"

Pembe Duvar Kağıdı

" araması için 929 sonuç listeleniyor

İlgi Çekici Pembe Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol’da!

Döşendiği mekanı aydınlatan ve renklendiren, ortama canlılık katan pembe duvar kağıdı çeşitleri yatak odalarının vazgeçilmez kaplama ürünleri arasında yer alır. Doğal malzemelerden üretilen bu kaplama çeşitleri ses ve ısı izolasyonun da sağlanmasına yardımcı olur. Desenli ya da düz pembe duvar kağıdı çeşitlerine göz atarak kullanacağınız mekanın özelliklerine uygun olanı satın alabilirsiniz. Koyu ya da açık pembe duvar kağıdı çeşitleri arasından mekan dekorasyonlarına uyumlu olan ürünü bulabilirsiniz. Koyu renkli eşyalara sahipseniz, toz pembe duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Eğer beyaz, bej ya da gri gibi eşyalarla mekanınızı döşediyseniz, koyu pembe renk duvar kağıdı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Marka seçeneklerinin ve ihtiyacınız olan metrekareye sahip olan ürünlerin değişmesi fiyatlarda farklılıklara yol açabilir. Pembe mermer duvar kağıdı, pembe tuğla duvar kağıdı, pembe tüy duvar kağıdı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu yüzden zevklerinize, ihtiyaçlarınıza ve kullanım amacınıza uygun olan seçimi Trendyol'dan yaparak bütçenizle uyumlu bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Pembe Duvar Kağıdı Modelleri

Pembe Duvar Kağıdı Modelleri

Pembe resimli duvar kağıtları birbirinden farklı baskılarla detaylandırılır. Bu sayede ürün çeşitliliği artar. Tavanda hoş bir görünüm sunan pembe bulutlu duvar kağıdı modelleri yattığınızda gökyüzünün altında uyuyormuş hissi yaşatır. Pembe yıldızlı duvar kağıdı modellerinin gece parlama özelliği, keyifli bir şekilde uyumanıza yardımcı olur. Bulutlarla ve yıldızlarla da bezenen pembe gökyüzü duvar kağıdı modelleri arasından kullanım alanınıza uygun ölçülerde seçim yapabilirsiniz. Mekanın havasını değiştirerek renklendiren pembe çiçekli duvar kağıdı modelleri birbirinden farklı detaylara sahiptir. Bunlar içerisinde pembe gül duvar kağıdı modellerine göz atabilirsiniz. Ürünlerin renkleri ve tasarımları dikkatinizi çekebilir. Yatak odalarınızın ambiyansını yenilemek istediğinizde ise pembe kalpli duvar kağıdı modellerini kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında pembe panter duvar kağıdı modellerini kullanarak onlar için harika bir ortam hazırlayabilirsiniz. Çocuk odası için pembe ayıcıklı duvar kağıdı, pembe kareli duvar kağıdı, pembe taş desenli duvar kağıdı, pembe panda duvar kağıdı tercihleriniz arasında yer alabilir. Ayrıca pembe kelebekli duvar kağıdı modellerini de çocuk odaları için satın alabilirsiniz. Mutfaklarınız içinse meyve detaylarıyla süslenen pembe ananas duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş model seçeneklerine ve avantajlı fiyatlara Trendyol’dan ulaşarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Pembe Duvar Kağıdı Tasarımları

Her Ortama Uygun Pembe Duvar Kağıdı Tasarımları

Düz kaplamaların üzerine yapılan detaylarla şekillendirilen ürünler her müşterinin ihtiyacına yanıt verir. Geometrik şekillerin bulunduğu pembe desenli duvar kağıdı çeşitleri arasından kullanım alanınıza ve amacınıza uygun olanı bularak satın alabilirsiniz. Pembe çizgili duvar kağıdı çeşitlerinde dikey ve yatay tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizde bulunan her odanın havasını değiştirmeye yarayan pembe şeritli duvar kağıdı sayesinde mekanlarınızın hem şık hem de ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Şömine ya da ocakların arkasında tuğla görünümlü kaplamalar kullanabilirsiniz. Doğal görünüme sahip olan bu kapmalarla mekanın otantik bir havaya bürünmesine yardımcı olabilirsiniz. Mutfak, banyo ya da tuvalet gibi fayansların sıklıkla kullanıldığı mekanlarda mermer kaplama tercih edebilirsiniz. Fosforlu pembe duvar kağıdı, pembe leopar duvar kağıdı, pembe damask duvar kağıdı ve 3 boyutlu pembe duvar kağıtları modelleri yer almaktadır. Yatak odasında ya da çocuk odalarında farklı bir tarz oluşturmak istediğinizde ise pembe puantiyeli duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Farklı desenlere ve tasarımlara sahip olan bu kaplama ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgi Çekici Pembe Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol’da!

İlgi Çekici Pembe Duvar Kağıdı Modelleri Trendyol’da!

Sade pembe duvar kağıtları mekanların ferah, şık ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ortamda bulunan diğer eşyaların renklerine uygun tonlarda kaplama seçimi yaparak dengeli bir uyum yakalayabilirsiniz. Açık ya da koyu pembe duvar kağıdı modellerini hangi alanda kullanmak istiyorsanız, oranın ölçülerine uygun olacak şekilde sipariş verebilirsiniz. Sadeliğin birebir yansıtıcısı olan pudra pembesi duvar kağıdı modellerinden sipariş verdiğinizde mekanın havadar ve estetik hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Işıltılı pembe simli duvar kağıdı modelleriyle mekanlarınıza şıklık kazandırabilirsiniz. Pembe yatak odası duvar kağıdı seçenekleri çeşitlidir. Pembe vosvos duvar kağıdı, pembe sten duvar kağıdı, pembe renki duvar kağıdı, pembe çilek duvar kağıdı ve pembe çubuklu duvar kağıdı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.Trendyol üzerinden kaplamaların üretimini yapan marka seçeneklerine göz atarak ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Birbirinden özel üretimlere imza atan markaların kaplama çeşitliliğini detaylı bir şekilde incelediğinizde hem ürün detayları hem de pembe duvar kağıdı fiyat seçenekleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kaplama ihtiyaçlarınızı Trendyol’un uygun fiyatlı ürünleriyle avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.