"

Çizgili Duvar Kağıdı

" araması için 2761 sonuç listeleniyor

Çizgili Duvar Kağıdı Seçenekleri ile Şık Ev Dekorasyonları

İç ya da dış mekanlarda duvarlara farklı bir tasarım katmak için duvar kağıtları kullanılmaktadır. Çizgili duvar kağıdı da sevilerek kullanılan modellerden biridir. Duvar kağıtları, duvarların güzel görünmesini sağlarken korunmasına da yardımcı olur. Kullanımı son derece pratik ve rahat olan kendinden yapışkanlı çizgili duvar kağıdı çeşidi tüm odalar için uygundur. Özellikle TV ünitelerinin arka kısmında ve mutfaklarda tercih edilen duvar kağıtları istenildiği zaman sökülerek temizlenebilir özelliktedir.

Çizgili Duvar Kağıdı ile Farklı Ambiyanslar

Çizgili Duvar Kağıdı ile Farklı Ambiyanslar

Odanın dekorasyonuna en uygun renklerden yana duvar kağıdı seçilerek duvara yapıştırılabilir. Küçük odaların daha geniş görünmesi için dikey çizgili duvar kağıdı modeli tercih edilebilir. Dikey çizgili tasarımlar yaşam alanının daha geniş ve ferah görünmesini sağlar. İnce çizgili duvar kağıdı tasarımları ise bebek odalarında ya da yatak odalarında tercih edilebilir. Yapıştırması ve sökmesi oldukça kolay olan duvar kağıtları uzun yıllar boyu bozulmadan kullanım sağlar. Kullanacağınız odadaki mobilyalar açık tonlarda ise siyah çizgili duvar kağıdı modelinden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Siyan rengin asaleti ile odanız daha ağır bir görünüme kavuşacaktır. Mobilyalarınız koyuysa odanızın daha ferah görünmesi için beyaz çizgili duvar kağıdı tasarımlarından yana seçim yapabilirsiniz.

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan ve sevilerek kullanılan çizgili duvar kağıdı modelleri birbirinden farklı renk tonlarında üretilmektedir. Her tarza hitap edecek modeller arasından sizler de eviniz için en güzel renkleri seçebilirsiniz. Bebeğinizin odasına tatlı bir hava katmak için de farklı duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Kız çocuğu odalarında genellikle pembe çizgili duvar kağıdı modeli kullanılırken erkek bebek odalarında ise mavi çizgili duvar kağıdı modeli ile uyum sağlayabilirsiniz. Bebek odalarında çizgili modellerin yanı sıra figürlü modeller de tercih edilebilir. Evinizin tüm duvarlarında kullanabileceğiniz gibi tek duvar üzerine de uygulama yapabilirsiniz. Gold çizgili duvar kağıdı modelini yatak odalarınızda boş kalan duvar tarafında uygulayabilirsiniz. Goldun sağlayacağı tarz ile yatak odanızın daha ağır bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Mutfağınızda ise daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Kir göstermemesi için koyu renk kullanımı da daha kolay olacaktır. Temizliği oldukça kolay olduğu için de rahat bir kullanım sağlar. Gri çizgili duvar kağıdı modeli tüm renkler ile uyum sağlar. Mutfak dolaplarınız ile uyumlu bir şekilde duvar kağıdı kaplaması yapabilirsiniz. Odalarınızın renklenmesini ve duvarlarınızın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Kalın çizgili duvar kağıdı modellerini geniş olan odalarınızın duvarları için seçebilirsiniz.

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evlerin önemli duvar aksesuarlarından olan duvar kağıtları, ortamda şık bir görünüm oluşmasını sağlar. Çizgili duvar kağıdı fiyatları her bütçeye uyumlu bir şekilde satışa sunulmaktadır. Kağıdın kalitesine, rengine, tasarımına ve markasına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelmektedir. Duvar kağıtlarını evinizde kullanabileceğiniz gibi ofisinizde de kullanabilirsiniz. Yeşil çizgili duvar kağıdı modeli iç cephe boyası açık renk tonu olan duvarlar ile uyum sağlar. Krem çizgili duvar kağıdı modeli ise daha koyu renk iç cephe ile uyum sağlar. Kız bebeğinizin odasında pembe tasarımın yanı sıra mor çizgili duvar kağıdı modelini de tercih edebilirsiniz. Bütçenize ve kullanacağınız mekana en uygun modelden yana tercihinizi yapabilirsiniz. İndirimler sayesinde istediğiniz modele daha uygun fiyat karşılığında sahip olabilirsiniz. Odanın boyutuna göre ister ince ister kalın çizgi tasarımları kullanabilirsiniz. Tüm tasarımlar evinizi daha hoş ve şık gösterecektir. Evinizde yenilik yapmak istediğinizde duvar kağıdı kullanarak başlayabilirsiniz. Dilerseniz daha modern dilerseniz daha nostaljik havayı seçeceğiniz duvar kağıdı ile yakalayabilirsiniz. Sarı çizgili duvar kağıdı gibi birbirinden güzel renklere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve modelde tüm çizgili duvar kağıdı çeşitlerini Trendyol'da kolayca bulabilirsiniz.