placeholder
"

Fırça Uçlu Keçeli Kalem

" araması için 573 sonuç listeleniyor

Fırça Uçlu Keçeli Kalem

Fırça Uçlu Keçeli Kalem

Keçeli kalemler yazı yazarken ve çizim yaparken sıkça kullanılan bir renkli kalem çeşididir. Bu renkli kalemler ince uçlu ve fırça uçlu olmak üzere ikiye ayrılır. İnce uçlu keçeli kalemler daha ince figürler çizilirken ve deftere renkli başlıklar atarken kullanılır. Fırça uçlu keçeli kalem çeşitleri ise daha belirgin çizimler yapılırken ve çizim yapıldıktan sonra içi boyanırken kullanılır. Fırça uçlu keçeli kalem çeşitleri hemen hemen her renkte bulunur. Siyahtan beyaza, sarıdan bordoya birçok fırça uçlu keçeli kalem vardır. Bu kalemler gerek eskiz defteri üzerinde çizim yaparken, gerekse taş boyama gibi sanatla uğraşırken kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, keçeli kalemlerin akrilik boya ya da yağlı boya gibi bir bekleme süresi de bulunmadığı için direkt olarak kullanılabilir. Keçeli kalemle çizip boyadığınız bir yüzey direkt kurur ve kullanıma hazır hale gelir. Bu sebeple keçeli kalemlerle çalışmak oldukça kolay ve pratiktir. Fırça uçlu keçeli kalemler kağıt, karton, taş, ahşap ve plastik yüzeyler üzerinde kullanılabilir. Bu sayede bu kalemleri istediğiniz yüzeyde istediğiniz renk çeşidinde kullanabilirsiniz ve hem günlük hayatta hem de okul ya da iş hayatında yardımcınız olur.

Fırça uçlu keçeli kalemler hem tekli olarak hem de set halinde satılır. İstediğiniz renklerde keçeli kalemleri istediğiniz sayıda alabilir ve direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Fiyat olarak da oldukça uygun bir kırtasiye malzemesi olan fırça uçlu keçeli kalemlere Trendyol üzerinden bir tık ile ulaşabilir, ayağınıza kadar getirebilirsiniz. En kaliteli fırça uçlu keçeli kalemlerden en uygun fiyatlı fırça uçlu keçeli kalemlere kadar her kalemden bütçenize uygun olanını bulabilirsiniz. Aynı zamanda, fırça uçlu keçeli kalemler uzun süre boyunca kullanılabilir, bu sayede bu kalemleri sık sık kullansanız dahi kısa sürede bitmeyeceği için tekrardan fırça uçlu keçeli kalem almanıza gerek kalmaz.

Kullanışlı Fırça Uçlu Keçeli Kalem Setleri

Fırça uçlu keçeli kalemleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi fırça uçlu keçeli kalem seti olarak da edinebilirsiniz. Bu setlerin içinde değişik adette fırça uçlu keçeli kalem bulunur ve fırça uçlu keçeli kalem 18 li set ya da fırça uçlu keçeli kalem 24 lüset gibi ibareler ile satılırlar. Bu setlerin içerisindeki kalem sayısı arttıkça renk seçeneği de artar. Mesela, fırça uçlu keçeli kalem 10 lu setin içerisinde sadece ana ve ara renklerin haricinde 1 ya da 2 renk olurken, fırça uçlu keçeli kalem 24 lü setin içerisinde ana ve ara renklerin haricinde değişik tonlarda da fırça uçlu keçeli kalemler bulunur. Mesela, mint yeşili ya da bebek mavisi gibi renk çeşitleri de içinde sayıca fazla olan fırça uçlu keçeli kalem setlerinin içerisinde bulunur. Fakat sadece mavi, mor, siyah, beyaz ve yeşil gibi esas renklere sahip olmak istiyorsanız, içerisinde sayıca az olan fırça uçlu keçeli kalem setlerinden birini edinmeniz yeterlidir. Fırça uçlu keçeli kalem setlerinin içinde az sayıda ya da çok daha fazla sayıda kalem bulunan çeşitlerinden ihtiyacınız olanına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Fırça Uçlu Keçeli Kalemlerin Kullanım Alanları

