İlgili Kategoriler
Desen
Kullanım Alanı
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kırmızı Duvar Kağıdı

" araması için 639 sonuç listeleniyor

Kırmızı Duvar Kağıdı Çeşitleri ile Odan Daha Havalı

Odalara farklı ve havalı bir görünüm katmak için en popüler metotlar arasında bulunan duvar kağıtları, değişik tasarımları ve farklı motifleri ile pek çok farklı alternatifi barındırır. Kırmızı duvar kağıdı çeşitleri ile duvarlarınıza derinlik katabilir, odalara dilediğiniz havayı kazandırabilirsiniz. Odada bulunan mobilya ve eşyalar ile uyumlu olan kırmızı renk duvar kağıdı odaya romantik ve hoş bir doku katar. Herkese hitap eden tasarımlara sahip olan modeller ile evlerinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Trendyol'da bulunan hareketli ya da sakinleştirici etkiye sahip olan düz kırmızı duvar kağıdı çeşitlerine göz atarak beğendiğiniz ürünü kısa sürede sepete ekleyebilir, tarzınızı kağıtlar yoluyla iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Farklı Kırmızı Duvar Kağıdı Modelleri

Farklı Kırmızı Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları ton, desen ya da boyu gibi farklı özellikler ile birbiri içinde kategorilere ayrılır. Düz renkli tasarımlar desen barındırmaması ve odanın duvarında boya gibi durmasıyla pek çok kişi tarafından günlük hayatta değerlendirilir. Kırmızı tuğla duvar kağıdı ise salonlarda ya da oturma odalarında televizyonun arkasında kullanılarak farklı bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur. Uzun yıllardır popüler olan kırmızı tuğla desenli duvar kağıdı doğal görünümü sayesinde doğal tasarımlardan hoşlanan kişilere hitap eder. Sarı kırmızı duvar kağıdı çeşitleri ise genellikle Galatasaray taraftarları tarafından tercih edilen bir model olsa da uyumlu renklerden oluşmasından dolayı pek çok kişinin duvarlarında kullanmayı tercih ettiği bir modeldir. Salon ya da oturma odası gibi alanların yanı sıra ürünleri incelediğinizde yatak odaları için de modeller olduğunu görebilirsiniz. Örneğin; kırmızı kalpli duvar kağıdı çocukların odalarında kullanmaktan hoşlandığı modeller arasında bulunur. Trendyol'da kırmızı puantiyeli duvar kağıdı çeşitlerinden çiçekli olanlara kadar aradığınız her tipte ürüne kolay bir şekilde ulaşabilir, evlerinizi yeni baştan yaratmaya başlayabilirsiniz.

Kırmızı Duvar Kağıdı ile Dekorasyon Fikirleri

Kırmızı Duvar Kağıdı ile Dekorasyon Fikirleri

Kırmızı rengi bordoya yakın koyu bir tondan turuncuya bakan açık bir dokuya kadar geniş bir renk paleti ile karşınıza çıkar. Koyu kırmızı duvar kağıdı ağır duruşu ve kattığı zarif doku ile genellikle evlerin salonunda bulunan kolon gibi alanlarda tercih edilir. Açık tonlar ise uygun bir alan varsa mutfakta hoş bir duruş sergilemeyi başarır. Kendiliğinden parlak bir görünüme sahip olan kırmızı simli duvar kağıdı ise çocuk odalarında ya da avangart tasarıma sahip salonlarda kullanılabilir. Klasik bir kombin olmasını hoş duruşuna borçlu olan kırmızı siyah duvar kağıdı modelleri ise evin her alanına farklı ve havalı bir görünüm kazandırmayı başarır. Kırmızı beyaz duvar kağıdı ise duvarlara sade ve zarif bir görüntü kazandırması ile çoğu ailenin evlerinde kullanmaktan hoşlandığı bir parçadır. Trendyol'da bulunan ürünler ile evlerinizde kendinize ait alanlar oluşturabilirsiniz.

Trendyol'da Kırmızı Duvar Kağıdı Fiyatları

Trendyol'da Kırmızı Duvar Kağıdı Fiyatları

Ürünler boyut, desen, ebat ya da tasarım gibi kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. En çok tercih edilen modellerden biri olan kırmızı taş duvar kağıdı odaya kattığı asil zarafet ile çoğu markanın tercih ettiği bir desen olma özelliği gösterir. Kırmızı çiçekli duvar kağıdı ise sade bir şekilde dekore edilen odalara canlı ve dinamik bir hava katmasıyla pek çok kişi tarafından evlerinde kullanılan bir modeldir. Çiçek ve tuğla desenlerinin dışında ürünleri incelediğinizde araba, resim ya da çizim gibi farklı desen seçenekleri ile de karşılaşabilirsiniz. Kırmızı renginin çağrıştırdığı romantizm ve oluşturduğu yatıştırıcı etki duvar kağıtlarında kullanıldığında etkisinin daha güçlü olmasını sağlar. Kırmızı rengini beğeniyor ve evinizde kullanmak istiyorsanız Trendyol'da bulunan kırmızı duvar kağıdı çeşitleri sizin için iyi bir alternatif olabilir. Ürünün yerleştirileceği alanı belirledikten sonra Trendyol'dan ürünlere göz atabilirsiniz.