İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Topuk Boyu
Desen
Topuk Tipi
Ek Özellik
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lastik Ayakkabı

" araması için 415 sonuç listeleniyor

Anatomik Lastik Ayakkabı Modelleri Trendyol’da!

Yürüyüş esnasında konforun sağlanması ve dış etkenlerden korumak için eski çağlardan beri kullanılan vazgeçilmez giyim parçalarından biri de bu ürünlerdir. Uzun kullanım geçmişine sahip olmakla birlikte, ilk zamanlar bitkilerden yapılan bu ürünler, gelişen teknoloji ile beraber farklı malzemeler kullanılarak çeşitli modellerde üretilmeye başlar. Lastik ayakkabılar da bunlardan bir tanesidir. Ana malzemesi esnek madde olduğundan kolaylıkla giyilebilir. Kalıplaşmış tanıtımı, üretimde kullanılan ana malzemesinden gelir. Yağmurlu havalarda kullanılmak amacıyla üretilen ürünler, birbirinden farklı renklerle üretilir. İlk üretilen kara lastik ayakkabılar da çeşitlenerek yine ham maddesi aynı olmakla beraber hem yağmur çizmesi hem de terlik çeşitleri ve çeşitli renkleri ile üretim dünyasında ciddi yer edinir. Su geçirmez yapısı, öne çıkan ve belirgin özelliği olduğu için yağmurlu havaların vazgeçilmez parçasıdır. Lastik pabuç ayakkabılar aynı zamanda rahat ve hafif olması sebebiyle her zaman müşterilerden tam puan almayı başarır. Bu sebeple eski dönemlerden beri beğeni ile kullanılarak her zaman talep edilen ürün haline gelir. Trendyol’da bulunan yüzlerce lastik bantlı ayakkabı modellerinden dilediğinizi seçebilir, hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Çeşitli markaların sunmuş olduğu ürünleri inceleyebilir, size uygun olanı seçerek alışverişinize devam edebilirsiniz. Kullanım alanına göre çeşitli modelleri sunan Trendyol, ihtiyacınıza yönelik her renkte ve yeni lastik ayakkabı çeşitlerini bünyesinde barındırır. Kolay ve hızlı alışveriş için talebinize uyum sağlayan modeli satın alabilirsiniz.

Çarpıcı Lastik Ayakkabı Modelleri

Çarpıcı Lastik Ayakkabı Modelleri

Yüzyıllardır kullanılan ve hala kullanılmaya devam eden, gün geçtikçe yenilenerek vestiyerlerde yerini alan lastik ayakkabı modelleri, canlı renkleri ile popülerliğini hiç kaybetmeden kullanılmaya devam eder. Su geçirmeyen yapısı ile özellikle mevsim geçişlerinin sıklıkla tercih edilen modellerinden biri olarak bilinir. Yağmurlu havalarda olduğu gibi ıslak zeminlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Astarlı olarak da üretimi yapılmakla beraber pek çok modele sahiptir. Birden fazla rengi bulunmasının yanı sıra yeşil, siyah, gri, mavi, beyaz lastik ayakkabılar, sıkça tercih edilen renkler arasındadır. Düz modellerinin fazla bilinmesine karşın farklı görünüm ve tasarımlara da sahiptir. Su miktarının fazla olduğu zeminlerde, bahçe ya da havuz gibi ortamların bulunduğu alanlarda ve köy hayatında son derece fazla tercih edilir. Sağladığı yüksek konfor, bu tercihlerin başında gelir. Alışveriş esnasında görüntüden çok etkileyici olan konforlu yapısıdır. Hem su geçirmez hem de hafif yapısının olması, alım oranını artıran başlıca nedenlerindendir. Modernleşmiş yaşantıya göre dizayn edilen desenli lastik ayakkabılar bahçe, deniz ve plaj için de farklı modelleri ile piyasada yerini alır. Lastik örgü ayakkabı da oldukça rağbet gören modeller arasındadır. Köy yaşamının artık eskiye doğru ilerlemesi, insanların köylere göç etmesi ve bu yaşam tarzını benimsemesi, hayatın olağan akışında olan durumları da köy yaşantısına yönelmesi, son zamanların benimsenen durumlarıdır. Doğal yaşam tercih edilmekle beraber köylere göç, eskiye nazaran fazlalaşır. Bu nedenle giyilen kıyafetler ve yaşam şekli de bu hayata uyarlanmış şekilde devam eder. Köy lastik ayakkabı tercihleri de bunlardan bir tanesidir. Köylerin genelde fazla toz toprak oluşu, yağmur, kar gibi hava durumları sonrası çamurlaşmanın fazla olduğu yerlerdir. Bu sebeple tercih edilen naylon lastik ayakkabılardır. Aynı durum plajlarda, deniz kıyısına sahip olan şehirlerde de mevcuttur. Bu durumda önceliğin konfor oluşunu göze alarak deniz lastik ayakkabı modelleri de üretim halindedir. Tercih edilme oranı oldukça yüksek olan bu modellerin amaca uygun üretilmesi sebebiyle müşterilerin rahatlığı üst seviyelerde seyreder. Trendyol, ihtiyacınıza uygun modeller üreten lastik ayakkabı markalarını size sunar. Böylelikle dilediğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kaliteli Lastik Ayakkabı Çeşitleri ve Yorumları

