İlgili Kategoriler
Toplam Hacim
Renk
Genişlik
Fiyat
Dondurucu Yeri
Enerji Sınıfı
Yükseklik
Enerji Sınıf Aralığı
Derinlik
Tip
Dondurucu Özelliği
Buzluk Tipi
Kullanım Şekli
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Arçelik Buzdolabı

" araması için 118 sonuç listeleniyor

Enerji Tasarrufu Sağlayan Arçelik Buzdolabı Modelleri

Arçelik buzdolabı çeşitleri oldukça kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Her ihtiyaca ve kesime uygun ürünler tasarlayan marka, son teknoloji ile donatılmış olan buzdolaplarını kişilerin beğenisine sunar. Bu beyaz eşyalar sayesinde sahip olduğunuz gıdaları uzun bir süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan Arçelik A++ buzdolabı modelleri ise son zamanlarda bir hayli popüler hâle gelmiştir.

Oldukça az elektrik harcayan bu ürünler, yüksek bir performansa sahiptir. Siz de yeni Arçelik buzdolabı modellerinden bir tanesini tercih ederek sahip olduğunuz gıdaları güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bir hayli uygun fiyatlı olan bu ürünler, uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunduğu için özellikle yeni evli çiftlerin beğenisini kazanır.

Arçelik Buzdolabı Tipleri Nasıldır?

Arçelik Buzdolabı Tipleri Nasıldır?

Arçelik buzdolabı modelleri tiplerine, renklerine, özelliklerine hatta boyutlarına göre farklı kategorilere ayrılır. Örneğin Arçelik gardrop tipi, tek kapılı, çift kapılı, geniş buzdolabı çeşitleri mutfağınızın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak tercih etmeniz gereken ürünler arasında yer alır. Bu noktada öne çıkan Arçelik 560 lt buzdolabı modelleri çekirdek bir ailenin ihtiyaçlarını oldukça kolay bir biçimde karşılar. Ancak daha geniş iç hacimli bir beyaz eşyaya ihtiyaç duyuyorsanız Arçelik büyük buzdolabı modellerini inceleyebilirsiniz. Pek çok içeceği, sebzeyi, donmuş gıdayı ve kahvaltılığı rahatlıkla muhafaza edebilen bu ürünlerin, yer kapladığını unutmamanız gerekir. Öte yandan iş yerinizde veya odanızda kullanmak için küçük bir beyaz eşya arıyorsanız Arçelik mini buzdolabı çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı modellerini öne çıkaran bir diğer unsur ise tasarımdır. Farklı tarzlar benimsenerek dekore edilmiş olan pek çok mutfağa uyum sağlayan bu beyaz eşyalar sayesinde yaşam alanlarınızın şıklığını artırabilirsiniz. Dilerseniz siz de Arçelik retro, cam, inox ve ankastre buzdolabı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle modern bir anlayış benimsenerek dekore edilmiş olan mutfaklarda sıklıkla tercih edilen Arçelik renkli buzdolabı modelleri, son zamanlarda bir hayli popüler hâle gelmiştir. Retro tasarımlardan hoşlanıyorsanız siz de Arçelik kırmızı buzdolabı modellerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bulundukları ortamın enerjisini yükselten bu ürünler, özellikle genç bireylerin favorileri arasında yer alır. Öte yandan daha klasik ve sade tasarımlı ürünler ilginizi çekiyorsa Arçelik siyah cam buzdolabı modellerini de tercih edebilirsiniz.

Alışılmışın dışında bir beyaz eşyaya sahip olmak istiyorsanız Arçelik diamond buzdolabını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Elmaslar ve değerli taşlardan esinlenilerek üretilen bu ürün, bulunduğu ortama şıklık ve asalet katar. Çok daha sade ve gösterişsiz bir beyaz eşya almayı planlıyorsanız Arçelik gri, siyah buzdolabı modellerini inceleyebilirsiniz. Bu iki renk, pek çok dekorasyon tarzı ile kolayca uyum sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Bu ürünlerin arasında yer alan Arçelik grion buzdolabı modelleri modern tasarımları ve göz alıcı renkleri sayesinde sıklıkla tercih edilir. Öte yandan satın alacağınız beyaz eşyanın farklı fonksiyonlarının bulunmasını istiyorsanız Arçelik su sebilli buzdolabı modellerini de inceleyebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde hem başka bir eşya satın almanıza gerek kalmaz hem de alandan tasarruf etmiş olursunuz.

Arçelik Buzdolaplarının Toplam Hacimleri Ne Kadardır?

Arçelik Buzdolaplarının Toplam Hacimleri Ne Kadardır?

