placeholder
"

Profilo Buzdolabı

" araması için 79 sonuç listeleniyor

Gıdaları Taptaze Tutan Profilo Buzdolabı Modelleri Trendyol'da!

Buzdolabı, gıdaların tazeliğinin korunarak uzun süre saklanabilmesi için gerekli olan temel eşyalar arasındadır. Estetik tasarımı teknolojiyle birleştiren Profilo buzdolabı, özellikleriyle hayat kolaylaşır. Profilo; küçük, büro tipi buzdolabı modelleriyle kısıtlı alanlarda dahi uygun saklama koşullarının oluşturulmasını sağlar. Kalabalık aileler ise 600, 510 l Profilo buzdolabı çeşitleri arasından seçim yapabilir. Profilo L, XL buzdolabı modelleri arasında farklı tasarımlar mevcuttur. Kullanım kolaylığını ve dekorasyon detaylarını göz önünde bulundurarak model seçimi yapmanız mümkündür. Dondurucu kısmı üstte ya da altta olan dolaplar arasından kullanım alışkanlıklarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Kalite ve Teknolojinin Birleşimi Profilo Buzdolabı Modelleri

Kalite ve Teknolojinin Birleşimi Profilo Buzdolabı Modelleri

Dayanıklı Ev Aletleri mottosuyla uzun yıllardır beyaz eşya alanında üretimler gerçekleştiren Profilo buzdolabı çeşitleri ve derin dondurucu ürünleriyle soğutma sistemlerinde sınırları zorlayan bir kaliteye imza atıyor. Mutfaklarda hem estetik hem de fonksiyonel anlamda fark yaratmayı başaran marka, farklı formlarda tasarladığı buzdolaplarıyla çağın ötesinde tasarımlar yaratıyor. Kullanıcılar tarafından beğenilen ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle sıkça tercih edilen buzdolapları, enerji tasarruflu olmaları, geniş iş haznelere sahip olmaları ve koruma konusunda gösterdikleri başarıyla mutfak ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt verebiliyor. Profilo, alttan donduruculu buzdolabı gibi yeni nesil alternatif seçenekleriyle de pek çok avantaj sağlıyor. Turbo cooler Profilo buzdolabı modelleri ise hem enerji tasarrufu sağlamaları hem de hızlı soğutma özellikleriyle dikkat öne çıkıyor.

Göz Alıcı Profilo Buzdolabı Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Göz Alıcı Profilo Buzdolabı Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Teknolojinin en yeni imkanlarından faydalanarak üretimler gerçekleştiren ve güncelliğini her daim koruyan markalardan olan Profilo, geniş iç soğutucu alan ve dondurucu hazne alanıyla kullanıcılarına yeni bir tasarım anlayışı sunuyor. Alttan buzluklu Profilo buzdolabı modelleri de markanın sunduğu yeni nesil ürünler arasında yer alıyor. Dış cephe ve kapılarında paslanmaz çelik ve inox materyaller kullanılan buzdolapları; klasik beyaz renk tonunun dışında gümüş grisi, siyah, metalik siyah gibi farklı renkleri de kullanıcılarla tanıştırıyor. Profilo inox buzdolabı; parmak izi bırakmayan, kolay temizlenen ve leke bırakmayan yapısıyla dikkat çekiyor.

Buzdolapları, kullanım sırasında toz gibi unsurlara karşı direnç gösteriyor. Ayrıca inox özelliği bulunan buzdolapları, özel bir dış kaplamaya sahip olmaları sebebiyle çizilme gibi dış yüzey sorunlarını ortadan kaldırıyor. Genel olarak çift kapılı bir formatta hazırlanan profilo buzdolabı modelleri, üstten donduruculu ve alttan donduruculu olmak üzere iki farklı biçimde üretiliyor. Bu dizayn formatının yanı sıra dört kapılı ya da beş kapılı olarak hazırlanan Profilo XXL buzdolabı çeşitleri de bulunuyor. Buzdolaplarının soğutma sistemleri ise No-Frost ya da statik soğutma sistemi olarak iki ayrı biçimde geliştiriliyor.

Profilo gardırop tipi buzdolabı ve kombi tipi buzdolabı türleri de tasarlıyor. Klasik buzdolaplarına oranla daha geniş olan bu ürünler, geniş aileler için en uygun seçeneklerden olduğu gibi kalabalık mutfaklar için ve iş yerleri için de kullanışlı olabiliyor. 682 litreye varan büyüklükte tasarlanan buzdolapları, Profilo buzdolabı XL olarak tanımlanıyor. XL olarak tanımlanan Profilo kombi buzdolabı gibi geniş tasarımlı ürünler, 682 litre hacimli soğutma alanı ve 140 litre dondurucu alanıyla besinlerin uzun süre bozulmadan korunmasına yardımcı oluyor.

