placeholder
"

Touch Marker

" araması için 985 sonuç listeleniyor
MARKER Brown Touch Twın Br111
HIZLI TESLİMAT
MarkerBrown Touch Twın Br111
58,90 TL
Sepete Git
Touch Twin Brush Marker 24lü Set
KARGO BEDAVA
TouchTwin Brush Marker 24lü Set
1.572 TL
Sepete Git

Touch Marker

Touch Marker

Ayrıntılı çizimler için kusursuz bir seçenek oluşturan Touch Marker seçenekleri, zengin renk seçenekleri ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Çizim ve yazı işlerinin yanı sıra vurgu yapma ya da işaretleme amaçlı olarak da tercih edilen bu özel kalemler, değişik uç kalınlıkları ile kullanıma sunuluyor. Defter ve kitapları işaretlemek için kullanılan kalemler ile koli, zarf, CD ya da büyük eşyalarda kullanılan kalemler farklı özellikler gösteriyor. Adı işaretleyici anlamına gelen marker sözcüğünden gelen marker kalemler, tercihe göre silinebilir ya da silinemez yapıda olabiliyor. CD kalemleri çoğunlukla silinemez özellik gösterirken, yazı tahtaları için kullanılan kalemler hafif nemli bir bez yardımı ile kolayca silinebiliyor. Eğitim hayatından günlük hayatın farklı alanlarına, değişik meslek gruplarından sanatçılara yaygın bir kullanım alanı bulunan marker kalemler, zengin bir renk yelpazesi de sunuyor.

Touch Marker Kalem kategorisinde çok özel ürün ve setler yer alıyor. Farklı renk ve ton seçenekleri sunan Touch marker set ürünlerinde 220’den fazla renk seçeneği bulunabiliyor. Konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sunan Touch marker set fiyat bakımından da avantajlı koşullar sunuyor. Zengin renk seçeneği ve üstün boya kalitesi sunan Touch marker çeşitleri Trendyol’un geniş ürün gamı içinde yerini alıyor. Touch marker tekli, 60 set, 80’li kalem seti Türkiye için oldukça makul fiyat seçenekleri ile hem tek tek hem de setler halinde satın alınabiliyor.

Touch Marker Özellikleri ve Avantajları

Eğitim kurumlarındaki beyaz tahtalar başta olmak üzere geniş bir kullanım alanı olan marker kalemler, beyaz tahta ya da kağıdın yanı sıra cam, kumaş, keçe, ahşap, metal gibi pek çok yüzeye rahatlıkla uygulanabiliyor. Farklı uç kalınlıkları ile eğitim sektörü dışında günlük hayatın ve çalışma yaşamının her alanında kendine yer bulan bu özel kalemler, sanatçılar tarafından da tercih ediliyor. Siyah, kırmızı, mavi gibi yoğun tercih edilen temel Touch marker renkleri dışında çok sayıda renk alternatifi bulunuyor. Sağlığa zararlı madde içermeyen ve toksik özellik göstermeyen yüksek kaliteli Touch kalem seçenekleri, hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Renk seçeneklerinin çok olması vurgu ve işaretleme açısından büyük avantaj sağlarken, küçük yaş gruplarındaki çocukların ders dikkatini de artırabiliyor. Renkli yazı ve formlar kullanılarak öğrenme konsantrasyonu daha yüksek tutulabiliyor.

Beyaz tahta için kullanılan marker ile koli ya da CD yazmak için kullanılan kalemler farklı özellikler gösteriyor. Defter ve kağıtlara yazı yazmak için kullanılan ince uçlu kalemler de bu kategoride yerini alıyor. Kullanım ihtiyacına göre uç kalınlıkları değişen marker kalemler, detaylı çizimler için 1 mm inceliği kadar inebiliyor. Tasarımcılar, grafikerler ve sanatçılar ince uçlu marker kalemler ile istedikleri hassasiyete ulaşıyor. Beyaz tahtaya yazı yazan ya da kolilerin üzerine notlar alanlar ise daha iri uçlu kalemler ile uzaktan dahi okunabilecek büyük yazılar yazıyor. Vurgu yapma ve işaretleme amacıyla kitap ya da defterlerde kullanılan marker kalemler ise canlı renklerden seçiliyor ve tercihe göre fosforlu özellik gösterebiliyor.

