İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Desen
Kullanım Alanı
Fiyat
Özellik
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Duvar Kağıdı

" araması için 50046 sonuç listeleniyor

Estetik ve Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri

Duvarların görünümü, bir evin dekorasyonu açısından oldukça büyük önem taşır. Sahip oldukları renk ve desenler ile duvarlar, kapalı alanların nasıl bir atmosfere sahip olacağını konusunda belirleyici bir rol oynar. Duvarların genel görünümünün değiştirilmesi düşünüldüğünde ilk akla gelen boyama, diğer bir deyişle badana işlemidir. Bu işlem, özenli bir şekilde yapılmadığında ortamın kirlenmesine, görüntünün bozulmasına neden olur. Bu noktada duvar kâğıdı tercih etmek, size hem daha temiz bir çalışma ortamı sunar hem de çok daha zahmetsizdir.

Duvar kâğıdı, yaşam alanınızda istediğiniz atmosferi yakalayabilmek açısından önemli yardımcılarınızdan biridir. Bu dekorasyon ürünlerinin uygulanması, badana yapımına kıyasla çok daha kolaydır. Son dönemde oldukça farklı doku ve desenlere sahip duvar kâğıdı çeşitleri üretilmektedir. Bu çeşitlilik, arzu ettiğiniz yaşam alanları yaratmanızı çok daha kolay bir hâle getirir. Görsel anlamdaki bu çeşitliliğin yanında farklı şekillerde uygulanabilen ve farklı kullanım amaçlarına hizmet eden özel duvar kâğıdı modelleri de mevcuttur.

Evinize Şıklık Katacak Duvar Kâğıdı Modelleri Hangileridir?

Evinize Şıklık Katacak Duvar Kâğıdı Modelleri Hangileridir?

Duvar kâğıdı modelleri, farklı faktörler üzerinden kategorilere ayrılabilir. Ürünlerin imalatında kullanılan teknoloji ve malzeme tipi, bu anlamda en belirleyici faktörlerden biridir. Duvar kâğıdı çeşitleri, beş ayrı gruba ayrılır; simplex, emboss, vinil esaslı duvar kâğıdı, tekstil ve tekstil tabanlı vinil. Simplex, basit duvar kağıdı modellerinin başında gelir. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı diğer modellere göre düşüktür. Tek bir kat, birinci hamur kâğıt kullanılarak üretilir. Bu kâğıt üzerine baskı ya da desen uygulanması ile birbirinden farklı tasarımlar ortaya çıkarılır. Emboss olarak bilinen modellerin yapısı genel itibarıyla simplex’e benzer fakat bir değil, iki katlıdır. Bu yapıyı oluşturan kâğıt katmanları, özel bir yapıştırıcı ile birbirlerine yapıştırılır. Bu duvar kâğıdı modeli, çeşitli desen ve kabartmalara sahip olacak şekilde üretilir.

Vinil esaslı duvar kâğıdı modeli, sıkça tercih edilen bir modeldir. Kâğıt katmanı üzerine PVC laminasyonu uygulanarak üretilir. Plastiğe benzer dokusu sayesinde bu ürünler, gün ışığına klasik kâğıt modellere kıyasla çok daha dayanıklıdır. Daha az kir tutar ve çok daha kolay bir şekilde temizlenir. Bu özellikleri sebebiyle silinebilir duvar kâğıdı olarak da bilinir. Özellikle ıslak ya da ıslanabilme riski taşıyan yüzeylerde kullanılabilir olmaları nedeniyle ön plana çıkan bir modeldir. Boyanabilir duvar kâğıdı çeşitleri de aslında vinil esaslıdır. Yapısal özellikleri sebebiyle tekrar boyandıklarında dahi zarar görmez. Dolayısıyla yaşam alanlarının dekorasyonunu sık sık değiştirmekten keyif alanlar için bu modeller son derece uygundur. Tekstil tipi modellerin ise üst yüzeyleri kumaş ya da benzeri bir doku ile kaplıdır. Diğer modellere oranla daha özgün bir görünüme sahiptir. Dolayısıyla çarpıcı görünümleri ile ön plana çıkan pek çok dekoratif duvar kâğıdı modeli, bu gruba dâhildir. En dış katmanında tekstil ürünleri kullanılarak üretilir.

