"

Barbie Fashionistas

" araması için 298 sonuç listeleniyor

Etkileyici Görünümüyle Barbie Fashionistas Trendyol’da!

Oyuncaklar, küçüklerin oyun dünyasının çok önemli parçalarıdır. Buna uygun olarak üretilen oyuncaklar doğru, sağlıklı materyallerle seçildiğinde çocukların dünyası hem renklenir hem de gerçeğe uygun hale gelir. Birçok çeşit oyuncak arasından bebekler kız çocukları için özel bir anlam taşır. Giyimi kuşamı ve aksesuarları ile modanın her çeşidini üzerinde taşıyan Barbie Fashionistas bebekler küçüklerin kendi tarzını ortaya koyabileceği şahane tasarımlar ile karşınıza çıkar. Sportif, klasik, bohem ya da romantik birçok giyim tarzını üzerinde sergileyen bu oyuncaklar gündelik yaşama uygun tasarımları ile küçüklere gerçekçi bir dünya sunar. Geri dönüştürülebilir malzemeden yapıldıkları için doğal yaşam dengesini korur. Barbie bebekler yalnızca giyim tarzı olarak değil ten ve göz rengi ile de birbirinden farklılaşır. Siyahi olanları tercih edebileceğiniz gibi beyaz tenli olanları da çocuğunuzun odasına koyabilirsiniz. Kıyafetleri ve ayakkabıları değiştirebilir kendi kombininizi oluşturabilirsiniz. Saç modelleri gündelik hayatta olduğu önemli olduğu kadar oyuncakların dünyasında da önemli bir yer tutar. Düz ve sarı saç, klasik bir görünüm sunarken siyah renkler elegant bir tavır ile müşterilere sunulur. Barbie Fashionistas kıvırcık saçlı modeller ise hem toplu hem dağınık saç şekilleri ile karşınıza çıkar. Toplu olanları açabilir, örebilir ya da tamamen başka bir model oluşturabilirsiniz. Parti bebeklerinde ise saç modelleri uçuk renklerden oluşur. Birbirinden farklı tüm bu tarzları Trendyol’da Barbie Fashionistas yorumlarını okuyarak etraflıca değerlendirebilirsiniz.

Çocuk Odasındaki Oyun Alanları İçin Barbie Figürleri

Çocuk Odasındaki Oyun Alanları İçin Barbie Figürleri

Oyun alanları küçük yaştakilerin vazgeçilmezini oluşturur. Bu sebeple gereksiz ve ruhsuz oyuncaklar yerine onlara fayda sağlayan, fazlaca yer kaplamayan ve çocukların hayatını renklendiren oyuncaklar tercih etmeniz gerekir. Renkleri, tasarımları ve tarzları ile içinde birçok model barındıran Barbie Fashionistas çeşitleri, bu tarz oyuncakların başında gelir. Çocuk odalarında hemen her yere sığabilen ve lüzumsuz yer kaplamayan bu bebekler küçüklerin gelişimine katkı sağlar. Dışarıdaki sosyal hayatta hemen her gün görebilecekleri karakterleri onların karşısına koyan Barbie bebekler tasarım ve tarzları ile gerçeğe çok uygundur. Bunların başında gelen Barbie Fashionistas tekerlekli sandalye modeli ile sosyal gelişime fayda sağlar. Hareket edebilen tekerlekli bir sandalye üzerinde tasarlanan bu model engelli bireylerin, çocukların oyun alanlarında yer bulmasını amaçlar. Çocuklar bu şekilde eşitlikçi ve kapsayıcı bir bakış açısı edinir. Bundan başka, özellikle kız çocukların dünyasında moda ve giyim oldukça önemli bir yer tutar. Bu konuda yaratıcı olmak ve kendi tarzını yaratmak için tasarlanan Barbie bebekler giyim kombinasyonları ile kız çocukların hayal dünyasını süsler. İçinde birçok giyim ve aksesuar eşyası bulunan Barbie Fashionistas gardırop küçüklerin oyun alanlarında sıklıkla kendine yer bulur. 32x23 cm ebadı ile her yere sığabilen bu ürün içinde, sekiz çift ayakkabı, birbirinden farklı elbiseler, ayna, tarak gibi aksesuarları bulundurur. Adeta gerçek bir gardırobu andıran bu oyuncak sayesinde çocuğunuz sonsuz kombinler tasarlayabilir ve onları bebeğine giydirip gerçek dünyadaki tarzını açığa vurabilir. Bu tarz oyuncaklar ebeveynler için de oldukça önemlidir. Oyun oynayan çocukları seyrederken onları tanıyabilir ve gerçek dünyayı nasıl hayal ettiklerini anlayabilirsiniz. Küçükleri iyi tanımaya yarayan Barbie Fashionistas online alışveriş yöntemi ile Trendyol’dan hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Tarz Barbie Fashionistas Çeşitleri