Arçelik tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı büyüklüklerde beyaz eşyalar üretir. Bir Arçelik buzdolabı 720 lt, 630 tl ve 560 lt hacme sahip olabilir. Oldukça geniş olan bu ürünlerin içine büyük tencerelerin hatta tepsilerin rahatça sığabileceği bir gerçektir. Arçelik XL buzdolabı çeşitleri genellikle 560 lt ve üzerini ifade ederken 630 litreden daha geniş bir iç hacme sahip olan ürünler Arçelik XXL buzdolabı modelleri arasında yer alır.

Hang hacmin yeterli olduğunu tüketici kendi alışkanlıklarına, ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre belirlemelidir. Bunun yanı sıra beyaz eşya alırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer unsur da verimliliktir. Oldukça az enerji harcayan Arçelik buzdolapları sayesinde maddi açıdan tasarruf etmeniz mümkün hâle gelir.

Bir buzdolabı tercih etmeden evvel önceliklerinizi belirlemenizde fayda vardır. Bu sayede hangi büyüklükteki beyaz eşyanın sizin için uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Sadece partneriniz veya ev arkadaşınız ile birlikte yaşıyorsanız çok büyük bir buzdolabı satın almak sizin için doğru tercih olmayabilir. Öte yandan bu noktada sadece evde yaşayan kişi sayısından kullanım ve tüketim alışkanlıkları da göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin çok sayıda soğuk bir ortamda muhafaza edilmesi gereken gıda tüketiyorsanız, XXL olarak sınıflandırılan geniş iç hacimli bir buzdolabı da satın alabilirsiniz.

Arçelik Buzdolaplarının Dondurucu Özellikleri Nasıldır?

Arçelik Buzdolaplarının Dondurucu Özellikleri Nasıldır?

Yıl boyunca hazırlanan gıdaların bozulmaması için dondurucularda saklanması gerekir. Bu noktada öne çıkan Arçelik no frost buzdolabı modelleri, barındırdıkları teknolojiler sayesinde pek çok kişinin beğenisini kazanır. Siz de bu ürünlerden bir tanesini tercih ederek sahip olduğunuz gıdaları uzun bir süre boyunca gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

Arçelik fullfresh buzdolabı çeşitleri ise mavi ışık teknolojisi sayesinde besinlerin taze kalmasını sağlar. Ayrıca bu özelliği barındıran ürünlerde gelişmiş bir havalandırma sistemi bulunur. Buzdolabının içinde yer alan filtreler meyvelerin ve sebzelerin çürümesini engeller. Bu sayede hem gıdalar çürümez hem de maddi açıdan tasarruf sağlanır.

Markanın ürettiği buzdolaplarının bazılarında dondurucu kısmı aşağıda bulunurken bazılarında da yukarıda yer alır. Bu ürünlerden hangisinin size uygun olduğunu kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak belirleyebilirsiniz. Örneğin Arçelik kombi tipi buzdolabı modellerinde dondurucu kısım altta, soğutucu bölme ise üstte yer alır. Bu sayede ürün, çok daha kullanışlı bir hâle gelir. Arçelik büro tipi buzdolabı modelleri ise geniş bir hacme sahip olmadığı için genellikle bir dondurucu barındırmaz. Bu ürünleri, iş yerinizde soğuk tutmak istediğiniz içecekleri muhafaza etmek için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çağın tüm teknolojik gelişmelerini barındıran Arçelik dijital buzdolabı modelleri ise kişilerin yaşamlarını bir hayli kolaylaştırır. Hem soğutucu hem de dondurucu bölmelere sahip olan bu ürünler, üzerlerinde yer alan dijital ekran aracılığı ile kolay bir biçimde kontrol edilebilir. Buzdolabının kapağında yer alan tuşları kullanarak çocuk kilidini aktif hâle getirebilir, sıcaklık ayarı yapabilir ve tatil modu gibi pek çok özelliği devreye sokabilirsiniz. Gelişmiş bir ışıklandırma sistemi barındıran bu beyaz eşyalar, kullanışlı özellikleri sayesinde günlük yaşamı bir hayli kolaylaştırır.

Arçelik buzdolabı fiyatları ise pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunlar; renk, üretim materyali, iç hacim, teknolojik donanım ve enerji tasarruf seviyesi olarak sıralanabilir. Bu nedenle bir fiyat araştırması yapmaya başlamadan önce ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirlemeniz önem arz eder. Bu sayede kendinize uygun olan beyaz eşyayı oldukça kısa bir süre içinde bulabilirsiniz.

Öncelikle kendi zevklerinizi dikkate almalısınız. Fonksiyonel açıdan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürünün rengi ve tasarımı mutfak dekorasyonunuz ile uyum sağlamıyor ise bu durum belirli bir süre sonra sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Öte yandan bazı kişiler kullanışlılığa görsellikten çok daha fazla önem verir. Siz de bu şekilde düşünüyorsanız çok daha sade tasarımlara sahip buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak olan ürünü Trendyol üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde satın alabilirsiniz.