Test çözerken, ders çalışırken, koli yaparken, CD’leri düzenlerken, kitap okurken ve daha pek çok iş sırasında gönül rahatlığıyla kullanılabilen Touch new marker set ürünleri, zengin renk skalası ile doğru vurgular yapmayı ve tasnif işlemlerini kolaylaştırıyor. Önemli detayları vurgulamak ya da tekrar okunacak kısımları işaretlemek mümkün oluyor. DVD ya da CD’lerin üzerine içeriklerini yazmak için silinmez özellikli kalemler kullanılıyor ve böylece işlevsel bir tasnif gerçekleştirilebiliyor. CD ya da DVD’yi çalıştırmadan içeriğinin kolayca görülebilmesini sağlayan CD kalemleri de farklı uç kalınlıkları sunabiliyor.

Farklı Touch Marker Kalem Modelleri

Marker kalemler değişik ihtiyaçları doğru biçimde karşılamak üzere pek çok farklı model sunuyor. Touch Twin Marker çeşitleri, çift taraflı kullanım özellikleri ile büyük kolaylık sağlıyor. Touch Twin Marker modellerinde kalemin bir tarafında ince, diğer tarafında ise kalın uç bulunuyor. İhtiyaca uygun uç kısmı kullanılarak tek kalem ile maksimum verim elde ediliyor.

Touch Shinhan Twin Marker set olarak satın alındığında çok daha zengin renk ve uç kalınlığı seçenekleri elde ediliyor. Toplamda 200’ün üzerinde renk seçeneği sunan Touch Shinhan Twin Marker set çeşitleri, grafik ve illüstrasyon sektöründen moda ve endüstriyel tasarım işlerine geniş bir kullanım alanı buluyor. Mimari çizimler ve sanatsal çalışmalar için de bu setlere sıklıkla başvuruluyor. Alkol bazlı ve kokusuz bir mürekkebe sahip olan bu modeller, renk doygunluğu ve canlılığı açısından kusursuz bir kalite sunuyor. İpeksi ve yumuşak mürekkep yapısı etkili bir kullanım sunarken, hassas çizimler için de uygun akışkanlığı sağlıyor.

Dikdörtgen gövde tasarımı daha rahat bir tutuş imkânı veriyor ve ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı oluşturuyor. Touch Twin Brush Marker 60 set olarak alındığında çift taraflı yapısı ile zengin bir kullanım çeşitliliği sağlıyor. Rahat kullanım özellikleri ve gereken akışkanlıktaki mürekkep yapısı yüzeylerde leke ya da kirlenme sorunlarının önüne geçiyor. Kalem ucunun zarar görmesini önleyen özel kapak tasarımı, çok daha uzun süre verimli bir kullanım olanağı tanıyor. Touch Twin Brush Marker 60 set dışında içinde değişik sayıda, renkte ve incelikte marker kalemlerin yer aldığı seçenekler de tercih edilebiliyor. Touch Twin Marker Kalem seti hem kusursuz incelikteki tarafı hem de geniş keski uçlu tarafı ile profesyonel bir kullanım sağlıyor. Arıtılmış etil alkol içeren mürekkepte sağlığa zararlı maddeler bulunmadığı için her yaş grubu tarafından da kullanılabiliyor. Touch Twin Marker Kalem seti içinde yer alan farklı kalem seçenekleri zamanın olumsuz etkilerine dayanıklı yüksek kaliteli uç yapıları ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Bu kalem serisinde yer alan ürünlerde mürekkebin bitmesi durumunda yeniden mürekkep doldurmak mümkün oluyor.

Touch Five Marker Seçenekleri

Touch Five Markers serisinde yer alan marker kalemler de eskiz çalışmaları ve eğitim amaçlı kullanım başta olmak üzere zengin bir işlevsellik sunuyor. Çift uçlu olarak tasarlanan ve 3 mm ila 6 mm arasında uç kalınlığı sunan bu modeller, üstün tasarımları ve yüksek kaliteli mürekkep yapılarıyla öne çıkıyor. Touch Five Marker kalem çeşitleri akışkan ve ipeksi yapısına karşın oldukça hızlı kuruyan ve bulaşma yapmayan opak mürekkep yapısı sunuyor. Konforlu bir kullanım sağlayan Touch Five Marker kalem mürekkepleri toksik madde ve asit içermeyen boyası zamanla solma yapmıyor. Kişisel kullanım, not alma, yazı yazma, renkli kodlama ya da işaretleme gibi işlevler için biçilmiş kaftan olan Touch Five Markers çeşitleri, zararsız içeriği ile çocuklar için de tercih edilebiliyor. Kalem ucunun farklı kesim özellikleri, bilhassa sanatçılar için büyük avantaj sağlıyor. Touch Five Marker set olarak satın alındığında çok daha zengin renk ve uç seçeneği elde edilebiliyor. Touch Five Marker set olarak tercih edilirse içinde yer alan çok sayıda marker kalemin birim başı fiyatı da makul düzeylere iniyor.