Tekstil tabanlı vinil tipi ürünler, uzun ömürlü duvar kağıdı modelidir. Bu modellerin tabanında bez ya da elyaf tipi tekstil ürünleri kullanılırken dış yüzeyleri ise PVC’dir. Kolaylıkla silinebilir olan bu ürünler, aynı zamanda su geçirmez özelliktedir. Antibakteriyel yapıları sayesinde küf ve mantar gibi istenmeyen mikroorganizmaların gelişimini engelleyen bu ürünler, rutubet önleyici duvar kâğıdı olarak da bilinir. Aynı zamanda dış darbelere karşı da son derece dayanıklıdır.

Duvar kağıdı modelleri, kullanım alanlarına göre de sınıflandırılabilir. Bu noktada ilk akla gelen model, fayans üstü duvar kâğıdı çeşitleridir. Özellikle banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanların duvarları fayans ile kapılıdır. Zaman içinde bu fayansların renk ya da desenlerinden sıkılmanız veya değiştirmek istemeniz halinde fayansların kırılması gerekir. Bu da oldukça zahmetli bir işlemdir fakat bu tür duvar kağıtları, söz konusu işlemi çok daha kolay bir hâle getirir. Fayans üzerine uygulanabilecek yapıda geliştirilen bu ürünler ile banyo ve mutfak dekorasyonlarını rahatlıkla değiştirme olanağı elde edersiniz. Banyo duvar kâğıdı çeşitlerinin büyük bir kısmı bu özelliğe sahiptir. Bu özellikler, mutfak duvar kâğıdı modelleri için de geçerlidir. Televizyon ünitelerinin arkası ise bir diğer duvar kâğıdı kullanım alanıdır. Bu alanlarda kullanılacak tv arkası duvar kâğıdı, izleme deneyimini olumsuz etkilemeyecek şekilde, mümkün olduğu kadar sade ve tek renkli modeller arasından seçilmelidir.

Şehir hayatının bir gereği olarak çoğu kişi apartman dairelerinde yaşar. Bu durum, zaman zaman komşuların arasında ses kaynaklı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Müzik ile uğraşıyorsanız ya da yüksek sesle müzik dinlemeyi, film izlemeyi seviyorsanız ses yalıtımlı duvar kâğıdı modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu sayede, evinizde yaptığınız aktivitelerden üst düzeyde keyif alırken komşularınızın oluşabilecek sesten etkilenmesini de engellemiş olursunuz. Bu tür modeller, özellikle odaklanma gerektiren faaliyetlerin yürütüldüğü iş yerleri için de son derece idealdir.

Bordür duvar kâğıdı, duvar dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Klasik duvar kâğıtlarına göre çok daha kısa olacak şekilde tasarlanan bu ürünler, genellikle iki renkli duvarlarda kullanılır. Bir renkten diğerine geçiş yapılan noktalarda yer verilen bordürler, odaların dekorasyonuna küçük ama etkili bir dokunuş katar. Bu tür ürünleri, tek renkli duvarlara hareket ve canlılık kazandırmak için de değerlendirebilirsiniz.

Yakın geçmişte tavanların genellikle tek renk, hatta sadece beyaz olması tercih edilirdi. Bugün ise tavanlar da dekorasyonun önemli bir parçası hâline gelmiş durumda. Tavan duvar kâğıdı modelleri ile evinizin atmosferine değişik katkılarda bulunabilirsiniz. Bu modellerde farklı motiflerin yanı sıra gökyüzü görüntüsü, sık tercih edilenler arasında yer alır.

Sık Tercih Edilen Duvar Kâğıdı Desenleri Nelerdir?