Birbirinden Tarz Barbie Fashionistas Çeşitleri

Çocukların oyun dünyasında moda önemli bir yer tutar. Giyimden ayakkabıya aksesuardan takı ürünlerine kadar her ayrıntıyı içinde barındıran Barbie Fashionistas bebekleri, tarzları ile çocuğunuzun odasında renkli bir yer tutar. Çok çeşitli cilt tonları, göz ve saç renkleri, vücut tipleri ve dokuları ile öne çıkan bu bebekler arasından uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin sıra dışı tasarımı ile sunulan Barbie Fashionistas kızıl saçlı bebek siyahi ten rengi ile diğerlerinden ayrılır. Uzun saçındaki kızıl örgüler, gerçeği ile olan benzerliğini artırır. Çocukların gerçek dünyada gördüğü farklılığı yansıtan bu tasarım müşteriler için uygun olabilir. Yalnızca ten rengi ile değil aynı zamanda vücut tipi ile de gerçeğe benzer şekilde üretilir. Elinize aldığınızda minyatür bir insan hissi uyandırdığı için eğlenceli bulunur. Barbie Fashionistas tavsiyeleri arasında mavi ya da pembe gibi farklı saç renklerine sahip tasarımlar da bulunur. Bilindik saç renklerinden sıkılmış olanlar için yeni bir dünyaya kapı açan mavi saçlı bebekler birçok çocuğun beğenisini kazanır. Mavi saçlı parti bebeği büyüleyici görüntüsü ile müşterilere sunulur. Yalnızca saç rengi ile değil aynı zamanda tarzı ile de ses getiren parti bebeği odanız için uygun bir tercih olabilir. Gökkuşağı renkli tişörtü, siyah mini etek ile kombinlenir. Belindeki kalp tokalı metal kemeri, kalın tabanlı asker botlarına uygundur. Uzun ve kıvrımlı saçları ise sizin tercihinize göre şekilden şekle girebilir. İster arkadan ister yandan toplar ve Barbie bebeğinizi kendi partinize uygun hale getirirsiniz. Duruşu ile de sizin tarzınızı yansıtırken giyimi ile modaya uygun tasarlanır. Saç renginde pembe tercih edilen model ise protez bacağı ile günlük yaşamı yansıtır. Gündelik hayatta, çocukların karşılaşabileceği durumlar, bebekler aracılığıyla küçüklerin oyun dünyasına sunulur. Gerçek dünyayı çocuğunuzun önüne taşımak isterseniz Trendyol’da Barbie Fashionistas satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Barbie Fashionistas Fiyatları

Bütçenize Uygun Barbie Fashionistas Fiyatları

Barbie Fashionistas fiyatları ürünlerin kalitesine ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Hem tasarımları hem de malzemesi ile dikkat çeken bu bebekler her bütçeye ve tarza uygun şekilde üretilir. Siyah ve uzun saçlı model gerçek dünyadan ilham alarak karşınıza çıkar. Balon kollu mini çiçekli elbisesi ile özlediğiniz bahar havasını evinize taşır. Sınırsız oyun eğlencesi sayesinde küçükleri eğlendirir ve onlara kendi stilini yaratma imkanı verir. Bebeğin kıyafetleri değiştirilebilir olduğu için dilediğiniz her tarzı oyuncağınızı üzerinde deneyebilirsiniz. Çok amaçlı vinil çanta Barbienin kıyafetleri için uygundur. Elbise ve aksesuarları bu çantaya koyup yanınızda rahatça taşırsınız. Bunun yanında çantaya çeşitli stickerlar yapıştırıp kendi modelinizi de oluşturabilirsiniz. Barbie Fashionistas kullananların bir başka tercihi olan at kuyruğu saçı ve kolsuz elbisesi ile öne çıkan Barbie bebektir. Kulağında bir işitme cihazı bulunan bu ürün işitme engelli bireyleri küçüklerin hayatına dahil etmek için tasarlanır. Bebe yaka kolsuz elbisesi ile rahat ve klasik bir tarz yakalar. Başındaki uzun ve hacimli at kuyruğu bebeğin güzelliğini artırır. Üç ve üzeri yaştakiler için mükemmel bir hediye olan bu bebek aynı zamanda renk uyumu ile göz doldurur. Kulağındaki işitme cihazı ile ayakkabıları pembe renkte buluşur ve bir ahenk oluşturur. Engelli bireylerin tarzını ortaya koyan bu ürün toplum hayatındaki her türlü ayrımcılığa karşı bir önlem oluşturur. Barbie Fashionistas günlük hayatta müşteriler tarafından çokça tercih edilir. Kullanışlı tasarımı, hafif yapısı ve uygun fiyatı ile ailelerin, evinde bulundurduğu birincil oyuncakları arasındadır. Her an her zaman çocuğunuzun yanında olabilir ve küçük alanlara kolayca sığabilir. Hem bu oyuncaklara sahip olmak hem de uygun fiyatlarla bütçenize katkı sağlamak için Trendyol’daki Barbie Fashionistas indirim avantajından faydalanabilirsiniz.