Ankastre kullanımlar için de özel olarak tasarlanan buzdolaplarına imza atan marka, Profilo cam kapaklı buzdolabı türleriyle yeni bir stil geliştirerek mutfağınıza estetik bir dokunuş gerçekleştiriyor. Profilo cam buzdolabı çeşitleri özel bir pres yöntemiyle kaplanıyor. Ayrıca dış profillerinde güçlendirilmiş temperli cam türleri kullanılıyor. Bu sayede kırılmaya karşı maksimum güçlendirilmiş olan cam görünümü elde ediliyor. Cam kaplamalı buzdolapları, genellikle siyah ve beyaz gibi renk tonlarının üzerinde kullanılıyor. Profilo siyah cam buzdolabı ile koyu renklerin ağırlıkta olduğu mutfaklarda dekoratif bütünlük sağlanabiliyor. Kapak bölümleri rahat bir şekilde açılıp kapanabilen ürünler, özel tasarımlı kulplarıyla zarif bir görüntü oluşturmayı da başarıyor. Buzdolaplarının ölçüleri ise geniş ürünlerde yaklaşık 186 x 86 x 84 cm, dar ürünlerde 193 x 70 x 80 cm gibi farklı ölçü çeşitleri sunuyor. Gri, beyaz, siyah Profilo buzdolabı modelleri, kullanıcıların en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor.

Hızlı Buz Çözme ve Hızlı Dondurma Özelliği ile Pratik Profilo Buzdolobı Modelleri

Hızlı Buz Çözme ve Hızlı Dondurma Özelliği ile Pratik Profilo Buzdolobı Modelleri

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerini bir araya getiren Profilo no frost buzdolabı, yeni nesil özellikleri mutfağınıza taşıyor. Dolap içerisinde dondurulmuş olan besinler buz çözme bölümüne konulduğunda hızlı bir şekilde buz çözme işlemi yapılıyor. Bu sayede mutfakta yaşanan gereksiz zaman kayıpları önlenebiliyor ve yemek yapım süreleri büyük ölçüde kısalıyor. Buz çözme işlemi el değmeden steril bir ortamda yapıldığı için gıdalar üzerinde su temasıyla bakteri oluşumu da önleniyor. Buz çözme özelliğinin yanı sıra hızlı bir şekilde dondurma işlemi yapabilen ürün, olası bozulma problemlerinin önüne geçiyor. Derin dondurucu bölümünün dijital ekranlar aracılığıyla ayarlanabiliyor olması ise gıdaların istenilen soğutma seviyesinde tutulmasına yardımcı oluyor. Dokunmatik ekran panelinde hem sıcaklık derecesi hem de soğutma programı seçimi yapılabiliyor.

Geniş bir hacmi bulunan derin dondurucu bölümleri bazı modellerde çekmece şeklinde tasarlanıyor. Bazı modellerde ise altta ya da üstte yer alan dondurucu bölümü raflı bir şekilde hazırlanıyor. No-Frost soğutma sistemine sahip olan Profilo derin dondurucu buzdolabı çeşitleri, uzun yıllar karlanma problemi yaratmadan çalışabiliyor. Buzdolabı içerisinde eşit olarak yapılan soğuk hava dağılımı sayesinde her besin aynı soğutma oranıyla korunuyor. Böylece gıdalar uzun süre bozulmadan korunabiliyor. Buzdolabı içerisinde bulunan aksesuarlar, kullanıcıların her besini kendi özel alanında korumasına yardımcı oluyor. Et ve balık saklama bölümü, kahvaltılık bölümü, meyve ve sebzelik bölümü, şişe rafları, yumurta rafı gibi özel bölümleri bulunan Profilo tek kapılı buzdolabı ve Profilo çift kapılı buzdolabı ürünleri, özel derece ayarlarına da izin veriyor.

