İlgili Kategoriler
Toplam Hacim
Genişlik
Enerji Sınıfı
Renk
Yükseklik
Fiyat
Enerji Sınıf Aralığı
Dondurucu Yeri
Derinlik
Tip
Kullanım Şekli
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Fiyat Geçmişi
Buzluk Tipi
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Dondurucu Özelliği
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

No Frost Buzdolabı

" araması için 814 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Şık No Frost Buzdolabı Modelleri Trendyol’da!

Her evin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında buzdolabı gelir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok marka farklı özellikler ve tasarımlara sahip cihazları üretir. No Frost buzdolabı gelişmiş özellikleriyle müşterilerin en sık tercih ettiği buzdolabı modelleri arasında yer alır. “No frost buzdolabı nedir” sorusu buzlanma ve karlanma yapmayan buzdolabı olarak cevaplanır. No Frost, soğutucuların çalışma sisteminin bir kısmına verilen isimdir. Bu özelliğe sahip ürünlerde bulunan kompresörlü soğutma sistemi devre elemanlarından olan rezistanslar evaporatör üzerinde bulunan karı eriterek buzu çözer. Bu nedenle No Frost buzdolaplarının derin dondurucu kısımlarında karlanma ve buzlanma olmaz. No frost mekanizması sayesinde hem buzdolabınız daha verimli çalışır hem de buzdolabında oluşan karı ve buzu temizlemenize gerek kalmaz. Kuru hava ile soğutma yapan modeller, buzdolabında muhafaza ettiğiniz besinleri doğrudan soğuk hava üfleyerek soğutur. Bu nedenle kuru hava ile soğutma özelliği taşıyan ürünlerde muhafaza ettiğiniz besinler ilk günkü tazeliklerini uzun süre korurlar. Ayrıca, besinlerin tüketim ömrü uzar. Kuru hava ile soğutma yapan ürünlerin her modelini kolayca bulabilirsiniz. Farklı hacimlerde tasarlanan ürünler arasından ailenizin büyüklüğüne ve yaşam alışkanlıklarınıza göre bir model seçebilirsiniz. Aileniz için uygun ürünün hacmini bulmak kişi başı 110 lt - 160 lt olarak düşünebilirsiniz. Çekirdek bir aile için 370 lt, 480 lt no frost buzdolabı yeterli gelir. Trendyol’da belirli aralıklarla düzenlenen no frost buzdolabı kampanyaları sayesinde evinize uygun bir ürünü bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her Eve Uygun No Frost Buzdolabı Modelleri

Her Eve Uygun No Frost Buzdolabı Modelleri

Gelişmiş teknolojik özellikler kullanılarak tasarlanan no frost buzdolabı modelleri arasında her eve uygun modeller yer alır. Ürün modelleri içinde kombi ve gardırop tipi buzdolaplarının yanı sıra klasik çift kapılı modelleri de bulabilirsiniz. No frost buzdolabı çift kapılı modeller hacim olarak geniştir. Genellikle 450 lt ile 600 lt üzeri hacme sahiptir. Geniş aileler için oldukça uygun olan ürünlerin derin dondurucusu üst bölümde soğutucusu ise alt bölümde bulunur. Bunun yanında kimi markaların tasarımlarında derin dondurucular alt kısımda yer alır. Müşteriler no frost buzdolabı çeşitleri arasında kombi, gardırop ve puzzle tipi ürünlere de ilgi gösterirler. Kombi modeller genelde geniş hacimli ürünler olsa da küçük hacimli modeller de bulunur. Kombi modelleri çift kapılı buzdolapları ile aynı modelde tasarlanır. Kombi tipi ürünlerin diğerlerinden tek farkı derin dondurucunun alt kısımda soğutucunun ise üst kısımda bulunmasıdır. Gardırop tipi ürünlerde genellikle soğutucu ve dondurucu kısımları yan yana tasarlanır. İki kapılı olan ürünler diğer buzdolabı modellerinden daha geniştir. Bu nedenle gardırop şeklindeki ürünü seçerken mutfağınızın ölçülerini göz önüne almanız önemlidir. Ürünler hacmine ve büyüklüğüne göre sıklıkla üç veya dört raflı tasarlanır. No frost buzdolabı 450 lt, 500 lt, 550 lt ve 600 litreye kadar hacme sahiptir. Bazı markaların tasarımları arasında hacmi 600 litreyi aşan modeller de mevcuttur. Besinleri direkt soğuk hava üfleyerek soğutan ürünler son derece sessiz çalıştıkları için yaşam alanınızda gürültü kirliliği yaratmaz. Kuru hava ile soğutma yapma özelliğine sahip olan ürünler soğutucu ve derin dondurucu bölümlerinin nem oranını dengeledikleri için ilk sırada motor olmak üzere ürünün tüm soğutma sistemini korur. Bu nedenle ürünler uzun kullanım ömrüne sahiptir. Kuru hava ile soğutma teknolojisine sahip olan cihazlarda bakteri ve koku oluşumunu önleyen özelliklerin yanı sıra dolap içindeki havayı temizleme özelliği de bulunur. No frost özelliğe sahip cihaz kullananlar tarafından yapılan no frost buzdolabı yorumları ürün hakkında detaylı bilgiyi sunar.

