İlgili Kategoriler
Renk
Desen
Kullanım Alanı
Özellik
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Gri Duvar Kağıdı

" araması için 3681 sonuç listeleniyor

Etkileyici Gri Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol’da!

Gözün rahatlıkla algılayabildiği ara renklerden biri olan gri, dengeyi temsil eder. Beyaz ve siyah renklerinin karışımıdır ve uzlaşmanın rengi olarak da bilinir. Yaşanılan ya da çalışılan mekanların iç alanlarını dekore etmek için gri renk duvar kağıdı kullanılabilir. Bu tonun tüm duvarlarda değil de tek cephede kullanılması ile iç alanlara hareket katılır. TV arkası duvar kağıdı gri tonlarında seçildiğinde hoş bir sinema ambiyansı yaratır. Özellikle stüdyo ve benzeri ortamlarda kullanılan gri duvar kağıdı ile görsel çalışmalarda arka plan kaygısı yaşanmaz. Bu dekor kağıtlarının ses geçirgenliğini azaltma özelliği vardır. Trendyol’dan seçeceğiniz düz gri duvar kağıdı ile hem görsel hem de işitsel eylemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gri Duvar Kağıdı Fiyatları

Gri Duvar Kağıdı Fiyatları

Grinin kullanılabilecek oldukça fazla tonu ve farklı desenlere uyum sağlama özelliği vardır. Bu yüzden gri duvar kağıdı modelleri arasındaki çeşitlilik de fazladır. Koyu gri duvar kağıdı çeşitleri büyük alanlarda kullanılabilir. Açık gri duvar kağıdı ise küçük mekanlarda kullanıldığında ortamdaki alan darlığı hissini azaltır. Düz modellerin yanı sıra gri desenli duvar kağıdı çeşitleri de vardır. Gri taş duvar kağıdı kullanıldığı mekana doğal bir hava katar. Otantik bir tarzı sevenler için otantik bir görünüm sağlayan gri tuğla duvar kağıdı mevcuttur. Hem taş hem de dekoratif bir görünüm isteyenler için de antrasit gri duvar kağıdı modelleri vardır. Klasik sevenler için tasarlanan gri dokulu duvar kağıdı çeşitler kullanıldığı mekana şık bir görünüm sağlar. Antika görünümü sağlamak için de gri eskitme duvar kağıdı modelleri bulunur. İç dekorasyon denilince akla gelen özel taşlardan esinlenerek üretilen gri mermer desenli duvar kağıdı ise şık bir görünüm sağlar. İtalyan duvar kağıdı gri seçenekleri de yer almaktadır. Bu seçeneklerle farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Yaşadığınız mekanların benzersiz tasarımlara sahip olması için tüm seçenekleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Gri Duvar Kağıdı Modelleri

Gri Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtlarının seçimi sırasında desenleri kadar renk tonları da önemlidir. Sade gri duvar kağıdı kullanıldığı ortama sakinlik hissi verir. Hareketli ve enerjik bir ambiyans sağlanmak isteniyorsa gri puantiyeli duvar kağıdı çeşitleri kullanılır. Eğlenceli bir görüntü yaratmak için kullanılabilecek gri yıldızlı duvar kağıdı da vardır. İlgileri üzerine çekmek için üretilen gümüş gri duvar kağıdı kullanıldığı mekanları aydınlatır. Aydınlık görünümü sevenler için pek çok parlak desenli modeli de vardır. Gri parlak duvar kağıdı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Parlayan serinin bir başka ürünü ise gri simli duvar kağıdı çeşitleridir. Avangart sevenler için tavsiye edilen gri yaldızlı duvar kağıdı seçenekleri mevcuttur. Metalik gri duvar kağıdı çeşitleri ise parlama yapmadan dikkat çekenler arasındadır. Yaşadığı yerde bitki yetiştirme alanına sahip olmayanların kullanabileceği gri yapraklı duvar kağıdı modelleri de üretilir. Doğa severler için gri çiçekli duvar kağıdı versiyonları da vardır. Bu seçenekler doğal bir görünüm katar. Siz de bunun gibi pek çok farklı seçeneği Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Etkileyici Gri Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol’da!

Etkileyici Gri Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol’da!