Et ve balık saklama alanları ve kahvaltılık saklama alanları için özel bir ısı derecesi ayarlama düğmesi bulunuyor. Kademeli olarak ısı değişimi yapılmasına izin veren soğutucu bölmelerde istenilen kademede soğutma işlemi gerçekleşebiliyor. Profilo buzdolabı no frost özelliği ve Low frost özelliği taşıyan ürünlerden oluşuyor. En yeni soğutma teknolojilerinden biri olan No Frost teknolojisi sayesinde dolap içerisinde ve dondurucu haznede buzlanma ya da karlanma problemleri oluşmuyor. Low Frost teknolojisiyle tasarlanan ürünlerde ise statik soğutma teknolojisi kullanıldığı için yılda bir defa oldukça az miktarda karlanma ya da buzlanma görülebiliyor. Ancak bu oluşum cihazların buz çözme yeteneği sayesinde anında giderilebiliyor. İsteyen kullanıcılar klasik buzdolabı temizleme yöntemlerini kullanarak da buz çözme işlemi yapabiliyor. Profilo Low Frost buzdolabı ürünlerini tercih ederek hem ekonomik hem de kullanışlı bir buzdolabı seçimi yapabilirsiniz. Low Frost sistemli Profilo buzdolabı gri ürünleri ise enerji tüketiminde ortaya koydukları başarı sebebiyle kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor.

%40 Enerji Tasarrufu Sağlayan Profilo Buzdolabı Modelleri Hangileridir?

%40 Enerji Tasarrufu Sağlayan Profilo Buzdolabı Modelleri Hangileridir?

Profilo 578 lt buzdolabı ve Profilo 682 lt buzdolabı çeşitleri ise A++ enerji tasarrufu etiketleriyle de dikkat çekiyor. Yıllık enerji tüketim oranını büyük ölçüde düşüren Profilo, aile bütçelerine de katkıda bulunuyor. Profilo buzdolabı A+++ modelleriyle klasik A sınıfı buzdolaplarının yaptıkları tasarruf oranını geride bırakıyor. Kendi segmenti içerisinde en geniş litre kapasitesine sahip olan ürünler, teknolojik özellikleriyle de kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler üretiyor. Ekstra Fresh Comfort teknolojisiyle üretilen yeni modeller, yiyeceklerin iki kata kadar daha fazla sürede korunmasını sağlıyor. Ekstra Fresh Comfort özelliği, yalnızca Profilo’ya özel bir tazelik sistemi olarak tanımlanıyor. Profilo buzdolabı XL ürünlerinde daha sık rastlanan bu özellik yiyeceklerin tazelik oranını artırıyor. Özellikle Profilo gri buzdolabı ürünlerinde görülen bu özellik geniş hazne alanına sahip olan çok sayıda modelde yer alıyor. Profilo 400 lt buzdolabı ve Profilo 500 lt buzdolabı türlerinde de bu özelliği görmek mümkün oluyor.

Profilo A+ buzdolabı çeşitleri ise diğer teknolojik özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Big Box adı verilen geniş çekmece alanlarına sahip olan buzdolapları, nem kontrol mekanizmalarıyla ön plana çıkıyor. Nem kontrol mekanizması, dolap içerisinde bulunan nem oranını her daim dengede tutarak gıdaların nemden etkilenmesini engelliyor. Buna bağlı olarak gıdaların taze kalma oranında da artış sağlanmış oluyor. Profilo buzdolabı yorumları arasında görülen ve çok sayıda kullanıcı tarafından beğeni kazanan bir diğer özellik ise Extra Cold özelliği olarak belirtiliyor. Bu özellik sayesinde daha fazla soğuk seviyesinde saklanması gereken ürün bozulmadan saklanabiliyor. Büyük ölçülü besinler için ek alanlar yaratan buzdolapları, tüm gıda türlerinin rahatlıkla saklanabilmesine olanak tanıyor. Ürün içerisine her boyutta saklama tenceresi ve besin türü sığdırılabiliyor. Bu sayede tezgah üzerinde yaşanan yoğunluk oranlarında da azalma yaşanıyor.

Multi Air Flow Teknolojisiyle Taze Hava Transferi Sağayan Profilo Buzdolabı Modelleri

Multi Air Flow Teknolojisiyle Taze Hava Transferi Sağayan Profilo Buzdolabı Modelleri