Farklı Özellikleriyle No Frost Buzdolabı Modelleri

Farklı Özellikleriyle No Frost Buzdolabı Modelleri

İleri teknoloji ile tasarlanan no frost buzdolabı özellikleri ile öne çıkar. Cihazların özellikleri markadan markaya değişse de genellikle birbirine benzer. Ürünlerin hacimleri farklılık gösterir. Müşteriyi rahatsız etmeden çalışan ürünlerin ses seviyesi aralığı 39 - 41dB arasındadır. Hızlı soğutma ve hızlı dondurma fonksiyonlarının bulunduğu ürünlerde tatil fonksiyonu da müşteriye kolaylık sağlayan özellikler arasında yer alır. Kimi markaların ürettiği modellerde sebil ve buzmatik ve kapı açık uyarısı gibi özellikler de ek olarak bulunur. Cihazın sebzelik kısımlarında iki adet sebzelik yer alır. Birçok cihazda kahvaltılık ve şarküteri ürünlerinin ideal serinlikte muhafaza edilmesi için 0° bölmesi bulunur. Bu bölmede kahvaltılık ve şarküteri ürünlerini ideal sıcaklıkta muhafaza ederek daha uzun sürede sağlıklı ve taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Kuru hava ile soğutma yapan buzdolaplarının hemen hepsinde mavi ışık teknolojisi mevcuttur. Mavi ışık teknolojisi sebzelerin ve meyvelerin fotosentez yapmaya devam etmesini sağlar. Böylece besinlerin tatları ve aromaları korunmuş olur. Ayrıca besinlerin içerdiği vitaminler de daha iyi korunur. Yeni nesil soğutucu olarak anılan cihazlar koku önleyici sistemlerle donatılır. Böylece cihazda muhafaza edilen besinin oluşturduğu kötü kokular önlenir. Bunun yanında müşteriler sık sık ürünü temizlemek ve kötü kokudan arındırmak zorunda kalmazlar. Ürünlerin sahip olduğu en önemli özellikler arasında enerji tasarrufu sağlamaları bulunur. No frost buzdolabı A+++ sınıfı modeller daha düşük oranda enerji harcamanızı sağlar. Düşük oranda enerji harcayarak doğayı da korursunuz. Cihazı kullanan pek çok müşteri kullanım kolaylığı ve sunduğu konfor nedeniyle no frost buzdolabı tavsiye eder. Tavsiyede bulunan müşterilerin yorumlarını inceleyerek modeller arasından ihtiyacınıza ve beğeninize uygun olanı Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun No Frost Buzdolabı Çeşitleri

Farklı Bütçelere Uygun No Frost Buzdolabı Çeşitleri

Beyaz eşya çeşitleri uzun süre kullanılan cihazlar arasında bulunur. Yaşam alanlarının ve ofislerin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan buzdolaplarının kullanımına özen gösterildiğinde uzun kullanım ömrüne sahip olur. Müşteriler yaşam alanlarında uzun yıllar kullanacağı ürünleri satın alırken fonksiyonel olmasına dikkat ederler. Buzdolabı modelleri de uzun yıllar kullanılan eşyalar arasında yer alır. Fonksiyonelliği ile dikkat çeken ve birçok özelliğe sahip olan modeller farklı fiyatlanır. No frost buzdolabı fiyatları pek çok faktöre göre farklılık gösterir. Cihazın içerdiği farklı teknolojik özellikler fiyatı etkileyebilir. Cihazın bulunduğu enerji sınıfı ürün fiyatını etkiler. A sınıfı cihazlar ile diğer sınıflarda bulunan cihazlarda fiyat farklılığı görülür. Cihazların renkleri ürün fiyatını etkileyen faktörler arasında bulunur. No frost buzdolabı gri model beyaz renkli bir modele göre farklı fiyatlanır. Inox ve parmak izi bırakmayan ürünlerin fiyatlarında farklılık görülür. Cihazların ankastre ve solo olması da ürün fiyatını etkileyen faktörler arasında bulunur. Ürünün hacmi ve büyüklüğü, modeli, iç ve dış tasarımı gibi faktörler fiyat farklılığına neden olur. Cihazın iç ve dış tasarımındaki farklı özellikler fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Buzmatik, su sebili gibi farklı özellikler cihazın fiyatında farklılık oluşturur. İç tasarımında şişe rafları, 0° bölmesi gibi özellikler fiyatı etkileyen faktörler arasında bulunur. No frost buzdolabı önerileri yapılan sayfaları gözden geçirerek alacağınız ürünü kolayca belirleyebilirsiniz. Cihazı kullanan müşteriler tarafından yapılan öneriler ailenize ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçmenize yardımcı olur. Böylece evinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Farklı fiyat alternatifleri ile ihtiyacınıza uygun, farklı özelliklere sahip olan cihazları bütçe dostu fiyatlarla Trendyol’da bulabilirsiniz.