İlgili Kategoriler
Renk
Desen
Kullanım Alanı
Özellik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Flamingo Duvar Kağıdı Çeşitleri ile Odanı Keşfet

Bir mekanı dizayn ederken ortama doku, desen, renk ve derinlik katmanıza yardımcı olan çok çeşitli ögeler ve araçlar mevcuttur. Duvarlarınızı ve tavanlarınızı zevkinize göre işlemenin birçok yolu vardır. Bununla birlikte dilerseniz tüm bu güçlü tasarım niteliklerini tek bir paket halinde de elde edebilirsiniz. Duvar kağıdı, bir alanı başka ögelere ihtiyaç duymadan büyük ölçüde dönüştürmenin oldukça kolay ve uygun fiyatlı bir yoludur. Evinizde hakim olan renkten sıkıldığınız zaman Flamingo duvar kağıdı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu tür malzemeler, değiştirilebilir özellikleri ile kurtarıcı nitelik taşır. Kolay silinebilir olması evin hijyenini muhafaza etmek için önemlidir. Duvardaki renkler boya yöntemi ile sık değiştirmeye müsait değildir ancak bu tür pratik çözümler alternatif özellikler taşır. Duvar kağıdı Flamingo kalitesiyle sizlerle buluşur. Özellikle iç mekan tasarımcıları tarafından salonun dikkat çekici bölgesi olan televizyon ünitesinin arkasında tercih edilir. Flamingo markasının duvar kağıdı; etkileyici görünümünün yanı sıra, evinizin ya da ofisinizin duvarlarına temizlenebilir ve yıkanabilir koruyucu bir katman eklediği için maksimum konfor sunar. Bunlar, uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için bütçeye de katkıda bulunur. Günümüzde iç mekanların görünümüne yatırım yapmak birçok kişi tarafından önemsenir. Görsel ilginin amaçlandığı doğrultuda artması için mekana ince bir doku ve derinlik katar. Bu derinlik ve doku basit bir düz boya tabakasıyla elde edilemez. İşletmenizde ya da evinizde görsel ilgiyi artırmak için Trendyol güvencesiyle Flamingo duvar kağıdını edinebilirsiniz.

Eski Tarzlara Veda Zamanı

Eski Tarzlara Veda Zamanı

Kapalı mekanlara dair malzeme seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken ilk detay, bunların kolay temizlenebilir olmasıdır. Markanın eşsiz tasarımları, nemli bir sünger ya da bez yardımıyla temizlenebilir özelliktedir. Gelişen tasarım teknolojisi ile değiştirmek istediğiniz mekanınıza bu ürünlerle eşsiz bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Kullanımı kolay olan malzemenin duvardan çıkarılması da basit olur. Tek bir şerit halinde çıkarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde mekanın zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Flamingo Damask duvar kağıdı, bulunduğunuz ortama sevdiğiniz rengi eklemenize ve odaya biraz doku kazandırmanıza olanak tanır. Bunlar, kişiliğinizin bir uzantısı haline gelir. Bunları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Temizlemesi kolay olan bu malzemelerin üzerindeki desenler ise kir ve lekeleri gizlemeye yardımcı olur. Çok yönlülüğü, dikkat çekici özelliklerinden biridir. Kusurları gizlemek için de mükemmeldir. Flamingo yaprak desenli duvar kağıdı, tropikal tarzı evinize getirir. Bunlar, sıcak pembe yastıklar ve bazı saksı bitkileri ile etkili bir görünüm imkanı tanır. Doğa odaklı bir tema yansıtır. Mekanınızı sıcak bir ortama dönüştürme avantajına sahiptir. Seçim sürecinde göz önünde bulundurulması gereken faktörlerin başında ise uygulama kolaylığı, maliyet ve alanınızın çok yönlülüğü gelir. Markanın tasarımları ise her açıdan avantajlıdır. Düzgün bir şekilde asıldığında boyadan üç kat daha fazla dayanır. Malzemelerin uzun ömürlü olması maliyeti azaltan bir diğer etken olarak müşterisini memnun etmeyi başarır. Tasarım imkanlarının çeşitlenmesi sayesinde artık boya ile taklit edilemeyen birçok farklı desen, renk ve doku mevcuttur. Yoğunluğu az olan bir görünüm için özel bir duvarı, yerleşik rafları veya bir girintiyi duvar kağıdıyla kaplayabilirsiniz. Bu, bir odaya boya ile elde edilemeyecek biçimde ilgi katar ve derinlik hissi yaratır. Dekorasyon evde geçirilen zamanın mutluluk hissi yaratması açısından önem taşır. Bir evde de dekorasyon, büyük ölçüde yapıda saklıdır. Evde kullanılan renkler, mobilyaya da şekil verir. Kullandığınız dekora bağlı olarak seçimlerinizde değişiklikler yapabilme şansı vardır. Seçtiğiniz duvar kağıdının dokusuna, desenine ve rengine bağlı olarak odanın tarzını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu tür malzemelerden yararlanarak çarpıcı görsel efektler üretebilirsiniz. Evinize ya da ofisinize kişiselleştirilmiş bir tarz kazandırabilirsiniz. Trendyol üzerinden markanın tüm içeriklerini inceleyebilir ve evinizde kendinizi özel hissetmek için beğendiğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Hem İşlevsel Hem Estetik Ürünler İçin Doğru Adres

