştirilen navigasyon cihazları ise sürücünün yolculuk sırasında doğru yönü takip etmesine yardımcı olur. Aksesuarlar arasında güneşlik modelleri de mevcuttur. Bu ürünler ise güneş ışınlarını engelleyerek sürücünün görüşünü artırır. Aksesuarları edinerek eşyalarınızı düzende tutabilirsiniz. Bu ürünler ile daha pek çok kolaylığı yakalayabilirsiniz. Seçenekleri Trendyol’dan detaylı biçimde inceleyebilirsiniz.

Torpido Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Torpido aksesuarı alırken; ürünlerin araç ile uyumlu olmasına ve ihtiyacınızı karşılamasına dikkat etmelisiniz. Bu noktada pek çok ürün bulunur. Bu sebeple iyi bir seçim yapmak gerekir. Çoğu torpido aksesuarı standart ölçülere sahiptir. Ancak bazıları özel ölçülerde tasarlanır. Bu durumda da aksesuarın araca uyum sağlamasına dikkat etmek gerekir. Ayrıca aksesuarların araç içinde yer alan renkler ile uyumlu olmasına da dikkat edebilirsiniz. Telefon tutucusu gibi ürünler ise farklı telefon boyutlarına uygun olarak tasarlanabilir. Bu durumda da kullandığınız telefona uygun bir tutucu almanız gerekir. Araç içerisinde işinizi kolaylaştıracak olan bu aksesuarlar, eşyalarınızın düzenli kalmasını da sağlar. Torpido aksesuarlarını satın alarak sürüş esnasında ihtiyacınız olacak kolaylığı yakalayabilirsiniz.

Torpido Aksesuarları Faydaları Nelerdir?

Torpido aksesuarları aracın torpidosuna takılan ya da yerleştirilen ek parçalardır. Bu parçalar pek çok açıdan sürücüye fayda sağlar. Telefon tutucuları ve navigasyon sistemleri, sürücünün yol esnasında gideceği yeri bulmasını aynı zamanda telefonunu sabitleyerek gelen aramaları cevaplamasını sağlar. Torpido aksesuarları arasında yer alan bu ürünlerin hem sürücüye hem de diğer yolculara faydaları vardır. Torpido aksesuarları arasında yer alan süsler ise aracın görselliğini artırarak zevke uygun bir tasarım yapabilmenizi sağlar. Torpido aksesuarları, eşyaların düzenli kalmasını da destekler. Gün içerisinde ihtiyacınız olan eşyaları depolamak ve düzenlemek adına torpido aksesuar modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu çeşitler ile gideceğiniz yerde ihtiyacınız olabilecek ürünleri de kolayca muhafaza edebilirsiniz. Torpido aksesuarları sayesinde kalem, defter, cüzdan, çanta ve diğer eşyalarınızı araçta düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz.