"

Desenli Duvar Kağıdı

" araması için 10520 sonuç listeleniyor

Dekoratif Çözümler Sunan Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol'da!

Dekoratif görünümlü aksesuarlar, iç mekan tasarımlarında her zaman tercih edilen seçenekler arasında yer almayı başarır. Biblo, heykel, tablo, resim, teknolojik aletler, mobilyalar gibi seçenekler de ihtiyaç olarak görülür. Bunların yanında ise kullanılan çeşitli parçalar ortamdaki canlılığı artıran parçalar haline gelir. Sevilerek kullanılan yardımcı aksesuarlar arasında da duvar kağıtlarına rastlanabilir. Çok fazla sayıda seçeneğe ve modele sahip olan bu parçalar, yapıştırma tekniği ile duvarları süslemeyi başarır. Üzerinde bulunan desenlerin çizgisine göre kesilen parçalar, simetrik bir şekilde yapıştırılır. Yapışkanın kalitesi ise kopma, yırtılma veya sökülme olmadan kullanım imkanı sunar. Ürünlerin bu yapısı, uzun süreli uygulamaya elverişli hale gelmelerine yardımcı olur. Müşteri memnuniyeti kazanan markalar üstün dayanıklılık performansı sergileyerek favori haline gelir. Beğeni kazanan seçeneklerden biri orman temalı modellerdir. Bu temaya göre tasarlanan ürünler; palmiye, mantar, orman, ağaç, çiçek desenli duvar kağıdı olarak karşınıza çıkar. Bol yeşilliklerle süslenen, huzur verici tasarımlar ile ortamlarda eşsiz bir canlılığa erişilir. Sevilen doğa ortamını duvarlarınıza getiren görseller sayesinde ferahlığa erişme şansını yakalayabilirsiniz. Bu tasarım genellikle salon, koridor, ev ortamı, işyerleri ve büro tarzı yerlerde sıklıkla tercih edilir. Modellerin şıklığı ve estetiği ortamlara istenen görüntüyü çıkarır. Genç odalarının da sevilerek kullanılan bir parçası haline gelir. Bir diğer beğeni kazanan tasarım ise hayvan şekilleri ile süslenen malzemelerdir. Orman hayatına yaptığı anımsatma sayesinde ilgi çeken bu tasarımlar arasında flamingo, zebra, leopar, çita, inek desenli duvar kağıdı modelleri yer alır. Genellikle çocuk odalarında, anaokullarında ve kreşlerde bu hayvan motiflerine yer verilir. Eğitici yönden geliştirici etkiler sergileyen motifler, ayrıca eğlenceli görselleri de ortaya çıkarır. Bu da çocukların ilgisini çeker ve onlarla ilgili dekorasyonlarda sık sık tercih edilmelerine yardımcı olur. Hayvan, bulut, gökyüzü, uzay desenli duvar kağıdı da yine çocuk odalarının vazgeçilmezi haline gelen çeşitlerdir. Uzay meraklısı olan çocuklar bu stickerlardan oldukça fazla memnun kalır. Ayrıca kaliteli yapıları da uzun süreli kalıcılıklarına yardımcı olur. Beğeni ile kullanılan modellere Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Kalıcı Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Desenli duvar kağıdı aksesuarları, dış görünümde eşsizlik ve canlılık yaratan malzemelerdir. Çok sayıda çeşide ve değişik tasarımlara sahip olan malzemeler, müşterilerin ilgisini çeken görsellerle karşınıza çıkar. Üstünde basılı olan farklı desenler, zevklere ve isteklere göre değişiklik gösterir. Ürünler orman, hayvan, taş, doğa, çizgi gibi temalar ile tasarlanır. Ev ortamında ve iç mekan dekorasyonunda, sunduğu eşsiz görseller sayesinde sevilerek kullanılır. Renk konusunda değişik seçenekler ile karşınıza çıkan modeller, evinizi süslemeyi başarır. Farklı ve canlılık veren etkiler göstererek dekorasyonu baştan sona değiştirmiş olur. Her türlü duvar ve boya tipine uyum göstererek kalıcılığını da uzun süre boyunca sürdürebilir. Çocuk odaları, genç odaları, salon, koridor, mutfak, yatak odası gibi pek çok alan uygun olan tasarımlara sahiptir. Arkalarında bulunan yapışkanların gücü sayesinde uzun süre boyunca ürünlerin kullanımı devam edebilir. Beğenilen seçeneklerin arasında yer alan modeller kiremit, hasır, ahşap, mermer, taş desenli duvar kağıdı tasarımlarıdır. Oldukça şık, zarif ve ağır görünümleri ortaya çıkaran bu modeller, ciddi ortamların vazgeçilmez parçası haline gelir. Aralarında yer alan kiremit desen ise favori olarak başta yerini alır. Hafif turuncu tonlarına yakın olan rengiyle kullanıldığı ortama canlılık katan ürünler, eğlenceli ve ferah etki oluşturmayı başarır. Pek çok ortam için kolay uyum sağlayabilen ve rahat bir şekilde kombinlenen seçeneklerin tercih edilme oranı da oldukça yüksektir. Müşterilerin gözünde sevilen bir yere sahip olan modeller, beğeni ile kullanılır. Bir diğer sevilen tasarım ise orkide, sarmaşık, papatya, gül, yaprak desenli duvar kağıdı seçenekleridir. Çiçek temalı görseller, oldukça canlı ve huzur verici etkilere sahiptir. Doğayla olan etkileşimi artıran ve yeşilliğe olan özlemi götüren modeller sayesinde istenen ferahlığa erişilmiş olur. Pek çok alanda tercih edilen seçenek, iç mekanların vazgeçilmezi haline gelir ve beğeni ile kullanılır. Ürünlerin sunduğu başlıca avantaj ise boyut çeşitliliği olur. Küçük ya da büyük ölçü yönünden değişiklik gösteren ürünler, müşterilerin isteklerine göre şekil alır. Kullanıldığı alana göre özenle seçilen bu boyutlar sayesinde istenen görsel de kolayca elde edilir. Bir diğer ilgi çeken desen ise farklı renk seçenekleridir. Yeşil, mavi, beyaz, gri, siyah desenli duvar kağıdı modelleri de başlıca tercih edilenler arasında yer alır. Canlılığı ile ön plana çıkan yeşil ve mavi tonlar ferahlatıcı etkilere sahip olur. Asil ve zarif beyaz, gri, siyah tonlar ise ağır duruşu ile ilgi çeker. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kumaş, seramik, deri, odun, kütük desenli duvar kağıdı çeşitleri de beğeni ile kullanılır. Müşteriler tarafından ilgi ile karşılanan tasarımlar, şıklığı ve estetikliği sayesinde dikkat çeker. Mekanların havasını değiştiren desenlere ulaşmak için Trendyol'dan faydalanabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Desenli Duvar Kağıtları

Eşsiz Tasarımlarıyla Desenli Duvar Kağıtları

Duvarları süsleyen sticker seçenekleri, ortama kattığı eşsiz etkiler sayesinde sevilerek kullanılan parçalar olarak ön plana çıkar. Bu stickerlarda aranan başlıca özellikler arasında ise kalıcılık ve sağlamlıktır. Uzun süreli yapışkanlık özelliğini koruyan seçenekler sayesinde müşterilerin beklentileri karşılanmış olur. Duvara yerleştirilen görseller güçlü yapışkanlar ile desteklendiği için kolay kolay sökülme, yırtılma, soyulma gibi durumların riskini ortadan kaldırır. Rengini ve tasarımının şıklığını kaybetmeyen ürünler sayesinde müşteriler memnuniyet ile sonuç alır. Birçok farklı çeşit ile karşınıza çıkan bu tasarımlar ayrıca değişen modelleri sayesinde de ilgi çekmeyi başarır. Her müşterisinin zevkine ve isteğine göre uyum sağlayan modellerin her biri renk, desen ve baskı yönünden değişiklik gösterir. Farklı temalar adı altında değişen görsellere rastlamak mümkün olur. Beğeni ile tercih edilen seçeneklerin başında da nota, baklava, çizgi desenli duvar kağıdı yer alır. Ağır, asil ve zarif modeller, oldukça ince ve detaylı çizgiler ile doludur. Her bir tasarım, ilgi çekici görsel oluşturmayı başarır ve kullanıldığı ortama şıklık katar. Genellikle siyah beyaz tonlarına sahip olan seçenekler beğeni ile kullanılır. Ayrıca değişiklik gösteren renklere de ulaşmak mümkündür. Bir diğer ilgi çeken tema ise granit, bambu, tahta, beton, fayans desenli duvar kağıdı seçenekleridir. Farklı dokuları ve taş yapıları temsil eden bu modeller, ilginç görüntüleri ortaya çıkarır. Gerçekçi üç boyutlu şekiller, dikkat çekici hale gelir. Böylece çeşitli etkiler ve efektler sağlanmış olur. Çeşitli iç mekan dizaynları tercihlerinde ilk sırada yer alan bir diğer çeşit ise tropikal manzara desenli duvar kağıdı modelleridir. Doğaya olan özlemi gideren bu manzara, yeşilliklerle ve capcanlı renkler ile doludur. İçinde bulunan bu canlılık, insana büyük bir huzur ve ferahlık verir. Sanki doğada ve tropikal bir ormandaymış hissini veren gerçekçi tasarım ise müşterinin memnun olmasına olanak sunar. Gerçekçi yönüyle ön plana çıkan ateş, alev desenli duvar kağıdı ise üç boyutlu etkisi sayesinde ilgi çeker ve beğeni ile karşılaşır. Oldukça farklı ve eşsiz tasarımlara Trendyol aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Yapılarıyla Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Kaliteli Yapılarıyla Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Kitap desenli duvar kağıdı, dekorasyon parçaları arasında ön plana çıkmayı başaran bir seçenektir. Eşsiz tasarım, ev içinde sık sık tercih edilir. Kitap okumayı seven müşteriler için ise bu ürün birinci tercih olarak görülür. Üzerinde farklı kitap desenlerini barındıran ve kütüphane havası oluşturan tasarım, öğretici içeriğe de sahip olur. Çocuk odalarında veya çocukların bulunduğu mekanlarda kullanıldığı zaman, kitapların taşıdığı önemi aktarır. Üzerinde yazan yazılar da okuma yazma yeteneğini artırabilir. Genç ve yetişkin odalarında kullanılan seçeneklerde ise güncel ya da klasik eserlere yer verilir. Sticker çeşitleri arasında sevilerek kullanılan ve kalitesi ile ön plana çıkan bir diğer malzeme ise sıva desenli duvar kağıdı modelidir. Duvar üzerine yerleştirilen kağıt, sıva çekilmiş gibi bir görünüm sunar. Gerçekçi tasarımı sayesinde istenen etkiyi ortaya çıkarabilir. Ağır ve şık bir görsel oluşturur. Pek çok iç mekan dizayn fikrinde bu sticker çeşidinden faydalanılır. Kaliteli yapısı ise müşteri memnuniyetini artıran bir etken olur. Güçlü yapışkan ile zemine tutturulan sticker, uzun süre boyunca sağlamlığını korur ve ihtiyaçları karşılamayı başarır. Yine aynı avantajları sunan İstanbul, Osmanlı desenli duvar kağıdında da aynı olanaklara rastlanır. Eşsiz tasarımlara sahip olan seçenekler, yapıştırıldığı alanda kaliteli yapısı sayesinde kalmayı başarır. Yırtılma, soyulma, solma gibi pek çok sayıda sorun bu yapı sayesinde engellenmiş olur. Ürünler ayrıca baskısının eşsiz tasarımı ile ilgi çeker. İstanbul ve Osmanlı'yı anımsatan resim, ferahlatıcı bir manzara sunar. Eşit ve dengeli şekilleri ile ön plana çıkan üçgen, geometrik desenli duvar kağıdı çeşitleri ise eşsizliği sayesinde sevilen bir diğer modeldir. Trendyol sayesinde bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Desenli Duvar Kağıdı Yorumları