Sık Tercih Edilen Duvar Kâğıdı Desenleri Nelerdir?

Desenli duvar kâğıdı çeşitleri, mekânı yepyeni bir atmosfere büründürmek için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Her türlü mekân, uygun duvar kâğıdı desenleri ile hem hoş ve şık bir görünüme kavuşur. İş yerlerinde kullanılan duvar kâğıtları, çalışan kişilerin motivasyonunu artırır.

Üretim teknolojilerinin de gelişimine bağlı olarak günümüzde neredeyse her türden desen ve modele sahip duvar kağıtlarına ulaşabilmek, oldukça kolay bir hâle gelmiştir. Sık tercih edilen çocuk odası duvar kâğıdı modelleri, tahmin edileceği üzere diğer modellere göre daha renklidir ve üzerlerinde sevimli figür ve şekiller bulunur. Sevilen film ve animasyon karakterlerine de çocuk duvar kâğıdı modelleri üzerinde sıkça rastlamak mümkündür. Benzer bir durum, bebek odası duvar kâğıdı çeşitleri için de geçerlidir. Bu tür odaların dekorasyonunda genellikle daha soft renkli ve şirin modeller tercih edilir.

Duvar kâğıdı genç odası dekorasyonları için büyük önem taşır. Daha dinamik ve enerjik tasarımlara sahip renkli modeller, bu tür alanların atmosferini en iyi şekilde tamamlar. Oturma ve çalışma odalarının dekorasyonunun genellikle bu alanlarda yapılan aktivitelere uygun olması tercih edilir ve duvar kağıdı seçimi de buna göre yapılır. Tuğla desenli duvar kâğıdı, bu konuda akla gelen ilk örneklerden biridir. Kitaplık duvar kâğıdı çeşitleri de özellikle okuma ve çalışma gibi faaliyetlerin yapıldığı alanlar için son derece uygundur.

Oturma odası duvar kâğıdı, sık kullanılan alanlarda hem doğal hem de sade bir görünüm yakalamak isteyenler için doğru bir tercihtir. Örneğin, doğal taş görünümlü duvar kâğıdı modellerini oturma odasında tercih edebilirsiniz. Taş desenli duvar kâğıdı türleri, doğal bir ambiyans oluşturmak isteyenler için uygun bir seçim olacaktır. Salon duvar kâğıdı tercihleri de odanın genel yapısına uygun olarak yapılır. Çiçekli duvar kâğıdı ve manzara duvar kâğıdı tasarımları, özellikle etkileyici ve çarpıcı bir salon oluşturmak isteyenler için idealdir. Bunun için mor duvar kâğıdı tercih edebilirsiniz.

Özgün bir alan yaratmayı hedefliyorsanız tercihinizi niş duvar kâğıdı modelleri yönünde kullanabilirsiniz. Pek çok farklı model ve desene sahip olan kabartmalı duvar kâğıdı modelleri için de aynı durum söz konusudur. Eğer gezmeyi ve seyahat etmeyi seviyorsanız dünya haritası duvar kâğıdıyla da kişiliğinizi evinizin herhangi bir alanında yansıtabilmeniz mümkün. Daha doğal atmosferleri tercih ediyorsanız mermer desenli duvar kâğıdı ya da eskitme duvar kâğıdı modelleri bu yöndeki beklentinizi karşılar. Modern duvar kâğıdı çeşitleri de bu çizgide dekore edilmiş alanlar için doğru tercihlerin başında gelir.

Ahşap görünümlü duvar kâğıdı çeşitleri, kahverengi tonlarının ağırlıkta olduğu alanlarda bütünleyici bir etki yaratır. Duvar kâğıdı yatak odası dekorasyonunun istenilen sakinlik seviyesine ulaşması konusunda oldukça yardımcıdır. Daha sade ve genellikle koyu renkli modellerin bu alanlar için ideal olduğu söylenebilir. Yatak odanızı ya da evinizdeki herhangi bir alanı daha ışıltılı ve şık bir hâle getirmek için ise simli duvar kâğıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Yemek odası duvar kâğıdı seçiminde bu alanın dekorasyonunda kullanılan diğer eşyalarla uyumlu bir tercih yapılması önemlidir. Böylelikle yemek yediğiniz alanı daha özel kılabilirsiniz.

3D duvar kâğıdı modelleri, özgün yapıları ve bulundukları ortama kattıkları benzersiz hava ile ön plana çıkar. Odaların görünümünü baştan aşağı değiştiren bu 3 boyutlu duvar kâğıdı modelleri, oldukça farklı desenlere sahip olacak şekilde üretilir. Yaşam alanlarınızı benzersiz kılmak için bu kategoride yer alan ürünlerden beğendiğiniz herhangi birini tercih edebilirsiniz. Piyasada yer alan duvar kâğıtları geniş bir desen çeşitliliği sunsa da kimi zaman daha özgün ve tamamen kendinizi ifade edebileceğiniz tasarımlara da yer vermek isteyebilirsiniz. Dijital baskı duvar kâğıdı, bu yöndeki beklentilerinize cevap verecek bir üründür. Bu modeller ile istediğiniz görseli duvar kâğıdı üstüne bastırma imkânına erişebilirsiniz. Tamamen sizin belirlediğiniz deseni taşıyan baskılı duvar kâğıdı çeşitleri ile odanızı karakterinizi yansıtan bir alana dönüştürebilirsiniz.

Herkesin Kolaylıkla Uygulayabileceği Pratik Duvar Kâğıtları Hangileridir?

Herkesin Kolaylıkla Uygulayabileceği Pratik Duvar Kâğıtları Hangileridir?

Klasik tipteki duvar kâğıtları, duvara bir yapıştırıcı madde yardımı ile yapıştırılır. Bu amaçla sıklıkla kullanılan yapıştırıcı toz, tutkaldır. Bu malzeme, hem yüksek yapıştırma gücü hem de pratik kullanımı nedeni ile tercih edilir. Toz tutkalın kullanımı her ne kadar pratik olursa olsun bunu duvar kâğıdına uygulayabilmek el alışkanlığı ve beceri isteyen bir işlemdir. Bu konuda herhangi bir tecrübesi olmayan kişilerin iyi sonuç almaları zordur. Dolayısıyla bir usta ile çalışmak daha doğru bir seçim olacaktır. Eğer kendi duvar kağıdınızı kendiniz yapıştırmak istiyorsanız kullanımı daha kolay olan yapışkanlı duvar kâğıdı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu duvar kağıtları, ekstra bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilir. Yapıştırıcının hazırlanması ve yapıştırıcının kâğıtlara sürülmesi aşamalarını ortadan kaldıran bu ürünler son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Siz de yapışkanlı folyo ile benzer yapıda olan bu ürünler sayesinde işçilik için ekstra bir ücret ödemeden duvarlarınıza yeni ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Duvar Kâğıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar Kâğıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar kâğıtları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ilk detay, ürünün kullanılacağı alanın genel özellikleridir. Tercihinizi söz konusu odaya uyumlu olacak desen ya da renklerdeki ürünlerden yana kullanmanız önemlidir. Örneğin, daha özgür ruhlu bir alan için beton görünümlü duvar kâğıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Doğa ile iç içe bir görüntü için ise taş duvar kâğıdı modellerini değerlendirebilirsiniz.

Çizgili duvar kâğıdı, alanların daha şık ve bir o kadar da sade bir ambiyans kazanmasına yardımcı olur. Söz konusu bu durum, duvar kağıdı renkleri için de geçerlidir. Sade bir hava yaratabilmek için siyah duvar kâğıdı veya beyaz duvar kâğıdı tercih edebilirsiniz. Piyasada pek çok farklı renklerde duvar kâğıdı bulmak mümkündür. Onlarca renk arasından eviniz için uygun olanını seçebilirsiniz.