Marker Touch Five Marker Türkiye, eğitim ve sanat başta olmak üzere pek çok sektör için avantajlı koşullar sunuyor. Yazı yazmak, not almak gibi işlevler için ince uçların, daha büyük harflerle not alma ya da işaretleme yapmak için kalın uçların kullanılabildiği bu özel kalemler, endüstriyel ve mimari çizimler için de kusursuz bir seçenek oluşturuyor. Touch Five Marker set Türkiye’de 4’lü, 12’li, 36’lı, 48’li gibi farklı sayı seçenekleri ile satışa sunuluyor. Touch Five Markers 80 set, 168 set gibi çok daha yüksek kalem sayıları içeren takımlar halinde de tercih edilebiliyor. Özellikle profesyonel kullanım için öne çıkan Touch Five Markers 80 set, 168 set alternatifleri, grafik, modelleme, illüstrasyon, endüstriyel ve moda tasarımı gibi alanlarda yaygın olarak kullanılıyor. İçinde çok sayıda kalem çeşidinin bulunduğu setler fonksiyonel açıdan olduğu kadar fiyat açısından da avantaj sağlıyor. Geniş kapasiteli setlerde daha makul Touch Five Marker fiyat düzeyleri elde edilebiliyor.

Marker Kalem İle Çizim Teknikleri

Touch Marker set içinde yer alan kalemler, yüksek kalite ve performans özellikleriyle oldukça etkili çizim olanakları oluşturuyor. Doğru uç ve renk seçimi ile her türlü yüzeyde oldukça etkili sonuçlar veren marker kalem ürünleri, kağıt yüzeylerde dalgalı ve efektli bir etki sağlıyor. Marker kalemler için özel üretilmiş kağıtlar daha canlı ve parlak sonuçlar verirken, ışığın doğru biçimde yansıması ve sanatsal tasarımların doğru biçimde uygulanması mümkün oluyor. Pürüzsüz, kaygan ve parlak yüzeylerde daha verimli sonuçlar veren marker kalemler, gerçekçi tasarımların yapılabilmesini mümkün kılıyor. Kesik uçlu ya da fırça uçlu kalem seçenekleri farklı ihtiyaçları karşılayacak biçimde tasarlanıyor ve profesyonel çalışmalarda her iki kalem türüne de ihtiyaç duyuluyor. Kesik uçlar keskin ve net hatlar çizmeye yardımcı oluyor ve özellikle teknik çizimlerde tercih ediliyor. Mimari ve endüstriyel çizimler ile moda tasarımı için yapılan çalışmalarda bu uçlar oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

Fırça uçlu olarak tasarlanmış Touch kalem ürünleri ise daha homojen bir doku sağlıyor. Işığın daha doğru biçimde çizilmesi ve geniş yüzeylerin taranması için kullanılan bu kalemler, aynı zamanda kalın harfli yazılar yazmak için de tercih ediliyor. İki kat boya sürüldüğünde gölge ve leke oluşmasının önlenmesi için marker kalemleri dikkatli kullanmak ve çizimler esnasında farklı zamanlarda iki kat sürmemek gerekiyor. Seri ve hızlı bir kullanım gerektiren bu özel kalemler, kat kat boyama ve farklı tonlar elde etmede ise gayet başarılı sonuçlar sunuyor. İllüstrasyon sanatçıları, grafikerler, modelleme yapanlar ve çizgi film tasarımcıları tarafından tercih edilen Touch New Marker set seçenekleri, hayal gücünün kağıt üzerinde gerçeğe dönüşmesini kolaylaştırıyor. touch marker tekli, 60 set, 80’li kalem seti Türkiye’deki kullanıcılar için hem kesik hem dik uçlu kalemler içeriyor, Twin Marker modeller ise her iki ucu bir arada sunuyor. Mürekkebinin yeniden doldurulabilir olması Touch Five Marker fiyat düzeyini daha ekonomik hale getiriyor.