Beğeni Kazanan Desenli Duvar Kağıdı Yorumları

Yorum bölümü, alışveriş sürecinde müşteriler tarafından bakılan ilk bölüm olur. Ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler, bu kısımdan faydalanır ve istedikleri bilgiyi de kolayca elde eder. Önceden deneyim kazanan müşteriler tarafından yapılan yorumlarda olumlu ya da olumsuz görüşlere rastlanabilir. Tüm bu fikirler ise yol gösterici hale gelir. Desenli duvar kağıdı modelleri yorumlarına bakıldığında pek çok olumlu değerlendirmeye rastlanır. Oldukça fazla memnuniyet oluşturan ürünler, müşteriler tarafından beğeni ile karşılanır. Kalitesi, kullanışlılığı, şıklığı ve eşsizliği ise bu yorumlarda sık sık dile getirilen konular arasında yer alır. Ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı, dekorasyon fikirlerini sevem müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Oturdukları evde ya da bulundukları iç mekanlarda değişiklik yaratmak isteyenler, eşsiz tasarımlardan faydalanabilir. Etrafta farklı görünümler oluşturan bu sticker çeşitleri sayesinde de isteklerine kavuşmaları oldukça kolay olur. Ürünlerde sunulan bir diğer avantaj ise uygun fiyatlardır. Değişen fiyat skalası ile müşteriler bütçelerinden dilediği kadar tasarruf sağlayabilir. Kendi imkanlarına göre ayarladıkları ve seçtikleri ürünler sayesinde kolayca alım yapmış olurlar. Birçok farklı tasarıma sahip olan ve içerik yönünden çok sayıda seçenek sunan modeller arasında etnik, çini desenli duvar kağıdı yer alır. Farklı çini çizgileri ile süslenen ve etnik havalara sahip olan tasarımlar, oldukça şık ve estetik görünüm oluşturmayı başarır. Yorumlarda da bu çeşide olan beğeniler dile getirilir. Müşteri yorumlarında ön plana çıkan ve favori olarak görülen seçeneklerden bir diğeri ise tüy, ayna, şömine, pencere desenli duvar kağıdı çeşididir. Sevilerek tercih edilen bu modeller, eşsizlik sunarak müşterilerin gönlünü fetheder. Oldukça ilgi çeken ve iç mekan ortamını canlandıran duvar desenli duvar kağıdı çeşitlerine Trendyol aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Çok Sayıda Çeşitlilik Sunan Desenli Duvar Kağıdı

Çok Sayıda Çeşitlilik Sunan Desenli Duvar Kağıdı

Dekorasyon fikirlerinde modaya uyum sağlayan sticker çeşitleri beğeni ile kullanılır. Müşteriler tarafından sevilerek evleri süsleyen bu seçenekler, iç mekan dizaynı için vazgeçilmez olarak görülür. Değişen desen, boyut, renk ve tasarım seçenekleri ise ürünlere olan ilgiyi artıran bir etken haline gelir. Seçeneklerin estetik ve şık tasarımları, her vede ve iç mekanda kolay kombinlenebilir olmalarına yardımcı olur. Çok sayıda çeşide sahip olan modeller, müşterilerin zevklerine göre şekillenir. Beğeni ile karşılanan tasarımlar arasında parke desenli duvar kağıdı yer alır. Zemin ile birleşme görüntüsü sunan bu seçenek genellikle boş yerlerde tercih edilir. Bütünlük sağlayan ve eşsiz bir görünüm sunan seçenekler, kalitesi ile ilgi çekmeyi başarır. Şık görsel oluşturarak kullanıldığı alanda dikkat çekici hale gelir. Modeller, güçlü yapışkanlar ile zemine yerleştirilir. Kaliteli ve güçlü yapışkanlar da uzun süre boyunca ömürlerini korumalarına olanak sunar. Bir diğer beğeni kazanan çeşit ise farklı renklere sahip olan sade modeller olur. Tek renk olarak karşınıza çıkan ve tamamen pürüzsüz bir görünüm sunan mor, lacivert, pembe desenli duvar kağıdı çeşitleri oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Uyumlu olduğu dekorasyon parçaları ile birlikte rahat bir şekilde kombinlenebilir. Müşterileri memnun eden bir diğer tasarım ise doğayı anımsatan dağ, dünya, çakıl taşı desenli duvar kağıdı modelidir. Canlı ve ferahlatıcı seçenekler, doğa manzaralarını barındırdığı için huzur verici hale gelir. Kahve ve krem tonlarının ağırlıklı olduğu seçeneklerde mavi rengine de dikkat çekilir. Gökkuşağı, araba, akvaryum desenli duvar kağıdı modelleri de aynı renklerle canlandırılan ve sevilen diğer tasarımlardır. Şıklığı ile ön plana çıkan ve etrafı süsleyen çeşitleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Avantajlı Desenli Duvar Kağıdı Tasarımları

Avantajlı Desenli Duvar Kağıdı Tasarımları

Alışveriş yaparken dikkatle yaklaşılan faktörler arasında uygun fiyat avantajları yer alır. Alınan malzemelerde kalitenin ve kullanışlılığın yanı sıra ekonomik uygunluğa da oldukça fazla dikkat edilir. Sticker çeşitleri ise tüm bu istekleri karşılayıp müşterileri memnun eden ürünler arasında başta gelir. Şık ve estetik görünüme sahip olan çeşitler, dekorasyon yönünden eşsiz bir etki yaratır. Fazlasıyla sevilen yılan, at desenli duvar kağıdı ise birçok müşteri için ilgi çeker. Üzerinde bulundurduğu tasarımlar, kaliteli baskılara sahiptir. Solma, soyulma ya da eskime gibi sorunları ortadan kaldıran bu baskılar, uzun süre boyunca parlaklığını korumayı başarır. Ayrıca yapısının kalitesi de dayanıklılığını artırır. Yırtılma, çizilme gibi problemler bu yapı sayende engellenir. Bir diğer beğeni ile karşılanan tema ise çuvali çim, petek, dama desenli duvar kağıdı çeşitleri olur. Oldukça şık ve estetik görünüme sahip olan bu modeller, kullanıldığı ortamda ilgi çekici hale gelmeyi başarır. Özellikle petekli baskıya sahip olan seçenek, canlı rengi sayesinde sık sık tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Çoğu müşteri tarafından favori olarak görülen dama model de ağır ve zarif duruşu sayesinde şıklık sunar. Ay desenli duvar kağıdı da müşterilerin severek kullanıldığı ve eşsiz tasarımlara sahip olan bir seçenektir. Bu model, özellikle genç odalarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başarır. Modaya uyan tasarım, renklerinin verdiği eşsiz hava sayesinde müşterilerini memnun eder. Mavi ağırlıklı içerik sunar ve gece havasına sahip olur. Uygun olan desenli duvar kağıdı fiyatları sayesinde de bu ürüne sahip olmak oldukça kolay hale gelir. Avantajlı fiyatlar sunan ve çok sayıda olumlu değerlendirme alan seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.