Kaliteli Lastik Ayakkabı Çeşitleri ve Yorumları

Alışveriş yaparken sürekli birilerinden tavsiye almak, sık rastlanan bir durumdur. Ürünün kullanımı ile ilgili söylenenler ve iyi ya da kötü eleştiriler, alacağınız model hakkında kararınızı etkileyen önemli durumlardır. Trendyol sayesinde lastik ayakkabı tavsiyelerini inceleyebilir ve kullanım koşuluna uygun tercihi yapabilirsiniz. Lastik ayakkabı renkli modelleri ile gardırobunuzda yer alan kıyafetlerinize göre seçim yapabilir, uygun fiyatlar sayesinde dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olmakla birlikte günlük kullanıma son derece uygun olan renkli modeller, genellikle kadınların tercihleri arasında yer alır. Bununla birlikte kim işleri ile uğraşan müşterilere özel olarak bahçe lastik ayakkabı modelleri üretilir. Tavsiye edilen ürünler arasında yer alan bu çeşitler,rahatsız olmanızı engeller. Şeffaf lastik ayakkabılar, uzun süre kullanım imkanı sunar. Bu modele nazaran fazlasıyla hareketli modeller de bulunur. Çiçekli lastik ayakkabı modelleri, kadınların severek kullandığı ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda kız çocukları için de sıklıkla tercih edilebilir. Bununla birlikte topuklu lastik ayakkabı, kullanım amacına ve yerine göre çoğunlukla tercih edilen, tavsiye oranı yüksek olan modellerdir. Trendyol sayesinde müşterilerin yorumlarını okuyabilir, içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yüzlerce markanın bir arada bulunduğu sistemde sizin için uygun ve doğru parçalar yer alır. Modeli her ne olursa olsun ayakkabı lastik türevleri, birden fazla renk ve modelle karşınıza çıkar. Çarık lastik ayakkabı tercih ediyorsanız kendinize uygun bir şekilde filtreleme yaparak beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra delikli lastik ayakkabılar da hizmetlerinize sunulmuş olup, uygun fiyat aralığında yer alır. Trendyol sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamakla ile birlikte doğru tercihleri yapabilirsiniz. Aradığınız her ürüne kaliteli ve kolay bir biçimde ulaşabilir, yüzlerce model arasından dilediğinizi alabilirsiniz.

Uygun ve Avantajlı Fiyatlarla Rahat Modeller

Uygun ve Avantajlı Fiyatlarla Rahat Modeller

Kullanılan ham madde ve üretim maliyetinin uygun olması sebebiyle lastik ayakkabı fiyatları oldukça avantajlı seyreder. Bu modellerde kullanılan malzemelerin farklı oluşu ve üretim aşamaları göz önüne alınarak fiyatlarda belirlemeler yapılabilir. Yazlık lastik ayakkabı almayı düşündüğünüzde son derece uygun fiyatlarla birbirinden farklı modellerle karşılaşabilirsiniz. Alışılmış modellerin yanı sıra birbirinden farklı markaların da ürettiği pek çok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatlar, sunan markaya göre değişkenlik gösterir. Alışveriş yaparken kullanım amacınıza yönelik filtreleme yapmanızda fayda vardır. Çalışırken rahatlıkla kullanabilmeniz için lastik iş ayakkabısı modelleri, amacınıza son derece uygun bir tercihtir. Yaz dönemi için tatil planınız varsa kaliteli modellerden birini tercih edebilirsiniz. Lastik plaj ayakkabısı da bu hazırlık sürecinde listenize eklemeniz gereken uygun bir parçadır. Kumlarda kolaylıkla yürüyüş yapabileceğiniz, deniz ile rahatlıkla temas edebileceğiniz rahat bir üründür. Birbirinden farklı renkleri ve numarası ile dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kaliteli yapısı sayesinde yarı yolda kalmadan kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Farklı çeşitleri ile piyasada yer alan altı lastik ayakkabılar cinsiyet fark etmeksizin üretilir. Her yaşa ve her kullanım türüne uygundur. Erkek lastik ayakkabıları da yoğun bir şekilde tercih edilen parçalardır. Bununla birlikte bebekler için de titizlikle ürünler üzerinde çalışmalar yapılır. Yeni yürümeye başlayan minikler için bebek lastik ayakkabılar üretilir. Bu ürünler kolay yürümelerine büyük katkı sağlar. Kadınların tüm giyim kuşamına verdiği değer ve gösterdiği özen takdire şayandır. Her detayıyla en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek hazırlanırlar. Her kıyafete uygun renkli lastik ayakkabılar kurtarıcı niteliğindedir. Trendyol sayesinde lastik ayakkabı indirimlerinden faydalanabilir, şık kombinlerinizi bu sayede yapabilirsiniz. Yüzlerce seçenek arasından uygun fiyat ve kampanyalar ile dilediğinizi satın alabilirsiniz.