Marker Kalem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Touch Sketch Markers kalem seçenekleri özellikle yaratıcı çalışmalar yapan sanatçılar ve grafikerlerin vazgeçemediği modeller arasında yer alıyor. Profesyonel illüstrasyon ve tasarım çalışmaları için ihtiyaç duyulan her türlü kalemi içeren Touch Marker set seçenekleri, çizgi roman tasarımlarından teknik tasarımlara, moda çizimlerinden endüstriyel tasarım çalışmalarına zengin bir kullanım alanı sunuyor. Eşsiz ergonomik yapısı ile daha doğru bir tutuş sağlayan Touch Sketch Markers kalem çeşitleri, oval şeklindeki polipropilen gövdesi ile çizim yaparken kusursuz bir kontrol sunuyor. Özellikle hassas detay çizimleri için büyük avantaj sunan bu özellik, 1 mm kalınlığındaki uç yapısı ile eşsiz tasarımlar ortaya çıkmasını kolaylaştırıyor. Hassas uç yapısı ve akışkan mürekkebi ile konforlu bir kullanım oluşturan bu özel kalemlerin 168 ayrı renk seçeneği bulunuyor. Canlı, parlak ve işlevsel renk skalası, sanatsal tasarımlarında ihtiyaç duyulan tüm renkleri sunuyor. Her ihtiyaca uygun uç kalınlıkları, uçların korunmasına yardımcı olan özel kapak ve dayanıklı plastik koruma kutusu gibi avantajlar çok yönlü bir kullanımı mümkün kılıyor. Pratik uygulama özellikleri ve doğru renkleri sunan boya yapısı da tasarımcıların bu özel kalemleri tercih etme nedenleri arasında yer alıyor.

Kendine has marker kalem tekniği ile çizim yapacakların bazı noktalara dikkat etmesi ve doğru çizim tekniğini uygulaması gerekiyor. Çizimde bulunan ışık ve gölge oyunlarının keskin hatlarla değil hafif dokunuşlarla elde edilmesi öneriliyor. Kolay kuruyan boya yapısı istenmeyen keskinlikte hatlar oluşturduğundan bu kısımların hem hızlı hem dikkatli biçimde çizilmesi tavsiye ediliyor. Fazla hızlı boyandığında hataya neden olabileceğinden azami dikkat gösterilmesi büyük önem taşıyor. Silinmesi mümkün olamayan marker kalem boyalarında hataların telafisi mümkün olmuyor. Fazla yavaş boyama ise gözle görülür ton farklarına neden oluyor. Boyama öncesinde kurşun kalem ile hafifçe sınırları ve köşeleri çizmek uygulamada kolaylık sağlayabiliyor. Boya kuruduktan sonra kurşun kalem kolayca hamur silgi ile silinebiliyor. Marker kalemin alkol bazlı akışkan mürekkepleri opak yapıda olduğu için kapatıcı özellik taşımıyor. Özellikle açık renklerde kalem çizimleri alttan görünebildiği için bu tekniği kullanmamak ya da çok dikkatli kullanmak gerekiyor.

Touch Marker Set Fiyat Avantajları

Touch marker kalem seçenekleri uç özelliklerine ve sağladıkları avantajlara göre farklı fiyat düzeyleri sunuyor. Marker kalem fiyatları gövde, uç ve tasarım özelliklerine göre de değişebiliyor. Farklı serilerde yer alan marker kalem modelleri her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alınabiliyor. Kişisel kullanım, günlük ihtiyaçlar ya da eğitim amaçlı not alma amaçlı kullanımlarda tek tek satın almak ya da küçük setler tercih edilebiliyor. Çok yönlü kullanım için ise biraz daha kapsamlı setlere başvurulması gerekiyor. Profesyonel çalışmalarında marker kalem modellerini kullanan sanatçılar ve teknik ressamlar ise çok daha kapsamlı kalem setlerine ihtiyaç duyuyor. Kalem uçları ve renkleri açısından zengin seçenekler sunan bu setler, 200’den fazla renk ve ton seçeneği sunuyor. Twin marker kalemler iki farklı uç ile fonksiyonel bir kullanım sağlarken, çizimler için oldukça ince uçlu üstün performans kalemlerine ihtiyaç duyuluyor.

Touch Five Marker Set Türkiye’de Trendyol’un avantajlı alışveriş koşulları ile kolayca satın alınabiliyor. Marker kalem fiyatları farklı özelliklere göre değişkenlik gösterse de, genel olarak oldukça makul bir düzeyde yer alıyor. Ortalama bir kullanıcı tasarım yaparken her renkten en az 2-3 tona ihtiyaç duyarken, profesyonel çizimler çok daha fazlasını gerektirebiliyor. Profesyonel ihtiyaçlar için kullanılan yüksek kapasiteli marker kalem setleri arasında da her bütçeye uygun seçenekler yer alıyor. Touch New Marker fiyat düzeyi açısından farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunuyor ve Trendyol’un makul ödeme koşulları ile kolayca satın alınabiliyor. Fırsat ürünü olarak belirlenen özel marker kalem setleri her bütçeye uygun koşullar sunuyor. Yoğun olarak marker kalem kullanan tasarımcı ve çizerler, özel fırsat seçeneklerini takip ederek oldukça ekonomik çözümler oluşturabiliyor. Trendyol dönemsel olarak ilan edilen kampanyalar ve özel indirim seçenekleri ile kaçırılmayacak marker kalem fiyatları sağlıyor.