Düz renkli duvarları renklendirmek ve canlandırmak isterseniz duvar örtüsü ve duvar sticker modellerine göz atabilirsiniz. Duvarın yapısı da duvar kağıdı seçimi açısından büyük önem taşır. Pürüzlü yüzeye sahip duvarlarda kullanmak için daha kalın formlu ya da yoğun desenli ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Aksi hâlde, kâğıdın yapıştırılmasından önce duvarın pürüzlerden arındırılması gerekir.

Mutfak, banyo ve tuvalet, evin diğer odalarına kıyasla rutubetli olmaya daha yatkın, suyun daha yoğun olarak kullanıldığı alanlardır. Bu ve benzeri alanlarda suya karşı dayanıklı, rutubeti önleyen modellerin tercih edilmesi gerekir. Odaların büyüklüğü, duvar kâğıdı seçimi yaparken göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, küçük alanlar için koyu renkli ve yoğun desenli modeller doğru bir tercih olmaz çünkü ortaya boğucu bir atmosfer çıkabilir. Benzer şekilde odaların gün ışığı alma miktarına da dikkat etmeniz gerekir. Görece daha az ışık alan odalar için daha açık renkli alternatifler tercih edilmelidir.

Kolay temizlenebilir özellikteki duvar kâğıdı çeşitlerini seçerek daha uzun süreli bir kullanım ömrü elde edebilirsiniz. Duvarlar, farkında olmadığınız pek çok nedenle kolaylıkla kirlenebilir. Bu duvarların pratik şekilde silinip temizlenebilir yapıdaki kâğıtlarla kaplanmış olması hijyen açısından işinizi kolaylaştırır.

Duvar Kâğıdı Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Duvar Kâğıdı Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Duvar kâğıtlarının temizliğinde ağır kimyasal yapılı maddeler kullanılmamalıdır. Bu maddeler, kâğıtların yapısına zarar verebilir. Bir miktar suyun için arap sabunu ya da bulaşık deterjanı ekleyerek oluşturabileceğiniz bir karışımla duvar kâğıtlarını rahatlıkla silebilirsiniz. Eğer bir temizlik malzemesi yerine doğal bir ürün kullanmayı tercih ederseniz suyun içine bir miktar sirke ve boraks ekleyebilirsiniz.

Temizlik işlemi için kullanabileceğiniz uygun ürünler, yumuşak dokulu bir bez ya da bir süngerdir. Daha sert formdaki ürünlerle duvar kâğıtlarının görünümünde ve genel dokusunda bozulmalara yol açabilirsiniz. Uzmanlar, bu temizlik işleminin her mevsim geçişinde tekrarlanmasını tavsiye etmektedir.

Kaliteli Duvar Kâğıtları Fiyatları Nasıldır?

Kaliteli Duvar Kâğıtları Fiyatları Nasıldır?

Duvar kâğıdı fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak farklılık gösterir. Bunların başında, ürünlerin imal edildiği yerler gelir. İthal duvar kâğıdı modelleri ile Türkiye’de üretilmiş duvar kağıdı modelleri arasından belli bir fiyat farkı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun dışında, farklı model ve desendeki ürünlerin fiyatları da kullanılan materyal ve teknolojilere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Duvar kâğıdı modelleri ve fiyatları açısından Trendyol, kullanıcılarına oldukça geniş bir çeşitlilik sunar. Trendyol’un kullanıcılarına sunduğu uygun fiyat politikası da size kaliteli duvar kâğıtlarını bütçenizi yormadan sipariş edebilme olanağı sağlar. Türkiye’nin önde gelen online alışveriş mecralarından olan Trendyol üzerinden aradığınız renk ve modeldeki duvar kâğıtlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Siz de hayalinizdeki duvar kâğıdını hemen sipariş verin, yaşam alanlarınıza yepyeni ve özgün bir atmosfer kazandırın.

Duvar Kağıdı İçin Ölçü Nasıl Alınır?