Hem İşlevsel Hem Estetik Ürünler İçin Doğru Adres

Yaşam alanlarınızın duvarlarını yenilemek istediğinizde tercih edebileceğiniz birçok kaplama malzemesi vardır. Bunlarla hem duvarları hem de bölmeleri kaplayabilir ve eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kaplama malzemeler arasında yer alan duvar kağıdı, oldukça kullanışlı ve pratik bir yöntemdir. Flamingo marka duvar kağıdı ise öne çıkan kaliteli malzemelerdendir. Bunlar, hafif bir süngerle yıkanabilir özelliktedir. Dayanıklılığı ile dikkat çeken ürünler, oldukça rahat temizlendiği için hijyenik ve estetik bir duruş sergiler. Kolay temizlenebilir olması sayesinde oturma odası, yemek odası gibi evin her alanı ferah ve güzel görülür. Duvar kağıdı, evinize tasarım açısından benzersiz bir görünüm kazandırır. Yenilenen teknolojiyle tasarlanarak çağdaş stilleri sizlere sunar. Sunduğu estetik görünüm, dizaynın özenine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunların doğru yerlere yerleştirilmesi ürünlerin doğru seçilmesi kadar önem taşır. Aksi halde istenen görünüme ulaşmak mümkün olmaz. Desenleri gelişigüzel bir şekilde yerleştirilmesi uygulama esnasında sıklıkla yapılan hatalardan biridir. Avrupa’da duvarları dekore etmenin yaygın yolunu oluşturan bu ürünler, evinizi ya da ofisinizi bambaşka bir tarza büründürür. Dekorasyon işlemleri bu malzemeler sayesinde rahat, pratik, modern ve yaratıcı olur. Üstün kaliteyi uygun fiyatlar üzerinden elde ederek hızlı ve kolay çözümler elde edebilirsiniz. Minimum zamanda ve minimum maliyetle yaşam alanlarınızdaki hasarlı bölgeleri kendi ellerinizle yenileyebilirsiniz. Boyalı, sıvalı, kerpiç, tuğla, beton yüzeylerin yanı sıra prefabrik panellerin üzerine de uygulanabilir özelliktedir. Bu sayede evin birçok yerinde rahatlıkla kullanılır. Kaliteli seçim ve uygun bakım ile yaklaşık 15-20 yıl boyunca rengini ve görünümünü korur. Konu ev tasarımı olduğunda değişim arayanlar için birebir çözüm önerisi gösterir. Benzersiz görünüm sunması sayesinde kendi kişiliğinizi eve yansıtmanıza imkan sağlayan malzemelere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Flamingo Duvar Kağıdı Fiyatları Trendyol’da

Bütçe Dostu Flamingo Duvar Kağıdı Fiyatları Trendyol’da

Evinizin görünümünden ilham alır duruma gelmek için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yoktur. Flamingo duvar kağıdı fiyatları üstün kalitesine rağmen oldukça uygun aralıklarla karşınıza çıkar. Her bütçeye uygun olan malzemeleri incelemek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz. Flamingo duvar kağıdı kataloğu içerisinde yer alan tüm seçenekler Trendyol’da sizleri bekler. Bu sayede evinizin rahatlığında markanın yeni modellerini keşfedebilir, beğendiğinizi alarak evinizi ideal görünüme kavuşturabilirsiniz. Her stile uygun seçenek mevcuttur. Örneğin; minimalist görünümler cezbedici geliyorsa istenen görünümü ve hissi yaratmak için sade ya da tek renk seçeneklere yönelebilirsiniz. Soyut bir desen de mekanda doğallık hissi yaratır. Duvar kağıdının eklenmesi ortamda yarattığı özgün stili ile alanınızda kişiselleştirilmiş bir görünüm oluşturmanın pratik ve uzun ömürlü bir yoludur. Ayrıca markanın tasarım alternatiflerinin gelişmesi ile çağdaş ve yüksek enerjili bir ortam yakalayan birçok geometrik baskı da mevcuttur. Doğru alanda geometrik duvar kağıtları uygulayarak hafif ve eğlenceli bir mekan hazırlayabilirsiniz. Desen veya renk hafif olsa bile odanıza bir eğlence katar. İç mekan tasarımcılarına göre düz koyu renkli duvar kağıtları, doğru alanda çarpıcı olur. Yüksek tavanların, büyük süslemelerin ve pervazların herhangi bir kombinasyonuna veya bol miktarda doğal ışığa sahip olan odalar, koyu renk kağıtlar için kullanım imkanı sunar. Banyo gibi mekanlarda karakter, çekicilik ve bireysellik katar. Doğru kullanıldığında mekanınızda güzel bir odak noktası oluşturur. Salonlarda televizyon ünitelerinin arkasında tercih edilir. Yemek odalarında vitrinlerin, konsolların arkasında kullanılır. Keyifli ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış alanları ortaya çıkarır. Dar alanlarda ise iyi seçilmiş modellerin duvara eklenmesiyle rahatlatıcı ve ferah bir görünüm sağlanır. Tüm bu avantajlara erişim için Trendyol üzerinden seçim yapabilir, anında dilediğiniz malzemelere ulaşarak yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz.