İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çift Uçlu Keçeli Kalem

" araması için 1095 sonuç listeleniyor

Keyifli Etkinlikler için Çift Uçlu Keçeli Kalemler Trendyol'da!

Kırtasiye malzemeleri kullanıcıların talepleri ve beğenileri doğrultusunda çeşitlendirilir. Zengin bir yelpazeye sahip olan kırtasiye malzemelerinin içerisinde kalemler önemli bir yer kaplar. Çift uçlu keçeli kalemler geniş kullanım alanlarıyla kalem çeşitleri arasında dikkat çeker. Siz de çift uçlu keçeli kalemler kullanarak harika çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Ofis yaşantısında, okul hayatında, hobi çalışmalarında, profesyonel resimle ilgili meslek gruplarında ve çocuklar için tasarlanan etkinliklerde çift uçlu keçeli kalemler sıklıkla kullanılır. Farklı renk, kalem ucu kalınlığı ve tasarımlarıyla çeşitlenen kalemleri kolay taşınması sayesinde her ortamda kullanabilirsiniz. Birçok farklı seçenek arasında siz de kendinize hitap eden ürünleri bularak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Çift Uçlu Keçeli Kalemler

Her İhtiyaca Uygun Çift Uçlu Keçeli Kalemler

Çift uçlu keçeli kalemleri birçok farklı ortamda tercih edebilirsiniz. Bir belge üzerinde çalışacaksanız öne çıkartmak istediğiniz kısımları çift uçlu keçeli kalemler yardımıyla işaretleyebilirsiniz. İnce ve kalın ucu sayesinde hem yazı yazabilir hem çizim yapabilirsiniz. Farklı markaların ürettiği çift uçlu keçeli kalem modelleri arasında klasik keçeli kalemler, marker kalemler, fırça uçlu kalemler ve fineliner kalemler bulunur. Klasik keçeli kalemleri okul yaşantısında ve ofislerde tercih edebilirsiniz. Bu keçeli kalemlerle beyaz kâğıtta başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Marker kalemler resimle profesyonel olarak ilgilenen ressamlar, karikatüristler ve tasarımcılar için tavsiye edilir. Fırça uçlu keçeli kalemleri okul yaşantısının yanı sıra resimle hobi olarak ilgilenen kişiler tercih edebilir. Fineliner kalemler düzgün ve güzel yazı yazmaya elverişlidir. Bu kalemlerle zarif bir metin ortaya koyabilirsiniz. İnce uçları sayesinde teknik çizimlerde de tercih edebilirsiniz. Çift uçlu keçeli kalem kullananların deneyimlerinden faydalanarak sizin işlerinizi kolaylaştıracak çift uçlu keçeli kalemi bulabilirsiniz.

Rengârenk Çift Uçlu Keçeli Kalem Modelleri

Rengârenk Çift Uçlu Keçeli Kalem Modelleri

Çift uçlu keçeli kalemler pek çok renkte ve bu renklerin farklı tonlarında üretilir. Bu da çalışmalarınızda renk seçme esnekliğine sahip olmanızı sağlar. Kâğıt üstünde başarılı sonuçlar elde etmek isteyenlere çift uçlu keçeli kalem tavsiye edilir. Bu kalem türünün birçok modeli kaygan zeminde başarılıdır. Kolay silinen modellerini çocuklarla birlikte tercih edebilirsiniz. Çocuklara uygun çift uçlu keçeli kalem modellerini inceleyerek çocuklarınızın motor becerilerini geliştirebilirsiniz. Ağzı açık bırakılmadığında ya da farklı bir dış etmene maruz kalmadığında çift uçlu keçeli kalemler uzun yıllar canlılığını korur. Farklı modeller arasında seçim yapamıyorsanız çift uçlu keçeli kalem yorum ve değerlendirmelerini okuyarak karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Keçeli kalem çeşitleri arasından beğeni ve ihtiyaçlarınıza uygun kalemleri bulabilir, çalışmalarınızı keyifli bir hâle getirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Çift Uçlu Keçeli Kalem Fiyatları

Bütçe Dostu Çift Uçlu Keçeli Kalem Fiyatları

Çift uçlu keçeli kalemlerin fiyatları pek çok farklı faktöre bağlı olarak belirlenir. Kalemin yapısı, kalem ucu, markası, rengi, koleksiyonu ve kullanım amacı fiyat seçeneklerinde değişikler oluşturabilir. Lüks kırtasiye markaların çift uçlu keçeli kalemleri daha yüksek fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Kolay silinme, farklı yüzeylerde kullanım, sert kalem ucu gibi özellikler sebebiyle çift uçlu keçeli kalemlerin fiyatları artabilir. Birçok farklı renge ihtiyaç duyuyorsanız adet bazlı satın almak yerine çift uçlu keçeli kalem seti tercih edebilirsiniz. 6’lı setlerden 120’li setlere varana değin renk seçenekleri çoğaltılarak kullanıcılara sunulur. Silgi, ek kartuş ya da kalemlik gibi materyallerin eklendiği setlerin fiyatları daha yüksek alternatiflere sahip olabilir. Canlı, pastel, metalik gibi renk gruplarına ayrılan setler arasından kullanım amacınıza uygun seti tercih edebilirsiniz. Çift uçlu keçeli kalem online olarak inceleyebilir, farklı setlerin içerikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleriyle çift uçlu keçeli kalem satın almak istiyorsanız kampanyalı dönemleri ve sezon değişimlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede çift uçlu keçeli kalemlere indirimli fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Masaüstü işlerinizi kolaylaştıracak çift uçlu keçeli kalemlerin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.