Profilo Multi Air Flow teknolojisiyle soğutma sistemlerine bir yenilik daha ekliyor. Bu teknoloji sayesinde cihaz içerisindeki soğutma oranının her koşulda korunmasını sağlayan marka, buzdolabı kapısı sık sık açıldığında dahi soğuk hava etkisini koruyor. Markanın son yıllarda en çok beğeni kazanan serileri, geniş hacimleri sebebiyle Maxima serisi ürünleri kabul ediliyor. Maxima serisinin en önemli özelliği ise XL ve XXL boyutlarında iki ayrı genişlik hacmi sergilemesi oluyor. Geniş aileler, iş yerleri ve geniş buzdolabı kullanımına ihtiyaç duyulan her ortama uygun olan buzdolapları, dayanıklı ve büyük raf bölmeleriyle gelişmiş bir saklama alanı sunuyor. Maxima serisinin Extra Fresh Comfort çekmeceleri ise içerisinde saklanan sebze ve meyvelerin doğal bir ışık kaynağından ve ekstra hava sirkülasyonundan faydalanmasını sağlayarak diğer serilere göre iki kat daha fazla koruyabiliyor. Extra Cold çekmecesi ise et ve balık gibi besinlerin dondurucuya ihtiyaç duymadan ekstra soğuk bir çekmecede saklanmasını ve bozulmasını engelliyor. Bu çekmece sayesinde dondurma işlemlerine gerek kalmadığı için zaman kaybı da önlenmiş oluyor.

Büyük yemek tencereleri, geniş ölçülü şişeler ve kavanozlar gibi buzdolabına yerleştirilmesi güç olan nesnelerin kolayca yerleştirilmesine zemin hazırlayan Profilo buzdolapları, hem dondurulmuş yiyecekler için hem de mevcut gıdalar için büyük bir alan sunuyor. Dolap içi aksesuarları bakımından da oldukça zengin olan ürünler, temperli cam raflarla ve dayanıklı sert plastik kapı içi aksesuarlarıyla da beğeni kazanıyor. Dolap içerisinde bulunan cam raflar, hem olası ısı değişimlerine hem de darbe ve çizilmelere karşı güçlendiriliyor. Bu sayede dolap içerisine yerleştirilen tencere vb. eşyalar cam çizilmesine sebep olmuyor. Temperli olarak tasarlanan cam raflar, düşme gibi istenmeyen durumlara karşı da dayanıklılık gösterebiliyor.

Derin dondurucu bölümlerinde 140 litreye varan hacim seçenekleri sunan buzdolapları, ekstradan bir derin dondurucu satın alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Geniş bir kullanım alanı sunan derin dondurucu bölümlerine yıllık besin ihtiyaçlarının tamamı depolanabiliyor. Saklama kapasitesi geniş olan buzdolapları, kışlık sebze depolaması işlemlerinde de yeterli sonuçlar almanızı sağlıyor. Depolama alanı içerisinde etkili bir hava sirkülasyonu gerçekleştiren marka, çift soğutucu fan kullanımıyla bakteri oluşumunun engellenmesine yardımcı oluyor. Dolap içerisinde sürekli taze soğuk hava dolaşımı sağlanması ise buzdolabı içerisinde kötü kokular oluşmasını önlüyor. Bu sayede buzdolabı içerisinde bulunan gıdaların kokuları birbirine karışmıyor. Bazı modellerde ayrıca buz üretici bölümü de bulunuyor. Bu bölüm sayesinde ihtiyaç doğrultusunda hızlı bir şekilde buz elde edilebiliyor. Kapı bölümü açık bırakıldığında sinyal yardımıyla uyarı yapan buzdolapları, kapının açık unutulmasını da önlüyor.

Profilo Mini Buzdolabı Modelleri ile Alan Kazanın

Profilo Mini Buzdolabı Modelleri ile Alan Kazanın

Profilo mini buzdolabı ürünleriyle de tüketicilere kolay çözümler sunuyor. Tezgah altına sığabilen mini buzdolapları, yazlıklar, öğrenci yurtları, oteller, iş yerleri, küçük mutfaklar gibi kullanım alanları için ideal bir soğutucu seçeneği oluşturuyor. Bununla birlikte ev tipi kullanımlar için de uygun bir yapıya sahip olan mini dolapların derin dondurucu bölmesi de bulunuyor. Her biri modern tasarım unsurları ve materyalleriyle dizayn edilmiş olan mini buzdolapları, dış görünüş açısından da başarılı sonuçlar veriyor. Mutfağınızda modern bir dekor oluşturan ve evinizdeki diğer beyaz eşyalarınızla uyum içerisinde olan buzdolapları, bir buzdolabından beklenen tüm faydaları sağlıyor. Mini buzdolaplarının derin dondurucu bölümleri iç haznede ekstra bir kapaklı alan içerisinde yer alıyor. Bazı modellerde bu bölme çekmeceli olarak hazırlanıyor. Bunun dışında mini buzdolaplarının sebzelik ve meyvelik bölümleri de bulunuyor. Kapı raflarında ise şişe saklama alanları ve yumurta saklama alanı gibi ek alanlar sunuluyor. Mini olarak tasarlanmasına rağmen oldukça geniş bir iç alan sunan buzdolapları, mutfakta ihtiyaç duyacağınız soğutucu alanını karşılayabiliyor.

Mini buzdolaplarının yanı sıra küçük mutfaklar için dar ölçülü ve uzun buzdolabı seçenekleri de bulunuyor. Büyük buzdolaplarının sığamayacağı kadar küçük mutfaklarda bu ürünleri tercih ederek alan kazanabilir, mutfağınızın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sayesinde mutfağınızı daha elverişli ve pratik bir biçimde kullanabilirsiniz.

Profilo'nun tasarladığı buzdolapları çıkarılabilir iç aksesuarlara sahip olmaları sebebiyle temizlik ve bakım konusunda da kolaylık sağlıyor. Buzdolabınızın her küçük parçasını bulaşık makinesine yerleştirerek yıkayabilir, elde yıkama ve temizleme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Lekelere karşı dayanıklı olan iç aksesuarların yanı sıra buzdolaplarının dış yüzeyleri de dakikalar içerisinde temizlenebiliyor. Genellikle inox ya da cam presli olarak tasarlanan dış yüzeyler, tek bir silme hamlesiyle hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. Derin dondurucu alanları ise herhangi bir karlanma problemi yaşatmadığı için yılda birkaç defa temizlendiğinde yeterli hijyeni sağlayabiliyor. Derin dondurucu ve buzdolabı ürünleri içerisinde No Frost özelliği bulunanlar ise cihaz iç duvarlarında nem oluşumunu engelliyor. Böylece duvarlar üzerinde kar oluşumu da önlenmiş oluyor.

Profilo buzdolaplarının iç hazneleri LED ışıklandırma yöntemiyle aydınlatılıyor. Bu sayede akşam saatlerinde ekstra ışık aydınlatmasına gerek kalmadan kullanım sağlanabiliyor. Ayrıca dolap içerisine yapılan yerleştirmelerin kolayca ve görünür biçimde yapılması kolaylaşıyor. Inverter motor sisteminin tercih edildiği ürünler, oldukça sessiz bir şekilde çalışıyor. Böylece ev içerisinde oluşabilecek en küçük gürültü seviyesi dahi engellenmiş oluyor. Çalışma esnasında yalnızca 43 dB civarında ses oranı duyuluyor. Bu desibel oranı ise düşük tonda çalışan bir klima sesiyle aynı oranda seyrediyor. Ses seviyesi yalnızca dikkat edildiğinde anlaşılabiliyor. Kombi tipi buzdolabı ürünlerinde ve diğer modellerde de Inverter motor çeşitleri kullanılıyor. Bu sayede tüketilen enerji seviyesi de en aza indiriliyor.

Profilo buzdolabı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve hacimlerine göre farklı aralıklarda seyrediyor. Soğutma tipi de fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Örneğin, No Frost soğutma tipine sahip olan buzdolapları fiyat bakımından daha yüksek seçenekler sunarken, statik soğutma tipine sahip olan ürünler daha düşük fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Eğer siz de ekonomik bir seçim yapmak istiyorsanız, statik yani Low Frost soğutma tipine sahip olan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Profilo A++ buzdolabı fiyatları ilk bakışta yüksek gibi görünse de bu cihazlar yüksek verimlilikle çalışıp tasarruf sağlayarak uzun vadede hesaplı bir kullanım sunar. Ekonomik bir seçim için yüksek enerji verimliliği sunan modeller arasından da seçim yapabilirsiniz.

Buzdolabınızı satın almadan önce yerleştireceğiniz alanın ölçülerini göz önünde bulundurmanız da önem taşıyor. Ürünlerin açıklama bölümlerinde bulunan ölçü oranlarını inceleyerek ürünün mutfağınıza uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Bu işlem sayesinde olası uyumsuzluk problemlerinin de önüne geçilebiliyor. Trendyol aracılığıyla satışa sunulan onlarca farklı Profilo buzdolabı modelini Trendyol'a özel olarak sunulan ekonomik fiyat avantajlarını kullanarak satın alabilirsiniz. Zaman zaman düzenlenen Profilo buzdolabı kampanya seçeneklerini takip ederek birbirinden hesaplı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Buzdolabı kampanyaları Profilo Maxima serisini de içerebiliyor. Serinin tüm geniş ölçülü ürünlerini Trendyol'da görebilir, oldukça uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Siz de beğendiğiniz buzdolabı modelini hemen sepete ekleyerek ayrıcalıklarla dolu Trendyol dünyasını keşfedebilirsiniz.