Duvar kâğıdı uygulaması yapılacak alanın ölçülerine bağlı olarak alınması gereken ürün miktarı belirlenir. Metrekare üzerinden duvarın ölçülerini belirlemek için yüzeyin en ve boy uzunlukları alınmalıdır. Elde edilen ölçüler metrekare cinsine çevrildikten sonra uygulama yapılacak alan için gerekli olan duvar kağıdının miktarı belirlenir. Duvarlardaki çıkıntılı bölümler de dikkate alınarak uygulama için ek kâğıt temin edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Genellikle standart ölçülerde parçalar hâlinde satışa sunulan duvar kağıtları, belirli orandaki metrekare seçeneklerine sahiptir. Uyulama yapılan duvarın genişliğine göre ihtiyaç olan duvar kâğıdı sayısı belirlenebilir ya da özel ölçülerde siparişler oluşturulabilir. İstenen her ortama uygulanabilen duvar kâğıdı tasarımlarını inceleyerek iç mekânı özelleştiren ideal ürünleri belirleyebilirsiniz. Boyanın yerine tercih edilebilen ve uzun yıllar görüntü kalitesini muhafaza eden duvar kâğıdı tasarımları, silinebilir özelliğiyle dikkat çeker.

Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım alanına göre farklı tasarımlarda hazırlanan duvar kâğıdı modelleri, kendinden desenli modelleriyle dikkat çeker. İç mekânlar için hazırlanan ve dikkat çekici bir tarza sahip olan duvar kâğıdı modelleri, farklı beğenilere hitap eden sayısız çeşide sahiptir. Kendinden dokulu olan 3D duvar kağıdı modelleri, genellikle taş deseni gibi gerçekçi materyaller esas alınarak hazırlanır. Duvarlarda tuğla görüntüsünü öne çıkaran 3D tasarımlar, kabartmalı yapılarıyla ortamın havasını değiştirir. Dekorasyonda sadeliği ve ferahlığı öne çıkaran beyaz duvar kağıdı modellerini inceleyerek kendi tarzınızı yansıtan özel parçaları belirleyebilirsiniz. Spor ve klasik tarzdaki dekorasynları tamamlamak adına açık renkli duvar kağıtlarını inceleyerek hayalinizdeki ortam için ideal olan modelleri belirleyebilirsiniz. İç mekânlarda iddialı ve baskın bir görünüm oluşturmak adına siyah duvar kağıdı tasarımlarını da inceleyebilirsiniz. Sade ya da yaldızlı desen seçenekleriyle öne çıkan koyu renkli duvar kağıdı tasarımları, geniş mekânlarda iddialı ve etkileyici bir görünüm oluşturulmasını sağlar.

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı Nerede Satılır?

Duvar kâğıdı tasarımlarının uygulaması için özel olarak hazırlanan yapıştırıcıları Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz. Farklı markalara ait olan yapıştırıcı seçeneklerini inceleyerek seçtiğiniz duvar kağıdının özelliğine uygun olan ideal ürünleri belirleyebilirsiniz. Trendyol tarafından hazırlanan ürün listesinde aradığınız kriterlere uygun olan yapıştırıcı seçenekleri bir arada sunulur. Kullanıcı yorumlarına ve yıldız puanına göre sıralanan duvar kâğıdı yapıştırıcıları, sıkça tercih edilen ürünler başta olacak şekilde listelenir. Dilediğiniz özellikleri taşıyan duvar kâğıdı yapıştırıcısını belirlemek için Trendyol üzerinden sizlere sunulan ürünü marka ve beğeni detaylarına dikkat ederek tercih edebilirsiniz. Ürünlerin yapısı ve uygulama seçeneklerinde de değişiklikler olabileceğinden aradığınız kullanım özelliklerine hitap eden ürünleri belirleyebilirsiniz. Trendyol ayrıcalığıyla sizlere sunulan duvar kağıdı yapıştırıcılarının yanında uygulama için gerekli olan fırça, rulo ve maket bıçağı gibi parçaların tamamını da tek seferde temin edebilirsiniz.