Ev ve iş yeri dekorasyonunda sık sık gri tonlarda duvar kağıdı kullanımı görülür. Her mekan için kullanılabilen farklı tasarımlar vardır. Bebek odası için olan modelleri oldukça hafif tonlardan oluşur. Gri bebek odası duvar kağıdı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Mavi gri duvar kağıdı modeli, ara tonlardadır. Mat olan cinsi ise ağır bir tona sahiptir. Mat gri duvar kağıdı seçenekleri yer almaktadır. Karma görüntüye sahip olan gri bulutlu duvar kağıdı da kullanıldığı her mekana uyum sağlayanlar arasında yer alır. Gri kabartmalı duvar kağıdı çeşitleri, hareketli görünüm özelliğine sahiptir. Bir başka aynı özellikleri sağlayan ürün ise 3D gri duvar kağıdı çeşitleridir. Simetrik görünüm sevenler için üretilen gri çizgili duvar kağıdı mevcuttur. Ayrıca gri ince çizgili duvar kağıdı modelleri de yer almaktadır. Gri şerit duvar kağıdı modelleri ise içinde düz çizgiler barındırır. Eğer düzenli bir görünüm seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun pek çok model için Trendyol’u ziyaret edebilir, uygun aralıklı fiyatları konusunda merak ettiğiniz her şeyi kolayca inceleyebilirsiniz.

Gri Duvar Kağıdı Kaç Yıl Dayanır?

Kullanım koşullarının uygunluğu, duvar kağıdının daha uzun ömürlü olması açısından önemli bir faktördür. Gri duvar kağıdı da temizleme aşamasında çok yıpratılmadığı sürece, uzun süre dayanıklı olmaktadır. Nem ve su hasarına dayanıklı duvar kağıtları, gri duvar kağıtlarının renk ve desenlerini daha net göstermesi açısından tercih edilebilir. Titizlikle silinmediği takdirde, doku ve rengin zarar görme ihtimali söz konusudur. Silinebilir, gri duvar kağıtları, diğerlerine oranla daha başarılıdır. Duvar kağıdı hem dayanıklı olması hem de temiz duran görüntüsüyle, pek çok evin ve ofisin duvar dekorasyonunda tercih edilmektedir. Duvar kağıdının dayanıklılığının, rengiyle alakası bir durum olmamakla birlikte yapısı bu anlamda önemli bir konudur. Gri rengin özelliğinden dolayı daha kirli bir görünüm oluşabilir ve daha sık temizlemeye ihtiyaç duyulabilir. Bunun dışında duvar kağıtları, genel itibariyle 10-15 yıl gibi bir süre dayanıklılık gösterebilmektedir.

Gri Duvar Kağıdı Hangi Duvara Uygulanır?

Gri duvar kağıtları, özellikle evlerde ve iş yerlerinde çok popülerdir. Her ton ve desendeki gri duvar kağıtları, beyaz duvarlarla dekore edilebilir. Gri duvar kağıdıyla kombinlenebilecek duvar kağıtları; turuncu, sarı, toz pembe, mavi, kırmızı gibi seçenekler de olabilir. Açık gri tonlarındaki duvar dekorasyonlarında, farklı tonda gri duvar kağıtları, doğru bir kontrast oluşturabilmektedir. Duvar kağıdı uygulaması yapmadan önce sıcak ya da soğuk tonlardaki gri duvar kağıdı seçimini, duvarlarınızla ve mobilyalarınızla uyumlu olanlardan yaptığınızda, tam bir ahenk yakalayabilirsiniz. Gri duvar kağıdı uygulamak isterseniz, duvarınızın bir kısmını duvar kağıdından daha açık ya da koyu tonlarda boyayabilirsiniz. Odanın boyutuna göre bunu tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Siyah duvarları, uygun tonlarda gri duvar kağıtlarıyla tamamlamak, ofis ortamlarının yanı sıra evlerde de tercih edilebilecek dekorasyon önerileridir. Koyu gri duvar kağıtlarını; altın, rose, gümüş gibi renklerle bütünleştirmek, oldukça uyumlu bir hava oluşturmaktadır.

Gri Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinizi duvar kağıdıyla kaplamaya karar verdiğinizde, öncelikle bunun için uygun şartların oluşturulması gerekir. Güvenilir firmalardan duvar kağıdı satın almak önceliğiniz olmalıdır. Duvar kağıtlarındaki kalitesizlik ve hileler, kağıt döşeme ya da kullanma aşamasında sıkıntı oluşturmaktadır. Duvardaki çıkıntılar ve duvarın malzemesinin kağıt kaplama için uygun olup olmadığı da gri ya da başka renklerdeki duvar kağıtlarında sorun yaratabilmektedir. Gri duvar kağıdının yeterli kalınlıkta olması, duvar kağıdı seçiminde oldukça önemli bir konudur. İyi bir kalınlığa sahip olmayan duvar kağıdının yırtılabilme ve yıpranma olasılığı elbette vardır. Konsept olarak düşündüğünüzde, gri duvar kağıdı deseni ve tonu konusunda daha net seçimler yapabilirsiniz. Gri duvar kağıdı seçimi yapmak, pek çok insanın zorlandığı bir konu olabilir. Bunun için bir dekorasyon uzmanından yardım almanız gerekebilir. Evinizin ya da duvar kağıdı uygulamak istediğiniz odanın ışık seviyesini de göz önünde bulundurarak, gri duvar kağıdını koyu ya da açık tonlarda seçebilirsiniz. Gri duvar kağıdı çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.