Fırça uçlu keçeli kalemlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Hem ev ve okul hem de iş yerinde kullanımı uygun olan fırça uçlu keçeli kalemler ile birçok çizim yapabilirsiniz. Eskiz defterine ya da sadece çizgisiz bir okul defterine sahipseniz, fırça uçlu keçeli kalemler ile defterinizde çizim çalışmaları yapabilirsiniz. Fırça uçlu keçeli kalemler sulu boya fırçalarından esinlenerek üretildikleri için de renkli resim çalışmalarınız için uygun bir altyapı sağlayabilir. Aynı zamanda bu kalemleri taş boyama sanatında da kullanabilirsiniz. İnce uçlu ya da fırça uçlu keçeli kalemler yardımıyla taş üzerine çizim yaptıktan sonra çizimlerin içini boyayabilir ve taş boyama işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca taşların üzerine fırça uçlu keçeli kalem yardımıyla renkli yazılar da yazabilirsiniz. Deftere de aynı şekilde renkli yazılar yazabilir, fırça uçlu olması sebebiyle bu yazıları şekilli olarak da süslü bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kaligrafi ya da hüsni hat sanatıyla ilgilenenler için de fırça uçlu keçeli kalemler uygundur. Kaligrafi kalemleri ile sanatını ilerletenler, fırça uçlu keçeli kalemler yardımıyla yazılarını renkli şekilde kağıda aktarabilir. Fırça uçlu keçeli kalemlerin bir diğer kullanım alanı ise karton üzeridir. Sadece kağıt ya da taş üstüne değil, karton yüzeyde de bu kalemlerden kullanabilirsiniz. İlkokul öğrencisi ya da öğretmenisiniz ve sınıfınız için bir aktivite yapmak isteyebilirsiniz. Karton üzerine yapmanız gereken bir çalışma var ise, fırça uçlu keçeli kalemler ile kartonun üzerine yazı yazabilirsiniz. Bu sayede, kullanacağınız karton büyük ya da küçük olsun, fırça uçlu keçeli kalem sayesinde yazılarınız ve çizimleriniz karton üzerinde belirgin olur. Fırça uçlu keçeli kalem seti edindiğinizde ise, kartonun üzerine birçok farklı renkte yazı yazabilir ya da çizim yapabilir ve çalışmanızı daha renkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, plastik yüzeyler üzerinde de fırça uçlu keçeli kalem kullanabilirsiniz. Bir etkinlik yapmak isteyebilirsiniz ve çok sayıda katılımcı var, siz de plastik bardaklarda içecek servisi yapabilirsiniz. Plastik bardaklar üzerine fırça uçlu keçeli kalemler ile bardak sahiplerinin ismini yazabilir ve bardakların birbirine karışmasının önüne geçebilirsiniz. Bu örnekler gibi, fırça uçlu keçeli kalemleri kullanabileceğiniz birçok alan bulunur. Bu yüzden istediğiniz sayıda olan fırça uçlu keçeli kalem setine sahip olabilir ve çalışmalarınızı bu kalemler yardımıyla yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Fırça Uçlu Keçeli Kalemler

Fırça uçlu keçeli kalemleri ister tekli alın ister set halinde, bütçenize uygun seçeneklerle sahip olabilirsiniz. Fırça uçlu keçeli kalem fiyatları, tek halde almanıza ya da set halinde alacaksanız setin içerisinde kaç adet fırça uçlu keçeli kalem bulunduğuna göre değişir. Fakat hemen hemen her set uygun fiyatlarla satılır. Özellikle set içerisinde ne kadar çok fırça uçlu keçeli kalem bulunuyorsa, fiyat da çoklu satın aldığınız için daha uygun olabilir. Aynı zamanda, keçeli kalemin markasına göre de fiyatı değişkenlik gösterebilir ama en kaliteli fırça uçlu keçeli kalem üreticileri dahi bu kalemleri uygun fiyatlarla satar. Sadece bir adet fırça uçlu kalem de alsanız, çok sayıda kalemin bulunduğu fırça uçlu keçeli kalem seti de alsanız, bütçenize uygun olan birine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu yüzden istediğiniz fırça uçlu keçeli kaleme ya da kalem setine uygun fiyatlar ile Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Ayrıca, fırça uçlu keçeli kalemlerin renk veren uç kısmı da kolaylıkla tükenmez. En ucuz fırça uçlu keçeli kalem dahi uzun süre boyunca kullanılabildiği için, bu üründen aldığınız zaman günlerce, hatta haftalarca rahatlıkla kullanabilirsiniz ve bu sayede sık sık yenisini almak zorunda kalmazsınız. Eğer sık sık bu kalemden kullanıyorsanız ve kaliteli bir fırça uçlu keçeli kalem edindiyseniz, yine de kısa süre içerisinde kalem içindeki boya bitmeyeceği için uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Bu sebeple de fırça uçlu keçeli kalemler bütçenize zarar vermeyerek uzun süre boyunca yardımcınız haline gelir.